Pirmajame rinkimų į Seimą ture laimėjęs konservatorius Mindaugas Skritulskas: „Koją antrajame ture man pakišti galėtų itin mažas palangiškių rinkėjų aktyvumas ir didelis – kretingiškių ir klaipėdiečių“

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-10-12
Peržiūrėta
1739
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pirmajame rinkimų į Seimą ture laimėjęs konservatorius Mindaugas Skritulskas: „Koją antrajame ture man pakišti galėtų itin mažas palangiškių rinkėjų aktyvumas ir didelis – kretingiškių ir klaipėdiečių“

Pirmajame rinkimų į Seimą ture Mėguvos rinkimų apygardoje pergalę šventęs Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas, Palangos miesto Tarybos narys Mindaugas Skritulskas pirmadienį sakė „Palangos tiltui“, kad iki antrojo rinkimų turo po dviejų savaičių (spalio 25 d.) „neįkyrės“ rinkėjams ir laikysis nuosaikumo.
„Forsavimo, vertimosi per galvą tikrai nebus. Žmonės ir taip jau, ko gero, yra išvarginti politikų dėmesio. Aš tik savo pagrindines politines žinutes dar kartą priminsiu ar suformuosiu naujas,“ – sakė M. Skritulskas.
Ar jis prašys konservatoriams palankių politinių jėgų, tarkime, liberalų kandidatų paramos antrajame ture?
„Nenorėčiau jų varginti taip pat. Dešiniųjų rinkėjas yra gan sąmoningas. Raginimai nieko iš esmės nepakeis,“ – svarstė M. Skritulskas.
Rinkimų rezultatų kartu su kurorto bendrapartiečiais laukęs kavinėje „Mūza“, M. Skritulskas sakė, kad po rinkimų miegojo gerai.
„Atsiguliau apie trečią valandą, kėliausi apie 10 val. ryte, šiek tiek vėliau nei įprastai,“ – sakė M. Skritulskas.
Pasiteiravus, ką pirmiausia padarė atsikėlęs, M. Skritulskas šypsojosi: „Turbūt kaip ir kiekvienas kitas kandidatas, dalyvavęs rinkimuose, pirmiausia patikrinau rinkimų rezultatus. Tačiau miegoti ėjau ramus – mes sekėme rinkimų rezultatus iš kiekvienos apylinkės, kuriose turėjome savo partijos stebėtojus. Eidamas miegoti, žinojau, kad rinkėjai pirmajame rinkimų ture manimi labiausiai pasitikėjo.“
Paklaustas apie rinkimų Mėguvos rinkimų apygardoje netikėtumus, M. Skritulskas prisipažino, kad tkėjosi, jog Romandas Žiubrys, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas, taip pat pateks į antrąjį rinkimų turą.
„Tikėjausi, kad socialdemokratų kandidatė Svetlana Grigorian gaus tiek balsų, kiek ji gavo. Maniau, kad Liberalų sąjūdžio kandidatė, Klaipėdos rajono vicemerė Audronė Balnionienė gaus daugiau balsų. Ir tikrai mane nustebino labai geras „Laisvės“ partijos atstovo Edgaro Maščinsko, kuris surinko 8.9 procentų balsų, pasirodymas,“ – sakė M. Skritulskas.
Ar turėtų žemė apiversti, kad ponas Mindaugas nelaimėtų ir antrajame rinkimų ture?
„Ne. Nebent itin mažas palangiškių rinkėjų aktyvumas ir itin didelis kretingiškių rinkėjų aktyvumas po dviejų savaičių būtų man nepalankus,“ – svarstė M. Skritulskas.

 

Aldo TEN (Aldo Kazlausko) nuotr.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad per dvi išankstinio balsavimo dienas rinkdami Respublikos Prezidentą II rinkimų ture, iki 20 valandos vakaro Lietuvos savivaldybėse iš viso balsavo daugiau kaip 96 tūkst. rinkėjų. Dar virš 7 tūkstančių balsavo specialiuosiuose punktuose.


Antradienį prasideda tris dienas truksiantis balsavimas iš anksto Respublikos Prezidento rinkimų antrajame ture.


Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, praėjusią savaitę vykusiuose savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose dalyvavo 48,93 procentai rinkėjų nuo visų teisę balsuoti šiuose rinkimuose turinčių rinkėjų skaičiaus. 


Audronė Balnionienė, Liberalų sąjūdžio kandidatė Mėguvos rinkimų apygardoje, antradienio vėlyvą popietę susitikusi Klaipėdoje prie kavos puodelio su konservatoriumi Mindaugu Skritulsku, išreiškė jam paramą antrajame rinkimų ture. „Taip, tokią paramą man pavyko gauti,“ – nedaugžodžiavo M. Skritulskas.


Pirmajame rinkimų į Seimą ture Mėguvos rinkimų apygardoje pergalę šventęs Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas, Palangos miesto Tarybos narys Mindaugas Skritulskas pirmadienį sakė „Palangos tiltui“, kad iki antrojo rinkimų turo po dviejų savaičių (spalio 25 d.) „neįkyrės“ rinkėjams ir laikysis nuosaikumo. „Forsavimo...


Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


„Sulaukus daug paklausimų dėl mano nuomonės, už kurį kandidatą Kretingos-Palangos apygardoje antrame ture balsuoti, nusprendžiau nuomonę suformuluoti atskiru pranešimu.


Palanga pademonstravo didelę meilę antrosios kadencijos siekiančiai Daliai Grybauskaitei. Pagal balsų, atiduotų už ją, skaičių Palangą pralenkė tik Kauno miestas ir rajonas (atitinkamai 61,06 ir 57,71 procento rinkėjų) ir Klaipėdos rajonas, kur už D. Grybauskaitę balsavo 54,72 procento rinkėjų. Mūsų kurorte už dabartinę prezidentę balsavo 3958 iš 7527 rinkėjų, arba 52,58 procentai...


Vakar baigėsi išankstinis balsavimas antrajame rinkimų į Seimą rate. Palangoje teise pareikšti savo valią tie, kurie neturės galimybės padaryti to sekmadienį, galėjo Palangos miesto savivaldybės administraciniame pastate Vytauto g. 112, nuo 8 iki 20 val. 


  Seimo rinkimai Pajūrio rinkimų apygardoje visus varžovus surikiavo kai kam galbūt į nelabai tikėtą rikiuotę: pirmasis – Seimo narys Pranas Žeimys (surinko 14,87 proc. balsų) , antra – „darbietė“ Genoveita Krasauskienė (14,60 proc.) , trečia – Liberalų Sąjūdžio atstovė Alina Velykienė (11,94 proc.), ketvirtas – socialdemokratas Danas Paluckas (10,87...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius