Duomenų, kaip socialdemokratai balsuoja Palangoje, neturi nei redakcija, nei partija, nei Vyriausioji rinkimų komisija

"Palangos tilto" informacija, 2024-03-07
Peržiūrėta
974
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusiame „Palangos tiltas“ numeryje šių eilučių autoriaus straipsnis „Palangos socialdemokratų veteranė Gražina Vaišienė: „Socialdemokratams trūksta lyderių. Net Palangoje dauguma socialdemokratų balsuoja už Vaitkų, o ne už Tučkę“ sulaukė daug dėmesio.

LSDP Palangos skyriaus pirmininkei Svetlanai Tučkei viešai reikalaujant partijos narės nuomonę paneigti ir  abejojant, kad toks interviu apskritai buvo, aš, laikraščio redaktorius, susitikau su ponia Gražina Vaišiene ir kartu išklausėme netrumpą mūsų pokalbio telefonu įrašą.

 „Palangos tiltas“ neigia, kad „Palangoje dauguma socialdemokratų balsuoja už Vaitkų, o ne už Tučkę“, nes tokių duomenų neturi nei redakcija, nei partija, nei Vyriausioji rinkimų komisija.

„Palangos tiltas“ atsiprašo Gražinos Vaišienės, kad publikacija bei reakcijos į ją jai sukėlė stresą ir rūpesčių.

Linas Jegelevičius

„Palangos tiltas“ redaktorius

Jūsų komentaras:

Palangiskis 2024-03-08 08:03 (IP: 162.158.222.86)
Tai kam rašinėji vėjus už pinigus... Užsakomasis žurnalistas... Nebežinojo kaip beitikti už eurus... Atidirbti kažkaip reikėjo. Gėdingai čia, atima nora tikėti žiniasklaida

Taip pat skaitykite

Preliminariais Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, per dvi išankstinio balsavimo dienas rinkdami Europos Parlamento narius balsavo daugiau kaip 52 tūkstančiai rinkėjų.


 „Palangos tiltas“ neigia, kad „Palangoje dauguma socialdemokratų balsuoja už Vaitkų, o ne už Tučkę“, nes tokių duomenų neturi nei redakcija, nei partija, nei Vyriausioji rinkimų komisija.


Lietuvoje internetu kasdien naudojasi daugiau nei 83 proc. gyventojų. Nenuostabu, kad persiunčiamų mobiliųjų duomenų kiekis šalyje nuolatos kyla. 


Prieš kitąmet vyksiančius Seimo rinkimus, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) siūlo naikinti šiaurės rytų Lietuvoje esančią Molėtų-Širvintų apygarda.


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) posėdyje kovo 7 dieną, be kitų klausimų, svarstė ir  2022 m. spalio 6 d. dienraštyje „Lietuvos rytas“ ir portale www.lrytas.lt paskelbtą publikaciją „Meras darbe baiminasi rutinos“. VRK pripažino publikaciją Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašo kandidato į Palangos miesto merus Šarūno...


Pasibaigus Seimo rinkimams Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) išanalizavo išrinktų į Seimą kandidatų duomenis ir sudarė statistinių Seimo nario ir Seimo narės portretus. VRK duomenimis, Seimo nario mandatus iškovojo 103 vyrai ir 38 moterys. Todėl remiantis dar vasarą būsimų Seimo narių pateiktais duomenimis buvo sudaryti statistiniai Seimo nario ir Seimo narės portretai.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Kaip partijoms skaičius, kuriais jos bus įrašytos rinkimų biuleteniuose, paversti viliojančiais, įsimintinais ar net magiškais? Dėl to suka galvas šalies partijos ir visuomeniniai judėjimai, kurie vakar Seime išsiaiškino, kokiu numeriu jos bus įrašytos rinkimų biuleteniuose. Išdalinti numeriai Antrą numerį ištraukė...


Jaunasis kurorto socialdemokratų lyderis Danas Paluckas ne tik tvarkosi LSDP Palangos skyriuje kaip savo nuosavame „uabe“, bet jau – kol kas svajonėse – matuojasi ir Palangos miesto mero skeptrą – mažiausiai dukart susitikę su vienu UAB „Litesko“ vadovų žadėjo jam, tapęs meru, anot šaltinių, „su šilumos ūkiu tvarkytis kitaip nei...


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius