Per gerumo akciją „Padovanok gėlę mamai iš senelių namų“ gėlių ir dovanėlių sulaukė 40 Palangos senelių (FOTO SESIJA)

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-05-03
Peržiūrėta
2561
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dianos Galdikaitės nuotr.
Dianos Galdikaitės nuotr.

Per gerumo akciją „Padovanok gėlę mamai iš senelių namų“, įvykusią Motinos dieną praėjusį sekmadienį visoje šalyje, buvo pasveikinta apie 650 senolių mamų visoje Lietuvoje. Kaip pasakojo „Palangos tiltui“ Diana Galdikaitė, tokios akcijos sumanytoja, prie jos iniciatyvos prisijungė 11 Lietuvos miestų. „Pajūrio kepyklėlei“ dėkoju už skanų pyragą, parduotuvei IKI – už vaisius. Gėles pirkau iš suaukotų pinigų,“ – sakė Palangoje gimusi, augusi ir čia gyvenanti Diana.
„Paprašiau kitų moterų socialiniuose tinkluose tiesiog paskleisti šią iniciatyvą savo socialiniuose tinkluose. Jos tai mielai padarė ir sulaukė palaikytojų. Taip prie Palangos pri Klaipėda, Panevėžys, Kaunas, Vilnius, Šiauliai, Telšiai, Tauragė, Akmenės rajonas, Varėna,“ – „Palangos tiltui“ pasakojo mergina.
Palangoje gėlių ir dovanėlių sulaukė 40 senelių, gyvenančių Palangos senelių namuose.
„Močiučių šypsenos, ašaros akyse parodė, kaip joms svarbu, kad jas lankome, prisimename. Jos laukia mūsų visų ne tik per šventes, bet visada. Jos labai noriai bendrauja su visais atėjusiais žmonėmis,“ – pasakojo palangiškė.
O ar vyrai dalyvavo jos tauriame sumanyme?
„Noro dalyvauti iš vyrų pusės nebuvo, bet tikiu, kad kitus kartus bus ir vyrų. Žinau, kad kai kuriuose miestuose moterys kartu su savo antrosiomis pusėmis akcijoje dalyvavo. Daugumą moterų, dalyvavusių akcijoje, jau pažinojau anksčiau, o su kitomis susipažinau šios iniciatyvos dėka,“ – sakė mergina.
Anot jos, iniciatyvą paversti darbais užteko poros savaičių.
„Buvo gražu stebėti, kaip prie jos jungiasi vis nauji miestai miestai, kaip žmonės dalinasi ir noriai dalyvauja. Daryti gerumo akcijas yra nuostabu. Tai praturtina mane ir įkvepia siekti aukštesnių tikslų, savęs tobulinimo. O kai pamatai rezultatus savo gerų darbų, nuostabus jausmas aplanko,“ – sakė Diana.
Paklausta, kaip ji užsidirba duonai Palangoje, mergina šypsojosi: „Darau gera kitiems! Gyvenu gyvenimą ir mėgaujuosi viskuo, ką darau.“
Gyvųjų tarpe močiučių Diana jau nebeturi. O jos mama gyvena Palangoje visai šalia jos, tereikia pereiti gatvę.
„Didžiausia gyvenime vertybė yra šeima,“ – neslepia D.Galdikaitė.
Anot jos, visi žmonės iš esmės yra geri, tik kai kurie bijo parodyti savo gėrį.
„Žmonės nuo dažno kaukių keitimo tiesiog nebežino, koks jis yra iš tikrųjų. Yra atitolę patys nuo savęs. Linkiu visiems meilės sau, nes nuo to prasideda stebuklai. Kai priimame ir mylime save tokius, kokie esame iš tikrųjų, gyvenimas įgauna daugiau spalvų,“ – įsitikinusi Diana.
O kam norėtų ji padėkoti už palaikymą?
„Žinoma, pirmiausia savo nuostabiai savo mamytei, kurią labai labai myliu. Savo komandai – sesei Adrianai, draugei Sandrai ir jos šeimai, kurios tikėjo mano svajone ir kartu rinkome gėles senolėms. Visiems miestams ir jų atstovams – Rūtai, Viktorijai, Renatai, Laurai, Gretai, Erikai, Regvitai, abiem Agnėms, Beatai, Deimantei, Jolantai, abiem Mildoms. Žmonėms, prisidėjusiems finansiškai prie šios iniciatyvos,“ – sakė D. Galdikaitė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prieš du metus Palangoje, Ganyklų g. 8, duris atvėrusį naują gėlių saloną ,,Čili Rožė Gėlių namai“ pastebėjo ir palangiškiai, ir kurorto svečiai, ir įmonės. „Jauku, didelis gėlių ir jų puokščių pasirinkimas, maloni aplinka ir toks pat aptarnavimas,“ – sako Vilma, viena iš salono klienčių. Kas jau lankėsi salone, įsitikino, kad čia galima rasti didelį pasirinkimą  skintų egzotinių gėlių...


Per gerumo akciją „Padovanok gėlę mamai iš senelių namų“, įvykusią Motinos dieną praėjusį sekmadienį visoje šalyje, buvo pasveikinta apie 650 senolių mamų visoje Lietuvoje. Kaip pasakojo „Palangos tiltui“ Diana Galdikaitė, tokios akcijos sumanytoja, prie jos iniciatyvos prisijungė 11 Lietuvos miestų. „Pajūrio kepyklėlei“ dėkoju už skanų pyragą...


Artėjanti Mamos diena priverčia susimąstyti ir apie tas motinas, kurios nebeturi savo vaikų ar gyvena toli nuo jų, nes niekas tądien joms netars žodžio ačiū, neapkabins ir nepasveikins. Tokios mintys sukosi palangiškei Dianai Galdikaitei, kai šį pavasarį ji Tarpautinės moters dienos pasveikino Palangos miesto senelių globos namuose gyvenančias senoles, rašo lrytas.lt


Palangos globos namuose koronaviruso persirgo ar dar tebeserga pusė globotinių, tačiau absoliuti dauguma senelių, kurių amžiaus vidurkis yra apie 85 metus, persirgo lengva koronaviruso forma arba neturėjo pastebimų ligos simpromų.


Prezidentine vila vadinama „Auska“ netukus gali tapti Palangos nuosavybe. Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus sako, kad džiūgauti ar aktyviai planuoti darbus, kuo taps šis legendinis pastatas, dar ankstoka, visgi išdrįso pasvarstyti, kaip jis galėtų tapti matomas visuomenei. Iki kitų metų išskirtine vila dar gali mėgautis poilsiautojai, tačiau ateityje...


Šiandien, liepos 23 d., savo 50-metį Palangoje pasitikęs Vyriausybės vadovas Saulius Skvernelis viename kurorto viešbutyje sulaukė Palangos mero Šarūno Vaitkaus vizito. Š. Vaitkus S. Skverneliui jubiliejaus proga įteikė gėlių puokštę.


Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems, gražiausioms metų šventėms, „Palangos tiltas“ buvo paskelbęs jau tradicinę gerumo akciją „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą“.


Prieš gerą savaitę šios smagiai atšilusios gegužės išvakarėse „pati – pati – pati“ jauniausia vienos iš geraisiais savo darbais Palangai ir visai Lietuvos valstybei nusipelniusios Vaineikių giminės atžalėlė, keturmetė Banga be užuolankų paklausė savo močiutės, žinomos architektės ir pedagogės Rūsnos Vaineikytės: „Bitite, ar tu...


Į gerumo akciją sureaguota: vaikai pasidalino žaislais

„Palangos tilto“ redakcija, 2010 12 19 | Rubrika: Kultūra

Mūsų laikraštyje skelbiama gerumo akcija „Padovanok vaikui mažą Kalėdų stebuklą“ nepraslydo skaitytojams pro akis. Mus maloniai nustebino pasipylusių dovanėlių gausa. Juk Kalėdos labiausiai vaikų laukiama šventė, o jie labiausiai ir suprato tuos mažuosius, kurie dovanėlių galbūt negauna. Juk išaušusį Kalėdų rytmetį mažieji pasitinka nekantraudami ir su plačiomis šypsenomis tyliai...


Kovo pabaigoje Savivaldybės socialinio būsto skyrimo gyventojams klausimams nagrinėti komisija išnuomojo trijų kambarių 64,47 kv. m bendrojo ploto socialinį būstą, esantį Medvalakio g. 13-30, daugiavaikei mamai Gitanai Gadeikytei.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius