Palangos socialdemokratų lyderė Svetlana Grigorian: „Mandato Taryboje Renata Surblytė turėtų atsisakyti pati. Tai – jos moralės ir politinės etikos reikalas"

"Palangos tilto" redakcija, 2021-02-05
Peržiūrėta
2386
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Svetlana Grigorian
Svetlana Grigorian

Vakar, ketvirtadienį, vasario 4 d., „Palangos tiltas“ skelbė, kad miesto Tarybos narė Renata Surblytė paskelbė apie pasitraukimą iš Socialdemokratų partijos, taip pat iš miesto Tarybos jungtinės „Socialdemokratų ir komiteto „Palangiškiai“ frakcijos.
Palangos socialdemokratų lyderės Svetlanos Grigorian sakė „Palangos tiltui“, jai pasitraukus, mandato Taryboje Renata Surblytė turėtų atsisakyti pati.
„Tai – jos moralės ir politinės etikos reikalas,“ – pabrėžė S. Grigorian.
„Man ir kolegoms toks R.Surblytės sprendimas – naujiena, o tokio sprendimo priežastys – nežinomos,“ – tikino Svetlana Grigorian.
Renata Surblutė taip ketvirtadienio vakarą aiškino „Palangos tiltui“ apie savo pasitraukimą iš LSDP ir minėtos frakcijos miesto Taryboje: „Mano išstojimą iš partijos lėmė LSDP aiškios politinės krypties nebebuvimas bei pastaruoju metu nesutampantis mano požiūris ar nuomonė su partijos skleidžiama ideologija. Pasitraukimas iš Palangos miesto savivaldybės Tarybos opozinės frakcijos sietinas tiek su išstojimu iš LSDP, tiek su trūkumu konstruktyvaus darbo frakcijos viduje bei dažnai nesutampančio mano požiūrio į kolegų nepagrįstą kritiką mero, savivaldybės administracijos, įstaigų ar įmonių darbuotojų darbui be racionalių sprendimų ar siūlymų. Mano natūra yra būti teisinga kiekvienam ir jeigu miesto visuomenei buvo rengiami naudingi sprendimai ar dirbama gerai, visada pritardavau, o jei matydavau, kad turėtų būti kitaip – pasakydavau. Darbą Taryboje priimu kaip atsakingą ir suvokiu, kad žmonės mane išrinko jiems tarnauti ir padėti kuriant visapusiškai palankią aplinką tiek gyvenimui, tiek darbui mūsų miesto savivaldybėje."

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kurorto socialdemokratų lyderė, Palangos miesto savivaldybės Tarybos narė Svetlana Grigorian paskelbė, kad dalyvaus tiesioginiuose mero rinkimuose, kurie įvyks pirmąjį kovo savaitgalį. Vieni ją giria už drąsą, o kiti, tarp jų ir Savivaldybės Atstovė spaudai Tamara Zaiceva, žavisi kandidatės suknele.


Sauliaus Skvernelio ir jo bendražygių kuriama partija – Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ – pildo bendraminčių ratą. Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis kartu su devyniais tarybos nariais įsteigė šios naujos politinės jėgos frakciją savivaldybės taryboje.


Vakar, ketvirtadienį, vasario 4 d., „Palangos tiltas“ skelbė, kad miesto Tarybos narė Renata Surblytė paskelbė apie pasitraukimą iš Socialdemokratų partijos, taip pat iš miesto Tarybos jungtinės „Socialdemokratų ir komiteto „Palangiškiai“ frakcijos. Palangos socialdemokratų lyderės Svetlanos Grigorian sakė „Palangos tiltui“, jai...


Vasario 4 d., „Palangos tiltas“ paskelbė, kad miesto Tarybos narė Renata Surblytė paskelbė apie pasitraukimą iš Socialdemokratų partijos, taip pat iš miesto Tarybos jungtinės „Socialdemokratų ir komiteto „Palangiškiai“ frakcijos. „Palangos tiltas“ teiravosi Palangos socialdemokratų lyderės Svetlanos Grigorian, ar jai toks...


Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Gegužės 8 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad atstovaudamas fiziniam asmeniui savivaldybės taryboje, buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys A. Jokūbauskas pažeidė įstatymą - iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimą atstovauti (20 straipsnio 1 dalis).  


Šalyje jau yra gausu pavyzdžių, kuomet vietos politikai per karantiną atsisako jiems skirto atlyginimo ir išmokų kanceliarinėms prekėms. Taip 1996 metų Atlantos olimpinių žaidynių bronzos medalininkas, frakcijos „Už Alytų“ pirmininkas Tomas Pačėsas ir jo bendražygiai šiuo laikotarpiu atsisakė jų – alytiškiams nupirko būtiniausių apsaugos priemonių....


Šalyje jau yra gausu pavyzdžių, kuomet vietos politikai per karantiną atsisako jiems skirtų kanceliarinių išmokų. Taip 1996 metų Atlantos olimpinių žaidynių bronzos medalininkas, frakcijos „Už Alytų“ pirmininkas Tomas Pačėsas ir jo bendražygiai šiuo laikotarpiu atsisakė išmokų, o už jas alytiškiams nupirko būtiniausių apsaugos priemonių...


Šiemet pasitinkame dvasinio atgimimo, tikėjimo išganymo, atsinaujinimo šventę ne taip, kaip visada. Deja, veikiami užklupusios pandemijos pasekmių. Šie iššūkiai yra raktas į mūsų vidinę ramybę. Todėl norėčiau palinkėti ryžto, stiprybės ir suvokimo, jog po žiemos ateina pavasaris, gyvenimas visada nugali sąstingį, sunkumai praeina.


Palangos miesto savivaldybės tarybos narė Svetlana Grigorian šį šeštadienį, spalio 12 d.,, Palangos viešojoje bibliotekoje, nuo 14:30 val. iki 16:00 val., organizuoja praktinį seminarą senjorams apie socialinius tinklus bei jų naudą, greičiau ir patogiau gauti atsakymus iš jų ar tiesiog, atrasti naują priemonę, padėsiančią bendrauti su anūkais...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius