Palangoje pavogti trijų „Lexus“ automobilių katalizatoriai

Palangos tiltas, 2022-10-05
Peržiūrėta
1367
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje pavogti trijų „Lexus“ automobilių katalizatoriai

Palangoje ketvirtadienį pavogti trijų „Lexus“ automobilių katalizatoriai, pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Viena vagysčių buvo užfiksuota apie 7 val. 20 min. Palangoje, Taikos gatvėje. Pastebėta, kad yra pavogtas automobilio „Lexus RX 400H“ katalizatorius. Žala tikslinama.

Apie 8 val. Palangoje, Laukų g., pastebėta, kad yra pavogtas automobilio „Lexus RX400H“ katalizatorius. Žala – apie 3000 eurų. 

Pradėtas vagystės tyrimas. Dar viena vagystė pastebėta apie 8 val. 30 min. Palangoje, Sodų gatvėje. Pavogtas automobilio „Lexus RX 300“ katalizatorius. Žala – apie 1000 eurų. 

Dar vienas katalizatorius ketvirtadienį pavogtas Gargžduose, P. Cvirkos gatvėje. Pastebėta, kad yra pavogtas automobilio „Toyota Prius“ katalizatorius. Žala – 800 eurų. 

Policija atlieka tyrimus dėl vagysčių.

Lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Atostogauti į Palangą atvykusi šeima išgyveno tikrą siaubą – pro viešbučio apsaugos tvorelę, esančią trijų metrų aukštyje, iškrito ketverių metų mažylis.


Naudotų automobilių rinkoje yra daugybė senų automobilių su suklastota rida ir nuslėptais trūkumais, todėl įsigyti tvarkingą transporto priemonę gali būti sudėtinga.


Palangoje ketvirtadienį pavogti trijų „Lexus“ automobilių katalizatoriai, pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.


Higienos instituto išankstiniais duomenimis, pernai Lietuvoje mirė 47 746 žmonės (22,9 tūkst. vyrų ir 24,9 tūkst. moterų), t. y. 4 199 asmenimis daugiau negu 2020 metais. COVID-19 liga pateko į pagrindinių trijų mirties priežasčių trejetuką – nusinešė daugiausia gyvybių po kraujotakos sistemos ligų ir piktybinių navikų.


Palangos savivaldybė informuoja, kad nuo trečiadienio, rugsėjo 16 d., keičiasi automobilių stovėjimo Palangos gatvės apmokestinimas. Iki gegužės 14 d. (imtinai) automobilių statymas Palangos miesto gatvėse bei daugumoje automobilių stovėjimo aikštelių yra nemokamas.  


Palangoje vėl pavogti dviejų „Porsche“ automobilių žibintai

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2020 06 01 | Rubrika: Miestas

Palangoje du „Porsche“ automobiliai praėjusį savaitgalį liko be priekinių žibintų.


Sekmadienio popietę Palangoje pavogti prabangaus automobilio žibintai.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Nuo rugsėjo 16 d. iki gegužės 15 d. automobilių statymas Palangos miesto gatvėse bei daugumoje automobilių stovėjimo aikštelių yra nemokamas. Visus metus transporto priemonių stovėjimas mokamas tik Rąžės gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.


Pastaruoju laikotarpiu itin padaugėjo automobilių vagysčių Palangoje. Žmonės baiminasi – vagysčių nemažėja, o tik daugėja. „Šiais metais Palangoje yra pavogta dvylika automobilių, o pernai per tą patį laikotarpį buvo pavogti tik trys automobiliai. Todėl vagysčių didėjimas yra akivaizdus“,- komentavo Palangos policijos komisariato kriminalinio skyriaus vyresnysis tyrėjas Viktoras Mockus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius