Ant raudonos socialdemokratų rožės jojančiam D. Paluckui partija – kaip savo ūkis

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-06-06
Peržiūrėta
2559
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ant raudonos socialdemokratų rožės jojančiam D. Paluckui partija – kaip savo ūkis

Jaunasis kurorto socialdemokratų lyderis Danas Paluckas ne tik tvarkosi LSDP Palangos skyriuje kaip savo nuosavame „uabe“, bet jau – kol kas svajonėse – matuojasi ir Palangos miesto mero skeptrą – mažiausiai dukart susitikę su vienu UAB „Litesko“ vadovų žadėjo jam, tapęs meru, anot šaltinių, „su šilumos ūkiu tvarkytis kitaip nei dabartinė valdžia“.
Svaidydamasis pažadais, mažai patyręs politikas jau nusvilo partijos skyriuje – dalį narių nuteikė prieš save.

Atėjus LSDP į valdžią,
D. Paluckas įsidrąsino

Prie Vyriausybės vairo stojus socialdemokratams, D. Paluckas ne tik ėmė drąsiau mindžikuoti prie partijos pirmininko ir premjero A. Butkevičiaus durų, bet pasuko ir prie kitų socialdemokratų ministrų durų.
Tai darydamas, negailėjo pažadų savo pavaduotojui Alvydui Vadeikai – žadėjo jį įdarbinti poilsio namų „Baltija“ direktoriumi.
Tokį pat pažadą kurorto socialdemokratų lyderis pažėrė ir kai kuriems kitiems LSDP Palangos skyriaus Tarybos nariams.
Kad viskas atrodytų labai rimta, A. Vadeika nuvežė D. Palucką į Vilnių, į Ūkio ministeriją, kur pristatė savo pavaduotoją jau atsistatydinusiai socialdemokratų ministrei Birutei Vėsaitei.
D. Paluckas neslėpė, kad A. Vadeiką ir A. Sabaliauską supažindino su B. Vėsaite.
„Nuvežu skyriaus žmones į Vilnių supažindinti su kitais partijos nariais, kad neatrodytų, kad Palangos socialdemokratų skyriuje – tik Danas Paluckas“, – sakė kurorto socialdemokratų lyderis.
Redakcijos žiniomis, patį D. Palucką su ministre supažindino taip pat socialdemokratas, D. Palucko geras pažįstamas ir ūkio viceministras Marius Skarupskas.
Prieš paskiriant jį viceministru, jis ketverius metus dirbo Vilniaus miesto savivaldybės Verslo licencijavimo ir leidimų skyriaus vedėju. Jo keliai savivaldybėje ne kartą kirtosi su tuometiniu Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriumi, D. Palucko broliu Gintautu.
Beje, teismas pripažino, kad Gintautas Paluckas piktnaudžiavo tarnybine padėtimi, kai neteisėtai suteikė privilegijas žiurkių naikinimu užsiimančiai Vilniaus profilaktinės dezinfekcijos stočiai.

Susiriejo dėl briedžio
girioje

Patikėjęs savo boso pažadu, vasarį A. Vadeika apsilankė „Baltijoje“ ir, susitikęs su poilsio namų inžinieriumi A. Valantinu, jam sakė „netrukus ateisiąs vadovauti“.
„Likau priblokštas, kai man tai papasakojo A. Valantinas. Dar tuomet nebuvo nė kalbų apie įmonės valdymo struktūros keitimą“, – stebėjosi „Baltija“ direktorius Raimondas Karčiauskas.
Bet išnuomojęs savo ūkius Šilutės rajone ir Endriejave, be darbo likęs D. Paluckas pats nusitaikė į „Baltijos“ direktoriaus kėdę (apie tau jau rašė „Palangos tiltas“ – aut.), ir dar ne kartą nukako pas B. Vėsaitę.
Jau – vienas...
Netesėjęs pažadų, D. Paluckas supykdė ir A. Vadeiką, ir kai kuriuos kitus „pretendentus“ į „Baltijos“ direktoriaus kėdę.
„Susiriejo visi į „Baltijos“ vadovo pavaduotojus taikęsi vietos socialdemokratų šulai: D. Paluckas, A. Vadeika ir skyriaus Tarybos narys Voldemaras Kesminas. A. Vadeika net pagrasino atsistatydinsiąs iš pavaduotojo pareigų dėl netesėtų pažadų. Iki šiol jie pyksta vienas ant kito kaip šunys“, – „Palangos tiltui“ sakė Justinas Masalskas.
Jis, V. Kesminas ir Viktoras Gecas (beje, pastarasis jau kartą „nusvilo“ nuo D. Palucko – versdamas buvusį skyriaus pirmininką Viktorą Pivriką iš posto, tikėdamasis įtakingo V. Geco paramos rinkimuose, žadėjo jam savo pavaduotojo pareigas, bet išrinktas pirmininku, D. Paluckas apgavo V. Gecą – pavaduotojo pareigos atiteko Kretingoje gyvenančiam, bet Palangos miesto savivaldybėje save priregistravusiam Artūrui Sabaliauskui – aut.), D. Palucką perrinkus skyriaus pirmininku, buvo išbraukti iš LSDP Palangos skyriaus Tarybos narių.
J. Masalskis neabejoja, kad neįtiko dėl to, kad nebuvo aklas pirmininko D. Palucko norų vykdytojas ir abejojęs kai kuriais jo sprendimais.
„Pavyzdžiui, prie skyriaus būstinės statyti javų kombainą. Juokinga, bet taip sumąstė D. Paluckas“, – juokėsi J. Masalskas.
Jį piktina ir D. Palucko išdrąsėjimas pastaruoju metu priminti skyriaus nariams, kad „laikas jau imti valdžią mieste“.

D. Paluckas teisina sprendimus
Bet D. Paluckas teisina tokius sprendimus.
„V. Gecas buvo išbrauktas iš skyriaus Tarybos, nes niekada nesilankė posėdžiuose. N. Kesminas – kažkurios komisijos pirmininkas, jis negali dėl to būti ir Tarybos nariu. J. Masalskas, perėjęs kelias partijas, matyt, mano, kad jis būtų geresnis skyriaus pirmininkas nei aš“, – sakė D. Paluckas.
V. Gecas teigė, kad D. Palucko argumentai – „juokingi“.
„Pašalino todėl, kad mažiau žinočiau“, – sakė jis.
Apie D. Palucko žygius pas B. Vėsaitę jis išgirdo iš Kauno socialdemokratų vadovų.
„Bėda, kad D. Paluckas užsimojo pašalinti ne blogus, o jam neįtikusius žmones. Dano siekiais ir kai kuriais sprendimais abejoju ne aš vienas“, – „Palangos tiltui“ sakė V. Gecas.
Bet D. Paluckas užsimojęs skristi aukštai – teigė jau turįs „reikiamas kvalifikacijas ir viziją“ būti Palangos meru.
„Bet kol kas to nenorėčiau“, – prisipažino D. Paluckas.
Jis neslėpė viešbutyje „Palanga“ keliskart susitikęs su UAB „Litesko“ komercijos direktoriumi R. Germanu.
„Tiesiog norėjau sužinoti, kodėl stringa biokuro katilinių statyba. Tai mano, kaip Kontrolės komiteto pirmininko, prerogatyva“, – sakė LSDP Palangos skyriaus pirmininkas.
Kas paneigs, kad be darbo likęs D. Paluckas „Litesko“ atstovui gali pažerti ir puokštę pažadų?
Kaip anksčiau A. Vadeikai?
Žinoma, kai taps Palangos meru.
Iš pradžių sutikęs kalbėtis, A. Vadeika vėliau persigalvojo ir atsisakė bendrauti su „Palangos tilto“ žurnalistu.
„Nenoriu nieko komentuoti“, – sakė jis.
V. Kesminas buvo atviresnis.
„Taip, tokių kalbų kalbelių, kad D. Paluckas kažką vežė į ministeriją į Vilnių, ar pats važiavo dėl „Baltijos“, esu sočiai prisiklausęs. Taip, buvo minimas ir skyriaus pavaduotojas A. Vadeika. Bet aš – ramus žmogus, nenorėčiau ką nors daugiau komentuoti“, – „Palangos tiltui“ sakė V. Kesminas.
Beje, jis anksčiau yra dirbęs poilsio namuose „Baltija“ direktoriaus pavaduotoju.
Vėliau pats paskambinęs V. Kesminas mįslingai pasakė: „Parašykite, kad iš visų trijų žmonių aš būčiau tinkamiausias vadovauti „Baltijai“.
Pašnekovas nepaaiškino, kokius du kitus asmenis turįs mintyse.
V. Kesminas iš žurnalisto sužinojo, kad yra išbrauktas iš partijos skyriaus Tarybos narių.
„Tikrai? Man tai naujiena, – stebėjosi V. Kesminas. – Aktyvus partijoje niekada nebuvau“.
D. Paluckas neigė, kad jis, supažindinęs savo pavaduotoją su B. Vėsaite, tarėsi dėl „Baltijos“ direktoriaus pavaduotojo pareigų.
„Absurdas kažkoks. Kaip jūs įsivaizduojate tai vykstant?“ – klausė D. Paluckas.

„Baltijos“ direktorius: „Pavaduotojo etatas
nereikalingas“

Ūkio ministerija, kuri valdo VĮ „Baltija“, praėjusią savaitę, buvusios ministrės B. Vėsaitės teikimu, kaip ir buvo tikėtasi, pakeitė „Baltijos“ valdymo struktūrą – įsteigė pavaduotojo ūkio reikalams etatą.
Buvo panaikinti ir dešimt įmonės neužimtų etatų. Nors pavaduotojo etatas įkurtas, R. Karčiauskas tikino neskubėsiąs skelbti konkurso pareigybėms. „Tiesą pasakius, nėra tam poreikio“, – sakė direktorius.
Jis teigė „žinąs“, kad „būrelis“ vietos „socdemų” taikėsi į pareigybes.
„Kai kurie, pavyzdžiui, LSDP Palangos skyriaus pirmininko pavaduotojas A. Vadeika buvo net atvykęs vasario mėnesį. Mūsų inžinieriui A. Valantinui teigė, kad „netrukus ateisiąs vadovauti“. Domėjosi įmonės veikla, padėtimi. Abu su inžinieriumi stebėjomės: „Kas čia darosi?“ – „Palangos tiltui“ sakė „Baltija“ direktorius.
Jis sakė, kad kai Palangoje po Velykų poilsio namuose apsilankė ministrė B. Vėsaitė, jos „tiesiai šviesiai“ paklausęs, ar ji jau numačiusi keisti „Baltijos“ vadovą.
„Ji man patarė į tokias kalbas nekreipti dėmesio“, – prisiminė R. Karčiauskas.
Jis Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų sąraše dalyvavo praėjusiuose savivaldos rinkimuose.

Pasikliauja ne
palangiškiais

Į redakciją kreipėsi trys kurorto socialdemokratų partijos skyriaus nariai, kurie teigė negalį ilgiau taikstytis su D. Palucko „šeimininkavimu skyriuje kaip savo ūkyje“, kai kurių narių protegavimu, autoritariniu valdymu.
„Skyriuje yra daugybė „negyvų“ sielų. D. Paluckas buvo perrinktas skyriaus pirmininku galimai neteisėtai – buvo sukviesti kituose rajonuose gyvenantys LSDP Palangos skyriaus nariai, nes „grynų“ palangiškių socialdemokratų yra nedaug, todėl buvo pavojus, kad pirmininko rinkimai gali neįvykti. Neįtikę D. Paluckui nariai yra šalinami iš skyriaus Tarybos, o į ją priimami nauji, Palangoje gyvenamosios vietos nedeklaravę ir čia negyvenantys žmonės. Daugiausiai verslininkai iš Klaipėdos, kuriems D. Paluckas, tapęs meru, žada „sukurti verslo galimybes“, – sakė nenorėjęs savo pavardės viešinti vienas kurorto socialdemokratas.
„D. Paluckas mane, V. Kesminą ir V. Gecą „pastatė prieš faktą” – pareiškė, kad skyriaus Taryba nusprendė nuo 18 iki 15 sumažinti Tarybos narių skaičių. Nors aš buvau joje, nieko apie tokį sprendimą nežinojau, – stebėjosi atvirai sutikęs kalbėti J. Masalskas. – Jeigu ne atvykėliai iš kitų rajonų, nebūtų teisėti ir skyriaus pirmininko rinkimai. Bet jis (D. Paluckas – aut.) juos laimėjo pasitelkęs tą pačią taktiką kaip ir versdamas V. Pivriką (buvęs LSDP Palangos skyriaus pirmininkas – aut.) – pasikliauti atsivežtiniais žmonėmis“.
Pašnekovas teigė, kad iš 53 rinkiminiame susirinkime dalyvavusių socialdemokratų apie 35 buvo ne iš Palangos.

Nedalyvavo susirinkime, nors balsavimo
sąraše yra

„Palangos tilto“ nedidelis tyrimas atskleidė įdomių dalykų.
Redakcijos gautame socialdemokratų, dalyvavusių praėjusį mėnesį įvykusiuose skyriaus pirmininko rinkimuose, sąraše yra, pavyzdžiui, Plungės rajone, Makščių kaime gyvenamą vietą nurodžiusi Laura Bagdonaitė. Bet mergina žurnalistą tikino pirmininko rinkimuose „tikrai nedalyvavusi“.
„Man skambino, sakė, kad vyks, bet dėl mokslų Klaipėdoje negalėjau į juos atvykti“, – sakė mergina. Ji prisipažino, kad su Palanga jos nesieja nei darbas, nei šeima ar mokslai.
„Man paskambino vienas pažįstamas ir pasakė, kad Palangos skyriui reikia naujų jaunų žmonių. Sutikau, kad ir mano pavardę įrašytų“, – sakė mergina, atsisakiusi atskleisti, iš ko sulaukusi skambučio.
Žurnalisto tyrimas atskleidė, kad, pavyzdžiui, Kretingoje gyvenamąją vietą deklaravusius į Palangos LSDP skyrių daugiausia pakvietė A. Sabaliauskas, D. Palucko pavaduotojas.
Beje, nors pats gyvena Kretingoje, jis save yra registravęs Palangos miesto savivaldybėje.
D. Paluckas „Palangos tiltui” teigė, kad tai nepažeidžia partijos statuto.
„Svarbu ne registracijos vieta, o veikla, – tvirtino D. Paluckas. – Tai – normali praktika partijoje“.
Kalbinti pašnekovai teigė, kad D. Palucko siekis paprastas: atsikratyti neįtinkančiais vietiniais bendrapartiečiais ir „apsistatyti“ pasiturinčiais, ne kurorte gyvenančiais ir mažiau reikliais nariais.

Partija – asmeniniams interesams
Kai kurie skyriaus nariai, pagal LSDP statutą, net neišgyvenę Palangos savivaldybėje metų, bet turintys D. Palucko palankumą, tapo skyriaus Tarybos nariais, nors trys, V. Kesminas, J. Masalskas ir V. Gecas, kaip minėta, buvo išbraukti iš jos sąrašo.
Pavyzdžiui, DNB banko Palangos skyriaus vadovas Mindaugas Jonušas socialdemokratų partijos nariu dar nėra nė dviejų metų, bet, palaiminus D. Paluckui, tapo skyriaus tarybos nariu.
„Užtenka partijoje būti nors metus, kad būtų narys renkamas į skyriaus tarybą“, – sakė D. Paluckas.
Bet V. Gecas tikino, kad tam reikia dviejų metų.
Kas geriau žino socialdemokratų partijos statutą?
J. Masalskas sako baigiąs burti grupę partijos skyriuje, kuri oponuos D. Paluckui.
„Joje dalyvauti jau sutiko V. Gecas ir kai kurie kiti nariai. Jau artimiausiu metu apie jos susikūrimą informuosiu skyriaus pirmininką D. Palucką“, – sakė pašnekovas.
D. Paluckas teigė dar nesulaukęs tokio prašymo. „Jeigu toks bus, aš – už. Esu už įvairovę socialdemokratų partijoje ir jos skyriuje Palangoje“, – sakė „Palangos tiltui“ D. Paluckas.
„Danas – darbštus, bet jo siekiais abejoju ne aš vienas. Akivaizdu, kad savo asmeninius interesus jis sprendžia naudodamasis partijos skyriaus pirmininko pareigomis. Jis partijoje atstovauja ne socialdemokratams, o savo interesams“, – sakė advokatas V. Gecas.

Jūsų komentaras:

yoooooo 2013-06-18 12:08 (m / IP: 109.128.20.66)
laabai grazi REDAKTOR nuotrauka; zvilgsnis vyliokles , karoliai, totiuruote...faain berniukas

Banginis 2013-06-14 18:48 (IP: 86.100.11.84)
Tas mūsų tiltas darosi panašus į ,,pliotky a paniach i panach" arba radijas VBS. Stebėtina, kad spausdina tokias nesąmones.

Rožė 2013-06-14 12:53 (IP: 88.119.157.228)
Bjauriuosi dviejų straipsnių (apie jauną ir gražų žmogų) pavadinimais. Jokios etikos, estetikos. Gerbiamas žurnaliste, gal Jūs nežinojote, kad jojama ant žirgo? O rožė - meilės gėlė! O iš bedarbių nereikia šaipytis, nes vieną dieną ir pats gali tokiu tapti.

durneliui 2013-06-10 13:49 (IP: 78.61.104.50)
eik i kompiuterio rastingumo kursus, kad TAU isaiskintu ka reiskia IP.Pasiziurek pats -IP217.195.232.61 ka pats parasei ir pats sau atsakei ...Ligonis

Konservams NE 2013-06-10 11:17 (IP: 194.176.60.225)
Trumpa IP adresų apžvalga. IP: 109.128.23.129 7 atsiliepimai (teigiami D. P. atžvilgiu) IP: 188.40.105.142 2 vnt. - neigiami; IP: 192.157.49.87 2 vnt. - neigiami IP: 199.19.105.156 3 vnt. - neigiami (skirtingi vardai:) IP: 217.195.232.61 3 vnt nesuprasi ką norėjo žmogus pasakyti? IP: 46.4.48.149 5 vnt. neigiami ir visi ale skirtingų žmonių:) 78.61.104.50 3 vnt. teigiami; 78.61.51.119 2 vnt. neigiami; IP: 84.46.239.17 2 vnt. teigiami; 86.38.15.88 2 vnt. teigiami; IP: 78.61.111.225 3 vnt. blevyzgos.

valdovas 2013-06-10 08:18 (i / IP: 217.195.232.62)
vystieg VAKARINE PALANGA daugiau supraciaus apie estetyka turi, negu rasyt nemokantis ir bandantis JEGELOVIC/ kazin, o dyrba/

lk 2013-06-10 08:03 (IP: 193.219.12.52)
Mėšt lauk tokį, kuris tvarko savo asmeninius reikalus už valstybės pinigus ir laiką gaišina...

pana 2013-06-10 07:06 (/ / IP: 217.195.232.61)
o tasREDAKTORIUS jegela GRAZUS

jaunas/naujas/ 2013-06-10 07:04 (, / IP: 217.195.232.61)
palanga ,vadovaujama bus tiesiogiai is vilniaus / isskyrus vyr. arx. E.BENETI/

to durneliams 2013-06-09 20:31 (IP: 198.245.50.171)
Kaip sakoma ant viršelio INTELIGENSIA IZ CELIABINSKA. Ir dar pastebejimas komenyatoriams pasivadinusiais Durnrliai. Su tuo pačiu IP IP: 217.195.232.61 Durnrlis rašo durneliui. Jau iš viso iš proto išsikraustėt.

Belekoks 2013-06-09 20:27 (IP: 86.100.102.231)
Kas tas makauskas ?

durneliui 2013-06-09 18:56 (k / IP: 217.195.232.61)
nee redktor jegelevic labai grazus, bet neeprotingas

durnelis 2013-06-09 18:53 (m / IP: 217.195.232.61)
tikro inteligento veidas, jau VAITKUS SU MARTINKUM beek ir reek, o sitas PROTAS/ net uz JEGIELIAVYCIU protingesnis

Rūta 2013-06-09 15:51 (IP: 199.19.105.156)
Prisidedu prie "Poilsiautojos" komentaro. Palanga per trumpą laiką pasikeitė neatpažįstamai. O visos keliamos politinės intrigos kai kurių asmenų, įskaitant ir to kurio nuotrauka yra šiame straipsnyje yra niekas kitas kaip teisingai parašė vienas geras žurnalistas; "Zuikio dainos" Turim gerą valdžią ir kitos mums tikrai nereikia. Užtenka Palanga buvo ir taip nuvaryta.

Poilsiautoja (pratęsiu savo pasakojimą) 2013-06-09 15:41 (IP: 46.4.48.149)
Savaitgalį praleidau Palangoje. Nebuvau čia buvusi 4 metus ir jeigu ne draugė, kuri grįžo iš JAV ir labai norėjo pamatyti Palangą buvau sau davusi žodį, kad daugiau niekada čia nevažiuosiu. Prieš keturis metus atvažiavusi į Palagą išgyvenau košmarą. Rusiška muzika grojo garsiau negu vykstantis koncertas Vasaros estradoje. Netoli tilto sukosi atrakcionai, o juose sėdintis žmonės rėkė garsiau negu girdėjosi tuo tarpu skrendantys ir besileidžiantys lėktuvai. Kažkokie kioskai, skaros, liemenukai ir dar pilna visokio pigaus šlamšto.Viduryje centro pačioje kurorto širdyje stūksojo nelaimingo Kurhauzo griuvėsiai ir taip daug metų iš eilės.Gatvės buvo netvarkytos vien ko verta buvo Kęstučio alėja, šalia tuokėsi jaunavedžiai,buvo baisu. Tada pagalvojau na nėra tvarkos, nėra MIESTO ŠEIMINIKO. Šį savaitgalį atvažiavau ir likau labai nustebusi, atrodo, kad papuoliau į kitą miestą švarų, tvarkingą, be kioskų be atrakcionų, be rusiškos muzikos. Daug jaunų tėvelių ir mamyčių su vaikučiais, daug dvirčių. Pagaliau daug gėlynų. Sutvarkyta ir tvarkoma dau gatvių. Pagaliau nušvito Kurhauzas. O Botanikos parkas nerealus. Mačiau vyksta statybiniai darbai. Meilės alėja nauja.Pagalvojau kas pasikeitė ir kur čia šuo pakastas. Pakalbėjau su vietiniais taksistais, palangiškiais, o jie vienu sakiniu turim merą tokio kokio Palangoje ilgai nebuvo. Pagalvojau vat ka reiškia vienas žmogus, kurį myli žmonės. Labai nuoširdus ačių visiems kas prisideda prie Lietuvos kurorto dabar galiu drąsiai sakyti Lietuvos kurorto Palangos puoselėjimo ir staigaus jo pakėlimo.

Poilsiautoja 2013-06-09 15:31 (IP: 46.4.48.149)
Savaitgalį praleidau Palangoje. Nebuvau čia buvusi 4 metus ir jeigu ne draugė, kuri grįžo iš JAV ir labai norėjo pamatyti Palangą buvau sau davusi žodį, kad daugiau niekada čia nevažiuosiu. Prieš keturis metus atvažiavusi į Palagą išgyvenau košmarą. Rusiška muzika grojo garsiau negu vykstantis koncertas Vasaros estradoje. Netoli tilto sukosi atrakcionai, o juose sėdintis žmonės rėkė garsiau negu girdėjosi tuo tarpu skrendantys ir besileidžiantys lėktuvai. Kažkokie kioskai, skaros, liemenukai ir dar pilna visokio pigaus šlamšto.Viduryje centro pačioje kurorto širdyje stūksojo nelaimingo Kurhauzo griuvėsiai ir taip daug metų iš eilės.Gatvės buvo netvarkytos vien ko verta buvo Kęstučio alėja, šalia tuokėsi jaunavedžiai,buvo baisu. Tada pagalvojau na nėra tvarkos, nėra MIESTO ŠEIMINIKO.

Marijai 2013-06-09 09:11 (IP: 78.61.51.119)
Marija, parašyk ką gero yra miestui padaręs Makauskas

Na 2013-06-08 20:07 (IP: 78.61.104.50)
SEKMES PALUCKAI !!!NEPASIDUOK !!! Ar jums geriau pliurpalas J.Masalskis, ar gulbe nebyle Kulikauskiene !!!

Marija 2013-06-08 19:02 (IP: 78.61.56.200)
Gerbiamieji, kol kas nieko geresnio nėra Palangoje už konservatorius ir merą Š.Vaitkų.Žinoma,padorių žmonių dar yra ir E.Židanavičiaus partijoje(pvz.Makauskas,Dočkus).Aš manau,kad partijos čia "nė prie ko", svarbu žmonių gerovei,miestui gerai dirbantis vedlys. O Palucko kol kas niekas net nepažįsta,nes jo darbų nematyti..

LIUDYTOJAS 2013-06-08 18:21 (IP: 85.206.87.239)
Tikrai taip Danas Paluckas tikrai dirba ir nestovi vietoje linkiu jam sėkmės, visada buvo ir bus nepatenkintų ir pavydžių Lietuvių, nes toks būdas mūsų ko gero. Sėkmės.

Socdemas 2013-06-08 06:51 (IP: 188.227.187.228)
Na, bet čia ne skyrius, o nužmogėjimas. Vienas ant kito varo ir vienas kitam akis pagatava išdraskyti dėl darbo vietos, kurio realiai dar nebuvo. Vien ko vertas KESMINO prašymas, kad redaktorius parašytų, kad jis geriausias;"Vėliau pats paskambinęs V. Kesminas mįslingai pasakė: „Parašykite, kad iš visų trijų žmonių aš būčiau tinkamiausias vadovauti „Baltijai“. Esu socialdemokratų partijos gerbėjas ir tikras rinkėjas, niekada nesiblaškau, bet Palangos skyriui reikia radikalių permainų, o pirmiausia reikia pradėti nuo lyderio, kuris Palangoje yra nulis. Slaboševičienė visai kas kita. Protinga, išsilavinusi, kompetetinga. Bet jos Paluckas atsikratė pirmos. Deja yra taip.

Pastebejimas 2013-06-08 06:37 (IP: 46.4.48.149)
IP: 109.128.23.129 ar tik ne Palucko adresiukas? Kad liaupsina, kad aiskinasi koks geras, koks nuostabus, koks grazus nu kaip koktu darosi. O tiesa slypi kitur.Parteiciai teisingai parase. Po sio zmogaus kauke melas, interesai, veidmainystė. Kitaip tariant sypsosi i akis visiems viska zada, o veliau visus isduria. Taip atsitiko Gecui, Vadeikai, Masalskiui ir kitiems. Ir dar vienas pastebejimas. Nieko neturi ko veikti pastoviai kavinese sustikineje su neaiskias tipeliais. Pastoviai Tauro kavineje sedi. Na nesuprantama kaip jaunas zmogus nedirba ir is ko islaiko seima. O Jegelevicius atskleide faktus tokius kokius jam issake Palucko partieciai tai ko cia pykti.

Belekoks 2013-06-08 05:52 (IP: 86.100.102.231)
Kas užsakė šį staipsni ? Graudu net skaityti neturi ką rašyti tai turgaus pletkų lygiu subūrė raštliavą.

Karolis 2013-06-08 05:43 (IP: 78.61.251.251)
Bet kam tiek meluoti ir smeizti? Slikstynes jus komentatoriai. As Palucka pazystu ir galiu pasakyti, kad labai padorus jaunuolis.

Gal senukams laikas poilsiauti ? 2013-06-07 19:56 (taip / IP: 84.15.185.86)
Tai ko dabar tie keli seniai sukilo prieš šį jauną darbštų žmogų? Kiek teko girdėti apie Palucką tai žmonės kalba ,kad tai labai padorus ir darbštus jaunuolis. Nebeturi matyt, senukai jėgų dirbti , o neužtarnautos garbės , dar norisi ? Kaip sakant kartų kaita prasideda . Valio. Užleiskite vietas , pagaliau , jaunimui .Pailsėkite pagaliau , kiek galite dirbti ,,vardan tos Lietuvos,,...

Gerai redaktorius parase SVAJONES 2013-06-07 18:12 (IP: 192.154.107.106)
Palangos skyriuje kaip savo nuosavame „uabe“, bet jau – kol kas svajonėse – matuojasi ir Palangos miesto mero skeptrą – mažiausiai dukart susitikę su vienu UAB „Litesko“ vadovų žadėjo jam, tapęs meru, anot šaltinių, „su šilumos ūkiu tvarkytis kitaip nei dabartinė valdžia“.

PALANGIŠKIS 2013-06-07 18:04 (IP: 46.4.48.149)
Dabar žinosiu kaip rinkimus laimėti. Pagal Palucko vadybą tereikia tik prie bustines kurorte JAVU KOMBAINA pasistayti ir tu jau meras. Gal kombainas netiktu gal geriau smelio valymo masina. Ucis student. Kurorte niekas Javu derliaus neima, o smeli valo:)

VADYBA KAIP LAIMĖTI RINKIMUS IR PASIIMTI VALDZIA>PASIRODO TEREIK 2013-06-07 18:01 (IP: 66.96.183.19)
. Masalskis neabejoja, kad neįtiko dėl to, kad nebuvo aklas pirmininko D. Palucko norų vykdytojas ir abejojęs kai kuriais jo sprendimais. „Pavyzdžiui, prie skyriaus būstinės statyti javų kombainą. Juokinga, bet taip sumąstė D. Paluckas“, – juokėsi J. Masalskas. Jį piktina ir D. Palucko išdrąsėjimas pastaruoju metu priminti skyriaus nariams, kad „laikas jau imti valdžią mieste“.

Pošitokio dalyko turetu susidometi visos tarnybos.Kas darosi Lie 2013-06-07 17:55 (IP: 198.144.184.173)
Jis teigė „žinąs“, kad „būrelis“ vietos „socdemų” taikėsi į pareigybes. „Kai kurie, pavyzdžiui, LSDP Palangos skyriaus pirmininko pavaduotojas A. Valeika buvo net atvykęs vasario mėnesį. Mūsų inžinieriui A. Valantinui teigė, kad „netrukus ateisiąs vadovauti“. Domėjosi įmonės veikla, padėtimi. Abu su inžinieriumi stebėjomės: „Kas čia darosi?“ – „Palangos tiltui“ sakė „Baltija“ direktorius. Jis sakė, kad kai Palangoje po Velykų poilsio namuose apsilankė ministrė B. Vėsaitė, jos „tiesiai šviesiai“ paklausęs, ar ji jau numačiusi keisti „Baltijos“ vadovą. „Ji man patarė į tokias kalbas nekreipti dėmesio“, – prisiminė R. Karčiauskas.

to laimis 2013-06-07 17:51 (IP: 78.61.104.50)
o tamstytei labiau pritiktu sijonas su pilna sterble siemkiu. Jau geriau isgerusi boba, negu pliotkininkas vyras ...

Palanga 5 zvaigzdes 2013-06-07 17:46 (IP: 199.19.105.156)
Ačiū redaktoriui, kad nebijo parašyti tiesos.Planas Palucko buvo toks: susitikinėjo restorane su Litesko vadovu GERMANU.Galimai apsitarė kaip čia sutrugdyti katilinių statybai Palangoje, o po to apkaltinus musu mera bandyti ji nuversti.Priesingu atveju kam susitikineti kavinese ir dar gerti. O Paluckui labai patiko kai Litesko žmogus pildamas ji meru vadino. Žmonės baisu darosi kai tokie Paluckai Palangoje apsigyvena.Pamastykim visi kas darosi

Laimis 2013-06-07 17:40 (IP: 199.19.105.156)
pALUCKAI NEBERAŠYNĖK SAU TU LIAUPSIU IS TO PACIO ip IR NEBEŠMEIŽK.TURI SAVO KOMBAINA IR ŽOLE PJAUK. DAR KIAULES PASIMAITINK UKININKE. GAL KOKOKIO KOLUKIO AGRANOMU IR TIKTUM.

Boselė 2013-06-07 15:57 ([email protected] / IP: 217.212.231.1)
Gaila, kad mūsų skyriuje yra tokių ,,bičiulių,, kurie nežinodami kaip save išreikšti, sugeba tik smerkti, žeminti ir kalbėti absurdiškus dalykus, matyt didelė dėmesio stoka... gaila tokių žmonių...

a 2013-06-07 13:40 (a / IP: 109.128.23.129)
fainas, kuklus zmogus nuotraukoje, jokios didybes, jokio NIMBO

as 2013-06-07 12:38 (IP: 84.46.255.118)
nu bet ir karo kurstytojai jie.Tikros pletku bobos:) Patys tik sventieji,visi kiti pagal juos nuodiemingi;)

algis 2013-06-07 12:21 ([email protected] / IP: 90.130.151.47)
Per visa nepriklausomybes 23m. koncervatoriai tesugebejo,padaryti Palanga kaip kurortini miesta,kaip geram kaime prie ezero. Matomai buvo daugiau ziurima savo interesu sprendimas.Tai va kokie Palangiskiai patrijotai savo miesto. Konservatoriams, daugiau patiketi miesto vadovauti NEBEGALIMA.

xxxx 2013-06-07 11:29 (IP: 78.61.241.233)
geras straipsnis....manau,kad teisybe

totototo 2013-06-07 10:40 (a / IP: 109.128.23.129)
ay, kokia cia nispodzianka daruosi, PALUCKUI reklamos nereikia/AUKSAS IR PELENUSE AUKSA/ kurybinio dziaugsmo

aliosa 2013-06-07 10:20 (o / IP: 109.128.23.129)
jooo, jusu kolegos is ,,V.PALANGOS to nesugeba/ REWKLAMA ir dar uz dyka

senbuwys 2013-06-07 10:17 (a / IP: 109.128.23.129)
ACIU LAIKRASCIUI ir redaktoriui asmeniskai uz nuostabia NEMOKAMA reklama SOCIALDEMOKRATUI DANUI PALUCKUI

katinas 2013-06-07 09:43 (IP: 199.48.147.35)
perskaicius straipsni ir komentarus susidaro vaizdelis , kad konservatoriams arteja galas ir jauciamas konservu smeisto politika. Manau kad reika Palangos mera vyti lauk ir nelukti rinkimu, nes visai nesirupina kaip sumazinti silumos kaina.

to aliosa, senbuwis ir paaagaaliau 2013-06-07 09:11 (IP: 212.93.39.27)
juk parašei vieną komentarą ir pakaks, ar galvoji, kad niekas nesupranta, kad tai vienas ir tas pats:)

paaagaaliau 2013-06-07 08:08 (a / IP: 109.128.23.129)
DORU DARBU IR SAZINIGU GYVENIMU DANAS PALUCKAS daug pasieke ir taps MERU.

senbuwis 2013-06-07 08:02 (a / IP: 109.128.23.129)
ACIUU uz NUOSTABU straipsni apie busima miesto MERA ,zino redaktorius kr link vejas pucia

aliosa 2013-06-07 08:00 (a / IP: 109.128.23.129)
A,aa kaip galima ant ROZES joti, SUSIBADYT MOZN o

kaunietis 2013-06-07 07:46 (IP: 109.239.58.246)
is straipsnio jauciasi konservatoriu intrigos, bet galiu pasakyti kad siuo metu Palangos savivaldybe neturi seimininko kuris rupintusi Palanga.Manau kad Paluckas tam tinkamas, tik nereikia cia visko dramatizuoti. Pirmyn Paluckai, gana konservatoriams svaistyti lesas..

Algirdas 2013-06-07 06:46 (IP: 85.206.11.176)
Siaip tai prirasyta daug netiesos.As asmeniskai dalyvavau rinkimuose ir viskai buvo teisetai. O sie du asmenis tai manau pakankamai riboto proto ir linke susireiksminti.Manau kad jie nelabai ismano kaip vedami susirinkimai.Ir abejoju ar yra kompetetigi teiseje. Del kitu straipsnio teiginiu tai neturiu nuomones.O siaip kad Palangoje miesto administravime reikalingi stambus pokyciai tai as neabejoju.Toki vadovu primitivizma visame kame valdyme, savireklamoje ziniasklaidoje ,susireiksminimo ir intrigu organizavime net pasitelkiant STT galima atrasti tik kokiame kaime irseime.

Oleg 2013-06-07 06:28 (IP: 84.46.239.17)
P.S. Kiek atkreipiu demesy dauguma blogu komentaru is to pacio IP adreso IP: 78.61.111.225 ar tai ir nebus pats ponaitis V.Gecas? (tomas,vytui,Petruskevicius Mantas)

Oleg 2013-06-07 06:25 (IP: 84.46.239.17)
Kieno nuotraukos to ir straipsnis. Kas yra Gecas visi zinom, po to kai ji ismete is rinkimu lakste pas konservus, apie Masalska dar daugiau visas partijas aplankes, o per seimo rinkimus budamas socdemas agitavo uz Zeimy gatvej. Pirktinis rasinys akivaizdu. tik kuris tas trecias Kesminas ar ta Valeika-Vadeika ? :)

? 2013-06-07 05:46 (. / IP: 86.100.60.112)
To:-" paluckas aplamai vienintelis mastatis palangos savivaldybej "- tada kvieskit "Greituškę"-ten atitiks "kirvis kotą"...iš tokio "nusimąstymo"- rezultatai Plangoj akivaizdūs !

Palanga 2013-06-07 05:44 (IP: 88.119.253.63)
Užsakytas straipsnis ir mero atsakas po Palucko straipsnio praeitame numeryje, kur jis viešai išpeikė merą. Prasidėjo drabstymasis purvais - ženklas , kad R I N K I M A I A R T Ė J A

Petruskevicius Mantas 2013-06-07 05:22 (IP: 78.61.111.225)
NEjuokaukit ,vyrai ten Ganyklu gatveje ne socdemu bustine ,o madingu rubu parduotuve .Manes visi klausineja is kur manekena toki gera radau .Labai rusai domisi ,sako cia turbut rimtas konkurentas tinklui " Du Broliai "

Alvydas Vadeika 2013-06-07 05:20 (IP: 77.79.63.233)
Pone redaktoriau, matau esate ypatingai gerai susipažinęs su mano veikla...taip gerai, kad net nesugebėjote išsiaiškinti mano pavardės. Kada laukti sekančios apybraižos su išgalvotais faktais ir asmenimis?

Viktoras 2013-06-07 05:02 (IP: 46.4.48.149)
Neužsakytas straipsnis, o teisybė parašyta. Dar daugiau. Šis politikas globoja MOJO LONGE restorana Palangos papludimyje. Nesioje derinti dokumentus ir t.t Šis žmogus tikrai nėra sąžiningas. Viena kalba kita daro ir į akis žiūrėdamas meluoja. Taip kalba ir jo partijos nariai, kurie nebegali tylėti. Išmetė visus man prijauciancios socdemų partijos geriausius narius. Slaboseviciene, Geca ir kt. Aposistatė ne palangiskiais tam kad patenkintų savo galimus interesus. Bet rezultatas akivaizdus per Seimo rinkimus gavo spyri i š............. Kas gali balsuoti už atėjūnus. Pats jis be rods iš Panevėžio.

LT 2013-06-07 04:55 (IP: 78.56.195.210)
Iš karto matosi – užsakytas straipsnis

vietine 2013-06-07 04:44 (IP: 81.7.123.19)
Tai vienas tu politiku, kuris atvirai rodo viska, ka blogai daro kitu partiju nariai ir t.t. , istikruju gerbiu ji kaip zmogu, kaip politika ! sekmes jam !

Algis 2013-06-06 21:17 (IP: 78.61.51.119)
Apie poną Daną daug ką pasako iškabintos jo nuotraukos ir tik jo,Palangos socdemų būstinės languose, niekur nemačiau, kad taip reklamuotų save kurios nors partijos vadovas. Paprasčiausia tai nekorektiška

ELVYRA 2013-06-06 20:43 (IP: 188.40.105.142)
ir KĄ GALĖJO TOKS "POLITIKAS" KAIP PALUCKAS RESTORANE KALBĖTI SU lITESKO ŠULAIS. VAI VAI VAI KAIP NEGRAŽU. O TOKS TEINGAS POLITIKAS DĖJOSI.

To Apsaugok Palangą nuo tokių Paluckų 2013-06-06 20:38 (IP: 86.38.15.88)
Jei butumet labiau ispruses zinotumete , kad pati 'Litesko' nori nutruakti sutarti su savialdyve ir ta viesi patvirtino...

STT 2013-06-06 20:14 (IP: 192.157.49.87)
Jis teigė „žinąs“, kad „būrelis“ vietos „socdemų” taikėsi į pareigybes. „Kai kurie, pavyzdžiui, LSDP Palangos skyriaus pirmininko pavaduotojas A. Valeika buvo net atvykęs vasario mėnesį. Mūsų inžinieriui A. Valantinui teigė, kad „netrukus ateisiąs vadovauti“. Domėjosi įmonės veikla, padėtimi. Abu su inžinieriumi stebėjomės: „Kas čia darosi?“ – „Palangos tiltui“ sakė „Baltija“ direktorius. Jis sakė, kad kai Palangoje po Velykų poilsio namuose apsilankė ministrė B. Vėsaitė, jos „tiesiai šviesiai“ paklausęs, ar ji jau numačiusi keisti „Baltijos“ vadovą. „Ji man patarė į tokias kalbas nekreipti dėmesio“, – prisiminė R. Karčiauskas.

vytui 2013-06-06 20:13 (IP: 78.61.111.225)
turbut norejot pasakyt kad Paluckas mastatis kitu galu ,o kiti visi mastantys galva

vajezau 2013-06-06 20:10 (IP: 78.61.104.50)
negi cia tas pats J.Masalskis, kuri paprase iseiti is Darbo partijos ??? Buvo ir Pilietininkas ... O rinkimu komisijoje kai buvo, tai su drauge kantriai laukeme , kol ponas nusikirps nagus, nes intensyviai ieskojo zirkliu, tik tada dave mums reikiamus popierius...Vajezau, o jau tarskejimas jo, niekam susirinkime neleisdavo kalbeti, pasibaisejom jo antikultura... Girdejom, kad ir masinu ties savo namu neleidzia statyti, nors tai viesa vieta... Na spalvotas tas J.Masalskis ..

Kaip čia dabar gaunasi 2013-06-06 20:06 (IP: 188.40.105.142)
Gaila, kad tokius politikus kaip šis renka Palangos gyventojai. Gal susidomės stt šiuo rašiniu ir faktais. Ar galima važiuoti į Valstybinę įmonę ir vežti kažkokius žmones pristatinėti kaip busimus pavaduotojus? Tai kaip čia dabar išeina.

tomas 2013-06-06 20:04 (IP: 78.61.111.225)
gili politinė užuojauta Danui , va tau ir zuikio dainos

Apsaugok Palangą nuo tokių Paluckų 2013-06-06 20:00 (IP: 192.157.49.87)
kol kas svajonėse – matuojasi ir Palangos miesto mero skeptrą – mažiausiai dukart susitikę su vienu UAB „Litesko“ vadovų žadėjo jam, tapęs meru, anot šaltinių, „su šilumos ūkiu tvarkytis kitaip nei dabartinė valdžia“.Tai kodėl reikia susitikinėti su "Litesko" vadais kavinese,gerti ir kažką žadėti? Tai va dėl ko galimai stringa biokuro katiliniu derinimas, todėl, kad Palackas kažką derina. Vienas politikas 10 bilietu prasė is Litesko, tai kiek bilietu prasė Paluckas? O gal Paluckas žadėjo kavinėje su Litesko sutarti pratesti?

Jorgis 2013-06-06 19:56 (IP: 86.38.15.88)
Tai kaip ir visur tik pradedi kaska gero daryt, kaska kapstyt, judint ir uz puola tuos, kad nesiknaisiotu ir neisknaisiotu ko tai "negero" ir juodo, stiprybes tokiem vyram !

vytas 2013-06-06 18:51 (IP: 82.135.211.202)
paluckas aplamai vienintelis mastatis palangos savivaldybej

Taip pat skaitykite

Svetlana Grigorian, LSDP Palangos skyriaus pirmininkė (perrinkta naujai dvejų metų kadencijai balandį – aut.) sakė „Palangos tiltui“, kad Palangos socialdemokratai rinkimuose buvo aktyvūs. „Rinkimuose dalyvavo ir savo valią išreiškė 44 nariai iš 67-ių. Balsai pasiskirstė taip: už Viliją Blinkevičiūtę – 23 balsai, už Juozą Oleką – 20...


Kovo pabaigoje turėję naują savo lyderį išsirinkti – ar perrinkti naujai dvejų metų kadencijai dabartinę savo pirmininkę Svetlaną Grigorian, kurorto socialdemokratai nusprendė tai padaryti „gyvai“ visuotiniame skyriaus susirinkime balandį. S. Grigorian sakė „Palangos tiltui“, kad toks buvo LSDP Palangos skyriaus tarybos sprendimas.


Vasario 4 d., „Palangos tiltas“ paskelbė, kad miesto Tarybos narė Renata Surblytė paskelbė apie pasitraukimą iš Socialdemokratų partijos, taip pat iš miesto Tarybos jungtinės „Socialdemokratų ir komiteto „Palangiškiai“ frakcijos. „Palangos tiltas“ teiravosi Palangos socialdemokratų lyderės Svetlanos Grigorian, ar jai toks...


Atsistatydinus Gintautui Paluckui, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkui iš savo pareigų, dėl savo perrinkimo į partijos Palangos skyriaus pirmininkės pareigas negali būti įsitikinusi ir Svetlana Grigorian, dabartinė LSDP Palangos skyriaus pirmininkė, kuri jau daugiau kaip du mėnesius dirba Vilniuje, Seime – yra parlamentaro Gintauto Palucko padėjėja. 


Kurorto socialdemokratai sumišę: kas šovė į galvą partijos veteranui Antanui Vinkui, Seimo nariui Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje, kad jis balsavo už lengvatos šildymui panaikinimą ir pasisako už gerokai griežtesnį Alkoholio įstatymą, kuris su priimtomis pataisomis smogtų Palangai. „Gal jis (A. Vinkus) užkibo ant socialdemokratų demagogų kabliuko?“...


Trečiadienį „Palangos tiltas“ redakcijoje miesto ugdymo įstaigų atstovams pristatė laikraščio laimėtą Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo remiamą projektą „Nors esu mažas, myliu Palangą ir tėvynę Lietuvą“. Projektas įtrauks Palangos miesto vaikus nuo 3 iki 16 metų, tad su juo buvo supažindintos visos Palangos miesto ir Šventosios ikimokyklinio...


Konstitucinio teismo sprendimas, įpareigojantis iki ateinančių Seimo rinkimų kitų metų spalį perbraižyti dešimties, tarp ir jų ir Pajūrio, rinkiminių apygardų ribas, gerokai sujaukė ir kurorto socialdemokratų pirmininko, miesto Tarybos nario Dano Palucko planus. „Atsisakau dalyvauti 2016 metų Seimo rinkimų vienmandatėje Pajūrio apygardoje ir palaikau kitą mūsų partijos keliamą...


Visi mes keičiamės, bet šiandien Danas Paluckas, Tarybos narys ir kurorto socialdemokratų skyriaus pirmininkas, visai kitoks nei atvykęs į Palangą daugiau kaip prieš penkis metus - ne tik su vešlia „modžahedo“ barzda ir žandenomis, bet ir gerokai labiau savimi pasitikintis, jaučiantis atsakomybę už kiekvieną žodį. Šie metai jam - audringi: metė gerai...


Lietuvos Socialdemokratų partijos (LSDP) Etikos ir procedūrų komisijai priėmus palankų sprendimą iš Palangos skyriaus pašalintiems partijos bičiuliams Justinui Masalskui ir Viktorui Gecui, šie suskubo kurorto socialdemokratų skyriuje įsteigti grupę „LSDP Palangos skyriaus Centro grupė“. Be jų grupėje – ir palangiškis Linas Levickas, nors J....


Jaunasis kurorto socialdemokratų lyderis Danas Paluckas ne tik tvarkosi LSDP Palangos skyriuje kaip savo nuosavame „uabe“, bet jau – kol kas svajonėse – matuojasi ir Palangos miesto mero skeptrą – mažiausiai dukart susitikę su vienu UAB „Litesko“ vadovų žadėjo jam, tapęs meru, anot šaltinių, „su šilumos ūkiu tvarkytis kitaip nei...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius