Vyriausioji rinkimų komisija patvirtino P. Žeimį nugalėtoju Pajūrio rinkimų apygardoje

Linas JEGELEVIČIUS, 2012-11-06
Peržiūrėta
3
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vyriausioji rinkimų komisija patvirtino P. Žeimį nugalėtoju   Pajūrio rinkimų apygardoje

Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.

Keli balsai negali turėti įtakos visos apygardos rinkėjų valiai
Bet VRK balsavo už rinkimų rezultatų patvirtinimą Pajūrio apygardoje: „už“ balsavo 11 VRK narių, prieš – 3.
Problemų kilo, pasak G. Krasauskienės, dėl neva neteisingo išankstinio balsavimo balsų skaičiavimo kai kuriose apylinkėse nesilaikant procedūrų, ne laiku prakirptų išankstinio balsavimo vokų.
Z. Vaigauskas per VRK posėdį pripažino, kad išankstinio balsavimo balsų skaičiavimo procesas galėjo vykti netinkamai, tačiau, pasak jo, nėra jokio pagrindo teigti, kad patys balsai buvo suskaičiuoti neteisingai kurio nors kandidato atžvilgiu ir kad dėl pažeidimų, kurie, pabrėžė jis, apskritai nėra įrodyti, verta naikinti rinkimų rezultatus visoje apygardoje, nes galimai neteisingai suskaičiuotų biuletenių nebuvo daug.
„Ar mes galime dėl keleto rinkėjų, kurių balsai galbūt, nežinome, ar suskaičiuoti teisingai, visos apygardos rezultatus paneigti?“ – retoriškai klausė jis.
Dėl rinkimų tvarkos pažeidimų VRK dar po pirmojo turo panaikino rinkimų rezultatus vienmandatėje Zarasų-Visagino rinkimų apygardoje.

„Elgesys – keistas“
Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų nariui P. Žeimiui „daugiau nei keisti“ atrodo G. Krasauskienės reikalavimai panaikinti apygardos rinkimų rezultatus.
„Žinau, kad rinkimų rezultatai yra patvirtinti. Bet manau, kad „darbietės“ tai nenuramins ir ji skųs sprendimą teismui. Toks elgesys labiau nei keistas. Atrodo, kad žmonės kitoje pusėje draskosi ir plėšosi, kad ką nors pakeistų. Žinoma, eiti į teismus yra jų teisė, bet nereikia pamiršti, kad balsai, jos reikalavimu, jau buvo perskaičiuoti, o VRK patvirtino rezultatus“, – „Palangos tiltui“ sakė P. Žeimys.
G. Krasauskienė neatmetė galimybės apskųsti VRK sprendimą teismui.

Jūsų komentaras:

LABAI 2012-11-08 14:00 (IP: 78.61.104.50)
pritariame , bet kur reikia isreiksti ta pasislykstejima ir protesta , jei i susirinkusius saudo savi guminemis kulkomis ir dar sutrypia teisesauga !!!

Išprievartavo balsuoti.. 2012-11-08 11:53 ([email protected] / IP: 86.100.60.112)
Dabar tai niekis !Visada visam pasauly yra kažkokia įteisinta paklaida ! -Bet kas darėsi, kai buvo rinkimai į Europos sąj.,- niekas nebalsavo !.. Ir.....dienos vidury- per visus ruporus kvietė visą Lietuvą į visus pr. centrus -ALAUS , BEI SKALB. MILTELIŲ...veltui!.. už balsą ! Kalnai alaus plūdo.. pr. salės lūžo nuo žmonių... Baisesnio vaizdo neteko matyti... -Kažin kaip tada Finanasų ministrė D.Grybauskaitė atsiskaitė už tautos nugirdymą PC, ypač Maximai !??? - Tai kas parodė ir išmokino. kaip reikia save "parduoti"p. D.Grybauskaite ir kt po Krikščionišką vėliava susilindusieji ?Šlykštu ir Gėda !

O 2012-11-08 10:25 (IP: 78.61.104.50)
kur tos dziaugsmo fanfaros ??? Graudu , kad vos vos praslydo i seima ...

Taip pat skaitykite

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) praėjusį penktadienį, likus 100 dienų iki Seimo rinkimų, patvirtino rinkimų apylinkių ribas. Palangos mieste, Savivaldybės administracijos direktorės Akvilės Kilijonienės teikimu, buvo panaikintos Vilniaus Nr. 4 ir Kauno Nr. 6 rinkimų apylinkės. Šioms apylinkėms priklausantys adresai buvo prijungti prie Aikštės apylinkės Nr. 5.


Šiandien, liepos 7 dieną, Vilniuje posėdžiavęs Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Prezidiumas bendru sutarimu kandidatu Mėguvos rinkimoje apygardoje  patvirtino Mindaugo Skritulsko kandidatūrą.


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) penktadienį, likus 100 dienų iki Seimo rinkimų, penktadienį, liepos 3 dieną, patvirtino rinkimų apylinkių ribas. Rinkimų apylinkių skaičius sumažėjo – jų, palyginuti su 2019 m., bus 34 mažiau. Palangoje sumažės dviem apylinkėmis.


Seimo narė Agnė Bilotaitė kovos iki galo kad patektų į naujos sudėties Seimą spalį vyksiančiuose rinkimuose. „Šiuo metu esu iškelta Panerių-Grigiškių vienmandatėje rinkimų apygardoje. Taipogi mano kandidatūra yra vis dar pasiūlyta svarstyti ir Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje,“ – pirmadienį A. Bilotaitė sakė „Palangos tiltui.“


Kitą savaitę Palangos konservatoriai patvirtins savo kandidatą Seimo rinkimų Mėguvos (Palangos) vienmandatinėje apygardoje. Tai "Palangos tiltui" penktadienį patvirtino Mindaugas Skritulskas, TS-LKD Palangos miesto skyriaus Tarybos narys, skyriaus pirmininko pavaduotojas. "Savaitės diena, kurią rengsime skyriaus Tarybos posėdį, paaiškės pirmadienį. Regis, posėdžio...


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Kam palankios, o kam pragaištingos siūlomos naujos rinkimų apygardų ribos? Kokia bus apygarda, į kurią įeis ir Palanga? Su Kretinga ir Neringa ar be pastarosios? Tai jau paaiškės kitą savaitę. „Perbraižytoje“ rinkimų apygardoje besiruošiantys susikauti politikai įtariai žvelgia į Vyriausios rinkimų komisijos (VRK) ketinimus. Savo kandidatus dalyvauti kitų...


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


  Seimo rinkimai Pajūrio rinkimų apygardoje visus varžovus surikiavo kai kam galbūt į nelabai tikėtą rikiuotę: pirmasis – Seimo narys Pranas Žeimys (surinko 14,87 proc. balsų) , antra – „darbietė“ Genoveita Krasauskienė (14,60 proc.) , trečia – Liberalų Sąjūdžio atstovė Alina Velykienė (11,94 proc.), ketvirtas – socialdemokratas Danas Paluckas (10,87...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas