Patarimai, kurie padės vasarą neprarasti kūno formų

Palangos tiltas, 2020-07-17
Peržiūrėta
2266
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Patarimai, kurie padės vasarą neprarasti kūno formų

Visus metus nuoširdžiai dirbus sporto salėje, nesinorėtų, jog šiltasis sezonas pakoreguotų visą mūsų figūroje atsispindintį įdirbį, tačiau būtent šiuo laikotarpiu pagundų nebesilaikyti kruopštaus režimo kyla kone daugiausiai. Visgi, jei laiku pagausite save vis dažniau nukrypstant nuo įprastinio ritmo, labai ryškių pokyčių veidrodyje pavyks išvengti. Užteks, jei įsidėmėsite kelis esminius patarimus – juos tikriausiai jau žinojote, tačiau įsibėgėjus vasarai, pravartu šią informaciją dar kartą pasikartoti.

Nepamirškite sveikos mitybos principų
Tai – kone pati sudėtingiausia, tačiau tuo pačiu ir svarbiausia dalis, kuri leis neprarasti ilgai puoselėtų kūno formų. Nors vasaros sezonu ypatingai sunku susilaikyti nuo papildomo užkandžiavimo, pasistenkite kuo dažniau rinktis sveikesnes alternatyvas – geriausia, jei sveiko ir nekaloringo maisto visuomet turėsite su savimi. Išnaudokite ir tai, jog šiuo laikotarpiu netrūksta uogų, vaisių bei daržovių ir pasistenkite jas kuo dažniau įtraukti į savo mitybos racioną. Nieko nenutiks, jei retkarčiais nukrypsite nuo savo plano, tačiau pagrindinių principų laikytis reikėtų – juk didžiausi pokyčiai visuomet vyksta būtent virtuvėje.
Atsargiai rinkitės gėrimus
Gėrimai yra dar viena sritis, kuri mums gali padovanoti kelis visiškai nepageidaujamus kilogramus. Ne paslaptis, jog tiek alkoholis, tiek įvairios sultys ir gazuoti gėrimai turi daugybę kalorijų, o neretai jų sudėtis būna praturtinta ir saldumo suteikiančiu cukrumi. Žinoma, atsigaivinti naujais skoniais tikrai norisi, tačiau verčiau rinkitės kuo sveikesnius ir natūralesnius gėrimus – dabar tikrai įmanoma surasti ir tokių variantų, kurie bus ir skanūs, ir visiškai nekenksmingi Jūsų figūrai. Galų gale, galite ir patys juos pasigaminti namuose – tuomet tiksliai žinosite, ką geriate.
Atlikite nesudėtingus pratimus namuose
Puiku, jei ir vasaros sezonu pasiryžtate nueiti iki sporto salės, tačiau jei šį užsiėmimą atidėliojate, vasarą klubą galite perkelti ir į savo namus. Tam visiškai nebūtina pirkti brangiausių treniruoklių: užteks, jei įsigysite svarmenis ir kiekvieną dieną pasiryšite atlikti bent po kelis pratimus. Svarmenų privalumas yra ir tas, jog juos bet kada galėsite pasiimti su savimi keliaudami ar išsiruošę savaitgalį praleisti kaimo sodyboje. Jei savęs pernelyg nespausite, toks užsiėmimas taps pernelyg neįpareigojančia, tačiau iš tiesų efektyvia Jūsų kasdienės rutinos dalimi. Apžiūrėti svorių asortimentą galite čia: https://pigu.lt/lt/sportas-laisvalaikis-turizmas/treniruokliai/svoriai-hanteliai-grifai.
Laisvalaikį stenkitės leisti aktyviai
Vasarą dažniausiai aktyvių veiklų ir taip netrūksta, tačiau jeigu dažnai mėgstate tiesiog degintis paplūdimyje, vertėtų surasti ir daugiau pajudėti priversiančių užsiėmimų. Puikiai tinka net ir plaukimas – ši veikla gali padėti sudeginti pakankamai daug kalorijų. Norintys išsaugoti kūno formas, šiltuoju sezonu savo pagrindiniu transportu neretai paverčia dviratį: su juo galima patogiai pasiekti tiek darbą, tiek ir bet kokias kitas vietas. Jei važinėsitės reguliariai, turėsite galimybę išvysti dar daugiau teigiamų figūros pokyčių. Pigu.lt el. parduotuvė siūlo itin platų, skirtingiems keliams pritaikytą dviračių asortimentą – su juo susipažinti galite čia.
Mėgaukitės puikiais orais
Kitaip tariant – tiesiog būkite laimingi. Ne paslaptis, jog stresas ir nepriekaištinga figūra yra nesuderinami, tad pasistenkite pakankamai pailsėti, skirti laiko sau ir savo poreikiams. Net ir tuomet, jei kartais tai, ko norite, yra būtent saldus ir kaloringas pyragaitis. Tik balansas padės pasiekti puikių rezultatų – jei tai suprasite, ilgainiui išmoksite kūno formas išsaugoti nepriklausomai nuo sezoniškumo. Tikriausiai sutiksite, kad puikiais orais ir šiltais saulės spinduliais džiuginanti vasara naujai pradžiai ir naujam požiūriui yra ypatingai tinkamas metas.
Sekite savo progresą
Susigrąžinti išpuoselėtą figūrą bus sunkiau, jei veiksmų imsitės po laiko, kai vaizdas veidrodyje visiškai Jūsų nebetenkins. Kad taip nenutiktų, net ir mažiau sportuodami ir dažniau nukrypdami nuo režimo, pasistenkite reguliariai stebėti savo kūno formų pokyčius. Tuomet matysite, ar dar galite atsipalaiduoti, ar jau reikėtų susiimti ir sugrįžti prie labiau Jums artimo ritmo. Žinoma, nebūtina to daryti kiekvieną dieną, tačiau bent kartą per savaitę pasitikrinti išties vertėtų – taip galėsite jaustis kur kas ramiau.
Visą vasarą vadovaudamiesi šiais patarimais, atėjus rudeniui ir toliau galėsite džiaugtis nepriekaištingai atrodančiomis savo kūno formomis. Svarbiausia, kad visa tai nepavirstų prievole - vasaros sezonas nėra toks ilgas, tad pasimėgavimui taip pat turėtumėte paskirti pakankamai laiko.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia atlikti kūno kompozicijos analizę nauju prietaisu – segmentiniu kūno kompozicijos analizatoriumi Tanita MC-780 MA.


Akivaizdu, jog vis labiau tobulėjančios internetinės technologijos taip pat daro įtaką ir besikeičiančioms internetinių svetainių įvaizdžio tendencijoms. Įprastai šios tendencijos būna susijusios ne tik su moderniai atrodančiu dizainu, tačiau taip pat ir funkcionalumu, leidžiančiu internetinėje svetainėje lankantiems žmonėms naršyti kur kas patogiau.


 Pristatant iš čia , mes norime kad mūsų siuntą Norvegijoje gautų kuo greičiau, sklandžiau ir aišku nepažeistą. Ar siunta bus nepažeista priklauso ne tik nuo  gabenančios kompanijos ir kurjerių, tačiau ir nuo mūsų. Labai svarbu, kaip mes ta siuntą paruošime. Tad kokie yra pakavimo patarimai siuntoms į Norvegiją.


Vasarą gerti daugiau vandens būtina dėl vienos esminės priežasties: termometro stulpeliui šoktelėjus aukštyn greičiau sušylame, gausiau prakaituojame, todėl netenkame skysčių. Jų stingant jaučiamės pavargę, būname suirzę, gali pradėti svaigti galva, netenkame svarbių mineralų – vadinamųjų elektrolitų.


Minint saugesnio interneto savaitę Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai primena, kad elektroninėje erdvėje būtina neprarasti budrumo, elgtis apdairiai, kad netaptumėte joje veikiančių sukčių aukomis. Klaipėdos apskr. VPK Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos skyriaus, tiriančio nusikaltimus elektroninėje erdvėje duomenimis, 2020 m. Klaipėdos apskrityje buvo pradėti 95, o 2019 m. –...


Visus metus nuoširdžiai dirbus sporto salėje, nesinorėtų, jog šiltasis sezonas pakoreguotų visą mūsų figūroje atsispindintį įdirbį, tačiau būtent šiuo laikotarpiu pagundų nebesilaikyti kruopštaus režimo kyla kone daugiausiai. Visgi, jei laiku pagausite save vis dažniau nukrypstant nuo įprastinio ritmo, labai ryškių pokyčių veidrodyje pavyks išvengti....


Šią vasarą Palangos oro uosto prieigose įrengiama vaizdo stebėjimo sistema pradės fiksuoti automobilių eismą. Tikimasi, kad nauja priemonė padės spręsti įsisenėjusią problemą, kai vairuotojai automobilius stato draudžiamoje vietoje, ant Liepojos plento, taip rizikuodami savo ir kitų keliautojų saugumu.


Vasarą norite ne tik pailsėti, bet ir padailinti savo kūno linijas? Profesionalūs patarimai – iš gydytojos dietologės, daugkartinės Lietuvos fitneso čempionės, Europos ir pasaulio sidabro medalininkės Lauros Romeiraitės-Kuklierienės lūpų. „Karštą vasaros dieną suvalgę porciją ledų sau nepakenksite. Tereikia žinoti, kokius pasirinkti“, – ji sakė...


Kas galėtų ginčytis, kad šiais visuotinės kompiuterizacijos ir su ja susijusio nejudraus gyvenimo būdo laikais mes – nuo mažo iki didelio – judame vis mažiau ir mažiau. Ir mūsų vaikams labai svarbios tampa kūno kultūros pamokos. Tačiau tiek tada, kai mokėsi tėvai, tiek dabar, kai mokosi jų vaikai, dažnai iš moksleivių lūpų nuskamba: „Nenoriu į kūno kultūros...


Joga moko kūno atpalaidavimo, ištvermės, vidinės ramybės. Kai kurie gydytojai ne tik patys praktikuoja jogą, bet ir rekomenduoja ją savo pacientams, prilygindami ją kineziterapijai. Jogos užsiėmimai jau kuris laikas vyksta ir mūsų mieste. Jogos mokytoja Audronė Pašilytė „Palangos tiltui“ sakė, jog svarbiausia atrasti ryšį tarp fizinio kūno, amžinosios mūsų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius