Kuriamos politinės jėgos „Vardan Lietuvos“ frakcija įsteigta ir Neringos savivaldybės taryboje

Palangos tiltas, 2022-01-18
Peržiūrėta
1778
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Delfi.lt nuotr.
Delfi.lt nuotr.

Sauliaus Skvernelio ir jo bendražygių kuriama partija – Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ – pildo bendraminčių ratą. Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis kartu su devyniais tarybos nariais įsteigė šios naujos politinės jėgos frakciją savivaldybės taryboje.

„Daugelį Seimo narių, kuriančių naują partiją, pažįstu asmeniškai. Bendraujame dar nuo tada, kai jie dirbo ministerijose, vėliau – ir Vyriausybėje. Žinau jų profesines ir asmenines savybes. Tai yra labai konkretūs žmonės, kurie puikiai supranta savivaldos problemas ir joms spręsti skiria didelį dėmesį. Su šiais kolegomis darbas visada buvo malonus ir aiškus. Todėl kviečiu visus žmones jungtis ir tapti naujos partijos steigėjais“, – teigia Neringos savivaldybės meras D. Jasaitis, kartu su daugeliu naujos frakcijos nariais tapęs ir kuriamos Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ steigėju.

Frakcija Neringos savivaldybės taryboje įvardyta „Vardan Neringos“. Savo narių skaičiumi ji šiuo metu yra didžiausia kuriamos politinės jėgos frakcija tarp kitų šalies savivaldybių.

Iš viso Neringos savivaldybės taryboje yra 15 narių. „Vardan Neringos“ frakciją sudaro absoliuti jų dauguma – net 10. Naujai frakcijai atstovauja Darius Jasaitis, Aušra Mikalauskienė, Vaidas Venckus, Arūnas Burkšas, Aušra Feser, Ričardas Kičiatovas, Narūnas Lendraitis, Diana Starkutė-Kriukovė, Stasys Valančius ir Vigantas Giedraitis.

„Vertiname ankstesnius būsimos partijos atstovų darbus savivaldoje. Neretai Neringos kraštas būna užmirštas nacionaliniu lygmeniu. Todėl telkdamiesi į vieną stiprią komandą galėsime ir toliau tinkamai atstovauti mūsų gyventojams, vykdyti suplanuotus darbus, užtikrinti bendrų vertybių tąsa šiame kurorte“, – sako frakcijos „Vardan Neringos“ seniūnė A. Mikalauskienė.

Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“ jau įsteigta Vilniaus miesto, Anykščių, Kretingos, Lazdijų, Pasvalio ir Rokiškio rajonų savivaldybių tarybose.

Steigiamasis šios partijos suvažiavimas numatytas sausio 29 dieną Palangos koncertų salėje.

Suvažiavimą rengia 14 Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narių, pirmieji politinės partijos iniciatoriai – Saulius Skvernelis, Vytautas Bakas, Zigmantas Balčytis, Rima Baškienė, Algirdas Butkevičius, Domas Griškevičius, Linas Kukuraitis, Rūta Miliūtė, Laima Mogenienė, Laima Nagienė, Lukas Savickas, Algirdas Stončaitis, Zenonas Streikus ir Tomas Tomilinas.

ELTA

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Reaguodama į rinkėjų paklausimus, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ragina politinės kampanijos dalyvius gerbti rinkėjų lūkestį negauti politinės reklamos į jų pašto dėžutes.  


Artėjančių savivaldybių tarybų ir merų rinkimų politinės kampanijos dalyvių registracija įgauna pagreitį.


Nuo 2022 m. birželio 7 d. Antano Mončio namų-muziejaus prieigose veikia lauko paroda "Lenkija ir Lietuva - kartu vardan laisvės". Paroda  veiks iki liepos 18 d.


Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijai priklausantis parlamentaras Paulius Saudargas nesureikšmina to, kad prie ekspremjero Sauliaus Skvernelio buriamos partijos nusprendė prisijungti keli Kauno savivaldybės taryboje dirbantys konservatoriai. Pasak politiko, kolegų apsisprendimas jungtis prie konkurentų tikrai nereiškia TS-LKD eižėjimo. Jo manymu, tai sprendimas...


Sauliaus Skvernelio ir jo bendražygių kuriama partija – Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ – pildo bendraminčių ratą. Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis kartu su devyniais tarybos nariais įsteigė šios naujos politinės jėgos frakciją savivaldybės taryboje.


Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, įvertinusi Vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės argumentus dėl VRM ketinimo atsisakyti Palangoje esančios sanatorijos „Pušynas“, nusprendė kreiptis į Vyriausią tarnybinės etikos komisiją, Generalinę prokuratūrą, STT ir FNTT bei prašo pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimos nusikalstamos veikos ir galimos korupcijos.


Palangos paplūdimyje staiga mirė jėgos aitvaru sportavęs vyras

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2020 11 20 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos apskrities VPK duomenimis, ketvirtadienio, lapkričio 19 d., popietę, apie 14 val. 53 min., paplūdimyje, jėgos aitvaru sportavęs vyras, pirminiais duomenimis pasijuto blogai ir susmuko. Netrukus medikai konstatavo 1970 m. gimusio vyro biologinę mirtį. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti, pranešė lrytas.lt


Miesto taryboje - manevrai lyg prieš mūšį

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2018 03 29 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Per trumpą laiką miesto taryboje - antras tarybos narių pasikeitimas. Vakar vykusiame posėdyje daugelio buvo išgirsta netikėta žinia - iš miesto valdžios pasitraukia konservatorius Vaidotas Bacevičius. Atsilaisvinusią vietą taryboje užims po jo Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų rinkimų sąraše buvusi Irena Švanienė.


Palangiškiams Savivaldybės taryboje atstovaujantys Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos nariai sėkmingai įgyvendina uždavinius, kuriuos dėl miesto gerovės yra užsibrėžę pasiekti per ketverius šios kadencijos miesto Taryboje metus.


Palangoje pasiekti jėgos dvikovės rekordai

„Palangos tilto“ informacija, 2009 12 12 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį Palangos sporto centre vyko tradicinis Lietuvos jėgos dvikovės čempionatas Palangos taurei laimėti. Tai jau 16-osios Lietuvos jėgos dvikovės taurės pirmenybės, kuriose trečiąją vietą iškovojo ir puikių rezultatų pademonstravo palangiškiai. Varžybose dalyvavo 107 sportininkai iš 19 Lietuvos miestų ir rajonų, pagerinusių net kelis šalies rekordus bei savo veržlumu įkvėpusių visus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius