Palangoje rastas automobilio mirtinai sužalotas vyriškis

„Palangos tilto” informacija, 2013-03-04
Peržiūrėta
915
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tamsiuoju paros metu Klaipėdos plento kelkraščiai ir Perkūno gatvė – neapšviesti.
Tamsiuoju paros metu Klaipėdos plento kelkraščiai ir Perkūno gatvė – neapšviesti.

Vėlyvą šeštadienio vakarą, apie 22.23 val. Palangoje, ties Klaipėdos plento ir Perkūno gatvės sankryža, kelkraštyje rastas 1946 m. gimusio P.S. kūnas. Įtariama, kad vyriškį partrenkė ir mirtinai sužalojo automobilis, kuris iš įvykio vietos nuvažiavo.
Kaip „Palangos tiltą“ informavo Palangos policijos komisariato Organizacinio poskyrio specialistė Jurgita Rinkevičienė, kelio pakraštyje gulintį be gyvybės ženklų žmogų pastebėjo pro šalį automobiliu važiavęs asmuo, kuris ir pranešė apie įvykį pareigūnams. Kadangi šalia jo nerasta dviračio, manoma, jog vyriškis tamsiuoju paros metu pėsčias ėjo kelkraščiu.
J. Rinkevičienė sakė, jog dabar negalima atsakyti į klausimą, ar žuvusysis turėjo kokius nors atšvaitus.
„Atskirų atšvaitų įvykio vietoje nerasta, bet ar ant jo aprangos buvo šviesą atspindinčių elementų, bus aišku kai iš medicinos ekspertų gausime žuvusiojo rūbus apžiūrai. Tada turėsime atsakymą ir į klausimą, ar vyriškis buvo blaivus“, – sakė pareigūnė.
J. Rinkevičienė taip pat sakė, jog kol kas tiksliai dar nenustatytas vyriškį mirtinai sužalojęs automobilis: „Tiriamos pasirinktos versijos, apie kurias kol kas negalime skelbti, kad nebūtų pakenkta tyrimo sėkmei“.
Per praėjusius metus Palangoje užregistruota 19 eismo įvykių, kurių metu nukentėjo žmonės: 19 buvo sužeista ir du – vienas pėstysis ir vienas dviratininkas – žuvo. Užpernai eismo įvykių metu žuvo vienas žmogus.
Pasak J. Rinkevičienės, visos mirtimi pasibaigusios avarijos įvyko dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo ir neatsargumo. Tiek pernai, tiek užpernai visi eismo įvykių, kuriuose žuvo žmonės, dalyviai buvo nustatyti. Ikiteisminiai tyrimai nutraukti nesant nusikaltimo sudėties.

 

Jūsų komentaras:

Tarp kokių išgamų gyvenam,e 2013-03-05 22:20 (IP: 86.100.60.112)
Užuojauta artimiesiems- tai baisi nelaimė būtų kiekvienam, - išskyrus tą žmogžudį, kuris šaltakraujiškai užmušė žmogų, paliko ir laimingas nuvažiavo! Tarp kokių išgamų gyvename? (Šitokį panašų žiaurumą teko patirti, nes dauguma puolė gelbėti žmogžudžių bei naikinti visus įkalčius)...

Taip pat skaitykite

Trečiadienį, spalio 13 d. apie 8 val. Palangoje, Klaipėdos pl., po prekybos centro prekių iškrovimo-pakrovimo rampa, rastas mirusio nenustatytos tapatybės apie 50 metų amžiaus vyro kūnas be išorinių smurto žymių.


Balandžio 12 d., apie 18.21 val. Palangoje, Ligoninės g., miške, rastas mirusios 1953 m. gimusios moters kūnas. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.


Trečiadienį (sausio 20 d.) prieš vidurdienį Palangoje, garaže, rastas mirusio vyro kūnas su prakirstu antakiu. Policijos departamento pranešime sakoma, kad negyvas vyras (g. 1970 m.) rastas apie 11 val. 45 min. Klaipėdos pl. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.


Policija informavo, kad pirmadienį, rugpjūčio 10 d., apie 17.33 val., Palangos paplūdimyje, ties Nemirseta, rastas, galimai, nuskendusio, 1993 m. gimusio vyro kūnas. Pirminiais duomenimis, mirusiojo kūnas be smurto požymių


Palangoje, Klaipėdos plente, krūmuose rastas mirusio vyro kūnas su žaizda virš akies. Kaip pranešė Policijos departamentas, 1967 metais gimusio vyro kūnas rastas penktadienio (liepos 24 d.) rytą – apie 7 valandą.


Ketvirtadienį (gegužės 21 d.) vakare Palangoje automobilis partrenkė 2011 metais gimusį vaiką.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Šeimos tragedija virto Velykų šventė Šventojoje – šūviais mirtinai sužalojęs žentą nusišovė šventojiškis.


Vėlyvą šeštadienio vakarą, apie 22.23 val. Palangoje, ties Klaipėdos plento ir Perkūno gatvės sankryža, kelkraštyje rastas 1946 m. gimusio P.S. kūnas. Įtariama, kad vyriškį partrenkė ir mirtinai sužalojo automobilis, kuris iš įvykio vietos nuvažiavo.


Paplūdimyje Palangos pakraštyje trečiadienio pavakarę aptikta nuskendusi moteris. Iškart buvo spėjama, kad tai prieš kelias dienas dingusios ir ieškotos Palangos gyventojos Aldonos Petronienės palaikai, vakare spėjimai pasitvirtino.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius