Palangoje rastas automobilio mirtinai sužalotas vyriškis

„Palangos tilto” informacija, 2013-03-04
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Tamsiuoju paros metu Klaipėdos plento kelkraščiai ir Perkūno gatvė – neapšviesti.

Tamsiuoju paros metu Klaipėdos plento kelkraščiai ir Perkūno gatvė – neapšviesti.

Vėlyvą šeštadienio vakarą, apie 22.23 val. Palangoje, ties Klaipėdos plento ir Perkūno gatvės sankryža, kelkraštyje rastas 1946 m. gimusio P.S. kūnas. Įtariama, kad vyriškį partrenkė ir mirtinai sužalojo automobilis, kuris iš įvykio vietos nuvažiavo.
Kaip „Palangos tiltą“ informavo Palangos policijos komisariato Organizacinio poskyrio specialistė Jurgita Rinkevičienė, kelio pakraštyje gulintį be gyvybės ženklų žmogų pastebėjo pro šalį automobiliu važiavęs asmuo, kuris ir pranešė apie įvykį pareigūnams. Kadangi šalia jo nerasta dviračio, manoma, jog vyriškis tamsiuoju paros metu pėsčias ėjo kelkraščiu.
J. Rinkevičienė sakė, jog dabar negalima atsakyti į klausimą, ar žuvusysis turėjo kokius nors atšvaitus.
„Atskirų atšvaitų įvykio vietoje nerasta, bet ar ant jo aprangos buvo šviesą atspindinčių elementų, bus aišku kai iš medicinos ekspertų gausime žuvusiojo rūbus apžiūrai. Tada turėsime atsakymą ir į klausimą, ar vyriškis buvo blaivus“, – sakė pareigūnė.
J. Rinkevičienė taip pat sakė, jog kol kas tiksliai dar nenustatytas vyriškį mirtinai sužalojęs automobilis: „Tiriamos pasirinktos versijos, apie kurias kol kas negalime skelbti, kad nebūtų pakenkta tyrimo sėkmei“.
Per praėjusius metus Palangoje užregistruota 19 eismo įvykių, kurių metu nukentėjo žmonės: 19 buvo sužeista ir du – vienas pėstysis ir vienas dviratininkas – žuvo. Užpernai eismo įvykių metu žuvo vienas žmogus.
Pasak J. Rinkevičienės, visos mirtimi pasibaigusios avarijos įvyko dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo ir neatsargumo. Tiek pernai, tiek užpernai visi eismo įvykių, kuriuose žuvo žmonės, dalyviai buvo nustatyti. Ikiteisminiai tyrimai nutraukti nesant nusikaltimo sudėties.

 

Jūsų komentaras:

Tarp kokių išgamų gyvenam,e 2013-03-05 22:20 (IP: 86.100.60.112)
Užuojauta artimiesiems- tai baisi nelaimė būtų kiekvienam, - išskyrus tą žmogžudį, kuris šaltakraujiškai užmušė žmogų, paliko ir laimingas nuvažiavo! Tarp kokių išgamų gyvename? (Šitokį panašų žiaurumą teko patirti, nes dauguma puolė gelbėti žmogžudžių bei naikinti visus įkalčius)...

Taip pat skaitykite

Ketvirtadienį (gegužės 21 d.) vakare Palangoje automobilis partrenkė 2011 metais gimusį vaiką.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


 Palangoje gimusiam Aronui paskutinę rugpjūčio savaitę sukako 10 mėnesių, bet jau mėnuo, kai prie vaiko su veriančia širdgėla prisiglaudžia kiti – vaikelio mama Monika B. (redakcijai pavardė žinoma – L.J.) tiek pat laiko ilsisi žemės kauburėlyje Palangos kapinėse. Kas nutiko, kad pirmagimį ir gyvenimą mylėjusi jauna palangiškė tą lemtingą liepos 31-osios vakarą...


Dingęs Martynas Pečiokas rastas nuskendęs

Linas JEGELEVIČIUS, 2015 08 21 | Rubrika: Miestas

Šeštadienio pavakarę prie Palangos tilto buvo pastebėtas žmogaus kūnas - į krantą jį išmetė bangos. Nebeabejojama, kad tai –praėjusią savaitę, naktį iš pirmadienio į antradienį, dingęs 21 metų Šilutės rajono gyventojas Martynas Pečiokas. Apie 190 cm ūgio, tamsių plaukų vaikinas paskutinį kartą matytas Palangos paplūdimyje – jame...


Šeimos tragedija virto Velykų šventė Šventojoje – šūviais mirtinai sužalojęs žentą nusišovė šventojiškis.


Praėjusio antradienio popietę prie Vytauto g. 170 stūksančio apleisto buvusių fizioterapijos gydyklų pastato, kurio angas, kiek jos bebūtų užkalamos, nuolat „prasikrapšto“ tiek neturintieji kur gyventi, tiek „smalsus“ Palangos jaunimas, rastas mirusios moters kūnas.


Visais laikais žodis „lobis“ kaitindavo lietuvių kraują. Nuo lobių paieškos neatgrasindavo net griežtos bausmės. Iki šiol mūsų žemė ir vanduo slepia didžiulius turtus.


Vėlyvą šeštadienio vakarą, apie 22.23 val. Palangoje, ties Klaipėdos plento ir Perkūno gatvės sankryža, kelkraštyje rastas 1946 m. gimusio P.S. kūnas. Įtariama, kad vyriškį partrenkė ir mirtinai sužalojo automobilis, kuris iš įvykio vietos nuvažiavo.


Paplūdimyje Palangos pakraštyje trečiadienio pavakarę aptikta nuskendusi moteris. Iškart buvo spėjama, kad tai prieš kelias dienas dingusios ir ieškotos Palangos gyventojos Aldonos Petronienės palaikai, vakare spėjimai pasitvirtino.


Valdžios vyrų pašonėje – užkeikta sankryža

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 12 19 | Rubrika: Kriminalai

Gintaro ir Vytauto gatvių sankryža – kaip užkeikta. Praėjusį penktadienį šių eilučių autorius tapo autoįvykio joje liudininku. Nuo Ganyklų gatvės Gintaro gatve atvažiavęs, jaunos merginos vairuojamas „Fiat“ automobilis, nestabtelėjęs prie įspėjančio kelio ženklo, įvažiavo į Vytauto gatvę ir atsimušė į taip pat merginos vairuojamą „Toyota“...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas