Prieš rinkimų maratoną – pailsėt į pajūrį

Gina KUBILIŪTĖ, 2012-07-02
Peržiūrėta
1542
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Į sąskrydį pajūryje susirinko daugiau nei pora tūkstančių socialdemokratų.
Į sąskrydį pajūryje susirinko daugiau nei pora tūkstančių socialdemokratų.

Savaitgalį pajūryje viešėję Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) nariai atsikvėpė prieš rinkimų į Seimą maratoną.

Giruliuose vykusiame socialdemokratų sąskrydyje dalyvavo daugiau nei pora tūkstančių politikų, tarp kurių buvo ir dvylika palangiškių.

Kaip „Palangos tiltui“ pasakojo socialdemokratas, Palangos savivaldybės tarybos narys Danas Paluckas, visi buvo susibūrę labiau pailsėti, o ne aptarti rinkiminius reikalus.

„Žinoma, kaip politinė partija mes visada kalbamės politinėmis temomis. Bet diskutuoti rimtais klausimais sąskrydyje ne itin tinkama vieta. Norėjosi gerai praleisti laiką, pabendrauti su kolegomis iš kitų skyrių“, – kalbėjo D.Paluckas.

Pajūryje vyko sportinės varžybos ir konkursai: krepšinis, šaudymas, virvės traukimas, šachmatai, dažasvydis ir taip toliau.

Liepos pabaigoje, anot pašnekovo, į pajūrį užsuks partijos pirmininkas.

„Pasivaikščiosime, su žmonėmis pabendrausime. Mūsų strategija yra bendrauti su žmonėmis. Daugelis partijų tai pamiršo, visi deklaracijomis rinkimus nori laimėti. Pats taip pat stengiuosi kuo daugiau su žmonėmis bendrauti“, – kalbėjo Palangos savivaldybės tarybos narys.

Partija skelbiasi, kad jos programa rinkimams į Seimą yra pagrįsta socialiniu teisingumu, galimybių lygybe ir solidarumu. Šiomis vertybėmis politikai formuoja savo siekius, įgyvendindami ne laisvos, bet socialiai orientuotos rinkos ekonomikos modelį Lietuvoje, pasisakydami už rinkos reguliavimo principus, nukreiptus į vienintelę užduotį, kad visi Lietuvos žmonės, o ne dalis visuomenės, gyventų geriau, ir ne kokioje tai tolimoje ateityje, bet šiandien.

„Mūsų siekiai tiek anksčiau, tiek ir dabar yra tie patys, juos galima vykdomojoje šalies valdžioje įgyvendinti 2012-2016 metais. Bet jų mes negalime pasiekti vieni. Todėl mes trokštame suburti visuomenę pažangai. O tam reikia aktyvios socialinės, ekonominės ir kultūrinės mūsų visuomenės daugumos”, – tokia nuostata į rinkimus eina socdemai. 

Jūsų komentaras:

zigmas 2012-07-15 16:30 (IP: 78.61.158.101)
jo...

Lietuva 2012-07-02 20:55 (IP: 85.206.87.239)
Nuostabu nkad zmones taip susiburia.

Taip pat skaitykite

Svetlana Grigorian, LSDP Palangos skyriaus pirmininkė (perrinkta naujai dvejų metų kadencijai balandį – aut.) sakė „Palangos tiltui“, kad Palangos socialdemokratai rinkimuose buvo aktyvūs. „Rinkimuose dalyvavo ir savo valią išreiškė 44 nariai iš 67-ių. Balsai pasiskirstė taip: už Viliją Blinkevičiūtę – 23 balsai, už Juozą Oleką – 20...


Kovo pabaigoje turėję naują savo lyderį išsirinkti – ar perrinkti naujai dvejų metų kadencijai dabartinę savo pirmininkę Svetlaną Grigorian, kurorto socialdemokratai nusprendė tai padaryti „gyvai“ visuotiniame skyriaus susirinkime balandį. S. Grigorian sakė „Palangos tiltui“, kad toks buvo LSDP Palangos skyriaus tarybos sprendimas.


Pataisos buvo priimtos daugiausiai Tėvynės Sąjungos-LKD, socialdemokratų ir liberalų balsais. Antanas Vinkus, Seimo narys Palangos- Kretingos rinkimų apygardoje, balsavime nedalyvavo.


Kurorto socialdemokratai sumišę: kas šovė į galvą partijos veteranui Antanui Vinkui, Seimo nariui Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje, kad jis balsavo už lengvatos šildymui panaikinimą ir pasisako už gerokai griežtesnį Alkoholio įstatymą, kuris su priimtomis pataisomis smogtų Palangai. „Gal jis (A. Vinkus) užkibo ant socialdemokratų demagogų kabliuko?“...


Visi mes keičiamės, bet šiandien Danas Paluckas, Tarybos narys ir kurorto socialdemokratų skyriaus pirmininkas, visai kitoks nei atvykęs į Palangą daugiau kaip prieš penkis metus - ne tik su vešlia „modžahedo“ barzda ir žandenomis, bet ir gerokai labiau savimi pasitikintis, jaučiantis atsakomybę už kiekvieną žodį. Šie metai jam - audringi: metė gerai...


Jaunasis kurorto socialdemokratų lyderis Danas Paluckas ne tik tvarkosi LSDP Palangos skyriuje kaip savo nuosavame „uabe“, bet jau – kol kas svajonėse – matuojasi ir Palangos miesto mero skeptrą – mažiausiai dukart susitikę su vienu UAB „Litesko“ vadovų žadėjo jam, tapęs meru, anot šaltinių, „su šilumos ūkiu tvarkytis kitaip nei...


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Savaitgalį pajūryje viešėję Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) nariai atsikvėpė prieš rinkimų į Seimą maratoną. Giruliuose vykusiame socialdemokratų sąskrydyje dalyvavo daugiau nei pora tūkstančių politikų, tarp kurių buvo ir dvylika palangiškių. Kaip „Palangos tiltui“ pasakojo socialdemokratas, Palangos savivaldybės tarybos narys Danas...


Politikoje niekada negalima sakyti „niekada“. Politikoje ilgiau išliks tas, kuris neduos tvirtų pažadų nurodydamas konkrečius terminus, nes politikas negali garantuoti tai, kas nuo jo nepriklauso. Kalbėdamas apie ateitį jis negali būti konkretus, nes ir pats nėra tikras, kaip viskas pasisuks.


Galite keikti politikus kaip nepatikimiausius žmones pasaulyje ir dievagotis, kad niekada daugiau nedalyvausite jokiuose rinkimuose. Bet didžioji Seimo rinkimų karuselė pradės suktis jau visai netrukus, ir nevalia į ją atsainiai numoti. Kitaip ir vėl mus, gerbiamieji, valdys dainorėliai ir šokėjėliai. Kurorte, regis, ketina susigrumti politikos veteranai ir visai naujokai. Niekas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius