Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ šventė 35-erių metų sukaktį

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2015-12-21
Peržiūrėta
1508
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ šventė 35-erių metų sukaktį

Praėjusią savaitę Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ šventė 35-ių metų sukaktį. Su gražia švente darželio kolektyvą ir vadovę Iloną Milkontę sveikino Palangos miesto savivaldybės mero patarėja Jurgita Vanagė, kuri perdavė mero Šarūno Vaitkaus padėkas ilgametę patirtį turinčioms pedagogėms, jų padėjėjoms ir kitiems kolektyvo nariams.
Sveikinimo žodžius žėrė ir Palangos miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė, kuri džiaugėsi darželyje propaguojama sveikos gyvensenos programa. Už šią idėją išsakyta daug gerų žodžių ir dalintasi prisiminimais su ilgamete darželio direktore, atidavusia įstaigai net 29-erius darbo metus, Birute Brone Janušauskiene, kuri ir sumąstė, kad darželyje reikia skleisti geros gyvensenos žinią. Tad ši idėja dar tebegyva įstaigoje ir šiandien.
Pati B. B. Januškauskienė džiaugėsi per šitiek darbo metų išleidusi ne vieną gražią kartą ir nostalgiškai prisiminė laikus, kuomet įstaiga nebuvo reorganizuota į darželį: „Be galo gera, kuomet į darželį ateidavo vos kelerių metukų vaikas ir išeidavo į pirmą klasę jau didelis žmogus. Nepaprastas jausmas matyti augančia ir lavėjančią asmenybę“. Padėkos bei sveikinimai visam kolektyvui atskriejo ir iš Seimo nario Prano Žeimio, Klaipėdos darželio-lopšelio „Švyturėlis“, Palangos miesto viešosios bibliotekos, Palangos švietimo pagalbos tarnybos metodininkų.

Jūsų komentaras:

palangiškė 2017-02-14 19:22 (IP: 86.100.63.20)
Ar čia darželis, ar vaikų namai? Visi vaikai vienodais valdiškais drabužiais.

Taip pat skaitykite

Sveikinu visą Palangos lopšelio-darželio ,,Nykštuko’’ bendruomenę su gražiu gimtadieniu. 49 metai nėra daug, kai lyginu juos su kitomis miesto įstaigomis, kurios jau skaičiuoja virš šimto savo veiklos metų. Bet jei kalbėsime apie sukauptą patirtį, atliktus darbus ir pasiekimus, ne visada metų skaičius apsprendžia jų kiekį ir kokybę. 


Švietimo mainų paramos fondas, programos „eTwinning“ nacionalinė paramos organizacija Lietuvoje, organizavo projektų konkursą, skirtą paremti Lietuvos švietimo įstaigų, dalyvaujančių programoje „eTwinning“ profesinį tobulėjimą, kuriame dalyvavo Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenės projektas „Mokytojų skaitmeninių kompetencijų plėtojimas“.


 Laiko upės tėkmė – nevaldoma, bet praeitis pulsuoja gyva. 1980 metų gruodžio 26 d. Palangos mieste duris atvėrė nauja ikimokyklinio ugdymo įstaiga, kuriai vėliau buvo suteiktas „Gintarėlio“ vardas. Praėjusią savaitę  „Gintarėlis“ paminėjo savo veiklos 40-metį.  


45-ąjį gimtadienį atšventęs Palangos meras Šarūnas Vaitkus prisipažįsta: „Kai buvau 25-erių, keturiasdešimtmečiai man atrodė jau seni. Dabar, kai pats sulaukiau 45-erių, tokios mano mintys tada man kelia tik šypseną.“ Paklaustas, ar save matąs Europos Parlamente po 15 metų, Š. Vaitkus išsisuko nuo tiesaus atsakymo: „Planų ir siekių...


Šią dieną mes, dalyvaudami šventiniuose renginiuose, susibūrimuose, pilietinėse sueigose,minime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.


Sekmadienį Palangos švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje bus aukojamos išskirtinės šv. Mišios – maldos namai mini 110 metų sukaktį. Ta proga palangiškiams ir kurorto svečiams bus atvertas ir bažnyčios bokštas, kuriame jau įrengta apžvalgos aikštelė.


Praėjusią savaitę Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ šventė 35-ių metų sukaktį. Su gražia švente darželio kolektyvą ir vadovę Iloną Milkontę sveikino Palangos miesto savivaldybės mero patarėja Jurgita Vanagė, kuri perdavė mero Šarūno Vaitkaus padėkas ilgametę patirtį turinčioms pedagogėms, jų padėjėjoms ir kitiems kolektyvo nariams.


Palangos šauliai ir tremtiniai paminėjo Baltijos kelio 25-ąsias metines, nuvykdami į Panevėžio-Latvijos kelio 47-ąjį kilometrą, kuriame palangiškiai Baltijos kelyje rankomis susikabino ir prieš 25-erius metus.


Lapkričio 22-ąją Palangos miesto lopšelis-darželis „Nykštukas“ ėmė švęsti savo, nors ir ne jubiliejinę, tačiau išties garbingą sukaktį. Darželis jau suskaičiavo 38 metus, per kuriuos išleista į gyvenimą daugybę „nykštukiečių“.


Spalio 22-ąją mokykla-darželis „Pasaka“ subūrė gausų būrį palangiškių, kurie sveikino mokymo įstaigą 25 metų sukakties proga. „Paskendę“ gėlių jūroje, apsupti vaikų krykštavimo susirinkusieji itin išradingai ir linksmai atšventė gimtadienį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius