Palangos pulsas

Palangos tiltas, 2017-10-13
Peržiūrėta
48
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos pulsas

Arbatos degustacija
Šiandien, spalio 13 dieną, „Atostogų parko“ Etnografinio kaimelio Arbatinėje vyks arbatų degustacija, kurios metu kiekvienas dalyvis išmoks pasigaminti išskirtinę ir unikalią, asmeniškai jam tinkančią arbatą. Apie arbatžolių galią ir poveikį pasakos „Žolinčių akademijos“ prezidentė Danutė Kunčienė.

Palangoje – 39 gripo ir kvėpavimo takų infekcijų atvejai
Kaip informavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Klaipėdos departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Elvina Juknienė, spalio 2-8 dienomis Klaipėdos apskrityje sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis rodiklis, palyginti su 39 savaite (rugsėjo 25 d. – spalio 1 d.), išliko panašus (atitinkamai 64,9 ir 64,1 atvejo / 10 000 gyventojų). Vaikų iki 17 metų amžiaus sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis sudarė 73,1 proc. Klaipėdos apskrityje buvo užregistruoti 7 gripo atvejai. Palangoje registruoti 39 gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų atvejai praėjusią savaitę.

Bus surenkamos gaminių atliekos
Spalio 17 d. Palangos miesto savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama gaminių atliekų surinkimo akcija – iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos atliekos: elektros ir elektroninės įrangos atliekos; nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos; vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrų atliekos. Sumokant atliekų turėtojui bus surenkamos: automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių atliekos, automobilinių ir pramoninių akumuliatorių atliekos, eksploatuoti netinkamos transporto priemonės. Taip pat gaminių atliekų surinkimo akcijos metu bus galima priduoti alyvų atliekas. Įmonės ir gyventojai, kurie turi aukščiau išvardintų atliekų, prašome iki 2017 m. spalio 16 d. registruotis e-paštu [email protected] arba telefonu 8 5 206 09 01. Norintys priduoti savo nebenaudojamą automobilį arba pateikti informaciją apie kiemuose be priežiūros paliktus nebenaudojamus automobilius ar nelegalius transporto priemonių ardytojus, turėtų rašyti e-paštu [email protected] arba skambinti telefonu 8 600 900 30.

Treniruotės „Baltijos“ mokykloje
Nuo spalio 21 d. iki gruodžio 9 d. kiekvieną šeštadienį nuo 11 val. „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje vyks nemokamos funkcinės intervalinės treniruotės. Trenerė – Živilė Macijauskaitė.

Savivaldybės administracija organizavo fotografijų konkursą
Spalio 11-ąją, trečiadienį, buvo paminėta Tarptautinė diena prieš stichines nelaimes. Šią dieną buvo siekiama atkreipti viso pasaulio šalių dėmesį į stichines nelaimes, suteikti informacijos, kaip iš anksto joms pasiruošti ir kaip sumažinti jų padarinius. Atkreipti dėmesį į stichines nelaimes svarbu, nes jos vyksta vis dažniau ir sukelia vis sunkesnius padarinius.
Palangos miesto savivaldybės administracija organizavo fotografijų konkursą „Ekstremaliosios situacijos židinys“. Pagrindinis reikalavimas, kad įvykis ar situacija fotografijoje būtų užfiksuotas Lietuvoje. Šio konkurso pagrindinis tikslas – diegti visuomenei supratimą apie galimas nelaimes, ekstremalius įvykius ar situacijas, kurie sukelia pavojų ten esančių gyventojų sveikatai ir (ar) gyvybei, turtui ir (ar) aplinkai. Skatinti visuomenės domėjimąsi civiline sauga, mokytis pažinti galimus pavojus, nelaimes. Už dalyvavimą fotografijų konkurse „Ekstremaliosios situacijos židinys“ ir užfiksuotus įvykius nuotraukose apdovanota Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Ignalinos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos VPPP inspektorė Lina Baušienė.

Meras pasveikino su Vietos savivaldos diena
Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus Palangos miesto savivaldybės tarybos narius, administracijos darbuotojus, seniūnijos darbuotojus bei seniūnaičius, visuomeninių organizacijų lyderius bei visus Palangos miesto gyventojus antradienį, spalio 10 dieną, pasveikino su Vietos savivaldos dienos proga.

Seimo pirmininką su visa delegacija išmetė iš lėktuvo
Iš Briuselio į Vilnių trečiadienį turėjęs grįžti Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis su delegacija buvo priverstas likti nakvoti Belgijoje, nes netilpo į aviakompanijos „Air Baltic“ lėktuvą. „Atgal turėjome grįžti su „Air Baltic“ per Rygą. Kaip visada su „Air Baltic“ – netikėtos problemos. Į Briuselį atsiuntė mažesnį lėktuvą, tai mus su visu Seimo pirmininku „išmetė“. Nebetilpome“, – savo „Facebook“ profilyje paskelbė vienas iš delegacijos narių, parlamentaras konservatorius Andrius Kubilius. Anot jo, praleidusi naktį oro uosto viešbutyje, Lietuvos delegacija namo priversta grįžti kitų avialinijų lėktuvu per Varšuvą. Dėl to atšaukta didžioji dalis ketvirtadienio Seimo pirmininko darbotvarkės. V. Pranckietis su dviejų dienų oficialaus vizitu Briuselyje viešėjo antradienį ir trečiadienį. „Palangos tilto“ redaktoriui, turėjusiam taip pat skristi „Air Baltic“ lėktuvu į Rygą, kompanijos atstovai siūlė dvi alternatyvas: nakvoti Briuselyje ir grįžti į Palangą ketvirtadienį, spalio 12 dieną, arba grįžti Skandinavijos aviakompanijos SAS lėktuvu ketvirtadienio naktį.

Apie gyventojų teisę į GPM permoką VMI primins asmeniškai
Klaipėdos AVMI informuoja, jog pirmą kartą savo veiklos istorijoje VMI pradeda gyventojams siųsti asmeninius pranešimus, skatinančius pasinaudoti teise susigrąžinti jiems priklausančią Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) permoką. Asmeniniai pranešimai bus siunčiami tais atvejais, kai VMI duomenimis grąžintina mokesčio suma yra ne mažiau nei 10 eurų.

Iš Rusijos galėsime įvežti mažiau vaistų
Nuo lapkričio 1 dienos į Lietuvą iš ne Europos Sąjungos (ES) šalių – Rusijos, Baltarusijos, Kaliningrado srities, Kinijos ir pan. – bus galima įvežti, parsivežti ar parsisiųsti mažiau vaistų savoms reikmėms. Tokią naują tvarką Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) patvirtino atsižvelgdama į Muitinės departamento rekomendacijas mažinti šešėlinę ekonomiką užkertant kelią nelegaliai prekybai vaistais. Tuo tarpu vaistų įvežimo iš ES šalių tvarka nesikeičia.

Kas matė Mėtą?
Palangiškė Daiva Bružienė kreipėsi į palangiškius, prašydama pagalbos, socialiniame tinkle „Facebook“: dingo šuo Mėta. Kas matė jos numylėtinę?

Pradinukai lankėsi savivaldybėje
Vakar Savivaldybėje apsilankė trys ketvirtokų klasės. Kaip ir kasmet, Palangos pradinukai buvo supažindinti su Palangos miesto savivaldybe, mero, miesto Tarybos ir Savivaldybės administracijos darbu.
„Šiandien Savivaldybėje apsilankė trys ketvirtokų klasės. Laukiame ir kitų jaunųjų palangiškių“, – vakar lakoniškai socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Mano Palanga“ parašė meras Šarūnas Vaitkus.

Meras džiaugiasi Kurhauzo perdavimu
Trečiadienį, spalio 11-ąją, socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Mano Palanga“ meras Šarūnas Vaitkus parašė tokią žinutę: „Istorinė diena! Ką tik Vyriausybė, vadovaujama premjero Sauliaus Skvernelio, savo nutarimu po Klaipėdos apygardos teismo neskundžiamos nutarties perdavė visą KURHAUZĄ palangiškiams. Pirmasis 19 amžiuje grafų Tiškevičių pastatytas kurorto simbolis pagaliau atiteko visuomenei! 15 metų įvairių teismų po 2002 metų simbolio padegimo! Teisybė nugalėjo! Dėkoju Klaipėdos apygardos teismui, Vyriausybei ir premjerui S. Skverneliui, Kultūros ministerijai, savivaldybės juristams, o ypač Kultūros departamento vadovei Dianai Varnaitei, pavaduotojui Algimantui Degučiui ir KPD juristui. Dabar laukia kitas etapas, skubi nykstančios dalies restauracija. Judame link namų!“

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Palangos tiltas“ siekia Jums pateikti kuo daugiau įvairesnių žinių. Skaitykite nuo šiol „Palangos pulsą“ laikraščio antrajame puslapyje. Norite pasidalinti žinia, naujiena, informacija? Praneškite mums! Redakcijos telefonas – 8 460 40004


Savaitės pulsas (2011-01-15)  1

Žinias rinko Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Rasa Gedvilaitė, Alfredas Pumpulis, 2011 01 17 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2011-01-08)

Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Rasa Gedvilaitė, 2011 01 10 | Rubrika: Miestas

Savaitės pulsas (2011-01-08). Savivaldybės internetinė svetainė neatitinka reikalavimų.  Moldavai Palangoje. Sveikuolių negąsdina joks oras. Moksleivių klube atsisveikinta su eglutėmis: Tautinių šokių kolektyvų – jaunųjų narių bei „Bočių“, kuriems vadovauja Janina Serapinienė ir Rimas Tranauskas, aktyvumo dėka visi drauge dainavo ir šoko, aplinkosaugininkas...


Savaitės pulsas (2011-01-05)  1

Linas Jegelevičius, Rasa Gedvilaitė, 2011 01 05 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-18)  1

Rasa Gedvilaitė, Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Alfredas Pumpulis, 2010 12 20 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-15)

Rasa Gedvilaitė, Linas Jegelevičius, Alfredas Pumpulis, 2010 12 15 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-11)

Linas Jegelevičius, Alfredas Pumpulis, Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, 2010 12 13 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-08)

Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, Linas Jegelevičius, 2010 12 08 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas

Rasa GEDVILAITĖ, Ugnė RAUDYTĖ, Linas JEGELEVIČIUS, 2010 12 06 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas

Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, Linas Jegelevičius, Gediminas Griškevičius, Dalia Jurgaitytė, 2010 11 24 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas