Policija raukosi: plepiausi vairuotojai yra Palangoje

Palangos tiltas, 2020-11-25
Peržiūrėta
180
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Policija raukosi: plepiausi vairuotojai yra Palangoje

Lapkričio 16 – 22 d., policijos pareigūnai visoje šalyje vykdė policinę priemonę, per kurią itin didelį dėmesį skyrė neleistinam mobiliųjų įrenginių naudojimui vairuojant išaiškinti. Pažeidimai fiksuoti ir nekontaktiniu būdu.

Klaipėdos apskrityje per minėtą priemonę nustatyti 387 vairuotojai, kurie mobiliojo ryšio priemonėmis naudojosi, kai daryti yra draudžiama. Daugiausia tokių pažeidimų nustatė Klaipėdos apskrities Kelių policijos ir Klaipėdos miesto pareigūnai – po 97. Palangos policijos pareigūnai užfiksavo 92 atvejus, Klaipėdos rajono – 49, Plungės rajono – 21, Kretingos rajono – 16, Rietavo – 8, Skuodo rajono – 4, Neringos – 3.


Visoje Lietuvoje per praėjusią savaitę policijos pareigūnai nustatė 3106 neleistino naudojimosi mobiliaisiais įrenginiais atvejus. Daugiausia jų fiksuota Vilniaus apskrityje – 762, Kauno apskrityje – 498 ir Klaipėdos apskrityje – 387. Mažiausiai tokių pažeidimų užfiksuota Alytaus apskrityje – 87 atvejai.

Policijos pareigūnai primygtinai primena – tamsa, rūkas, rudeninė dargana ir taip sunkina matomumą, todėl bet kokia dėmesį blaškanti veikla gali tapti itin skaudžios nelaimės priežastimi. Be to, už neleistiną naudojimąsi mobiliaisiais įrenginiais be laisvų rankų įrangos bauda vairuotojui siekia nuo 60 iki 90 eurų, gali būti skiriamas ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo 1 iki 3 mėnesių.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lapkričio 16 – 22 d., policijos pareigūnai visoje šalyje vykdė policinę priemonę, per kurią itin didelį dėmesį skyrė neleistinam mobiliųjų įrenginių naudojimui vairuojant išaiškinti. Pažeidimai fiksuoti ir nekontaktiniu būdu. Klaipėdos apskrityje per minėtą priemonę nustatyti 387 vairuotojai, kurie mobiliojo ryšio priemonėmis naudojosi, kai daryti yra...


Palangos policija informavo, kad rugpjūčio 23 d., apie 09.00 val., Karklų g., Palangoje, pastebėta, kad yra atidarytos, kieme stovėjusio automobilio BMW priekinės durelės ir pavogtas vairas, navigacija, oro pagalvė, pavarų svirties apdaila.


Paskambinusi į „Palangos tiltą“, vilnietė Jolita Žurauskienė stebėjosi ir piktinosi, kad nei Palangos, nei Klaipėdos maršrutiniai autobusai nestabteli Nemirsetos autobusų stotelėje.


Palangos policija prašo pagalbos atpažįstant asmenį.  


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Klaipėdos apskr. VPK Palangos policijos komisariato pareigūnai prašo visuomenės pagalbos nustatant nuotraukoje matomo vyro tapatybę – asmuo gali turėti tyrimui svarbios informacijos. Atpažinusius asmenį, prašome susisiekti su tyrėja V. Budre tel. 870064712, el.p. [email protected]


Artėjant rinkimams, vis dažniau išgirstame kalbų apie politiką – peikiamas ar palaikomas partijas, kandidatus į Seimą. Kalbinti palangiškiai piktinosi, kad politikai prisimena eilinius žmones tik artėjant rinkimams ir svarstė, kad kol kas Palangoje „nėra už ką balsuoti“ ir kad partijos, užuot siūliusios palangiškius kandidatus, juos...


Apie Kultūros ir meno tarybą, turinčią patariamąjį balsą bei atliekančią eksperto bei konsultanto funkcijas, įgyvendinant valstybės ir Savivaldybės kultūros politiką Palangoje, kalbama jau trylikti metai. Tačiau kalbos kalbomis ir lieka. Ar bus tokia Taryba sukurta Palangoje ir ar apskritai ji reikalinga? Nuomonių esama įvairių.


Žiemą kavinės ir viešbučiai gyvena susiveržę diržus, o vasarą stengiasi per tris mėnesius tiek uždirbti, kad galėtų gyventi visus metus. Koks šis sezonas Palangos kavinėms, restoranams bei viešbučiams? Ar „užsiaugins“ kurorto viešbučiai ir kavinės „lašinius“ per vasarą visai žiemai?


Tingūs vairuotojai pykdo keliaujančius

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 03 25 | Rubrika: Miestas

Aikštelėje šalia autobusų stoties – nauja „mada“. Anksčiau čia „poilsiaudavo“ vos vienas kitas automobilis, tačiau dabar - net dvi eilės. Nepaisydami ženklų čia stoja ir netoliese dirbantys žmonės, ir šiaip reikalų tvarkyti atvykę tingūs vairuotojai, neieškantys tinkamesnės vietos sustoti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius