Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ - „eTwinning“ programos dalyvė

Palangos tiltas, 2021-09-29
Peržiūrėta
971
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nuotrauka mokytojos Ingos Galdikienės
Nuotrauka mokytojos Ingos Galdikienės

Švietimo mainų paramos fondas, programos „eTwinning“ nacionalinė paramos organizacija Lietuvoje, organizavo projektų konkursą, skirtą paremti Lietuvos švietimo įstaigų, dalyvaujančių programoje „eTwinning“ profesinį tobulėjimą, kuriame dalyvavo Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenės projektas „Mokytojų skaitmeninių kompetencijų plėtojimas“.

 Projekto tikslas – tobulinti pedagogo profesinę kompetenciją plėtojant skaitmeninį, kompiuterinį raštingumą ir gerosios darbo patirties sklaidą šalies mastu bei dalyvaujant tarptautiniuose projektuose. Projekto  įgyvendinimui skirta 5000  Eur. Projekte „Mokytojų skaitmeninių kompetencijų plėtojimas“ dalyvauja mokyklos pedagogai ir kiti bendruomenės nariai.

Skaitmeninės kompetencijos poreikis auga ir keičiasi itin sparčiai. Skaitmeninių kompetencijų ugdymas, kompiuterinio raštingumo gebėjimų stiprinimas – tai vienas iš kriterijų siekiant užtikrinti ugdymosi kokybę. Šie gebėjimai susiję su kūrybiškumu ir atvirumu inovacijoms, atsakomybe ir produktyvumu, bendravimu ir bendradarbiavimu, kritinio mąstymo, problemų sprendimo įgūdžiais. Mokyklos bendruomenė susidūrusi su  nuotolinio ugdymo organizavimu bei vykdymu, priėmė naujus iššūkius skaitmeninių kompetencijų tobulinimui.

Mokyklos bendruomenei pristatyta kvalifikacijos tobulinimo programa - „Microsoft Office 365 - programų paketas moderniam ir efektyviam bendruomenės darbui“. Rugpjūčio 25-26 dienomis projekto nariai dalyvavo edukacinėje išvykoje - seminare „Mokytojų skaitmeninių kompetencijų tobulinimas, siekiant efektyvaus komandinio darbo“.  Mokymus tema „Savęs pažinimas dirbant komandoje ir taikant skaitmenines technologijas“ pravedė doc. dr./lektorė Sigita Burvytė. 

Mokyklos bendruomenė pasirengusi dirbti komandoje, ieškoti ir atrasti naujų ugdymo(si) metodų ir būdų, integruoti į ugdymo procesą skaitmenines technologijas, mokytojų kūrybiškumą, iniciatyvumą.

Projekto vadovė

Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorė

Jolanta Rimkienė

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sveikinu visą Palangos lopšelio-darželio ,,Nykštuko’’ bendruomenę su gražiu gimtadieniu. 49 metai nėra daug, kai lyginu juos su kitomis miesto įstaigomis, kurios jau skaičiuoja virš šimto savo veiklos metų. Bet jei kalbėsime apie sukauptą patirtį, atliktus darbus ir pasiekimus, ne visada metų skaičius apsprendžia jų kiekį ir kokybę. 


Švietimo mainų paramos fondas, programos „eTwinning“ nacionalinė paramos organizacija Lietuvoje, organizavo projektų konkursą, skirtą paremti Lietuvos švietimo įstaigų, dalyvaujančių programoje „eTwinning“ profesinį tobulėjimą, kuriame dalyvavo Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenės projektas „Mokytojų skaitmeninių kompetencijų plėtojimas“.


Palangos lopšelis darželio „Sigutė“ vaikučiai birželio 1-ąją, „Vaikų gynimo dieną“, pasitiko aktyviai sportuodami lauke.


 Laiko upės tėkmė – nevaldoma, bet praeitis pulsuoja gyva. 1980 metų gruodžio 26 d. Palangos mieste duris atvėrė nauja ikimokyklinio ugdymo įstaiga, kuriai vėliau buvo suteiktas „Gintarėlio“ vardas. Praėjusią savaitę  „Gintarėlis“ paminėjo savo veiklos 40-metį.  


Kovo 11-osios išvakarėse Palangą pasiekė puiki žinia – šiandien, trečiadienį, Šventosios jūrų uosto atstatymo projektas įtrauktas į Vyriausybės programos nuostatų įgyvendinimo priemonių planą. Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus trečiadienio, kovo 10-osios, vakarą pasidžiaugė žinia savo socialinio tinklo Facebook paskyroje.


Lopšelis-darželis „Gintarėlis“ praėjusį penktadienį Palangos sporto centre organizavo respublikines ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Mažųjų olimpiada" II-etapo varžybas. Varžybose dalyvavo 9 ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandos iš Klaipėdos, Telšių, Plungės ir Palangos miestų. Išrinktos 3 komandos-nugalėtojos: Palangos lopšelis...


Praėjusią savaitę Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ šventė 35-ių metų sukaktį. Su gražia švente darželio kolektyvą ir vadovę Iloną Milkontę sveikino Palangos miesto savivaldybės mero patarėja Jurgita Vanagė, kuri perdavė mero Šarūno Vaitkaus padėkas ilgametę patirtį turinčioms pedagogėms, jų padėjėjoms ir kitiems kolektyvo nariams.


Palangos lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ – ekologinės krypties ikimokyklinio ugdymo įstaiga, siekianti vaiko ekologinio supratingumo, gamtosaugos patirties plėtojimo, tyrinėjimų atradimų vykdymo. Pedagogo patirtis ir kasdieniai vaikų stebėjimai leidžia teigti, kad šiuolaikinių vaikų santykis su gamta dar yra problemiškas: žinios apie ją yra skurdžios...


Amžina taisyklė, kad nelaimės nesirenka tinkamo laiko, galioja absoliučiai visiems. Ir tiems, kuriems vieną liūdniausių dienų gyvenime reikia lipti į sceną ir dainuoti. Kad ir kas būtų nutikę už jos ribų. Patyrę scenos profesionalai dažnai kalba apie tai, kad žiūrovas niekada neturi žinoti, kas vyksta asmeniniame jų gyvenime. Tokį išbandymą prieš „Lietuvos...


„Mano darželis – geriausias“  1

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 04 20 | Rubrika: Miestas

Vaikų darželis – antrieji vaikų namai, kuriuose mažylis praleidžia didžiąją dalį dienos. O auklėtojos – antrosios mamos. Todėl neretai tėvams darželio paieška sukelia nemanką galvos skausmą, juk savo atžalą norisi patikėti tik į pačias geriausias rankas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius