Pareigūnai vieną po kito gaudė drąsuolius: vairuoti neatsisako, net kai vos stovi ant kojų

Palangos tiltas, 2022-06-20
Peržiūrėta
872
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Delfi.lt nuotr.
Delfi.lt nuotr.

Nemenkos baudos, kalėjimo grėsmė, privalomi mokymai netekus vairuotojo pažymėjimo: auklėjimui skirtų priemonių gausu, tačiau gatvėse ir dar begalė girtų vairuotojų.

Jau nuo ankstaus šeštadienio ryto pareigūnai turėjo darbo. 

Birželio 18 d. apie 7.15 val., Panevėžio rajone esančiame Pamarliškių kaime įkliuvo akivaizdžiai neblaivus vyras (gimęs. 1992 m.), kuris vairavo automobilį BMW. Pareigūnų paprašytas pasitikrinti girtumą vairuotojas atsisakė tą daryti. Toks vairuotojo sprendimas jam nė kiek nepagelbėjo – keliama baudžiamoji byla. 

Apie 12.20 val. Jurbarko rajono pareigūnai Būtaičių kaime sustabdė automobilį „Opel Vectra“ vairavo neblaivus, neturintis teisės vairuoti šios kategorijos transporto priemones vyras (gimęs 1972 m.). Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,61 prom. Automobilis išgabentas į saugojimo aikštelę.

Apie 14.00 val. Raseinių rajono pareigūnams Gruzdiškės kaime įkliuvo mirtinai girtas ir neturintis teisės vairuoti vyras, (gimęs 1989 m.), kuris vairavo automobilį „BMW 530“. Vairuotojui nustatytas 3,42 prom. girtumas. 

Dar po valandos, apie 15.00 val. Kaune, Šarkuvos gatvėje buvo sustabdytas automobilis „VW Golf“, kurį vairavo neblaivus vyras (gimęs 1979 m.). Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,91 prom. 

Apie 15 val. 30 min. Prienų rajone, kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, patikrinimui sustabdytas vilkikas „DAF“, kurį vairavo neblaivus Baltarusijos Respublikos pilietis (g. 1979 m.). Užsieniečiui nustatytas 2.49 prom. girtumas, o pagal Lietuvos įstatymus, vilkiko vairuotojams sėsti prie vairo leidžiame tik esant visiškai blaiviems (0.00 prom.). Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į ilgalaikio sulaikymo patalpą. 

Apie 15.55 val. darbo turėjo Zarasų rajono pareigūnai, kurie Salako miestelyje pričiupo neblaivų vyrą (gimusį 1987 m.), vairavusį mopedą „Yiben“. Vairuotojui nustatytas 2.71 prom. girtumas.

Apie 18.00 val. Radviliškio rajone, kelio Raseiniai - Baisogala 43 kilometre, įkliuvo dar vienas neblaivus drąsuolis. Vyras (gimęs 1975 m.) vairavo neregistruotą motociklą „BSDB-2“. Vairuotojui nustatytas 2,68 prom. girtumas.

Apie 18.10 val. Kėdainių rajone, Jankūnų kaime, pareigūnai sustabdė automobilį „Mercedes-Benz“, kurį vairavo neblaivus vyras (gimęs 1989 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,80 prom.

Apie 19.28 val., Molėtų rajone, Luokesos seniūnijoje esančiame Kirneilės kaime policiją sudomino į automobilių stovėjimo aikštelę atvažiavęs automobilis „Audi A4“. Iš automobilio išlipo vairuotojas (gimęs 1971 m.) kuris buvo akivaizdžiai neblaivus. Vairuotojas pasitikrinti neblaivumą alkoholio matuokliu atsisakė. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Panevėžio aps. VPK areštinę.

Apie 20.11 val., Klaipėdoje, Šilutės pl., ties degaline apsivertė automobilis „Volkswagen Passat“, kurį vairavusiam vairuotojui (gimusiam 1989 m.) nustatytas 2,61 prom. girtumas. Po tokio skrydžio vairuotojas uždarytas į areštinę.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, apie 00.20 val. Kaune, Vaišvydavos plento ir Raudonojo Kryžiaus gatvių sankirtoje girtas automobilio nesuvaldė automobilio „Peugeot“. Vyro (gimusio 1982 m.) vairuojamas automobilis kliudė kelio ženklus. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,47 prom.

Apie 1.20 val. Telšių rajone, Luokėje, pastebėtas ir vėliau sustabdytas automobilis „Audi“. Automobilyje buvo du neblaivūs vyrai, gimę 1965 m. Kuris vairavo, iki policijos pareigūnai sustabdė automobilį, vyrai nenorėjo prisipažinti. Abiems nustatytas 2.33 prom. girtumas. Kol pareigūnai aiškinasi, kuris iš dviejų sėdėjo prie vairo, abu sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Apie 02.55 val., Palangoje, Kretingos g., sustabdžius automobilį „Volkswagen Passat“, vairuotojui (gimusiam 1978 m.) nustatytas 2,33 prom. girtumas. Taip pat nustatyta, kad asmuo nėra įgijęs teisès vairuoti transporto priemones. Vyras uždarytas į areštinę.

Apie 03.30 val. Kaune, A. Juozapavičiaus pr., įkliuvo ir neblaivi moteris. Automobilį „VW T-Cross“, vairavusi neblaivi moteris (gimusios 2001 m.) kliudė automobilį „Volvo“, vairuojamą vyro (gimusio 1999 m.). Automobilio „VW T-Cross“ vairuotojai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,31 prom. 

Dėl visų įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal BK 281-1 str. (Tas, kas vairavo motorinę transporto priemonę, traktorių ar savaeigę mašiną arba mokė praktinio vairavimo būdamas neblaivus, kai jam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas, arba vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyti neblaivumo požymiai, arba vartojo alkoholį po eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo ir jam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų).

DELFI

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nemenkos baudos, kalėjimo grėsmė, privalomi mokymai netekus vairuotojo pažymėjimo: auklėjimui skirtų priemonių gausu, tačiau gatvėse ir dar begalė girtų vairuotojų.


Kiekvienas per didįjį Kretingos gaisrą 1941 m. birželio 26 d. sudegęs namas turėjo savo ir čia gyvenusių žmonių istoriją ir tik nedaugelį jų pavyko išsaugoti.


Pastaruosius kelerius metus traumų kamuotas ir šią vasarą tašką karjeroje padėjęs, bet savo malonumui sportuojantis Renaldas Seibutis nuo krepšinio nesitraukia. Ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas teigia norintis ir toliau savo ateitį sieti su šia sporto šaka, todėl profesinį tobulėjimą tęsia studijuodamas Lietuvos sporto universitete (LSU). „Atidavus tiek metų krepšiniui būtų nelogiška ir...


Palangoje esanti Bangų g. stebina ne vieną pėsčiąjį ar dviratininką – čia stovi net trys skirtingi ženklai, žymintys pėsčiųjų ir dviračių eismą. 


Palangos benamis Gintaras, praėjusią savaitę papasakojęs „Palangos tiltui“ apie „nusidžirintus“ (nusipjautus – aut.) nušalusius kojų pirštus vasarį, šią savaitę pats su savo neprisistačiusia „atstove“ paskambino „Palangos tiltui“. „Jūs esate vienintelis mane išklausęs per daug mano gyvenimo metų. Gal...


Šeštadienio (balandžio 10 d.) vakarą Palangos policijos pareigūnai greit aptiko automobiliu susidomėjusį vagį.  VPK Policijai pranešta, kad apie 21.30 val. Palangoje, J. Simpsono g., pastebėta, kad yra apvogtas automobilis „Chrysler Pacifica“. Žala – 4800 eurų. Sulaikytas ir į areštinę uždarytas 1989 m. gimęs vyras. Pradėtas tyrimas dėl...


Policija informavo, kad antradienį, rugpjūčio 25 dieną, apie 3.30 val., girtas ir teisės vairuoti automobilį neturintis vyras automobiliu "BMW" važinėjosi prieš eismą. Jis buvo pastebėtas Vytauto gatvėje. Sustabdžius minėtą automobilį, jo vairuotojui, 1968 m. gimusiam vyrui, nustatytas 1,59 prom. neblaivumas. Taip pat nustatyta, kad jam yra atimta teisė vairuoti. Vyras...


Gausios Palangos policijos pajėgos buvo sukeltos ant kojų dėl girto palangiškio, kuris švaistėsi ginklu, grasino moteriai, o atvykus policijai gąsdino aplinkinius, kad nusišaus.


Praėjusią savaitę palangiškiai netikėtai sužinojo, kad gyvena labiausiai atsilikusiame Lietuvos kurorte. Šitaip laikraščio „Vakarinė Palanga“ žurnalistei aiškino su Palangos verslininkais susitikti atvykusi Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos (LVRA) prezidentė Evalda Šiškauskienė. „Į pajūrį atvažiavau vakare, ir...


Praėjusį savaitgalį prie ,,Statoil” degalinės įvyko jau ketvirtasis „American Spirit” tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis. Jame spindėjo ne tik naujausi    automobiliai, tačiau dėmesį traukė ir Amerikos ketvirto dešimtmečio transporto priemonės.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius