Viena seniausių Palangos įmonių, UAB „Elektros instaliacijos“, užsakovų į didelius ir mažus neskirsto – siūlo elektros įvadų montavimo ir projektavimo darbus

***, 2023-08-30
Peržiūrėta
10528
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Viena seniausių Palangos įmonių, UAB „Elektros instaliacijos“, užsakovų į didelius ir mažus neskirsto – siūlo elektros įvadų montavimo ir projektavimo darbus

UAB „Elektros instaliacijos“, viena iš trijų seniausių Palangos miesto įmonių, per 32 veiklos metų matė ir šilto, ir šalto – net restruktūrizaciją, bet išgyveno ir sėkmingai tęsia savo veiklą – įrengia elektros instaliacijas.

„Mūsų įmonė – nedidelė, dirba penki elektros montuotojai, biure – trys žmonės. Bet man tai –  privalumas, o dažnai ir klientui tai geriau. Prasčiau atliktas darbas didelėje įmonėje jai itin didelės žalos reputacijai gal ir nepadarys, o mes, mažesni, sau to jokiu būdu negalime leisti, ypač tokiame mažame mieste kaip Palanga“, – žurnalui „Lietuvos pajūris“, laikraščio „Palangos tiltas” turinio partneriui, sakė Gedeminas Kuprys, UAB „Elektros instaliacijos“ direktorius.

Skirtingai nei didelės įmonės, „Elektros instaliacijos“ darbų ir užsakovų į didelius ir mažus neskirsto.

„Svarbiausia, kad jų būtų. Džiaugiuosi, kad esame vertinami – ir kurorte, ir už jo, net užsienyje“, – sakė G. Kuprys. 

Pernai UAB „Elektros instaliacijos“ elektros montavimo darbus atliko UAB „Vingės logistikos“ sandėliuose uostamiestyje – darbavosi juose tris mėnesius, taip pat viename naujame Palangos kvartale Klaipėdos plente. 

„UAB „Elektros instaliacijos“ atliko elektros montavimo darbus mūsų kavinėje „A-petit“ Plytų gatvėje. Esame labai patenkinti darbų kokybe. Bendrovės direktorius G. Kuprys buvo labai dėmesingas kiekvienam pageidavimui, juos įvykdė nepriekaištingai, laiku“, – „Lietuvos pajūriui“ sakė Gediminas Gečas, kavinės „A-petit“ savininkas.

„Viso statybų projekto metu „Elektros instaliacijos“ demonstruoja didelį profesionalumą. Su bendrove dirbti yra lengva, reaguoja į kiekvieną prašymą, rodo lankstumą ir geranoriškumą, užtikrina darbų kokybę, atvažiuoja į statybų objektą net savaitgaliais, jei tam yra poreikis“, – sakė Andrius Mikūta, estų statytojo UAB „Sorensen Invest“ atstovas Lietuvoje.

Estai statė poilsio namus Palangoje, Vanagupės gatvėje ir Klaipėdos plente. UAB „Elektros instaliacijos“ juose atliko elektros montavimo darbus.

Prieš tai, taip pat kartu su estų investuotoju, Palangos bendrovė elektros montavimo darbus atliko dviejuose daugiabučiuose ir 11 privačių namų Palangoje.

„Elektros instaliacijos“ turi darbo patirties ir užsienyje – jos elektrikai elektros montavimo darbų atlikti vyko net į Italiją. 

„Atliekame visus elektros montavimo darbus: nuo įvadų įvedimo iki lempučių įsukimo, – sako G. Kuprys. – Mūsų darbai dažnai – etapiški. Tai reiškia, kad mums atlikus elektros instaliavimo darbus, savuosius atlieka statybininkai, o po jų – vėl mes. Pramoniniuose objektuose – kitaip: ateini, atlieki visus savo srities darbus ir išeini.“

Verslininkui glosto širdį, kad įmonė per 32 savo veiklos metų ženkliai prisidėjo prie didžiausio šalies kurorto, Palangos, infrastruktūros aplinkos gerinimo.

„Išties, esame daug kur čia pasidarbavę. Elektros montavimo darbus atlikome keliuose senuose, žinomuose kurorto viešbučiuose, pavyzdžiui, „Palangos vėtroje“. Tai buvo vienas pirmųjų mūsų darbų, dar 1990-ųjų pradžioje. Esame apšvietę daug Palangos gatvių, Meilės alėją, net patį Palangos tiltą jį rekonstruojant“, – pasakojo G. Kuprys, kuris sėkmingai tęsia savo tėvo Vytauto įkurtą verslą.

Tėvas ir sūnus įmonėje darbuojasi petys į petį.

„Elektros instaliacijos“ ne tik įveda elektrą, bet ir prižiūri elektros tinklus. Tarp tokių įmonės klientų – kai kurios Palangos mokyklos, lopšeliai-darželiai, Sondros Kulikauskienės šeimos centras, kurorto verslo įmonės.

Tiesa, G. Kuprys prisipažįsta, kad šiemet statybų bumas Palangoje yra šiek tiek atslūgęs, vadinasi, ir mažiau elektros darbų užsakoma, tačiau verslininkas įsitikinęs, kad darbo įmonei nestigs.

„Palanga – vis dar ant bangos: vyksta daug statybų. Verslo prasme, visas Klaipėdos regionas visada yra aktyvus“, – sako G. Kuprys.


UAB „Elektros instaliacijos“ įsikūrusi Palangoje, Vytauto g. 85a. Dėl elektros darbų galima kreiptis telefonu 8 698 30865


 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

UAB „Elektros instaliacijos“, viena iš trijų seniausių Palangos miesto įmonių, per 32 veiklos metų matė ir šilto, ir šalto – net restruktūrizaciją, bet išgyveno ir sėkmingai tęsia savo veiklą – įrengia elektros instaliacijas. „Mūsų įmonė – nedidelė, dirba penki elektros montuotojai, biure – trys žmonės. Bet man tai –  privalumas, o dažnai ir klientui tai geriau. Prasčiau atliktas darbas...


Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) diegia išmaniuosius elektros skaitiklius, leidžiančius klientams sekti detalų elektros energijos suvartojimą ir pamiršti būtinybę nurašinėti skaitiklių duomenis.


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) patvirtino tiekėjo UAB „Ignitis“ 2023 m. I pusmečio elektros energijos tarifus buitiniams vartotojams, kurie bus taikomi vartotojams, nepasirinkusiems nepriklausomo elektros energijos tiekėjo.


Šiais metais sparčiai didėjusi elektros energijos kaina UAB „Palangos vandenys" skatina mažinti jos naudojimą įmonės darbo procese diegiant pažangiausius technologinius sprendimus.


Ant Klaipėdos apskrities VPK pastato Kauno g., Klaipėdoje, sumontuota saulės elektrinė, kurios pagaminta elektra leis sumažinti išlaidas elektros energijai ir turėti alternatyvų elektros energijos šaltinį.


2020 m. gegužės 7 d. Seimas priėmė Elektros energetikos įstatymo pataisas, kuriomis nuo 2021 m. iki 2023 m. pamažu bus atsisakoma mažmeninių elektros kainų reguliavimo gyventojams. Tai reiškia, kad visi gyventojai iki 2023 m. turės pasirinkti elektros tiekėją, mat iki šiol monopolinis tiekėjas buvo „Ignitis“, priklausantis valstybinei įmonei „Ignitis...


ESO informavo, kad dėl transformatorinės remonto darbų, penktadienį, lapkričio 13 d., daliai Palangos miesto vartotojų bus laikinai nutrauktas elektros energijos tiekimas. Apie tai visi vartotojai yra informuoti.  


Šį penktadienį Palangą užgrius dar viena ekstremali situacija – dauguma miestelėnų didžiąją dalį dienos neturės ne elektros, nei karšto vandens.


Paskutinįjį vasario ketvirtadienį Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje klegėjo vaikų balsai: čia vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ ugdytiniai savo tėveliams ir svečiams pristatė gražią, žaismingą ir net labai naudingą knygelę „Iš Gintarėlių katilėlio“, kurion, pagardinti piešiniais, nuotraukomis, mažųjų gintarėlių mintimis...


Kas ir kada prie kurhauzo sudegusios sienos pritvirtino elektros kabelinę spintą? Jos pakabinimas turėjo būti suderintas ne tik su VST, bet ir Palangos savivaldybės Komunalinio ūkio skyriumi, bet nei elektrikai, nei savivaldybės komunalininkai apie ją teigia nieko negirdėję. Kurhauzo bendrasavininkas Gediminas Jacka, dėl kibirkščiuojančios spintelės sustabdęs kurhauzo medinės dalies ardymo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius