Trylikametės palangiškės Justės Jocytės įvertinimas – kvietimas į Lietuvos moterų rinktinę

***, 2019-10-09
Peržiūrėta
1760
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

13-metė Justė Jocytė sulaukė dar vieno įvertinimo – kvietimo į Lietuvos moterų krepšinio rinktinę. Šią informaciją lrytas.lt patvirtino krepšininkės tėtis Alvydas Jocys. Antradienį vakare apie galimą kvietimą rašė basketnews.lt žurnalistas Lukas Malinauskas. Lapkričio mėnesį pasirengimą atrankai į 2021 metų Europos čempionatą pradėsianti Manto Šerniaus treniruojama rinktinė sužais dvejas rungtynes – lapkričio 14-ąją namuose priims Albaniją, o lakpričio 17-ąją išvykoje žais su Turkijos rinktine. E grupėje taip pat varžosi Serbijos krepšininkės. Lrytas.lt žiniomis, būtent dvikovai su Albanijos rinktine 184 cm ūgio J.Jocytė ir turėtų būti registruota. Su šia rinktine mūsiškės žaidė ir atrankoje į 2019 metų Europos čempionatą, tada lietuvės abu kartus įtikinamai įveikė varžoves – 119:61 ir 146:58. J.Jocytė didžiulio dėmesio sulaukė šių metų vasarą, kai Makedonijoje vykusiame Europos merginų (iki 16 m.) čempionate su Lietuvos rinktine iškovojo sidabro medalius. Iš Palangos kilusi krepšininkė turnyre vidutiniškai pelnydavo po 19,6 taško ir pateko į simbolinį geriausiųjų žaidėjų penketuką.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ir vėl didžiausio susidomėjimo susilaukė penktadienio rytą startavęs „108 km moterų iššūkio“ ralis, turtingoje ir turiningoje „Aurum 1006 km lenktynių“ programoje randantis vietos jau šeštus metus paeiliui. 


Iš 76 veiklos sričių 67-iose vyrų vidutiniai atlyginimai išlieka aukštesni nei moterų, parodė kredito biuro „Creditinfo Lietuva“ atlikta analizė. 


Trečiadienį Lietuvos futbolo U-14 vaikinų rinktinė pradėjo dviejų dienų treniruočių stovyklą Kaune.


Gyventojų ir būstų surašymo duomenimis, 2021 m. sausio 1 d. Lietuvoje nuolat gyveno 1 302,7 tūkst. 15 metų ir vyresnių moterų, iš jų 76,5 proc. (arba 996,6 tūkst.) buvo gimdžiusios. Jos pagimdė 1 mln. 962 tūkst. vaikų. Palyginti su 2011 m. surašymo rezultatais, šio amžiaus moterų sumažėjo 8,3 proc. (117,4 tūkst.), pagimdžiusių moterų – 6,6 proc. (70,7 tūkst.), o pagimdytų vaikų – 11,3 proc....


Nacionalinio visuomenės sveikatos centras pranešė, kad jog Palangoje dėl koronaviruso sekmadienį, lapkričio 21 dieną, mirė dvi palangiškės.


Gruodžio 27 d., 18.00 val., Palangos kultūros ir jaunimo centre, Kurhauzo teatro salėje (Grafų Tiškevičių al. 1) vyks Palangos jaunimo apdovanojimai „KOPA 2021“. 


Gerumo niekada nebūna daug, o ypač šiuo slogiu karantino metu. Tačiau būrys Palangos veiklių ir energingų geradarių moterų, susivienijusių į Palangos LIONS moterų klubą, skuba daryti stebuklus – didesnius ir mažesnius. Tiems, kuriems jų labiausiai reikia. „Palangos tiltas“ kalbėjosi su Palangos LIONS prezidente Raimonda Mitkuviene.


Penktadienį, spalio 11 d., Moterų lygoje prie 2019-2020 m. sezono starto linijos stojo naujai suburta Klaipėdos „Neptūno“ komanda, su kuria į moterų krepšinį užtikrintai žengė šalies talentas Justė Jocytė. 13-etė buvo viena rezultatyviausių žaidėjų aikštėje.


13-metė Justė Jocytė sulaukė dar vieno įvertinimo – kvietimo į Lietuvos moterų krepšinio rinktinę.   


Palangos moterų paplūdimyje jau seniai tapo teisėta vien tiktai dailiosios lyties atstovių karaliavimo zona. Anksčiau vyriškiai, patingėję sukti ratą pro miško takelius, dar bandydavo kirsti jiems uždraustą zoną, tačiau ne juokais apšaukti galiausiai įprato į moterų teritoriją šiukštu kojos nekelti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius