Palangoje „valstiečiai“ – trečioji partija pagal narių skaitlingumą

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-03-03
Peržiūrėta
646
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Darius Kubilius
Darius Kubilius

„Palangos tiltas“ baigia apžvelgti kurorte veikiančių partijų skyrius. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) (miesto Taryboje turi vienintelį atstovą – Darių Kubilių, LVŽS Palangos skyriaus pirmininką – aut.) šiuo metu Palangos skyriuje turi 46 narius. Iš jų 10 sudaro skyriaus valdybą.
„2020 metais į LVŽS Palangos skyriaus narių gretas panoro įsilieti du pretendentai, iš kurių buvo patvirtintas tik vienas „Nariu“ , o kitas „Kandidatu“. Nedidelį pretendentų skaičių įtakojo COVID-19 pandemija ir karantinas,“ – „Palangos tiltui“ sakė D. Kubilius.
„Kad LVŽS Palangos skyriaus sąraše nebūtų „mirusių sielų“, skyriaus valdybos nariai atsakingai svarsto ir filtruoja naujų kandidatų prašymus ir atsižvelgia į LVŽS pirmininko Ramūno Karbauskio išreikštas rekomendacijas. Pavyzdžiui, asmuo neturi būti buvęs kitos politinės partijos nariu, o jeigu daugumos skyriaus valdybos narių nuomonės išsiskiria, tai tokiems asmenims suteikiamas vienerių metų laikotarpis „Kandidato“ statuse, kuris savo aktyviais veiksmais įrodo, jog yra vertas tapti LVŽS nariu,“ – sakė D. Kubilius.
D. Kubilius 2018 metais gegužės mėnesį buvo išrinktas LVŽS Palangos skyriaus pirmininku, o 2020 metų gegužės mėnesį skyriaus narių susirinkimo metu vienbalsiai buvo perrinktas antrai kadencijai.
Ar 2022 metais nis dalyvaus LVŽS Palangos skyriaus pirmininko rinkimuose?
„Parodys laikas,“ – šyptelėjo miesto Tarybos narys.
Jis teigė, kad šiemet, vasario 23 d., įvyko nuotolinis susirinkimas tarp LVŽS Palangos skyriaus narių ir LVŽS Pirmininko bei LVŽS Valdybos, kuriuo metu buvo aptarta 2023 metų savivaldos rinkiminės kampanijos strategija, vizija bei šešėlinės Vyriausybės darbo grupių veikla, kurių VRM, URM grupių narių D. Kubilius yra.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Atlyginimai Lietuvoje toliau kyla sparčiausiai nuo 2004-2008 m. stebėto bumo laikų. Statistikos departamento duomenimis, paskutinį 2020 m. ketvirtį vidutinis darbo užmokestis į rankas buvo net 12,8 proc. didesnis nei prieš metus ir siekė 967 eurus. Tiesa, reikia pripažinti, kad pernai nebuvo savivaldybės, kurioje atlyginimai būtų kritę. Sparčiausiai 18-20 proc. darbo užmokestis po...


„Palangos tiltas“ baigia apžvelgti kurorte veikiančių partijų skyrius. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) (miesto Taryboje turi vienintelį atstovą – Darių Kubilių, LVŽS Palangos skyriaus pirmininką – aut.) šiuo metu Palangos skyriuje turi 46 narius. Iš jų 10 sudaro skyriaus valdybą.


Šią savaitę, trečiadienį, sukanka lygiai du metai nuo praėjusių savivaldybių Tarybų ir tiesioginių merų rinkimų. Įveikusios pusiaukelę, partijos pradės lenktynes ir grumtynes dėl mandatų vietose Tarybose jų rinkimuose 2023 metų pavasarį. Šiandien Palangos miesto Tarybos stipriausia partija, Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratai (TS-LKD), Taryboje turinti net...


Vasario 16-ąją Laisvės partija nuotolinių steigiamųjų susirinkimų metu įsteigė skyrius Palangoje ir Berlyne. Palangos skyriaus pirmininku išrinktas Tadas Baršketis, o Berlyno skyriaus pirmininku tapo Justas Rudžianskas.


Spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose dalyvaus palangiškis, Eksemigrantų asociacijos prezidentas Dovydas Petrošius. Kandidatą Mėguvos vienmandatėje apygardoje kels Lietuvos žaliųjų partija, kurios skyriui Palangoje vadovauja D. Petrošius.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos miesto savivaldybės tarybos nariai, tęsdami tradiciją artėjant Vėlinėms pagerbti į Amžinybę iškeliavusius kolegas, ketvirtadienį, spalio 31 d., aplankė Palangos kapinėse amžinojo poilsio atgulusių Savivaldybės tarybos narių kapus.  


Ar naujas politinis darinys, kuris susidarys po Viktoro Uspaskicho vadovaujamos Darbo partijos ir Rolando Pakso partijos Tvarka ir teisingumas jungtuvių, radikaliai perbraižys Lietuvos politinį žemėlapį? Ir kam bus naudinga ši nauja politinė jėga? „Nauja partija bus rimtas konkurentas Socialdemokratų partijai. Naujoji sąjunga jau išnykusi, todėl iki šiol...


Politikus turime rinkti ne pagal grožį, o pagal protą  34

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 08 16 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Vasara – nėra pats tinkamiausias metas politinėms temoms. Tačiau sugrįžti prie politikos verčia kilęs nesveikas ažiotažas po išsakytos nuomonės apie socialdemokratų kandidato į Seimą Dano Palucko padarytą administracinį pažeidimą.


Komisijos narių boikotas žlugdo apklausą

Linas JEGELEVIČIUS, 2010 07 19 | Rubrika: Miestas

Rytoj į apklausą dėl savivaldybės sutarties su „Litesko“ nutraukimo atėję Palangos gyventojai galbūt ras užrakintas sporto salės duris – ketvirtadienio pavakarę savivaldybės Tarybos posėdžių salėje susirinkę 10 apklausos komisijos narių paskelbė pareiškimą, kad boikotuoja organizuojamą apklausą – neatvyks į komisijos posėdį sekmadienio rytą. Jie reikalauja apklausą surengti rugsėjo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius