Palangoje vėl pavogti dviejų „Porsche“ automobilių žibintai

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2020-06-01
Peržiūrėta
1681
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje du „Porsche“ automobiliai liko be priekinių žibintų. Klaipėdos apskrities VPK duomenimis, apie pirmąją vagystę pranešimas buvo gautas sekmadienį, apie 8 val. 30 min. Užkanavės gatvėje buvo pastebėta, kad yra pavogti namo kiemo aikštelėje stovėjusio automobilio „Porsche“ abu priekiniai žibintai. Žala – tikslinama. Tą pačią dieną, apie 10 val. 03 min., Vanagupės gatvėje, pastebėta, kad yra pavogti įstaigos aikštelėje stovėjusio automobilio „Porsche“ abu priekiniai žibintai. Čia nustatyta žala – 1500 eurų. Pradėti vagystės tyrimai. Žiemą vagišiai taip pat buvo nugvelbę "Porsche" žibintus.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/kriminalai/2020/06/01/news/palangoje-pavogti-dvieju-porsche-automobiliu-zibintai-15106224/

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje sekmadienį iš dviejų jaunuolių paimtos į narkotikus panašios medžiagos.


Palangoje ketvirtadienį pavogti trijų „Lexus“ automobilių katalizatoriai, pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.


Palangos savivaldybė informuoja, kad nuo trečiadienio, rugsėjo 16 d., keičiasi automobilių stovėjimo Palangos gatvės apmokestinimas. Iki gegužės 14 d. (imtinai) automobilių statymas Palangos miesto gatvėse bei daugumoje automobilių stovėjimo aikštelių yra nemokamas.  


Palangoje vėl pavogti dviejų „Porsche“ automobilių žibintai

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2020 06 01 | Rubrika: Miestas

Palangoje du „Porsche“ automobiliai praėjusį savaitgalį liko be priekinių žibintų.


Sekmadienio popietę Palangoje pavogti prabangaus automobilio žibintai.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Nuo rugsėjo 16 d. iki gegužės 15 d. automobilių statymas Palangos miesto gatvėse bei daugumoje automobilių stovėjimo aikštelių yra nemokamas. Visus metus transporto priemonių stovėjimas mokamas tik Rąžės gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.


Palangos konservatoriai per savivaldos rinkimus pažeidė įstatymą dėl politinės reklamos ant dviejų automobilių, kurie oficialiai priklauso įmonėms, nusprendė Vyriausioji rinkimų komisija. VRK šią savaitę ant minėtų automobilių užklijuotą reklamą pripažino neteisėta nepinigine juridinių asmenų auka, tačiau šiurkštaus pažeidimo neįžvelgė. Pasak VRK išvados, nėra...


Dingo prabangių automobilių priekiniai žibintai

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 23 | Rubrika: Kriminalai

Palangos pareigūnai pradėjo du tyrimus dėl apvogtų dviejų „Porsche“ automobilių. Kaip informavo Klaipėdos apskrities VPK, sekmadienį Palangos pareigūnai pradėjo du tyrimus dėl dviejų automobilių „Porsche“, stovėjusių Vanagupės g., Palangoje, priekinių žibintų vagysčių. Vienu atveju žala siekia 4 tūkst., kitu 5 tūkst. eurų. Įvykiai tiriami.


Pastaruoju laikotarpiu itin padaugėjo automobilių vagysčių Palangoje. Žmonės baiminasi – vagysčių nemažėja, o tik daugėja. „Šiais metais Palangoje yra pavogta dvylika automobilių, o pernai per tą patį laikotarpį buvo pavogti tik trys automobiliai. Todėl vagysčių didėjimas yra akivaizdus“,- komentavo Palangos policijos komisariato kriminalinio skyriaus vyresnysis tyrėjas Viktoras Mockus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius