Palangos karatistams – kelialapiai į Europos čempionatą

Palangos tiltas, 2012-04-05
Peržiūrėta
467
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos karatistams – kelialapiai į Europos čempionatą

 

 

Praėjusį savaitgalį Kaune vykęs Lietuvos jaunių-suaugusiųjų čempionatas išaiškino stipriausius šalies kovotojus bei suformavo Lietuvos rinktinę.

Jos nariai jau birželio pradžioje Belgijoje varžysis Europos kyokushin karate čempionate. Karate kyokushin mokykla „Shodan“ iškovojo 4 suaugusiųjų medalius ir net 11 medalių jaunių amžiaus (16-18m) grupėje. Kadangi tik varžybų čempionai užsitikrino vietas rinktinėje, tai kandidatais į Lietuvos suaugusiųjų rinktinę tapo net 4 sportininkai, iškovoję bronzos medalius: Rosita Magelinskaitė, Andrius Viktoravičius, Arnoldas Stanius ir Nerijus Kaubrys.

Jaunių rinktinėje vietas užsigarantavo čempionėmis tapusios Gintarė Tydikaitė, Viktorija Mockutė ir Vaida Neimantaitė, kandidatėmis tapo vicečempionių vardus iškovojusios Indrė Uselytė ir Rita Kasparavičiūtė, o vaikinų tarpe Mantas Petrauskis, bei bronzos medalius iškovojusios Erika Jokubauskaitė ir Danielė Zeleniūtė, o vaikinų tarpe Karolis Ulteravičius, Karolis Montvydas, Aivaras Bončkus.  

Puikiai šiose varžybose startavo  palangiškė Vaida Neimantaitė, kuri po atkaklių kovų parodžiusi tikrą kovotojos charakterį tapo Lietuvos čempione sv. kat. +65kg. Šis titulas Vaidai garantavo vietą Lietuvos rinktinėje, kuri birželio 2-3d. Belgijoje, Antwerpen mieste kovos dėl Europos čempionato medalių.

Lietuvos vicečempione tapo Indrė Uselytė, kuri tik finalinėje kovoje nusileido savo treniruočių draugei Viktorijai Mockutei. Tad Indrė tapo kandidate į Lietuvos rinktinę, ar ji pateks į rinktinės sudėtį išaiškės netrukus federacijos organizuojamoje rinktinės stovykloje. Kiek nepasisekė Europos jaunučių vicečempionei Erikai Jokubauskaitei – jai visai nedaug pritrūko, kad įveiktų daug sunkesnę varžovę iš Vilniaus ir užsitikrintų vietą rinktinėje, tad Erika tenkinosi bronzos medaliu.

Indrė Uselytė ir Vaida Neimantaitė jau praėjusiais metais buvo kandidatės į Lietuvos rinktinę, tačiau liko atsarginės. Merginos tikrai nusipelno pagyrų, todėl, kad nenuleido rankų ir dar stipriau, nuosekliai ir atsakingai sportavo, tad šie metai tapo joms dar sėkmingesni.

 Lukas KUBILIUS, Karate kyokushin mokyklos „Shodan“ vadovas

 

 

Jūsų komentaras:

Mariza 2012-04-24 10:09 ([email protected] / IP: 83.133.110.26)
Mandatory enrollment doesn't proomte self-responsibility, which is the core problem. Until a system is developed that supports and encourages the patient to better value their own health, money is going to hemorrhage which shouldn't come from our salaries.Physicians need to stop JUST posting on this website. Contact your state and federal societies to see what kind of bills are in play. AMA has certainly been whipped by the Democrats and are not aggressive enough to get the other players out of the picture (pharma, med equip reps, etc.) For example, why does a type and screen cost $300 plus? That's more than a visit.

Taip pat skaitykite

13-metė Justė Jocytė sulaukė dar vieno įvertinimo – kvietimo į Lietuvos moterų krepšinio rinktinę.   Savaitgalį Jurbarke vykusiame Lietuvos jaunimo čempionate bei suaugusiųjų taurės varžybose sėkmingai kovojo Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Varžybos buvo ypatingos tuom, kad į finalą patekę kovotojai užsitikrino kelialapį į Europos jaunimo čempionatą, kuris lapkričio mėnesį vyks Lenkijoje.


Savaitgalį Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių ir suaugusiųjų karatė kiokušin čempionatas išaiškino stipriausius Lietuvos karatė kiokušin kovotojus. Pirmą kartą Lietuvos suaugusiųjų čempionatas vyko pagal naujas svorio kategorijas, kurios yra labiau artimos Olimpinei dvikovinių sporto šakų sistemai. Šiame čempionate debiutavo ir palangiškis Naglis...


Praėjusį savaitgalį, liepos 15-17 d., Palangoje vyko Tarptautinis Barbekiu kepėjų čempionatas, kuriame dalyvavusios komandos varžėsi ne tik skirtingų patiekalų kategorijose, bet ir kovojo dėl geriausio Baltijos Barbekiu kepėjų komandos titulo. Šis čempionatas vienu metu apjungė XI-ajį Lietuvos Barbekiu kepėjų čempionatą, kurio nugalėtojais tapo „Santa Maria Komanda“, ir...


Sekmadienį Vilniuje vyko Lietuvos jaunių 16-18 metų kyokushin karate čempionatas, kuriame puikius rezultatus pasiekė karate kyokushin mokyklos „Shodan“ kovotojai. Šios varžybos buvo tuo pačiu ir atranka į Europos čempionatą, kuris gegužės mėnesį vyks Gruzijos sostinėje Tbilisyje. Po visą dieną trukusių atkaklių ir įnirtingų kovų palangiškiai iškovojo 1 aukso, 1...


Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių 16-18m. kyokushin karate čempionatas, kuriame garbingai kovojo karate Kretingos kyokushin karate mokyklos „Shodan“ kovotojai. Palangą atstovavo Jūratė Milašiūtė, Adelė Arcimavičiūtė, Akvilė Laučytė, Edgaras Jokubauskas.


Palangos shodaniečiai iškovojo kelialapius į Europos čempionatą

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 07 | Rubrika: Sportas

Savaitgalį Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių 16-18 m. karate kyokušin čempionatas išaiškino pajėgiausius Lietuvos kovotojus. Daugeliui palangiškių tai buvo pirma patirtis jaunių čempionate, kuriame jau kovojama be korpuso ir rankų apsaugų, taipogi teko jėgas išbandyti su metais vyresniais bei jau patirtį turinčiais kovotojais. Nepaisant to, Palangos karate...


Praėjusį savaitgalį Kaune vykęs Lietuvos jaunių-suaugusiųjų čempionatas išaiškino stipriausius šalies kovotojus bei suformavo Lietuvos rinktinę.


Palangos šokėjai pasaulio jaunių čempionate – šešti

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 13 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį palangiškiai šokėjai Goda Zajauskaitė ir Sergejus Skripčenko, treniruojami Pauliaus ir Daivos Sangavičių, dalyvavo Pasaulio jaunių (iki 16 metų) dešimties sportinių šokių čempionate. Moldovos sostinėje vykęs čempionatas atskleidė puikų palangiškių pasirengimą, o jų pastangos nebuvo bevaisės – jie pateko į finalą ir užėmė šeštąją vietą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius