Policijos pareigūnai paminėjo savo profesinę šventę

Ugnė RAUDYTĖ, 2010-10-03
Peržiūrėta
2290
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šiandien minima Angelų sargų arba Policijos diena, kurią kasmet savaip švenčia visos Lietuvos policijos pareigūnai, ne išimtis –ir Palangos miesto policijos komisariatas. „Mes šią dieną paminėjome diena anksčiau. Dešimtą valandą buvo iškilmingas susirinkimas bei nusipelniusių pareigūnų apdovanojimai. Buvo atvykę koncertuoti vaikai iš Palangos S.Vainiūno muzikos mokyklos. Vidurdienį buvo užsakytos mišios Palangos bažnyčioje“, - pasakojo Palangos policijos komisariato viešosios tvarkos skyriaus viršininkas Gintautas Pocevičius.

 

Atkuriant nepriklausomos Lietuvos valstybės institucijas, 1990 metais gruodžio 11 dieną buvo priimtas Lietuvos Respublikos policijos įstatymas, sukurta ir Vilniaus Arkikatedroje Bazilikoje pašventinta policijos vėliava, kurioje įrašyti prasmingi žodžiai: „Įstatymas ir teisėtumas“, atkurta Policijos diena – spalio 2-oji.

 

Įprasti metai

Kaip sakė Policijos komisariato prevencijos poskyrio viršininkas Rimas Pocius, jam kiekvieni metai yra vienodai darbingi ir svarbūs. „Nepasakyčiau, kad šie darbo metai kažkuo skyrėsi nuo kitų metų, mieste vyko įprasti nusikaltimai, nebuvo jokių žiaurių recidyvinių nusikaltimų, todėl, mano nuomone, šie darbo metai buvo gana įprasti. Gal ne kaip pasakysiu, tačiau dirbame kaip konvejeryje: spėliok, dėliok, aiškinkis įvykį ir vėl viskas ratu. Juokais savo darbą ir lyginu su konvejeriu“,- šypsodamasis kalbėjo R. Pocius.

Kaip niekada ramūs

Palangos policijos komisariato kriminalinės policijos poskyrio viršininkė Diana Paliūnaitė pasakojo, kad šie darbo metai kaip niekada buvo ramūs. „Manau, kad ši ekonominė krizė šiek tiek palengvino mūsų Palangos komisariato pareigūnų darbą, nes į kurortą atvažiuoja brandesnė, turinti daugiau pinigų publika, kuri nori tiesiog ramiai pailsėti ir neieško jokių problemų mieste. Anksčiau būdavo daugiau chuliganizmo atvejų Palangoje, mano nuomone, taip būdavo todėl, jog į Palangą atvykdavo ir jaunimas, kuris tiesiog Palangoje „linksmindavosi“ mušdamasis, ką nors gadindamas mieste. Šie metai buvo neįprastai ramūs. Manau, Palangą pradėjo rinktis kitokio kontingento žmonės“,- pasakojo D. Paliūnaitė.

 

Naujokų nebuvo

Palangos miesto komisariato viešosios tvarkos skyriaus viršininkas G. Pocevičius šias pareigas eina pirmus metus. „Tikrai nesigailiu šiomis pareigomis, esu patenkintas visų pareigūnų darbu šiais metais. Darbo, kaip visada, buvo daug, bet neįprastų įvykių Palangoje neįvyko. Taip pat ir naujokų policijos pareigūnų šiais metais neturėjome, tik vasaros metu buvo atvykę praktikantai, tačiau ir jų darbu esame patenkinti. Todėl policijos dieną galėsime minėti iškilmingai ir su džiaugsmu“, - kalbėjo G. Pocevičius.

 

Padėkos už darbą

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko įsakymu už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybą buvo apdovanoti: Evgenijus Skripnikas – Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Operatyvaus valdymo poskyrio vyresnysis postinis( pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“) ir Rimontas Alonderis – Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjas (pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“). Taip pat buvo įteikta vardinė dovana Dainorai Andrijauskei, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus vyresniajai tyrėjai.

Padėkas gavo Dainius Šopaga, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus patrulių būrio vyriausiasis patrulis ir Vilma Morkūnienė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Migracijos poskyrio specialistė.

Paskatintas 3 kalendorinių dienų papildomomis atostogomis buvo Giedrius Kuprevičius, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus patrulių būrio vyriausiasis patrulis.

Miesto savivaldybės padėkomis už gerą darbą buvo apdovanoti: Gintautas Pocevičius, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus viršininkas; Arvydas Tiškus, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus kelių policijos grupės vyriausiasis patrulis; Loreta Štarienė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Migracijos poskyrio viršininkė; Jurgita Rinkevičienė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Organizacinio poskyrio specialistė.

Taip pat Palangos miesto meras Vytautas Stalmokas įteikė padėką Palangos miesto policijos komisariato viršininkui Jurgiui Kažiui už gerą darbą ir už palangiškių bei miesto svečių saugumo užtikrinimą vasaros sezono metu.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pirmadienį, lapkričio 22 d., buvo minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Ši diena  skirta prisiminti visus žuvusius keliuose ir pagerbti jų atminimą.


Palangos miesto savivaldybė kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, Liepojos miesto policija bei Latvijos Respublikos vidaus reikalų ministerijos valstybine policija 2020 m. birželio 1 d. – 2022 m. gegužės 31 d. vykdo 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos finansuojamą projektą „Modernių viešųjų...


Kovo 7-ąją Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai rungėsi Vyriausiojo policijos komisariato dziudo varžybose. Vyrų kategorijoje iki 100 kg pirmavo ir laimėjo Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika, o virš 100 kg – Palangos m. PK viršininkas Algirdas Budginas.


Angelų sargų dienos proga Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė¬ – vakar, pirmadienį, apsilankė Palangos policijos komisariate, pasveikino miesto policijos pareigūnus bei padėkojo jiems už nuoširdų darbą bei rūpestį visų miesto gyventojų bei svečių saugumu. Profesinės šventės proga...


Palangos policijos pareigūnai trečiadienį, sausio 25 dieną, visuomenei pristatė praėjusių metų rezultatus. Jie susirinkusiųjų nenuvylė, pareigūnai išgirdo daug gražių žodžių už kasdien atliekamą sunkų darbą. O tai, kad jų darbas būtų atliekamas tinkamai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas...


Praėjęs penktadienis Palangos policijos komisariato pareigūnams buvo neeilinė diena. Nuo šios dienos jie pradėjo dirbti kiek kitu režimu. Apie policijos sistemos pertvarkas ir policijos komisariato struktūros bei funkcijų pakeitimus jų išvakarėse miesto seniūnaičiams bei bendruomenės aktyviausiems atstovams papasakojo patys pareigūnai. Tad kaip tai palies visuomenę?


Nuo šiandien tiek Palangos policijos pareigūnai, tiek į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pastatą eisiantys ar važiuosiantys palangiškiai bei miesto svečiai nebeturės nusiskundimų dėl to, kad pastatas yra net už trijų kilometrų nuo miesto centro, ir pasiekti jį, kai prošal nevažiuoja joks visuomeninis...


Vakar Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK) įvyko konkursas Palangos policijos komisariato viršininko pareigoms užimti.


Šiandien minima Angelų sargų arba Policijos diena, kurią kasmet savaip švenčia visos Lietuvos policijos pareigūnai, ne išimtis –ir Palangos miesto policijos komisariatas. „Mes šią dieną paminėjome diena anksčiau. Dešimtą valandą buvo iškilmingas susirinkimas bei nusipelniusių pareigūnų apdovanojimai. Buvo atvykę koncertuoti vaikai iš Palangos S.Vainiūno muzikos mokyklos. Vidurdienį buvo...


Palangos miesto policijos komisariato duomenimis, 2008-ieji daugeliu kriterijų pareigūnams buvo geresni nei 2007-ieji. Praėjusį ketvirtadienį ataskaitinio susirinkimo metu buvo paskelbti Palangos policijos komisariato darbo rezultatai už praėjusius metus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius