Palangoje sulaikyti plėšikai iš Latvijos

Palangos tiltas, 2015-02-02
Peržiūrėta
3
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos bei Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai sulaikė asmenis, įvykdžiusius apiplėšimą Latvijos Respublikoje.
Sausio 30 d. iš Latvijos Respublikos Kuržemės regiono valdybos kriminalinės policijos gautas pranešimas, kad Latvijoje, Liepojos mieste, apie 17 val. įvykdytas lombardo apiplėšimas, kurio metu buvo sužalota lombardo darbuotoja bei pagrobti juvelyriniai dirbiniai.
Latvijos pareigūnai informavo, kad šiuo nusikaltimu įtariami Latvijos piliečiai V. L., gimęs 1986 m., bei A.S., gimusi 1993 m., vyksta į Lietuvos Respubliką ir su pagrobtais juvelyriniais dirbiniais ketina išvykti į užsienį per Palangos oro uostą.
Gavę šią informaciją, apie 21.20 val. Klaipėdos aps. VPK pareigūnai sustabdė automobilį „Audi A6“, kuriuo važiavo nurodyti įtariami asmenys bei dar vienas Latvijos Respublikos pilietis.
Apžiūros metu pas A. S. buvo rasti apiplėšimo metu iš lombardo pagrobti juvelyriniai dirbiniai. Be to, pas šią merginą buvo aptikta augalinės kilmės narkotinių medžiagų. Dėl jų pradėtas atskiras ikiteisminis tyrimas.
Po apžiūros V. L. ir A. S. uždaryti į areštinę.
Pagal Latvijos Respublikos generalinės prokuratūros 2015 m. sausio 31 d. išduotus Europos arešto orderius, vasario 1 d. Klaipėdos miesto apylinkės teismas šiems asmenims skyrė kardomąją priemonę – dviejų mėnesių suėmimą.
V. L. ne kartą teistas už įvairius nusikaltimus, be to, jo bei A. S. atžvilgiu šiuo metu Latvijos Respublikoje atliekamas dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės iš patalpų.

„Palangos tilto“, Klaipėdos AVPK inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palanga vasarą tampa vagių rojumi – vieni jų vagia prabangius automobilius – praėjusį savaitgalį buvo pavogtas daugiau kaip 100 tūkstančių eurų kainuojantis automobilis „BMW“ – jų detales, kiti – dviračius. Kol policija vis dar ieško vagišių, nugvelbusių ne tik minėtąjį „BMW“, bet ir trijų automobilių „Porsche“ žibintus...


Šeštadienį (gegužės 23 d.) vėlai vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos Palangos pasienio užkardos pareigūnai gavo policijos prašymą sulaikyti automobilį „Citroen C4“ latviškais numeriais. Pasieniečiams buvo pranešta, kad šis automobilis Kretingoje pasišalino iš eismo įvykio. Įtarta, kad atsakomybės bandantis...


Ketvirtadienį, gegužės 14 dieną, apie 14.41 val., Palangoje, Vytauto g., iš parduotuvės vaikinas ir dvi merginos pavogė vyrišką striukę „Prada“. 1957 m. gimęs vyras ir 1997 m. bei 1993 m. gimę moterys sulaikyti ir uždaryti į areštinę.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos miesto reprezentacinio krepšinio klubo „Palangos kuršiai“ vyrai šiemet dažniau nei pernai prašauna pro šalį, tačiau jo vadybininkai su didžiausiu pirkiniu, legionieriumi iš JAV, Quincy Taylor, tikrai neprašovė pro šalį. 28 metų krepšininkas kol kas yra rezultatyviausias Nacionalinės krepšinio lygos (NKL)...


Kai ne vienas, specialioms tarnyboms sulaikius teisėjus ir advokatus, kraipė galvas, netikėdami, kad korupcija įsišaknijusi ir šalies teisėsaugoje, vienas žmogus, Evaldas Petrauskas, buvęs faktinis Palangos kredito unijos vadovas, praėjusių metų pabaigoje po beveik 10 mėnesių paleistas iš Kybartų pataisos namų, nė kiek tuo nesistebėjo: „Kol žmogus, ypač teistas už...


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos bei Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai sulaikė asmenis, įvykdžiusius apiplėšimą Latvijos Respublikoje.


Penktadienio naktį padėti kolegoms sulaikyti J. Basanavičiaus g. prie naktinio klubo „Laukinių vakarų salūnas“ muštynes sukėlusių viešosios tvarkos pažeidėjų skubėjęs Viešosios saugumo tarnybos pareigūnas sukėlė eismo įvykį.


  Generalinis konsulas Karaliaučiuje Vaclavas Stankevičius gali lengviau atsikvėpti – pačiame Palangos centre pirmadienį pavogtas naujutėlis konsulo visureigis BMW X5, priklausantis Užsienio reikalų ministerijai ir kuriuo naudojosi Palangoje gyvenantis V.Stankevičius, vakar buvo rastas. Buvo sulaikyti ir automobilio vagys.   Daugiau informacijos – vėliau...


Mašinvagiams sučiupti prireikė geriau paruoštų pareigūnų pajėgų

„Palangos tilto“ informacija, 2011 03 30 | Rubrika: Miestas

Pastarosiomis dienomis Palangoje itin aktyviai buvo vagiami automobiliai. Per šiuos metus mieste pavogta 12 automobilių, kai praėjusiais metais per visus metus buvo dingę 13. Šią savaitę pareigūnai ėmėsi iniciatyvos ir sujungę jėgas sulaukė teigiamų rezultatų – sulaikyti du vagystėmis įtariami asmenys.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas