Danas Paluckas balsuos už Antano Vinkaus pašalinimą iš partijos

Linas JEGELEVIČIUS, 2017-10-10
Peržiūrėta
941
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Danas Paluckas balsuos už Antano Vinkaus pašalinimą iš partijos

To niekas ir sapnuoti negalėjo: Socialdemokratų partijos Palangos skyriaus pirmininkas Danas Paluckas šį šeštadienį įvyksiančiame partijos Tarybos (jai be jo priklauso ir palangiškis Aleksandras Jokūbauskas) posėdyje balsuos už dešimties partijos bičiulių – tarp jų ir Antano Vinkaus, Seimo nario Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje – pašalinimą iš partijos.
Priežastis?
Dešimtukas, prieštaraudamas partijos vadovybės ir skyrių nuomonei, rugsėjį balsavo už naujos koalicinės sutarties su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partija, valdančiąja šalies partija, pasirašymą.
„Taip, bus kaip sakote – yra skyrių, yra vadovybės sprendimas (šalinti iš partijos už naujos koalicinės sutarties pasirašymą balsavusius bendrapartiečius) juos šalinti. Tad, taip, balsuosiu už Antano Vinkaus, kurį labai gerbiu, pašalinimą iš Lietuvos socialdemokratų partijos gretų“, – „Palangos tiltui“ sakė D. Paluckas. Jis pridūrė: „Manau, kad gerbiamas Antanas Seime buvo suklaidintas balsuodamas už tą sutartį“.
Tai jau ne pirmas kartas, kai kurorto skyriaus pirmininkas A. Vinkaus balsavimą vadina „suklaidintu“.
Pasak kurorto socialdemokratų lyderio, jis „neabejojąs“, kad partijos Taryba balsuos už nepaklusnaus dešimtuko pašalinimą iš partijos.
„Gaila, bet ką padarysi“, – lakoniškai sakė politikas.
Jis teigė, kad net ir pašalinus A. Vinkų iš partijos, bendradarbiavimas su juo Seime „vyks kaip vykęs“.
„Niekas nesikeis – mes su ambasadoriumi puikiai sutariame“, – sakė D. Paluckas.
Rugsėjo pabaigoje savo narystę LSDP sustabdė ir Elena Kuznecova, A. Vinkaus padėjėja Palangoje.
D. Paluckas negalėjo pasakyti, dėl kurių priežasčių ji tai padarė.
„Matyt, turi savo asmenines priežastis, išskaičiavimus“, – sakė D. Paluckas.
Nei su E. Kuznecova, nei su A. Vinkumi vakar „Palangos tiltui“ nepavyko susisiekti – abu neatsakė į skambučius.
Lietuvos socialdemokratų partija nusprendė trauktis iš valdančiosios koalicijos su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) rugsėjo 23 dieną. Tokį sprendimą priėmė Vilniuje posėdžiavusi LSDP Taryba. Už koalicinės sutarties nutraukimą balsavo 140, prieš buvo 46 tarybos nariai, susilaikė 2.
Posėdyje registravosi dalyvauti 188 tarybos nariai iš 235.
Tačiau Seimo socdemų dešimtukas, tarp jų ir A. Vinkus, pasirinko toliau dirbti su „valstiečiais” ir žaliaisiais.
D. Paluckas sakė, kad brolio Gintauto Palucko, LSDP pirmininko, nuotaikos „puikios”.
„Jis turi didelį partijos bičiulių palaikymą“, – tvirtino D. Paluckas.

Jūsų komentaras:

Donatas 2017-10-11 18:38 ([email protected] / IP: 99.126.245.17)
Gerb, Antanai Vinkau, Jumis pasitikejo (svarbiausia) rinkejai, kuriems seniai irodete, kad drasiai ginate tik demokratinius principus ir Lietuvos zmoniu teisetus interesus. Partijoms (ne vien tik LSDP) nepatiko Jusu auksta diplomatinio lygio politine kultura, kad turite tvirta nuomone, neabejingas Lietuvos isisenejusioms problemoms, nuosirdziai dirbate ir to paties reikalaujate is kitu politiku. Tvirtybes Jums! Partija - tik gyvenimo epizodas.

Taip pat skaitykite

Šarūną Vaitkų, Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus pirmininką ir Palangos merą, kandidatu į partijos pirmininkus norėtų matyti ir TS-LKD Vilniaus Senamiesčio skyrius, „Palangos tilui“ pranešė šaltinis TS-LKD vadovybėje. Minėtam Vilniaus skyriui vadovauja Mykolas Majauskas. M. Majauskas antradienio popietę sakė...


Inga Vizgirdienė, buvusi Centro partijos – Tautininkų (CPT) kandidatė į Seimą, sakė „Palangos tiltui“, kad savo rezultatą rinkimuose vertina gerai: „,Mano, kaip vienmandatininkės, palaikymo procentas buvo geresnis nei partijos, o CPT palaikymas Palangoje ir visoje Mėguvos rinkimų apygardoje buvo geresnis nei Lietuvos vidurkis.“


Palangos TS-LKD skyrius gegužės pabaigoje kreipimesi į partijos Prezidiumą primena, kad TS-LKD Palangos skyrius – vienas iš stipriausių skyrių Palangoje, o skyriaus pirmininkas ir miesto meras Šarūnas Vaitkus yra išrinktas meru trečiai kadencijai, o konservatoriai turi absoliučią daugumą miesto Taryboje.


Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba šeštadienį, spalio 14 dieną, pašalino iš partijos parlamentarą Antaną Vinkų, į Seimą išrinktą Kretingos ir Palangos rinkimų apygardoje. Jis buvo tarp parlamentarų, nusprendusių priešgyniauti partijos vadovybės ir skyrių valiai – pasirašė už socialdemokratų ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų...


To niekas ir sapnuoti negalėjo: Socialdemokratų partijos Palangos skyriaus pirmininkas Danas Paluckas šį šeštadienį įvyksiančiame partijos Tarybos (jai be jo priklauso ir palangiškis Aleksandras Jokūbauskas) posėdyje balsuos už dešimties partijos bičiulių – tarp jų ir Antano Vinkaus, Seimo nario Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje –...


Palangos socialdemokratų vadas Danas Paluckas iškrėtė dar vieną akibrokštą iš skyriaus  pašalintam Justinui Masalskui – atvežė ir prie partijos bičiulio namo vartų pastatė jo anksčiau LSDP Palangos skyriui dovanotą šaldytuvą.


Priešinęsis partijos nurodymams LSDP Palangos skyriaus pirmininkas Danas Paluckas kartojo burtažodį: „Pas mus – demokratija“, bet jos nesuprato partijos vadovybė: už tai, kad pašalino, o vėliau, Socialdemokratų prezidiumui nurodžius, nesugrąžino partijoje Justino Masalsko ir Viktoro Geco narystės, D. Paluckas praėjusią savaitę sulaukė partijos Etikos ir...


Šeštadienį Palangos oro uoste įvyko incidentas. Pasieniečiai sulaikė neblaivų Danijos pilietį. Chuliganiškai besielgęs užsienietis nebuvo įleistas į lėktuvą, skridusį į Kopenhagą, pranešė VSAT Pakrančių apsaugos rinktinė.


Praėjusį savaitgalį Vilniuje surengtame partijos Tvarka ir teisingumas (TT) Tarybos posėdyje dalyvavo ir TT Palangos skyriaus pirmininkė Aldona Stasiulaitienė bei skyriaus narė Nijolė Petkutė.


Keturios partijos pasidalijo valdžią

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 03 07 | Rubrika: Miestas

Savivaldos tarybų rinkimuose Palangoje  daugiausia mandatų gavusios partijos, regis, nusprendė dirbti visai Palangai, o ne savo siauriems interesams – vakar savivaldybės Tarybos posėdžių salėje koalicinę sutartį dirbti kartu Palangos savivaldybės Taryboje pasirašė keturių partijų – Lietuvos Tėvynės-Sąjungos- Lietuvos Krikščionių demokratų partijos (TS-LKD), Lietuvos Liberalcentristų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius