„Palangos tiltas“ kviečia švęsti Palangos atgavimo šimtmetį: atsiųskite mums savo nuotraukų su prie namų iškeltomis Palangos vėliavomis, su Palangos simbolika

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-03-30
Peržiūrėta
1802
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Palangos tiltas“ kviečia švęsti Palangos atgavimo šimtmetį: atsiųskite mums savo nuotraukų su prie namų iškeltomis Palangos vėliavomis, su Palangos simbolika

Palanga šiandien švenčia ne tik kurortui, bet ir šaliai labai svarbią sukaktį – sukako lygiai šimtas metų nuo dienos, kuomet Palanga Tarptautinės arbitražo komisijos sprendimu buvo grąžinta Lietuvai. 
Ta proga „Palangos tiltas“, vienintelis Palangos laikraštis, kviečia visus palangiškius ir didžiausio šalies kurorto, Palangos, mylėtojus ir „fanus“ redakcijai atsiųsti nuotraukų, kurios fiksuoja neeilinės miesto sukakties šventimą jūsų namuose, darbe, draugų rate ar kitoje aplnkoje.
Ar iškėlėte Palangos vėliavą prie savo namų? Savo darbe? Ar turite smagių savo bei savo šeimos, artimųjų ar draugų nuotraukų su Palangos atributika? O gal tortą kepsite, kurio viršuje bus...Palanga su savo vėliava? O gal jūsų vaikas nupiešė Palangą? O gal šuniukui ta proga ant kaklo užrišite skarelę su Palangos simbolika? O gal savo naujagimiui suteikėte vardą Palanga?
„Palangos tiltą“ domina visos jūsų nuotraukos – ir istorijos! – fiksuojančios tokią ypatingą miesto sukaktį.
Atsiuntę redakcijai nuotraukų, tokiu būdu mums suteiksite teisę jas viešinti laikrašty„Palangos tiltas“, jo interneto svetainėje www.palangostiltas.lt ir mūsų Facebook paskyroje Facebook.com/Palangostiltas
Nuotraukas galite siųsti e-paštu [email protected], tel. 8 620 53440, Facebook.com/Palangostiltas
Ačiū, mielieji!
Visiems atsiuntusiems nuotraukų padovanosime laikraščio „Palangos tiltas“ elektroninę (pdf) prenumeratą.
Neturintys Palangos miesto vėliavų kviečiami jų įsigyti internetinėse parduotuvėse arba Palangos turizmo informacijos centre. Čia taip pat norintieji gali įsigyti ir suvenyrų su Palangos simbolika, o kovo pabaigoje – atnaujinto dizaino, Palangos grąžinimo Lietuvai šimtmetį pažyminčių projekto „Surink Lietuvą“ magnetukų.
Šiandien Palanga neabejotinai yra tapusi neatsiejama Lietuvos dalis, didžiausias mūsų šalies kurortas. Tačiau ne visi žino, kad prieš šimtą metų, 1918-ųjų vasario 16 d. Lietuvai tapus nepriklausoma valstybe, dėl jos vyko įnirtingi tarptautiniai ginčai tarp Lietuvos ir Latvijos, kurie tęsėsi beveik trejus metus. Lemiamą žodį tąkart tarė Tarptautinė arbitražo komisija, kuriai vadovavo superarbitras Dž. J. Simpsonas – jo sprendimas lėmė, kad Palanga ir Šventoji buvo grąžintos Lietuvai.
Pasitikdami kovo 30 d. minimą Palangos grąžinimo Lietuvai šimtmetį, kurorto savivaldybės kultūros specialistai ilgai ir atsakingai rengėsi šiai svarbiai sukakčiai. Dar praėjusiais metais buvo sudaryta plati ir įvairiapusė kultūrinių renginių programa visiems 2021 metams, tačiau šiuos planus gerokai pakoregavo visą šalį apėmusi COVID-19 ligos pandemija.
Nepaisant to, kad dėl šalyje susiklosčiusios epidemiologinės situacijos į šventinius renginius kovo 30 d. nebus galimybės pakviesti visuomenę (tai ketinama padaryti vasarą), paminėti šią visai Lietuvai svarbią datą Palangoje planuojama virtualiu būdu – kovo 30 d. Palangos miesto savivaldybės Facebook socialiniame tinkle bus rodomas specialiai šiai progai sukurtas filmukas, Nepriklausomybės aikštę bei Birutės kalną padabins Palangos vėliavos. Palangos grąžinimo Lietuvai šimtmetį pažyminčios specialiai šiai progai sukurtos vėliavos papuošė Kretingos, Vytauto bei J. Basanavičiaus gatves.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kurorte intensyviai gražinama daugiabučių gyvenamųjų namų aplinka – tvarkomi dalies namų kiemai, įvažiavimai į juos, dalyje iki šiol neapšviestų kiemų įrengiamas apšvietimas. 


Šiemet gegužės 7 d. Palangoje organizuojamos Europos dienos tikslas – skatinti Palangos miesto gyventojus ir svečius domėtis Europos Sąjunga, aktyviai švęsti Europos dieną, prisimenant Europos raidą, vertybes ir kultūrą.


Ankstyvą ketvirtadienio rytą Rusijai užpuolus Ukrainą, Lietuvos socialinėje erdvėje pasklido žinia apie skirtinguose Lietuvos miestuose organizuojamas Ukrainos palaikymo akcijas. Viena jų šiandien vyksta ir Palangoje.


Eidamas 82-uosius gyvenimo metus mirė staiga Palangoje, per savo parodos pristatymą, mirė puikiai pajūryje žinomas fotožurnalistas, kino ir televizijos operatorius, neblėstančiu optimizmu ir gera nuotaika visada pasižymėjęs Eugenijus Macius. Mirtis E. Macių netikėtai užklupo penktadienio vakarą Palangoje, per savo paties nuotraukų parodos “Susitikimai” pristatymą. Jis netikėtai susmuko ant...


Šis savaitgalis Palangoje bus neeilinis – kurortas minės Palangos grąžinimo Lietuvai šimtmetį. Ta proga didžiausiame šalies kurorte, Palangoje, vyks šventiniai renginiai, jo dalyvius laiko mašina nukelsiantys į visai Lietuvai svarbius šimto metų senumo įvykius.


Palanga šiandien švenčia ne tik kurortui, bet ir šaliai labai svarbią sukaktį – sukako lygiai šimtas metų nuo dienos, kuomet Palanga Tarptautinės arbitražo komisijos sprendimu buvo grąžinta Lietuvai. Ta proga „Palangos tiltas“, vienintelis Palangos laikraštis, kviečia visus palangiškius ir didžiausio šalies kurorto, Palangos...


Palanga dabinasi miesto vėliavomis ir lygiai po savaitės visus metus minėti ne tik kurortui, bet ir šaliai labai svarbią sukaktį – kovo 30 d. sukaks lygiai šimtas metų nuo dienos, kuomet Palanga Tarptautinės arbitražo komisijos sprendimu buvo grąžinta Lietuvai. Kurorto gyventojai taip pat kviečiami pažymėti šią visai šaliai svarbią sukaktį –...


Šventoji kasmet kviečia linksmai ir įsimintinai švęsti Jonines. Šiemet šventėje taip pat netrūks įvairių pramogų – veiklos atras įvairaus amžiaus žmonės. Joninės dvi dienas bus švenčiamos smagiai ir ne visai tradiciškai, žinoma, nepamirštant svarbiausių šventės dalyvių – Jonų ir Janinų.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius