Palangos pulsas

Palangos tiltas, 2018-06-29
Peržiūrėta
387
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos pulsas

Palangos paplūdimyje – trotilo sprogmuo
Praėjusį sekmadienį, prieš pietus vienas poilsiautojas paplūdimio gelbėtojams atnešė netikėtų radybų – prie jūros rastą sprogmenį. Kariuomenėje tarnavusio vyriškio teigimu, rusvai gelsva, gintarą primenanti šaligatvio trinkelėlės dydžio medžiaga yra trotilas. Kad poilsiautojas gali būti teisus, buvo galima spręsti iš to, kad iš radinio kyšojo sprogdiklis. Aptrupėjusiu kampu trotilo gabalas prie vandens buvo rastas netoli Rąžės upelio žiočių. Galima tik spėlioti, ar jį į krantą išmetė paskutinėmis dienomis stipriau banguojanti jūra, ar sprogmeniu kažkas atsikratė ant kranto. Į paplūdimį atvykę iš Telšių komandiruoti policijos pareigūnai kurį laiką nežinojo kaip pasielgti. Galimai trotilo gabalėlis jau buvo atneštas į gelbėjimo stotį ir gulėjo ant lauke esančio odinio krėslo. Tačiau pagal instrukcijas patys policijos pareigūnai sprogmens negali liesti ir, aptvėrę pavojingo radinio vietą bei užtikrinę aplinkinių saugumą, privalo laukti kariškių išminuotojų. Atrodytų, kad iki gelbėtojų atneštą trotilo gabalėlį policininkai galėtų išsivežti į komisariatą, tačiau Palangos policijos Veiklos skyriaus viršininko Kęstučio Bončkaus teigimu, prieš keliolika metų Palangoje rastą sprogmenį į kabinetą parsivežęs pareigūnas buvo griežtai nubaustas ir vos neatsisveikino su tarnyba. Prieš keletą metų paplūdimyje aptinkami sprogmenys poilsiautojus šiurpino Šventojoje, rašo lrytas.lt. Ten valant įplaukos kanalą ne vieną vasarą buvo aptinkamos minos. Tuomet policijos pareigūnams vasaros sezono įkarštyje iki išminuotojų atvykimo tekdavo po keletą valandų nuo poilsiautojų saugoti nemažą ruožą paplūdimio.

Liepos 1 d. – paroda „Šventosios uosto etiudai“
Liepos 1 d., sekmadienį, 13.30 val. Palangos miesto savivaldybės administracijos 4-ojo aukšto fojė atidaroma Marinistikos centro inicijuota bei Šventosios turizmo asociacijos organizuojama paroda „Šventosios uosto etiudai“. Parodoje bus eksponuojami įvairių laikotarpių Šventosios uosto planai, taip pat – senos fotografijos, vizualizacijos – visa tai atspindės Šventosios uosto istoriją.
„Paroda Šventosios uostą pristato jau ne pirmus metus – ji buvo surengta Šiauliuose, Kaune, Vilniuje. Apsukusi ratą po Lietuvą, paroda grįžta į Palangą. Šios parodos tikslas – parodyti visuomenei, kokios buvo Šventosios uosto vizijos per visą jo gyvavimo istoriją“, – sakė Šventosios turizmo asociacijos vadovas Kęstutis Oginskas. Paroda veiks iki liepos 16 d.

Savivaldybėje – Birutės Mockuvienės fotografijų paroda
Palangos miesto savivaldybės antrojo aukšto fojė pristatoma Birutės Mockuvienės, asociacijų „Palangos bočių ansamblis“ ir „Palangos fotoklubas 750“ narės, fotografijų paroda „Vardan tos Lietuvos“, skirta Lietuvos šimtmečio dainų šventei. Daugiau nei dvidešimtyje nuotraukų – įvairių švenčių, kuriose dalyvavo Palangos folkloro ansambliai „Bočiai“ bei „Banguolis“, metu įamžintos akimirkos. Dauguma eksponuojamų fotografijų atspindi įvairių metų Dainų švenčių nuotaikas, taip pat galima išvysti „Europiadose“, Palangos miesto šventėse įamžintas akimirkas. Paroda veiks iki liepos 31 d.

Šilutės savivaldybė atleido architektą Edmundą Benetį
Gegužės 28 d. Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius atleido palangiškiams gerai pažįstamą Edmundą Benetį iš Šilutės miesto savivaldybės vyr. architekto pareigų. Priežatis nurodyta tokia: grubus Valstybės tarnybos įstatymo 15 str. 1 dalies pažeidimas – laikytis Lietuvos Konstitucijos ir įstatymų.

Vaikai dažė tikrą automobilį
Joninių (Rasos) šventės proga Palangos vasaros parke buvo suorganizuota išskirtinė iniciatyva mažiesiems kurorto gyventojams ir svečiams. Bendradarbiaujant su vaikų kūrybiškumo ugdymo studija „Kuria vaikai“, įvyko tikrų tikriausio automobilio dažymo šventė. „Volkswagen Polo“ tapo pačiu unikaliausiu ir ryškiausiu automobiliu visoje Lietuvoje. Automobilis buvo išdažytas nuo pat stogo iki automobilio ratų. Iniciatyva skirta vaikų kūrybiškumo skatinimui, panaudojant įvairius, netradicinius kūrybos būdus ir priemones. Buvo siekiama vaikams suteikti visišką kūrybinę laisvę iniciatyvos metu orientuojantis į kūrybinį procesą ir malonumą kurti.

Erzina motoroleriai
Ponas Algimantas „Palangos tiltui“ atsiuntė el. laišką: „Prasidėjęs sezonas atgaivino pernykštę problemą. Vėl dideliu greičiu važinėja elektriniai motoroleriai (nežinau jų tikro pavadinimo), kurie kelia nepatogumus pėstiesiems ir kelia pavojų dideliems bei mažiems. Jie laksto ir parke, ir dviračių takais, ir šaligatviais, taip gąsdindami pėsčiuosius. Negi, pagal tradiciją, priemonių bus imamasi tik užmušus ar sužalojus pėsčiąjį? Gal iki tol galima užtikrinti ramybę ir saugumą poilsiautojams?“

Parodos atidarymas
Antano Mončio namuose-muziejuje projekto „Malonės būsena“ paroda „Malonės cirkas“ bus atidaryta birželio 30 d. 18 val. Parodoje pristatomas„Žodynas cirko darbininkui su atsitiktiniu išsilavinimu Ispanijoje“ yra performatyvi migruojančio darbininko kūno reprezentacija, nužyminti transgresyvių santykių su mašinomis, įrankiais ir aplinkomis serijas ir išlikimo santykyje su kalba kovą. Likus dviem mėnesiams iki parodos, žodynas buvo išsiųstas potencialiems parodos dalyviams kaip kvietimas į parodą ir kaip jos atidarymo įrankis.

Dviejų valandų ekskursija po Palangą pėsčiomis
Palangoje apsistoję svečiai mėgaujasi ne tik jūra – aktyviai dalyvauja ekskursijose po kurortą. Palangą savo poilsiui pasirinkę svečiai vis aktyviau renkasi ne tik pasyvų poilsį, bet ir galimybę „atrasti“ dar nematytą Palangą. Tad kurorto Turizmo informacijos centro siūlomos nemokamos apžvalginės ekskursijos po Palangą nestokoja populiarumo.
Daugelis atvykusiųjų pailsėti į didžiausią šalies kurortą bei susidomėję galimybe geriau pažinti Palangą, po ekskursijų teigia iš naujo atradę“ šį kurortą. Profesionalaus gido dėka ekskursantai ne tik susipažįsta su kurorto istorija, išgirsta daug įdomybių apie Palangos kurorto įkūrėjus – grafus Tiškevičius, bet ir sužino apie miesto lankytinus objektus, muziejus.
Dviejų valandų trukmės ekskursija pėsčiomis po Palangą prasideda nuo miesto centro – susirinkę prie Turizmo informacijos centro, esančio Vytauto gatvėje, ekskursantai kartu su gidu patraukia Vytauto gatve iki Birutės parko. Pakeliui jie iš gido sužino daug įdomybių, kurių dar nebuvo girdėję apie Palangą, nors poilsiauti į didžiausią šalies kurortą atvyksta kasmet. Norintieji, pasibaigus ekskursijai, gali savarankiškai apsilankyti parke esančių grafų Tiškevičių rūmuose įsikūrusiame Gintaro muziejuje.
Šios nemokamos ekskursijos rengiamos kiekvieną pirmadienį – lietuvių kalba jos vedamos 10 val., rusų kalba – 17 val. Susidomėjusieji raginami iš anksto užsiregistruoti Turizmo informacijos centre.
„Keliauti siūlome ir su grupe, ir individualiai. Gerą nuotaiką bei neužmirštamus įspūdžius garantuojame“, – sakė Turizmo informacijos centro direktorė Rasa Kmitienė. Ji priminė, jog turistams siūloma ir daugiau ekskursijų: antradieniais autobusu vykstama į Kretingą, trečiadieniais – į Klaipėdą, ketvirtadieniais – į Nemuno deltą, penktadieniais – į Neringą, šeštadieniais – į Telšius, o sekmadieniais – į Liepoją. Šios ekskursijos yra mokamos, į jas registruotis kviečiama tel. 8 460 48811. Bilietus galima įsigyti Turizmo informacijos centre (Vytauto g. 94).

Dziudo varžybos – po atviru dangumi
Praėjusį šeštadienį Klaipėdoje vyko iki šiol neregėtas dvikovinių, kovos menų ir sunkiosios atletikos sporto šakų festivalis, surengtas po atviru dangumi Kruizinių laivų terminale.Šiose varžybose dalyvavo devyni dziudo klubo „Ardonas“ sportininkai: Herkus Kiauda, Arnas Motiejaitis ir Benediktas Bumbulis kovojo svorio kategorijoje iki 29 kg, Ignas Martišius –sv.kat. iki 32 kg, Airidas Kiršis ir Matas Budreckis – sv. kat. iki 35 kg, Manfredas Nomgaudis – sv. kat. iki 38 kg, Benas Kibilda – svorio kategorijoje iki 50 kg, Kajus Sakalauskas –sv. kat. iki 55 kg. Geriausiai sekėsi ir savo svorio kategorijose prizines vietas užėmė Benediktas Bumbulis, kuris tapo šių varžybų vicečempionu, trečiąsias vietas užėmė Matas Budreckis, Benas Kibilda ir Kajus Sakalauskas. Nepaisant visų rezultatų, visi dalyvavę sportininkai buvo apdovanoti sportiniais marškinėliais.

Susitikimas su Aušra Maldeikiene
Liepos 19 d. 17 val. Palangos miesto bibliotekoje įvyks susitikimas su ekonomiste Aušra Maldeikiene.

Palangos savivaldybė turi nutraukti vežėjų konkursą
Palangos savivaldybė keleivių vežimo paslaugas siekė įsigyti pažeisdama įstatymą, ji įpareigota nutraukti 4,28 mln. eurų vertės pirkimo procedūras, pranešė Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT). VPT vertino Palangos miesto savivaldybės administracijos pernai lapkričio pabaigoje skelbtą pirkimą vežti keleivius vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais. Tarnybos teigimu, savivaldybė nustatė neproporcingus reikalavimus, nesuteikė pakankamai laiko naujam vežėjui pasirengti teikti paslaugas, autobusams įsigyti ir taip dirbtinai apribojo konkurenciją. Pasak tarnybos, savivaldybė nurodė, kad pradėti teikti vežimo paslaugas reikalaujama kitą dieną po sutarties įsigaliojimo, o paslaugos teikėjas privalo turėti ne mažiau kaip aštuonias transporto priemones, jų pirmosios registracijos data turi būti ne senesnė, kaip 2013 metai. VPT teigimu, šiuos ir kitus reikalavimus per tokį trumpą laiką realiai atitikti gali tik ta įmonė, kuri iki šiol teikė keleivių vežimo paslaugas – nuo 2006 metų keleivių vežimo paslaugas teikianti bendrovė „Vlasava“, ji ir pripažinta laimėtoja. Per tyrimą nustatyta, kad perkančioji organizacija, be kita ko, nelygiavertiškai analizavo pateiktus siūlymus. Pirkimo komisija atmetė bendrovės „Kautra“ pasiūlymą, nes tiekėjas esą neturi techninių galimybių teikti paslaugas konkursinėmis transporto priemonėmis iš karto po sutarties įsigaliojimo, tačiau netikrino, ar tokias galimybes turi pirkimo laimėtoja paskelbta „Vlasava“.

Rodys vaikams jūrą
Liepos 28-29 dienomis Palangos miesto savivaldybė jau trečią kartą inicijuoja socialinę akciją „Pasveikink jūrą Palangoje“. Ši akcija organizuojama prisidedant prie LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“, kurios pagrindinis tikslas – telkti visuomenę – NVO, bendruomenes, savivaldybes, socialiai atsakingo verslo įmones, žiniasklaidos kanalus ir žinomus žmones – bendromis pastangomis keisti Lietuvą.
2016 ir 2017 metais socialinės akcijos metu Baltijos jūrą pirmą kartą pamatė beveik tūkstantis vaikų. Tęsiant idėją bei minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, vaikai (7-12 metų amžiaus) iš visos Lietuvos trečią kartą susirinks Palangoje. Jų laukia dviejų dienų programa, kurios svarbiausia dalis – pirmasis susitikimas su jūra. Atvykusių vaikų taip pat laukia linksmoji eisena, maudynės ir svajonių miesto statybos iš smėlio, piknikas su pramogine programa, galimybė pasirinktinai nemokamai aplankyti Gintaro muziejaus ekspoziciją, muzikinį fontaną, Botanikos parko oranžeriją, iliuzijų namą „Eureka“, vienintelį Pabaltijo šalyse šunų muziejų, amerikietiškų automobilių parodą, Pasakų parką, užlipti į Palangos bažnyčios bokštą ir pasigėrėti kurorto panorama, dalyvauti Palangos kurorto muziejaus edukacinėje programoje „Palanga legendose ir padavimuose“. Pirmosios dienos vakare mažųjų miesto svečių laukia filmų naktis.
Pagalba organizatoriams vis dar labai reikalinga, tad visus geros valios žmones – Palangos miesto gyventojus ir kurorto svečius – organizatoriai kviečia prisidėti prie akcijos.
Norintieji savanoriauti turi užpildyti savanorio anketą (rasite Palangos kultūros ir jaunimo centro feisbuko paskyroje). Savanorių registracija vyksta iki liepos 8 d. Susisiekti su organizatoriais galima tel. +370 688 75621; el. [email protected]

Vagystės Palangoje
Birželio 24 d. apie 10.30 val. Jūros g., Palangoje, iš kiemo pavogti trys dviračiai, kurie buvo prirakinti prie dviračių stovo. Padaryta turtinė žala – 400 eurų. Tą pačią dieną, apie 12 val., pastebėta, kad Palangoje, Jūros g. iš automobilio „Audi A4“, išdaužus dešinės pusės galinį lango stiklą, pavogti keturi elektriniai paspirtukai ir du apvalūs akumuliatoriai, kurių vertė – 1420 eurų.

Laistytuvai kapinėse
Štai kaip kūrybingai miesto komunalininkai sudėliojo laistytuvus miesto kapinėse. Tai užfiksavo Rima Mon ir ja pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“.

Palangoje neliko „marozų“
„Palangoje, norint pasiekti jūrą, reikia praeiti tigrinių aukštakulnių, priklijuotų blakstienų, neoninių lūpdažių ir trijų paloskių gatve. Ne, ne ir dar kartą ne! Tik ne tai!“ – taip galvojau prieš dvejus metus, kai teko važiuoti dirbti į Palangą. Ne, ne padavėja ir ne vafliukų kepėja – važiavau rašyti naujienų iš, kaip tuo metu galvojau, baisiausio Lietuvos kurorto. Bet darbas yra darbas. Reikia – važiuoju, o mintyse sukosi romantiški Nidos vaizdai. Nes būtent ten mieliau važiuodavau bobučių ir marozų Palangą aplenkdama ratu.
Važiuodama bandžiau suskaičiuoti, prieš kiek metų paskutinį kartą atostogavau Palangoje. Niekaip nesugebėjau. Per daug metų buvo praėję nuo to laiko, kai įsikibusi mamai į ranką eidavau J. Basanavičiaus gatve, kur kiekvienoje kavinėje skambėdavo gyvai atliekami lietuviškos estrados perliukai. Norėdami užgožti vieni kitus, verslininkai su savo muzikantais J. Basanavičiaus gatvę buvo pavertę į kažkokią beprotišką muzikos mišrainę. Važiuodama to ir tikėjausi, todėl pirmus įspūdžius gaudžiau labai atsargiai. Mintis, kad „jei prieš save šiuo metu nematau nei tigrinės, nei treninginio, dar nereiškia, kad jie tuoj neiššoks iš už kampo“ neapleido. Bet po trijų savaičių supratau, kad viskas ten jau nebėra taip, kaip būdavo anksčiau. Palangoje nebėra tigrinių ir treninginių. Šįmet tuo dar kartą įsitikinau. Tą patį kalba ir vietiniai. Marozams ir emigrantams, kurie grįžta į Lietuvą pasišvaistyti sunkiai uždirbtais pinigais (nors giriasi, kad čia tiek per savaitę uždirbo), Palanga – jau ne lygis. Juk grįžęs į savo fabriką nepasigirsi, kad tryneisi J. Basanavičiaus gatvėje, pusgirtis dar įšokai į jūrą, tada „dasimušei“, pakabinai čiolę, pasikeitei numeriais, tada visiems draugams pastatei kebabų (nes daug uždirbi), prisikabino neaiški chebra, susimušei, bet viskas baigėsi gerai, nes spėjai pabėgti nuo mentų.
Jau daugybę metų paplūdimyje nebesigirdi ir šūkčiojimų „karšti čeburekai, šaltas alus“. Joninių savaitgalį Palangoje įvyko vos vienos muštynės. Ir tos nelabai rimtos. Ir tos tik beveik penktą ryto. Ir net ne J. Basanavičiaus gatvėje. Bermudų trikampyje (vietiniai taip vadina sankryžą ties „Laukinių Vakarų Salūnu“) kraujai nesitaškė. Marozai išvažiavo į visokias Turkijas. a. a. marozų Palanga. Jiems čia nebeįdomu. Net „Laukinių Vakarų Salūnas“ keičiasi. Dabar šis pavadinimas kiek pasislėpęs po didžiuliu šviečiančiu užrašu PUB. Palanga yra gerai.
Kultūros pievoje „I love Palanga“ ir vėl sutikau tas pačias šypsenas, kurias regėjau prieš dvejus metus. Nueikit ten ir perduokit linkėjimų. O jei kažko ieškote ir nerandate, paklauskite. Garantuoju, šitoje vietoje visada gausite atsakymą. Dar nueikite pavalgyti į „Šilelį“. Tik neužsisakykite visko kaip bepročiai, nes porcijos ten milžiniškos. Nueikite ir midijų į „A-Petit“. O jei netingite dar penkiolika minučių pasivaikščioti – į „Oldman“ ant jūros kranto. Gera vieta yra ir „Kablys“, ir legendinė „Ramybė“, ir „Rąžė“. Pastaroji tiems, kurie naktį ieško trankaus vakarėlio, o į „Exit“ eit nesinori, o dieną tiems, kurie ieško ko nors sotaus iš maisto vagonėlių. Ir dar kur nors nueikite. Čia tikrai ne visos, dėmesio vertos vietos. Sako, kad ir „Vėsuma“ yra gerai. Vaikščiojau ir džiaugiausi. Per tris dienas J. Basanavičiaus gatvėje dažniau girdėjau anglų, o ne rusų kalbą. Palanga grožėjosi svečiai iš Kalifornijos ir Pietų Karolinos (taip, priėjau ir paklausiau, iš kur jie. Pabandykite ir jūs). Taip, Palangoje vis dar dainuoja Vitalija Katunskytė. O kaip be jos? Čia tas pats, kaip nuversti Gedimino kalną ir vietoje jo pastatyti prekybos centrą, tas pats, kaip iš lietuviško restorano valgiaraščio išbraukti cepelinus ir vietoje jų pasiūlyti ko nors rytietiško, tas pats, kaip Velykų rytą ridenti ne margučius, o „Kinder surprise“ kiaušinius. Tradicijos nemiršta ir negali mirti. Taip, J. Basanavičiaus gatvėje vis dar galima rasti „Cepeliniškes“, kurios sekmadienio rytą kviečia užsukti kopūstų sriubos vos už 1 Eur. Tačiau pažvelgus į tuščią kavinę buvo aišku – ne ta publika ir ne tas pasiūlymas. Taip, dauguma J. Basanavičiaus kavinių vis dar kelia siaubą, bet priimu tai kaip senosios Palangos likučius, kurie pamažu išnyks. Juk jei ant veido iššoka spuogas, pernakt jis nedingsta.
Sakote, Nidoje gražiau, jaukiau ir ramiau? Sakote, ten juk auksinės kopos, pasiplaukiojimai laivu ir panašiai? O kada paskutinį kartą buvote nuėję pasivaikščioti į Birutės parką Palangoje? O ar kada nors bandėte atvažiuoti į Palangą ir nė karto nenueiti į J. Basanavičiaus gatvę? Ne? Tai rekomenduoju. Vietiniai sako, kad Palanga pamažu keičiasi. Ir žmonės geresni, ir naktys ramesnės, ir vietų kur kas gražesnių yra. „Tūsai jau nebe tie, kaip prieš penkiolika metų. Va, tada tai būdavo, o dabar, – nutyla man pasakodamas palangiškis. – Ne, nieko įdomaus nevyksta. Net prie Salūno niekas nesimušė, o ir kokios tos muštynės dabar. Prieš penkiolika metų tai gaujom, būriais, o dabar nieko“. Vietiniai sako, kad dar po penkerių metų nebepažinsime Palangos. Jau neliko nei čeburekų, nei močiučių, nei marozų. Reikėjo vos kelerių metų, nors atrodė, kad tai niekada nepasikeis. Joninių naktį J. Basanavičiaus gatvėje nepatruliavo pareigūnai. Tai daug pasako. Tai labas, naujoji Palanga. Gerai pagalvokit, kai kelsitės keltu į Nidą, ar nevertėjo išbandyti ko nors naujo ir šįmet pasimėgauti Palanga, rašo delfi.lt

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Kas Tau yra laisvė?“ - klausiame aktyvių, įdomių Palangoje gyvenančių jaunuolių bei vaikų. Parodoje – instaliacijoje „Laisvės šviesa: Palangos jaunimo pulsas“ norime prisiliesti prie šiandieninio Palangos jaunimo pulso – veiklos, minčių ir jausmų. Visi šio projekto dalyviai gimė nepriklausomoje Lietuvoje, jau po 1990 metų kovo 11...


Savaitės pulsas (2011-01-15)  1

Žinias rinko Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Rasa Gedvilaitė, Alfredas Pumpulis, 2011 01 17 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2011-01-08)

Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Rasa Gedvilaitė, 2011 01 10 | Rubrika: Miestas

Savaitės pulsas (2011-01-08). Savivaldybės internetinė svetainė neatitinka reikalavimų.  Moldavai Palangoje. Sveikuolių negąsdina joks oras. Moksleivių klube atsisveikinta su eglutėmis: Tautinių šokių kolektyvų – jaunųjų narių bei „Bočių“, kuriems vadovauja Janina Serapinienė ir Rimas Tranauskas, aktyvumo dėka visi drauge dainavo ir šoko, aplinkosaugininkas...


Savaitės pulsas (2011-01-05)  1

Linas Jegelevičius, Rasa Gedvilaitė, 2011 01 05 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-18)  1

Rasa Gedvilaitė, Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Alfredas Pumpulis, 2010 12 20 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-15)

Rasa Gedvilaitė, Linas Jegelevičius, Alfredas Pumpulis, 2010 12 15 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-11)

Linas Jegelevičius, Alfredas Pumpulis, Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, 2010 12 13 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-08)

Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, Linas Jegelevičius, 2010 12 08 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas

Rasa GEDVILAITĖ, Ugnė RAUDYTĖ, Linas JEGELEVIČIUS, 2010 12 06 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas

Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, Linas Jegelevičius, Gediminas Griškevičius, Dalia Jurgaitytė, 2010 11 24 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius