Palangos elito vakare kilniam tikslui surinkta 20 995 eurų

"Palangos tilto" redakcija, 2019-12-02
Peržiūrėta
1944
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį šeštadienį, lapkričio 31 d. Lietuvos kurorto koncertų salėje vyko jau tradiciniu tapęs Palangos labdaros vakaras. Kaip ir kasmet į iškilmingą renginį susirinko verslo, politikos, meno bei pramogų pasaulio asmenybės ne tik iš Palangos, bet ir viso pajūrio.
Kreipdamasis į vakaro svečius, Palangos meras Šarūnas Vaitkus sakė, kad jam po praėjusio vasaros darbymečio – aktyvaus kurorto sezono – labai smagu matyti tiek daug susirinkusiųjų. Meras dėkojo kurorto verslininkams, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijai, kad, anot jo, Palanga kasmet gražėja, kad į ją atvyksta vis daugiau svečių – ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš užsienio.
„Ne už kalnų, kai Palanga bus dar garsesnė, dar įdomesnė ir dar labiau lankoma,“ – sakė meras Š. Vaitkus. Naujiesiems metams jis visiems linkėjo didelės sėkmės, sveikatos ir laimės.
„Laimė yra ir daryti gera kitiems žmonėms. O jūs tai darote. Labai dėkoju jums už tai,“ – pabrėžė Š. Vaitkus.
Palangos klebonas Kęstutis Balčiūnas visiems dėkojo už gerumą.
„Dievo žvilgsnyje net ir mažiausias žmogaus darbas yra neįkainojamas turtas,“ – sakė kurorto sielovadininkas.
Vakarą vedęs vedėjas Dovydas Bajoras pastebėjo, kad vakarą neužteks dalintis tik gerumu bei meile – teks atverti ir pinigines – vyko meno dirbinių aukcionas, loterija, o bilietas į vakarą vienam svečiui kainavo 60 eurų.
„Šis vakaras, tai – ne tik galimybė pasidalinti gerumu, bet ir susitikti metų pabaigoje su bendruomene, kolegomis bei vainikuoti metų darbus, aptarti, palinkėti vieni kitiems gražių artėjančių švenčių“, – teigė Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė.
„Šiuo metu ieškome dovanėlių artimiesiems, stengiamės juos pradžiuginti. Tačiau nepamirškime, kad visada atsiras tokių žmonių, kurie galėtų tik pasvajoti apie dovanėlę po eglute... Didžiausia dovana jiems būtų – nuoširdi pagalba, kuri suteiktų sveikatos ir jėgų gyventi, nes gyvenimas ir yra didžiausia dovana!“. Šįmet labdaringą renginį inicijavo trys skirtingos organizacijos: Palangos viešbučių ir restoranų asociacija, Palangos „Rotary“ bei Palangos „Lions“ moterų klubas, susivienijusios vardan vieno tikslo – padėti stokojantiems pagalbos.
Kviestine renginio žvaigžde tapo atlikėja, beje, palangiškė Jurga, su savo grupe surengusi pasirodymą. Labdaros vakaro metu surinktos lėšos (bilietai, loterija, aukcionas) bus skirtos Palangos mieste gyvenantiems neįgaliems vaikams, slaugos skyriaus globotiniams, gausioms šeimoms paremti; likimo nuskriaustiesiems ir stokojantiems pagalbos: nuo kūdikystės iki orios senatvės. Ypatingas dėmesys šįmet buvo skirtas ir specialiam vaikų darželio projektui „Pojūčių kiemelis“.Aukciono metu buvo surinkta 20 995 eurų.

“Palangos tilto” inf.
L. Butkevičiaus nuotr.

Jūsų komentaras:

Mantas 2019-12-03 12:18 (IP: 188.69.214.238)
data tai gera-lapkričio 31d kiek lapkritis turi dienų?

PL 2019-12-03 08:27 (IP: 195.182.92.36)
Padėti žmonėms galima ir be tokios pompastikos.. Palangoje formuojasi žemo lygio rusiškas mentalitetas..?

Taip pat skaitykite

Kaune vyko paramos turnyras “Let’s Join The Fight Together”. Šių varžybų tikslas - suvienyti kovotojus.


Metų pradžioje šalies vaikų globos namuose gyveno daugiau nei 1340 vaikų. Daugiausia tai vyresni nei 7 m. vaikai, kurie turi brolių ar seserų.


Kaip padėti sau ir apie ką svarbu pasikalbėti su vaikais, rekomenduoja Paramos vaikams centro programos „Vaikystė be smurto“ vadovė, psichologė Ieva Daniūnaitė.


Siūloma sudaryti sąlygas jaunoms šeimoms su valstybės parama įsigyti būstą visoje Lietuvoje, o ne tik regionuose, kaip yra dabar.


Nuo 2022 m. birželio 7 d. Antano Mončio namų-muziejaus prieigose veikia lauko paroda "Lenkija ir Lietuva - kartu vardan laisvės". Paroda  veiks iki liepos 18 d.


Gimnazijos trečiokai sukūrė mažą stebuklą savo jauniesiems draugas iš „Baltijos“ pagrindinės mokyklos neįgaliųjų klasių. Džiaugiamės, kad turime puikius partnerius: Palangos krepšinio klubą „Kuršiai“, Palangos sporto centro VISUS darbuotojus, „Baltijos“ pagrindinės mokyklos mokinius ir mokytojas, su kuriais jau treti metai veikiame...


Palangiškių žygis dviračiais - dėl kilnaus tikslo

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 13 | Rubrika: Miestas

Padėti žmonėms, kuriems būtina parama, yra daugybė būdų. Vieną jų išbandė Palangos meras Šarūnas Vaitkus su bendradarbiais. Jie dalyvavo mažame Italijos miestelyje tradiciškai rengiamame žygyje vintažiniais dviračiais.


Šeši drąsūs palangiškiai praėjusį sekmadienį, spalio 6 d., lėšas Palangos specialųjų poreikių turintiems vaikams rinko dar neregėtu būdu – mindami vintažinių dviračių pedalus mažame Italijos miestelyje Gaiole in Chianti, esančiame Toskanos regione. Kartu su Dainiumi Drungilu, Jūrate Mitkevičiūte ir Ilona Emanuelsson įveikęs 46 kilometrus, Palangos meras...


Trys ministerijos įsipareigojo suvienyti jėgas ir konkrečiomis priemonėmis padėti vaikams, kuriems diagnozuotas autizmas ar kitas raidos sutrikimas, bei jų tėvams. Tuo tikslu sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis bei švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius patvirtino pagalbos veiksmų planą dvejiems metams.


Šventojiškiai ir palangiškiai susivienijo prieš „Feliksą“

"Palangos tilto" informacija, 2015 01 26 | Rubrika: Miestas

Šeštadieno rytą dvi valandas Šventosios paplūdimio ruože nuo tenykštės gelbėjimo stoties link Palangos triūsė talkininkai, atsiliepę į Šventosios seniūnijos bendruomenės kvietimą prisijungti prie akcijos „Atkurkime pajūrį“. Kovai prieš uragano „Feliksas“ padarinius susivienijo ir palangiškiai, ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius