PALANGOS MIESTO POLITINĖS PARTIJOS KVIEČIAMOS DALYVAUTI KREPŠINIO TURNYRE ERIMA TAUREI LAIMĖTI

Palangos tiltas, 2015-01-22
Peržiūrėta
254
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

PALANGOS MIESTO POLITINĖS PARTIJOS KVIEČIAMOS DALYVAUTI KREPŠINIO TURNYRE ERIMA TAUREI LAIMĖTI

Vasario 8 d., 13 val., Palangos universalioje sporto salėje vyks Palangos politinių partijų krepšinio turnyras Erima taurei laimėti. Šiame turnyre dalyvauti kviečiamos visos Palangos miesto politinės partijos.
Šio turnyro tikslas - išsiaiškinti krepšinio turnyro "Erima taurė" nugalėtojus, populiarinti krepšinį Palangoje, populiarinti "Erima" vardą tarp krepšininkų bei skatinti bendradarbiavimą tarp Palangos miesto politinių partijų.
Dalyvauti turnyre turi teisę tik politinių partijų nariai. Komandos dalyvių skaičius - ne mažiau kaip 7 žaidėjai.
BC "Palanga" burtų keliu deleguos po vieną profesionalų žaidėją kiekvienai komandai.
Turnyre viena komanda sužais ne mažiau kaip 3 rungtynes. Varžybų sistema bus parinkta pagal užsiregistravusių komandų skaičių.
Komandų registracija vyks iki vasario 8 d., 12 val.
Turnyras vykdomas pagal FIBA krepšinio taisykles.
Turnyro nugalėtoja apdovanojama Erima taure. geriausius turnyro žaidėjus apdovanos Palangos sporto centras.
Turnyro organizatoriai - Vš.Į. "Palangos sportas".
Kontaktinis tel. 8 698 88889, el. p. [email protected]

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos TS-LKD skyrius gegužės pabaigoje kreipimesi į partijos Prezidiumą primena, kad TS-LKD Palangos skyrius – vienas iš stipriausių skyrių Palangoje, o skyriaus pirmininkas ir miesto meras Šarūnas Vaitkus yra išrinktas meru trečiai kadencijai, o konservatoriai turi absoliučią daugumą miesto Taryboje.


Palangos miesto šachmatininkai Kovo 11 - ąją dalyvavo šventiniame šachmatų turnyre. Teko tenkintis ketvirta komandine vieta,


Spalio 3 d. (ketvirtadienį) 12 val. Palangos miesto bendruomenė kviečiama dalyvauti Konstitucijos egzamine 2019 ir išmėginti savo Konstitucijos žinias. Egzaminas vyks Palangos miesto savivaldybės administracijoje (Vytauto g. 112, Palangoje, direktoriaus pasitarimų kabinete Nr. 232). Su egzamino taisyklėmis susipažinti galite čia: www.konstitucijosegzaminas.lt.  


Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba šeštadienį, spalio 14 dieną, pašalino iš partijos parlamentarą Antaną Vinkų, į Seimą išrinktą Kretingos ir Palangos rinkimų apygardoje. Jis buvo tarp parlamentarų, nusprendusių priešgyniauti partijos vadovybės ir skyrių valiai – pasirašė už socialdemokratų ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų...


To niekas ir sapnuoti negalėjo: Socialdemokratų partijos Palangos skyriaus pirmininkas Danas Paluckas šį šeštadienį įvyksiančiame partijos Tarybos (jai be jo priklauso ir palangiškis Aleksandras Jokūbauskas) posėdyje balsuos už dešimties partijos bičiulių – tarp jų ir Antano Vinkaus, Seimo nario Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje –...


Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Liepos 2-3 dienomis Palangos stadione vyko tradicinis vaikų futbolo 9x9  turnyras kepyklos „Kimba“ taurei laimėti. Šiemet turnyras buvo jubiliejinis, surengtas jau dvidešimtą kartą.


Palanga Open 2013 Carlsberg taurei laimėti

„Palangos tilto” informacija, 2013 07 08 | Rubrika: Sportas

Šių metų liepos 13 – 20 dienomis Palangoje startuoja 23 – asis tarptautinis, III kategorijos, ITF serijos senjorų lauko teniso turnyras „Palanga Open 2013 Carlsberg taurei laimėti“.


Keturios partijos pasidalijo valdžią

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 03 07 | Rubrika: Miestas

Savivaldos tarybų rinkimuose Palangoje  daugiausia mandatų gavusios partijos, regis, nusprendė dirbti visai Palangai, o ne savo siauriems interesams – vakar savivaldybės Tarybos posėdžių salėje koalicinę sutartį dirbti kartu Palangos savivaldybės Taryboje pasirašė keturių partijų – Lietuvos Tėvynės-Sąjungos- Lietuvos Krikščionių demokratų partijos (TS-LKD), Lietuvos Liberalcentristų...


Praėjusį savaitgalį įvyko Tarptautinis veteranų, senjorų ir senjorių tinklinio turnyras „Palangos mero“ taurei laimėti, kuriame aktyviai dalyvavo įvairaus amžiaus tinklininkai iš visos Lietuvos ir kaimyninio Kaliningrado.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius