„Palangos Juzės“ nugalėtojų titulą pelnė Lietuvos jaunimo rinktinė U18

„Palangos tilto” informacija, 2013-03-25
Peržiūrėta
2002
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Susitikime dėl trečiosios vietos tarp „Šilutės“ ir „FK Palanga“ fortūna buvo palankesnė svečiams.
Susitikime dėl trečiosios vietos tarp „Šilutės“ ir „FK Palanga“ fortūna buvo palankesnė svečiams.

Užpraėjusį savaitgalį paaiškėjo penkiasdešimt antrojo tradicinio tarptautinio futbolo turnyro „Palangos Juzė“ nugalėtojai. Jais tapo jauniausia pagal žaidėjų amžių komanda – Lietuvos jaunimo rinktinė U18, finalo kovoje rezultatu 2:0 įveikusi svečius iš Liepojos – „Metalurgs 2“ komandą.
Šių metų čempionate dalyvavo šešios komandos: minėtosios U18 ir „Metalurgs 2“, taip pat „Granitas“ ir „Atlantas 2“ iš Klaipėdos, Šilutės „Šilutė“ bei turnyro šeimininkai – Palangos „FK Palanga“.
Pirmąją turnyro dieną, kovo 12-ąją, susitiko „Metalurgs 2“ (Liepoja) ir „Granitas“ (Klaipėda). Pergalę lėmusį įvartį į klaipėdiečių vartus pačioje rungtynių pabaigoje 86 minutę įmušė Raivis Jurkovskis. Rezultatyvesnės buvo lygiosiomis pasibaigusios rungtynės tarp šeimininkų „FK Palanga“ ir Lietuvos jaunimo rinktinės U18 komandų. Įvarčių serija prasidėjo 14 minutę, kai U18 žaidėjas Martynas Zaleckas apmaudžiai pasiuntė kamuolį į savus vartus. 33 minutę Justas Januševskis nuginklavo FK „Palanga“ vartininką. Po devyniolikos minučių taiklus buvo palangiškis Gytis Gailius, į jo taiklų įvartį neatremiamu smūgiu 69 minutę atsakė Edvinas Stankus. G. Gailius pasižymėjo dar kartą, 80 minutę įmušęs įvartį į U18 vartus. Palangiškiai jau buvo besidžiaugią pergale, tačiau per teisėjo pridėtą laiką taiklus buvo U18 žaidėjas Vilius Armanavičius.
Kovo 13 dieną taikiai rezultatu 1:1 baigėsi mačas tarp U18 ir „Atlantas 2“ rinktinių. Lietuvos jaunimo rinktinėje 17 minutę pasižymėjo Rimvydas Sadauskas, klaipėdiečių gretose 30 minutę – Nerijus Gečas. Antrosiose tądien žaistose rungtynėse pačioje jų pabaigoje 90 minutę šilutiškis Darius Paldauskas atnešė pergalę „Šilutei“ prieš „Metlarugs 2“.
Kovo 14 dieną be įvarčių baigėsi susitikimas tarp „Šilutės“ ir „Granito“, o dvikovoje tarp „FK Palanga“ ir „Atlantas 2“ sėkmė buvo palanki turnyro šeimininkams, rezultatu 3:0. Įvarčius pelnė Murtar Ščengelija (22 min.), Algimantas Bacianskis (31 min.), Sotoni Čakseijani (90+2 min.).
Kovo 15 dieną vykusioje kovoje dėl 5-osios vietos „Granitas“ nušlavė „Atlantas 2“ komandą rezultatu 5:0. Atlanto dublerių gretose pasižymėjo Erikas Vainoras (20 min.), Ernestas Razonas (26 min. ir 72 min.), Paulius Juška (35 min.), Edgaras Mastenica (62 min.).
Kovo 16-ąją buvo žaidžiami pusfinaliai. Pirmajame susitiko „Šilutė“ ir U18. Pergalę rezultatu 2:0 šventė Lietuvos jaunimo rinktinė, o įvarčius pelnė Martynas Zaleckas (42 min.) ir Donatas Šimkus (45 min.). Tokiu pat rezultatu – 2:0 – „FK Palanga“ turėjo pripažinti „Metalurgs“ pranašumą. Svečiams įvarčius pelnė Jegenis Kovalovs (56 min.), Janis Ikaunieks (85 min.).
Finalo susitikimai vyko kovo 17-ąją. Dėl trečios vietos susigrūmė „FK Palanga“ ir „Šilutė“. Sėkmė buvo palankesnė pamariškiams, rezultatu 4:2 įveikusiems turnyro šeimininkus. Palangiškių gretose pasižymėjo Satoni Čakseijani (23 min.) ir Murat Ščengelija (74 min.), svečių gretose taikliai vartus atakavo Edgaras Lukoševičius (26 min.), Andrius Pancerovas (53 min.), Evaldas Užkuraitis (88 min.) ir Martynas Golubovskis (90 min.).
Rungtynėse dėl pirmosios vietos susitiko Lietuvos jaunimo rinktinė U18 ir svečiai iš Liepojos – „Metalurgs 2“ komanda. Įvarčius U18 gretose pelnė Edvinas Stankus (21 min.) ir Donatas Šegžda (60 min.). Futbolininkai iš Latvijos taiklūs nebuvo, tad pergalę šventė jaunimas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sekmadienį Kaune kunkuliavo 2024 metų sezono Lietuvos jaunimo salės futbolo čempionato aistros.


Šį penktadienį, lapkričio 12 d., 16.00 val. Palangos atviroje jaunimo erdvėje prasidės Jaunimo varžybos 2021. Varžybų metu 14-29 m. jaunuoliai galės išbandyti jėgas žaisdami biliardą, stalo futbolą ir kol kas paslaptyje laikomą stalo žaidimą.– geriausių žaidėjų laukia smagūs ir skanūs prizai, o visų dalyvių – gerai praleistas laikas ir įvairios staigmenos. 


Praėjusį savaitgalį Palangos kultūros ir jaunimo centro (PKJC) komanda apsilankė Marijampolės kultūros centre ir tradicinėje miesto šventėje „Cukrinis festivalis“. Kaip teigia organizatoriai, festivalis šiemet buvo dar spalvingesnis, įvairesnis, keliavo į kiemus ir miestelius, džiugino spalvomis danguje, o šiuo nelengvu laikotarpiu priminė mums kaip gera, kai kultūra sugrįžta į mūsų gyvenimus....


Palangos atviroje jaunimo erdvėje „Be stogo“ net ir karantino metu veiklos nestinga – vyksta individualūs susitikimai su lankytojais, įvairios veiklos nuotoliniu būdu ir lauke. Siūloma ir pramogų – pavyzdžiui, norintieji aktyviai leisti laiką gryname ore, kviečiami į teminius pasivaikščiojimus Palangoje.


Praėjusį antradienį, rugpjūčio 12-ąją, pasaulis minėjo Tarptautinę jaunimo dieną. Renginių, skirtų jaunimui, netrūko ir Palangoje. Gražiai ir turiningai į šiuos renginius įsiliejo pernai Palangoje Darbo biržos patalpose duris atvėręs Jaunimo darbo centras, pakvietęs jaunuosius palangiškius į kompleksinį seminarą „Internetinis verslas – teorija ir praktika“.


„Manau, kad mūsų rinktinė pagrindine savo stovyklų baze pasirinks Palangą. Čia yra viskas, ko mums reikia: ir sąlygos gyventi, ir puiki sporto arena, o kai bus baigtas rekonstruoti stadionas, sąlygos bus nuostabios“, - antradienį pirmąkart apžiūrėjęs Palangos universaliąją sporto areną sakė pirmadienį kurorte treniruočių stovyklą pradėjusios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės...


Užpraėjusį savaitgalį paaiškėjo penkiasdešimt antrojo tradicinio tarptautinio futbolo turnyro „Palangos Juzė“ nugalėtojai. Jais tapo jauniausia pagal žaidėjų amžių komanda – Lietuvos jaunimo rinktinė U18, finalo kovoje rezultatu 2:0 įveikusi svečius iš Liepojos – „Metalurgs 2“ komandą.


„Nykštuko“ komanda apgynė salės futbolo čempionų titulą

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 02 11 | Rubrika: Sportas

Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis...


Šiandien išaiškės salės futbolo turnyro nugalėtojai

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 07 | Rubrika: Sportas

Šiandien nuo pusės septintos valandos vakaro Palangos sporto centro salėje prasideda atviro salės futbolo mėgėjų turnyro Palangos sporto centro taurėms laimėti finalinės kovos. Pirmosiose varžybose dėl trečiosios vietos susikaus „Sporto lizdo“ ir „94“ komandos. 19.30 val. susirungs čempionų titulą ginsianti „Nykštuko“ ir „KKT“...


Šių metų kovo 4-10 dienomis Palangoje vyko 50-tas „Palangos Juzės“ tarptautinis futbolo turnyras. Dalyvavo šešios komandos. Dvi Liepojos „Metalurgo“, Šilutės „Šilutė“, Plungės „Babrungas“, Lietuvos jaunimo rinktinė „U-18“ ir Palangos FK „Palanga“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius