Vyriausioji rinkimų komisija patvirtino P. Žeimį nugalėtoju Pajūrio rinkimų apygardoje

Linas JEGELEVIČIUS, 2012-11-06
Vyriausioji rinkimų komisija patvirtino P. Žeimį nugalėtoju   Pajūrio rinkimų apygardoje

Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.

Keli balsai negali turėti įtakos visos apygardos rinkėjų valiai
Bet VRK balsavo už rinkimų rezultatų patvirtinimą Pajūrio apygardoje: „už“ balsavo 11 VRK narių, prieš – 3.
Problemų kilo, pasak G. Krasauskienės, dėl neva neteisingo išankstinio balsavimo balsų skaičiavimo kai kuriose apylinkėse nesilaikant procedūrų, ne laiku prakirptų išankstinio balsavimo vokų.
Z. Vaigauskas per VRK posėdį pripažino, kad išankstinio balsavimo balsų skaičiavimo procesas galėjo vykti netinkamai, tačiau, pasak jo, nėra jokio pagrindo teigti, kad patys balsai buvo suskaičiuoti neteisingai kurio nors kandidato atžvilgiu ir kad dėl pažeidimų, kurie, pabrėžė jis, apskritai nėra įrodyti, verta naikinti rinkimų rezultatus visoje apygardoje, nes galimai neteisingai suskaičiuotų biuletenių nebuvo daug.
„Ar mes galime dėl keleto rinkėjų, kurių balsai galbūt, nežinome, ar suskaičiuoti teisingai, visos apygardos rezultatus paneigti?“ – retoriškai klausė jis.
Dėl rinkimų tvarkos pažeidimų VRK dar po pirmojo turo panaikino rinkimų rezultatus vienmandatėje Zarasų-Visagino rinkimų apygardoje.

„Elgesys – keistas“
Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų nariui P. Žeimiui „daugiau nei keisti“ atrodo G. Krasauskienės reikalavimai panaikinti apygardos rinkimų rezultatus.
„Žinau, kad rinkimų rezultatai yra patvirtinti. Bet manau, kad „darbietės“ tai nenuramins ir ji skųs sprendimą teismui. Toks elgesys labiau nei keistas. Atrodo, kad žmonės kitoje pusėje draskosi ir plėšosi, kad ką nors pakeistų. Žinoma, eiti į teismus yra jų teisė, bet nereikia pamiršti, kad balsai, jos reikalavimu, jau buvo perskaičiuoti, o VRK patvirtino rezultatus“, – „Palangos tiltui“ sakė P. Žeimys.
G. Krasauskienė neatmetė galimybės apskųsti VRK sprendimą teismui.

Jūsų komentaras:

LABAI 2012-11-08 14:00 (IP: 78.61.104.50)
pritariame , bet kur reikia isreiksti ta pasislykstejima ir protesta , jei i susirinkusius saudo savi guminemis kulkomis ir dar sutrypia teisesauga !!!

Išprievartavo balsuoti.. 2012-11-08 11:53 ([email protected] / IP: 86.100.60.112)
Dabar tai niekis !Visada visam pasauly yra kažkokia įteisinta paklaida ! -Bet kas darėsi, kai buvo rinkimai į Europos sąj.,- niekas nebalsavo !.. Ir.....dienos vidury- per visus ruporus kvietė visą Lietuvą į visus pr. centrus -ALAUS , BEI SKALB. MILTELIŲ...veltui!.. už balsą ! Kalnai alaus plūdo.. pr. salės lūžo nuo žmonių... Baisesnio vaizdo neteko matyti... -Kažin kaip tada Finanasų ministrė D.Grybauskaitė atsiskaitė už tautos nugirdymą PC, ypač Maximai !??? - Tai kas parodė ir išmokino. kaip reikia save "parduoti"p. D.Grybauskaite ir kt po Krikščionišką vėliava susilindusieji ?Šlykštu ir Gėda !

O 2012-11-08 10:25 (IP: 78.61.104.50)
kur tos dziaugsmo fanfaros ??? Graudu , kad vos vos praslydo i seima ...

Taip pat skaitykite

Kitą savaitę Palangos konservatoriai patvirtins savo kandidatą Seimo rinkimų Mėguvos (Palangos) vienmandatinėje apygardoje. Tai "Palangos tiltui" penktadienį patvirtino Mindaugas Skritulskas, TS-LKD Palangos miesto skyriaus Tarybos narys, skyriaus pirmininko pavaduotojas. "Savaitės diena, kurią rengsime skyriaus Tarybos posėdį, paaiškės pirmadienį. Regis, posėdžio...


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Lietuvos laisvės sąjunga, vadovaujama buvusio Vilniaus miesto mero Artūro Zuoko, Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje kelia Janės Narvilienės, buvusios Seimo narės, kandidatūrą.


Atidarytas Antano Vinkaus rinkimų štabas

"Palangos tilto" informacija, 2016 08 22 | Rubrika: Miestas

Vakar Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Palangos skyriuje (Ganyklų g. 18) buvo atidarytas LSDP kandidato Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje Antano Vinkaus rinkimų štabas.


Kam palankios, o kam pragaištingos siūlomos naujos rinkimų apygardų ribos? Kokia bus apygarda, į kurią įeis ir Palanga? Su Kretinga ir Neringa ar be pastarosios? Tai jau paaiškės kitą savaitę. „Perbraižytoje“ rinkimų apygardoje besiruošiantys susikauti politikai įtariai žvelgia į Vyriausios rinkimų komisijos (VRK) ketinimus. Savo kandidatus dalyvauti kitų...


Šeštadienio pavakare į pabaigą einant puikiam kurortiniam sezonui ir karštai vasarai, ne mažiau karštam būsiančiam politinio sezono rudeniui pasirengti į visuotinį susirinkimą rinkosi TS-LKD Palangos skyriaus nariai. Gausiausią būrį narių – net 132 – iš Palangoje esančių politinių partijų turinti bendruomenė vienbalsiai patvirtino 43 kandidatų...


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


  Seimo rinkimai Pajūrio rinkimų apygardoje visus varžovus surikiavo kai kam galbūt į nelabai tikėtą rikiuotę: pirmasis – Seimo narys Pranas Žeimys (surinko 14,87 proc. balsų) , antra – „darbietė“ Genoveita Krasauskienė (14,60 proc.) , trečia – Liberalų Sąjūdžio atstovė Alina Velykienė (11,94 proc.), ketvirtas – socialdemokratas Danas Paluckas (10,87...


Partijos įvairiai laukė rinkimų rezultatų. Dauguma partijų – Liberalcentristai, Liberalų Sąjūdis, Centristai, Tvarka ir teisingumas rinkimų rezultatų paskelbimo laukė prie daugiau ar kukliau nukrautų valgiais ir gėrimais stalų tai progai išnuomotose kavinėse. Palangos socialdemokratai ir konservatoriai nusprendė rinkimų naktį rezultatų laukti savo būstinėse. O štai „darbiečių“, iš anksto...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas