Vyriausioji rinkimų komisija patvirtino P. Žeimį nugalėtoju Pajūrio rinkimų apygardoje

Linas JEGELEVIČIUS, 2012-11-06
Peržiūrėta
2268
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vyriausioji rinkimų komisija patvirtino P. Žeimį nugalėtoju   Pajūrio rinkimų apygardoje

Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.

Keli balsai negali turėti įtakos visos apygardos rinkėjų valiai
Bet VRK balsavo už rinkimų rezultatų patvirtinimą Pajūrio apygardoje: „už“ balsavo 11 VRK narių, prieš – 3.
Problemų kilo, pasak G. Krasauskienės, dėl neva neteisingo išankstinio balsavimo balsų skaičiavimo kai kuriose apylinkėse nesilaikant procedūrų, ne laiku prakirptų išankstinio balsavimo vokų.
Z. Vaigauskas per VRK posėdį pripažino, kad išankstinio balsavimo balsų skaičiavimo procesas galėjo vykti netinkamai, tačiau, pasak jo, nėra jokio pagrindo teigti, kad patys balsai buvo suskaičiuoti neteisingai kurio nors kandidato atžvilgiu ir kad dėl pažeidimų, kurie, pabrėžė jis, apskritai nėra įrodyti, verta naikinti rinkimų rezultatus visoje apygardoje, nes galimai neteisingai suskaičiuotų biuletenių nebuvo daug.
„Ar mes galime dėl keleto rinkėjų, kurių balsai galbūt, nežinome, ar suskaičiuoti teisingai, visos apygardos rezultatus paneigti?“ – retoriškai klausė jis.
Dėl rinkimų tvarkos pažeidimų VRK dar po pirmojo turo panaikino rinkimų rezultatus vienmandatėje Zarasų-Visagino rinkimų apygardoje.

„Elgesys – keistas“
Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų nariui P. Žeimiui „daugiau nei keisti“ atrodo G. Krasauskienės reikalavimai panaikinti apygardos rinkimų rezultatus.
„Žinau, kad rinkimų rezultatai yra patvirtinti. Bet manau, kad „darbietės“ tai nenuramins ir ji skųs sprendimą teismui. Toks elgesys labiau nei keistas. Atrodo, kad žmonės kitoje pusėje draskosi ir plėšosi, kad ką nors pakeistų. Žinoma, eiti į teismus yra jų teisė, bet nereikia pamiršti, kad balsai, jos reikalavimu, jau buvo perskaičiuoti, o VRK patvirtino rezultatus“, – „Palangos tiltui“ sakė P. Žeimys.
G. Krasauskienė neatmetė galimybės apskųsti VRK sprendimą teismui.

Jūsų komentaras:

LABAI 2012-11-08 12:00 (IP: 78.61.104.50)
pritariame , bet kur reikia isreiksti ta pasislykstejima ir protesta , jei i susirinkusius saudo savi guminemis kulkomis ir dar sutrypia teisesauga !!!

Išprievartavo balsuoti.. 2012-11-08 09:53 ([email protected] / IP: 86.100.60.112)
Dabar tai niekis !Visada visam pasauly yra kažkokia įteisinta paklaida ! -Bet kas darėsi, kai buvo rinkimai į Europos sąj.,- niekas nebalsavo !.. Ir.....dienos vidury- per visus ruporus kvietė visą Lietuvą į visus pr. centrus -ALAUS , BEI SKALB. MILTELIŲ...veltui!.. už balsą ! Kalnai alaus plūdo.. pr. salės lūžo nuo žmonių... Baisesnio vaizdo neteko matyti... -Kažin kaip tada Finanasų ministrė D.Grybauskaitė atsiskaitė už tautos nugirdymą PC, ypač Maximai !??? - Tai kas parodė ir išmokino. kaip reikia save "parduoti"p. D.Grybauskaite ir kt po Krikščionišką vėliava susilindusieji ?Šlykštu ir Gėda !

O 2012-11-08 08:25 (IP: 78.61.104.50)
kur tos dziaugsmo fanfaros ??? Graudu , kad vos vos praslydo i seima ...

Taip pat skaitykite

Ruošdamasi kitų metų spalį vyksiantiems parlamento rinkimams, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) sudarė 71 vienmandatę Seimo rinkimų apygardą ir patvirtino jų ribas.  


Prieš kitąmet vyksiančius Seimo rinkimus, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) siūlo naikinti šiaurės rytų Lietuvoje esančią Molėtų-Širvintų apygarda.


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino 2023 m. savivaldybių tarybų ir merų rinkimų rezultatus. 


Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino galutinį kandidatų į Seimą vienmandatinėse apygardose sąrašą. Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje - net 12 kandidatų. „Palangos tiltas“ supažindina palangiškius su jais.


 Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino 12 kandidatų į Seimą Mėguvos rinkimų apygardoje. Kaip įsitikino šių eilučių autorius, beveik visi jie mielai postringauja apie rūpinimąsi žmonėmis, meilę Tėvynei ir Palangai. Tačiau dauguma ilgai krapštė galvas ir klupo ties paprasčiausiu klausimu: „Kiek kilometrų Palangos miesto savivaldybės teritorijoje driekiasi...


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) penktadienį, likus 100 dienų iki Seimo rinkimų, penktadienį, liepos 3 dieną, patvirtino rinkimų apylinkių ribas. Rinkimų apylinkių skaičius sumažėjo – jų, palyginuti su 2019 m., bus 34 mažiau. Palangoje sumažės dviem apylinkėmis.


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius