Palangos socialdemokratų lyderė Svetlana Grigorian apie Renatos Surblytės pasitraukimą iš LSDP ir frakcijos miesto Taryboje: „Ateityje preciziškai sudarysime sąrašą, kuriame vietos apgaulei nebeliks"

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-02-05
Peržiūrėta
2511
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Svetlana Grigorian
Svetlana Grigorian

Vasario 4 d., „Palangos tiltas“ paskelbė, kad miesto Tarybos narė Renata Surblytė paskelbė apie pasitraukimą iš Socialdemokratų partijos, taip pat iš miesto Tarybos jungtinės „Socialdemokratų ir komiteto „Palangiškiai“ frakcijos. „Palangos tiltas“ teiravosi Palangos socialdemokratų lyderės Svetlanos Grigorian, ar jai toks bendrapartietės sprendimas buvo netikėtas.

„Man ir kolegoms toks R.Surblytės sprendimas – naujiena, o tokio sprendimo priežastys – nežinomos,“ – tikino Svetlana Grigorian.

Ar bandėte R. Surblytę perkalbėti, pakeisti jos sprendimą? Kodėl?
–Kiekvienas žmogus sprendimus gyvenime priima savo laisva valia. Jos sprendimą gerbiu. Moralus politikas situacijoje, kuri susiklostė šiandiena, atitinkamai turėtų atsisakyti ir su socialdemokratų vėliava pelnyto mandato. Jeigu ne socialdemokratai – šiandiena jos Taryboje nebūtų.

–Ar apmaudu jums, kad iširo frakcija Taryboje?–Jokio apmaudo. Kokybiškai nenukentėjome, tačiau tikiuosi ir jaučiu, kad po kitų savivaldos rinkimų socialdemokratų frakcija Palangoje bus ženkliai didesnė.

Ar prisijungsite prie E. Kuznecovos vadovaujamos frakcijos Taryboje?
–Gyvenime žmones vertinu per pasitikėjimo prizmę. Šiandien pasitikiu savo skyriumi, jos nariais. Aptarsime situaciją už uždarų durų ir ateityje preciziškai sudarysime sąrašą, kuriame vietos apgaulei nebeliks.

Renata Surblytė taip ketvirtadienio vakarą aiškino „Palangos tiltui“ apie savo pasitraukimą iš LSDP ir minėtos frakcijos miesto Taryboje: „Mano išstojimą iš partijos lėmė LSDP aiškios politinės krypties nebebuvimas bei pastaruoju metu nesutampantis mano požiūris ar nuomonė su partijos skleidžiama ideologija. Pasitraukimas iš Palangos miesto savivaldybės Tarybos opozinės frakcijos sietinas tiek su išstojimu iš LSDP, tiek su trūkumu konstruktyvaus darbo frakcijos viduje bei dažnai nesutampančio mano požiūrio į kolegų nepagrįstą kritiką mero, savivaldybės administracijos, įstaigų ar įmonių darbuotojų darbui be racionalių sprendimų ar siūlymų. Mano natūra yra būti teisinga kiekvienam ir jeigu miesto visuomenei buvo rengiami naudingi sprendimai ar dirbama gerai, visada pritardavau, o jei matydavau, kad turėtų būti kitaip – pasakydavau. Darbą Taryboje priimu kaip atsakingą ir suvokiu, kad žmonės mane išrinko jiems tarnauti ir padėti kuriant visapusiškai palankią aplinką tiek gyvenimui, tiek darbui mūsų miesto savivaldybėje."

Jūsų komentaras:

nepotizmas 2021-02-06 12:23 ([email protected] / IP: 172.69.190.65)
Tai laukiame, kada renata gaus pažadėtą postą už šitą demaršą. Patariu jai įsigyti tamsius akinius, kad paslėpti kiaulės akytes, susitikus su buvusiais bičiuliais. Sveikinu konseravtorių skyrių su dar vienu juda jų gretose. Vargu bau, ar Lietuvoje yra dar bele koks bele kokios partijos skyrius, kurio nariais būtų tiek buvusių kitų partijų skyrių pirmininkų, pradedant paksiniais ir baigiant liberalais. Ir visiems jiems buvo dosniai atsidėkota įtakingais ir pelningais postais.

Kęstas 2021-02-06 10:45 (IP: 172.69.190.67)
Broblema tavyje Grigorian, pažiūrėk į save veidrodyje !

Gabrielius 2021-02-05 14:25 (IP: 172.69.190.65)
svajoju apie Palangos miesto Tarybą, kur 21 mandatą iš tiek galimų turės TS-LKD

Lozungai 2021-02-05 11:39 (IP: 172.69.138.33)
Ji tik lozungus šnekėti nevisai net sugeba... Darbų, pastangų, pasiūlymų nematyti

Rokas 2021-02-05 08:26 (IP: 172.69.190.63)
Ateityje nebebus, nes socdemų skyriaus kaip tokio Palangoje nebėra, žmonės bėga iš šio skyriaus.

Jonas 2021-02-05 07:05 (IP: 172.69.190.57)
Grigorian ieškok problemų savyje, o jos didelės pas tave visom prasmėm.

Jonas 2021-02-05 07:03 (IP: 172.69.190.57)
Grigorian ieškok problemų savyje, o jos didelės pas tave visom prasmėm.

Taip pat skaitykite

Kurorto socialdemokratų lyderė, Palangos miesto savivaldybės Tarybos narė Svetlana Grigorian paskelbė, kad dalyvaus tiesioginiuose mero rinkimuose, kurie įvyks pirmąjį kovo savaitgalį. Vieni ją giria už drąsą, o kiti, tarp jų ir Savivaldybės Atstovė spaudai Tamara Zaiceva, žavisi kandidatės suknele.


Vakar, ketvirtadienį, vasario 4 d., „Palangos tiltas“ skelbė, kad miesto Tarybos narė Renata Surblytė paskelbė apie pasitraukimą iš Socialdemokratų partijos, taip pat iš miesto Tarybos jungtinės „Socialdemokratų ir komiteto „Palangiškiai“ frakcijos. Palangos socialdemokratų lyderės Svetlanos Grigorian sakė „Palangos tiltui“, jai...


Vasario 4 d., „Palangos tiltas“ paskelbė, kad miesto Tarybos narė Renata Surblytė paskelbė apie pasitraukimą iš Socialdemokratų partijos, taip pat iš miesto Tarybos jungtinės „Socialdemokratų ir komiteto „Palangiškiai“ frakcijos. „Palangos tiltas“ teiravosi Palangos socialdemokratų lyderės Svetlanos Grigorian, ar jai toks...


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Jau kitą savaitę (gegužės 18 - 25 d.) Palangos paplūdimiuose kurorto komunalininkai pastatys persirengimo kabinas. "Tiesa, regis, nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos jose pastatyti po buteliuką su dezinfekavimo skysčiu laikytis nereikės - toks skystis, veikiamas aukštos temperatūros, tiesiog būtų neveiksmingas," - "Palangos tiltui" sakė G....


Net ir atlaisvinant karantiną, iki pusės miesto poliklinikos paslaugų – ir kai kurios gydytojo konsultacijos – bus ir toliau teikiamos tik nuotoliniu būdu. Miesto poliklinikoje nuo šiol jus sustabdys prie registratūros – joje bus reguliuojami pacientų srautai pas gydytojus. Po kiekvieno paciento apsilankymo bus dezinfekuojamos ir vėdinamos patalpos. Prie gydytojo...


Šiemet pasitinkame dvasinio atgimimo, tikėjimo išganymo, atsinaujinimo šventę ne taip, kaip visada. Deja, veikiami užklupusios pandemijos pasekmių. Šie iššūkiai yra raktas į mūsų vidinę ramybę. Todėl norėčiau palinkėti ryžto, stiprybės ir suvokimo, jog po žiemos ateina pavasaris, gyvenimas visada nugali sąstingį, sunkumai praeina.


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Palangos miesto savivaldybės tarybos narė Svetlana Grigorian šį šeštadienį, spalio 12 d.,, Palangos viešojoje bibliotekoje, nuo 14:30 val. iki 16:00 val., organizuoja praktinį seminarą senjorams apie socialinius tinklus bei jų naudą, greičiau ir patogiau gauti atsakymus iš jų ar tiesiog, atrasti naują priemonę, padėsiančią bendrauti su anūkais...


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius