Koronavirusas pasiglemžė dvi kurorto senjores, lapkritį nuo jo mirė penkios palangiškės

Palangos tiltas, 2021-11-24
Peržiūrėta
2430
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Nacionalinio visuomenės sveikatos centras pranešė, kad jog Palangoje dėl koronaviruso sekmadienį, lapkričio 21 dieną, mirė dvi palangiškės.

Viena iš jų piklausė 70 – 79 metų amžiaus grupei, antroji – 80 – 89 metų amžiaus grupei.

Abi senjorės mirė gydymo įstaigose.

Prieš tai paskutinės mirtys nuo koronaviruso fiksuotos lapkričio pradžioje, tuomet tris paras iš eilės mirė po vieną Palangos senjorą. Jų netekome lapkričio 7, 8  ir 9 dienomis.

Lapkričio 7 d. mirė palangiškė senjorė, priklausiusi 80 – 89 metų amžiaus grupei.

Lapkričio 8 d. koronavirusas  Anapilin nukeldino senjorą, jis priklausė 90 – 99 metų amžiaus grupei.

Lapkričio 9 – ąją Palanga neteko dar vieno senjoro, kuris priklausė 70 – 79 metų amžiaus grupei.

Iš viso nuo pandemijos pradžios jau mirė 22 Palangos gyventojai.

Šį lapkritį dėl koronaviruso netekome jau penkių palangiškių senjorų.

 PT info

Jūsų komentaras:

Andrius 2021-11-25 13:27 (IP: 197.234.242.186)
Vidutine gyvenimo trukme Lietuvoje 76 metai. Tai visi mirusieji senjorai, kaip jų nebūtu gaila ir užuojauta artimiems, bet visi arba priartėjo to amžiaus arba gerokai ji viršijo. O kai ateina tavo laikas, tai priežastis ne taip jau ir svarbi- ar korona ar širdys ar dar kažkas. Šiaip sau niekas nemiršta, turi būti oficiali priežastis. Ir rašoma korona visiems, nors realiai dauguma miršta nuo senatvės...

Taip pat skaitykite

Kai netekties skausmą išgyvena tavo draugas, tai priimi kaip savo asmeninę netektį ir ieškai žodžių užjausti, padėti, paguosti... „Šiandien vienas iš pačių didžiausių ir ištikimiausių Palangos draugų Larsas Tomas Larssonas man parašė, jog neteko savo mylimos sutuoktinės Gunillos – pasiglemžė liga, kurios medicinos pasaulis dar neišmoko iki galo pažaboti,“ – savo Facebook paskyroje šeštadienį...


Nacionalinio visuomenės sveikatos centras pranešė, kad jog Palangoje dėl koronaviruso sekmadienį, lapkričio 21 dieną, mirė dvi palangiškės.


Lapkričio 13-ąją, apie 09.57 val., Palangoje, Klaipėdos pl., neaiškiomis aplinkybėmis mirė į gydymo įstaigą atvežtas 1973 m. gimęs vyras. 


Atrodė, kad koronavirusas Palangoje buvo suvaldytas, tačiau šią savaitę mirčių nuo jo statistika vėl liuoktelėjo į viršų. Ketvirtadienį (lapkričio 11 d.) kurorte registruoti 23 nauji infekcijos atvejai, šiuo metu Palangoje 166 žmonės serga ja.


Penktadienio, spalio 8 dienos, vakarą mirė žinomas Palangos politikos ir visuomenės veikėjas, medikas Albinas Stankus. Miesto Taryboje jis buvo išdirbęs net šešias kadencijas, pasižymėjo itin įžvalgiu, analitiniu protu ir mąstymu.


Koronavirusas pirmadienį, kovo 1 d., pasiglemžė žinomo palangiškio gyvybę. Eidamas 54-uosius metus mirė prezidentinės vilos „Auska“ direktorius Gintaras Pociūnas.Apie netektį pranešė pačios vilos „Auska“ atstovai socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje: „Vakar (2021-03-01) įvyko skaudi netektis. Eidamas 54-uosius savo gyvenimo metus...


Į Palangos sankryžas grąžintos penkios žaliosios rodyklės

"Palangos tilto" redakcija, 2021 01 06 | Rubrika: Miestas

Pastaraisiais metais Lietuvos keliuose buvo grąžinta daugiau kaip šimtas lentelių su žaliomis rodyklėmis, kurios leidžia sankryžose automobiliams sukti į dešinę degant raudonam šviesoforui. Palangoje sugrįžo penkios žaliosios rodyklės.


Palangoje COVID-19 antradienį sirgo 128 palangiškiai,3 mirė.


Įveikus visas kliūtis, penktadienį Palangoje buvo duotas startas naujos miesto autobusų stoties ir prekybos centro statyboms. Investuotojas UAB „Palanga properties“ ir darbų rangovas „Vikstata“ pažadėjo, kad kompleksas iškils metų pabaigoje – planuojama, lapkritį. Į projektą bus investuota per 15 milijonų litų. Statybos darbų pradžios ceremonijoje...


Regis, nemažai daliai poilsiautojų jūra – iki kelių. „Baisu, kaip žmonės savęs nesaugo. Tiesiog kai kurie mano esą nemirtingi“, - baisisi Palangos gelbėtojų vadas Jonas Pirožnikas. Savaitgalį jūra pasiglemžė dvi gyvybes, gelbėtojai iš jūros ištraukė 14 skęstančiųjų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius