Palangoje sulaikomas įtariamasis smogė policijos mokyklos pareigūnui

Palangos tiltas, 2020-03-23
Peržiūrėta
1663
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje sekmadienį, kovo 22 d., sulaikomas įtariamasis trenkė policijos mokyklos pareigūnui. Policijos departamento teigimu, incidentas įvyko Plytų gatvėje esančio namo kieme 15.16 val.

Sulaikomas neblaivus – girtumą atsisakęs pasitikrinti – 1994 metais gimęs vyras ranka sudavė Lietuvos policijos mokyklos pareigūnui. Įtariamasis po incidento uždarytas į areštinę, pareigūnas, suteikus medicininę pagalbą, tęsė tarnybą.

Klaipėdos apskr. VPK

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje, oro uoste, penktadienio naktį neblaivus vyras trenkė Viešojo saugumo tarnybos (VST) pareigūnui, pranešė policija.


Palangos „Olimpo“ (3-3) komanda sužaidė paskutines pirmojo Citadele KMT etapo rungtynes, kuriose parodė savo ambicijas.


Palangoje šeštadienį, kaip įtariama, padegtas gyvenamas namas, pranešė policija.


Pirmadienį Palangos policijos komisariate pareigūnų pokalbis baigėsi itin dramatiškai: vienas jų nukentėjo nuo kolegų ir net turėjo kreiptis į medikus.


Trečiadienį, birželio 9 dieną Palangos „Baltijos“  pagrindinės mokyklos 1 – okai vyko į Palangos policijos komisariatą.


Palangoje sekmadienį, kovo 22 d., sulaikomas įtariamasis trenkė policijos mokyklos pareigūnui.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Buvusio Palangos policijos komisariato vadovo Alvydo Katkausko byla dėl piktnaudžiavimo tarnyba pasisuko netikėta linkme – pirmos instancijos teismas konstatavo, kad atleisti komisariato vadovo nebuvo už ką. Tiesa, buvusiam pareigūnui tenka liudyti kitoje baudžiamojoje byloje – dėl prekybos poveikiu.


„Dėl to, kad prieš beveik dešimt metų buvau apvogta, ir mano, nors ir kaip nukentėjusiosios, pavardė, pasirodo, pateko į kažkokius UAB „Palink“ „juoduosius sąrašus“, likau be darbo. Ir dar – apšmeižta viso miestelio akyse“, – guodėsi antrus metus Šventojoje gyvenanti ir prieš keletą dienų miestelyje...


Balandžio 11 d. pavakarę Šventosios pagrindinės mokyklos salėje buvo organizuotas vietos bendruomenės pasitarimas dėl Bendruomenės tarybos rinkimo ir kitų klausimų. Tuo pačiu susitikti su vietos gyventojais atvyko Klaipėdos aps. VPK Palangos miesto policijos komisariato viršininkas A. Katkauskas, Viešosios policijos skyriaus viršininkas G. Pocevičius, Prevencijos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius