„Palangos gintaro“ sanatorijoje vyks konferencija „Vaikų psichinė sveikata ir reabilitacija. Šių dienų aktualijos“

Palangos tiltas, 2022-09-27
Peržiūrėta
890
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Palangos gintaro“ sanatorijoje vyks konferencija „Vaikų psichinė sveikata ir reabilitacija. Šių dienų aktualijos“

Rugsėjo 30 – spalio 1 dienomis „Palangos gintaro“ sanatorijoje vyks konferencija „Vaikų psichinė sveikata ir reabilitacija. Šių dienų aktualijos“. Ji organizuojama kartu su Klaipėdos universitetu ir skirta visų specialybių vaikų ligų gydytojams ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams. Konferencijos tikslas – supažindinti gydytojus ir specialistus su šių dienų vaikų psichinės sveikatos aktualijomis ir reabilitacijos naujovėmis. Vaikų psichinė sveikata dabar yra labai aktuali tema, nes pastarųjų metų įvykiai palietė ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų bei jaunuolių gyvenimus. 

Konferencijos metu bus siekiama apžvelgti vaikų raidos sutrikimų specifiką dėl jų bendravimo, mitybos ir fizinio aktyvumo ypatumų, taip pat aptarti paauglių psichinės sveikatos būklę ir mitybos pokyčius po dviejų metų įvairių ribojimų dėl Covid-19 bei pristatyti naujausią su vaikų reabilitacija susijusią informaciją.

Labai tikimės, kad lektorių pranešimai bus naudingi visiems konferencijos dalyviams - gydymo įstaigų darbuotojams - kurie suvažiuos į Palangą iš visos Lietuvos.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šį mėnesį besibaigiant dviem projektams – „Interaktyvus gintaro miškas“ bei „Įžūlus gintaras: šiuolaikinė juvelyrika tarp dizaino ir instaliacijos“ – jų pabaigą vainikuojantys renginiai gruodžio 7 ir 8 dienomis lankytojams bus pristatyti nemokamai.


Didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“ ir vėl sugrįžta į prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“.Spalio 10-ąją – Pasaulinę psichikos sveikatos dieną nevyriausybinė organizacija „Jaunimo linija“ kviečia prisijungti prie akcijos „Žalia šviesa gyvenimui“ ir taip atkreipti dėmesį į sudėtingą Lietuvos jaunų žmonių psichinę sveikatą.


 Ji organizuojama kartu su Klaipėdos universitetu ir skirta visų specialybių vaikų ligų gydytojams ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams.


Šie, 2021-ieji, metai yra paskelbti didžiojo Lietuvos etmono, karvedžio Jono Karolio Chodkevičiaus metais. Garsus XVII amžiaus valstybės veikėjas itin svarbus Kretingai – jis savo gyvenimo metais valdė Kretingos dvarą, pastatė pranciškonų vienuolyną, bažnyčią ir įkūrė Kretingos miestą. Minint 400-ąsias J.K. Chodkevičiaus mirimo metines, kretingiškiai bei miesto svečiai yra laukiami Kretingos...


Rugsėjo 17 – 18 dienomis „Palangos gintaro“ sanatorijoje vyko konferencija „Vaikų ligų aktualijos Covid-19 epidemijos fone“. Konferenciją organizavo vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ kartu su Klaipėdos universitetu. Konferencija skirta visų specialybių vaikų ir šeimos gydytojams. Konferencijos tikslas buvo supažindinti gydytojus su šių dienų vaikų ligų aktualijomis ir...


Palangos moksleivių klubas ir Švietimo pagalbos tarnyba š. m. rugpjūčio 20 dieną organizavo Respublikinę konferenciją „Neformaliojo vaikų ugdymo galimybės ir iššūkiai“.


Kaip sakė "Palangos tiltui" Svetlana Gaidienė, Palangos poliklinikos Psichikos sveikatos centro gydytoja, nuslūgus pirmajai ligonių, patyrusių nerimą ir stresą dėl koronoviruso, bangai, greičiau nei antroji "kovido" banga atsirito nauja ligonių, patiriančių nerimą dėl "kovido" pasikartojimo, banga. "Beje, dauguma jie - jauni, darbingo amžiaus žmonės," -...


Spalio 14 d. 11 val. Palangoje, sanatorijoje „Gradiali“ vyks mineralinio vandens gręžinio atidarymo renginys.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas