TS-LKD frakcija – už modernų kurortą

Palangos tiltas, 2013-03-08
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

TS-LKD frakcija kryptingai dirba įgyvendindama rinkimų programos „Už modernų kurortą“ punktus (iš kairės: D.Želvys. M.Skritulskas, E.Kuznecova, D.Sebeckas).

TS-LKD frakcija kryptingai dirba įgyvendindama rinkimų programos „Už modernų kurortą“ punktus (iš kairės: D.Želvys. M.Skritulskas, E.Kuznecova, D.Sebeckas).

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos 2012 m. veiklos ataskaita

Palangiškiams Savivaldybės taryboje atstovaujantys Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos nariai sėkmingai įgyvendina uždavinius, kuriuos dėl miesto gerovės yra užsibrėžę pasiekti per ketverius šios kadencijos miesto Taryboje metus.

Susibūrė į frakciją
Į Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakciją, vadovaujamą Dainiaus Želvio, susibūrė Giedrius Šatkauskas (pavaduotojas), Šarūnas Vaitkus, Mindaugas Skritulskas, Elena Kuznecova bei Antanas Sebeckas. Valdančiajai koalicijai priklausantys miesto politikai, gyventojų interesams atstovauja vadovaudamiesi 2011 m. TS-LKD rinkimų programa „Už modernų kurortą“ bei jos pagrindu parengta Centro dešiniųjų partijų koalicijos, sudarytos 2011 m., programa.

Gyvenamoji aplinka
Siekiant, kad savo mieste patogiai jaustųsi pirmiausia patys palangiškiai, didelis dėmesys skiriamas gyvenamajai aplinkai. 2012 metais buvo sutvarkytas skveras, esantis ties pravažiavimu iš Sodų g. į Taikos g.: įrengtas naujas gatvių apšvietimas, šaligatviai, 96 naujos automobilių stovėjimo vietos, taip pat – moderni vaikų žaidimų aikštelė. Skverą papuošė gėlynai, pastatyti nauji suolai.
Intensyviai tvarkytos ir miesto gatvės: baigtas Žvejų g. rekonstrukcijos antrasis etapas (sutvarkyta Žvejų g. atkarpa nuo ganyklų g. iki Vytauto g.), suremontuotas Virbališkės takas: pakeista gatvės danga, pažymėtas dviračių takas, paklotos naujos komunikacijos, įrengti suolai, pasodinti nauji medžiai.
2012 m. tęsta Kęstučio g. rekonstrukcija, pradėta Jūratės g. su aikšte (nuo Sinagogos gatvės iki Rąžės upės) rekonstrukcija, Kalgraužių g. sutvarkymo darbai. Taip pat buvo pažvyruota Perkūno g., Valteriškių g., šalia Valteriškių g. esančių gatvių įvažiavimai, Vilimiškės kelias.
Dėmesys skirtas ir pėsčiųjų poreikiams: paklota nauja Mokyklos g., Vytauto g. šaligatvių danga, sutvarkyti šaligatviai J. Janonio g., Plytų g., Bangų g. ir Klaipėdos pl. sankryžoje, Taikos g., pravažiavimas iš Ganyklų g. į autobusų stotį.

Biokuro katilinės
Palangiškiams labai aktualus sprendimas – ir Palangoje bei Šventojoje pastatyti biokuro katilines. Tai yra vienas iš prioritetinių Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos tikslų, nes padėtų sumažinti šilumos kainą mieste.
2012 m. šio klausimo sprendimas gerokai pasistūmėjo į priekį: katilinėms statyti per Aplinkos ministeriją gauta lėšų: biokuro katilinei Palangoje statyti gauta 2,7 mln. litų, Šventojoje – 278 tūkst. litų. Šiuo metu perkami patys biokuro katilai bei rengiamas techninis projektas. Planuojama, kad naujas biokuro katilines palangiškiai turės jau šiais metais.

Daugiabučių administravimas
Daugiabučių namų gyventojams Savivaldybės tarybos sprendimu 2012 m. pasiūlyta ir dar viena naujovė – galimybė pasirinkti namo administratorių iš dviejų paslaugų teikėjų – UAB „Palangos butų ūkis“ ir UAB „Palangos komunalinis ūkis“. Pasinaudoję šia galimybe, 13 gyvenamųjų namų patys pasirinko administratorių, 1 gyvenamasis namas 2012 m. atsisakė administratoriaus paslaugų (sudaryta jungtinės veiklos sutartis).
Gyventojai, patikėję savo namų priežiūrą UAB „Palangos komunalinis ūkis“, jau įvertino pirmuosius pokyčius: naujasis administratorius nuo lapkričio sumažino administravimo bei šilumos mazgų eksploatavimo mokesčius. Palangiškių apsisprendimą pakeisti daugiabučio administratorių lėmė ir eksploatavimo mokesčio panaudojimo skaidrumas.
Autobusų stotis
Vienas iš Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos tikslų – iš miesto centro iškelti autobusų stotį. Šiuo klausimu Savivaldybės taryba taip pat apsisprendė – pritarta jungtinės veiklos sutarčiai tarp UAB „Palangos komunalinis ūkis“ ir UAB „Palanga Properties“ dėl naujos autobusų stoties ir prekybos, paslaugų, pramogų bei administracinės paskirties pastato statybos Kretingos g. 56A. Planuojama, kad naujoji autobusų stotis duris atvers po metų.
Naujoji Palangos autobusų stotis atsiras sklype tarp „Statoil“ degalinės ir Vėžių gatvės prie Klaipėdos – Liepojos plento bei atitiks II kategorijai keliamus reikalavimus. Prie stoties bus įrengtos keleivių bei laikinojo sustojimo aikštelės, dengtas įlipimo peronas. Greta išdygs prekybos centras su maždaug 5 tūkst. kv. m. prekybos ploto. Investuotojai pasirūpins ir erdvia automobilių stovėjimo aikštele.
Planuojama, kad naujoji autobusų stotis kurorte galėtų atsirasti 2014 m. pradžioje.

Ritualinės paslaugos
Netrukus neatpažįstamai pasikeis ir Palangos laidojimo namai, nes siekiant palangiškiams pasiūlyti kokybiškesnes paslaugas, 2012 m. nutraukta laidojimo namų nuomos sutartis su privačia ritualines paslaugas teikiančia įmone bei apsispręsta šias funkcijas bei Palangos miesto savivaldybės nuosavybės teise priklausantį laidojimo namų pastatą perduoti UAB „Palangos komunalinis ūkis“. Iki gegužės planuojama iš esmės atnaujinti patalpas. Pirmuoju darbų etapu planuoja įrengti dvi šarvojimo sales, kurių plotas sieks per 80 kvadratinių metrų bei 47 kvadratinius metrus. Taip pat bus atnaujinti tualetai, virtuvėlė, sutvarkyta mirusiųjų perrengimo patalpa. Antruoju etapu bus rekonstruota 89 kvadratinių metrų salė, fojė, pagalbinės patalpos.
Atnaujinant Laidojimo namus dėmesys bus skiriamas ne tik pastato vidui, bet ir aplinkai – numatoma trinkelėmis iškloti link Laidojimo namų vedančius takus, įrengti naujų želdinių. Taip pat planuojama įsigyti naujų baldų, katafalką, tad po remonto pagerės ne tik aplinka, bet ir teikiamos paslaugos kokybė.

Socialinės paslaugos
Siekiant plėsti ir gerinti socialinių paslaugų infrastruktūrą 2012 m. tęsėsi projektų „Socialinių paslaugų plėtra ir veiklos sąlygų gerinimas Palangos miesto socialinių paslaugų tarnyboje“ ir „Palangos miesto globos namų modernizavimas“ įgyvendinimas. Tai padės sukurti jaukesnes sąlygas palangiškiams, besinaudojantiems minėtų įstaigų paslaugomis.
2012 m. buvo parengti Globos namų ir Socialinių paslaugų tarnybos remonto darbų techniniai projektai, organizuotos viešojo pirkimo procedūros, suderinti rangos darbų pirkimo dokumentai.
Palangos miesto socialinių paslaugų tarnybai nupirktas automobilis, pritaikytas neįgaliesiems vežti.

Švietimo įstaigos
Kad mieste puikiai jaustųsi ir jaunieji palangiškiai, didelis dėmesys skirtas kurorto švietimo įstaigų aplinkai gerinti. Praėjusiais metais baigti „Baltijos“ pagrindinės mokyklos renovacijos antrojo etapo darbai: pakeisti langai, durys, apšiltintas pastato fasadas, pakeista šildymo sistema. Atlikti ir pastato vidaus patalpų pagerinimo darbai.
Atnaujintas ir lopšelio-darželio „Žilvinas“ pastatas – 2012 m. buvo pakeisti pastato langai ir lauko durys. Atliktas lopšelių-darželių „Žilvinas“, „Ąžuoliukas“, bei S. Vainiūno meno mokyklos energetinis auditas.

Dėmesys senjorams
Ne mažiau svarbu ir galimybė savo mieste kokybiškai leisti laisvalaikį, tad 2012 m. Palangoje veiklą pradėjo Trečiojo amžiaus universitetas (TAU). Miesto biudžete jo veiklai numatyta 10 tūkst. litų.
Palangiškių susidomėjimas galimybe tobulinti savo žinias pranoko lūkesčius – dar pavasarį įsteigus TAU, jau pirmaisiais mokslo metais Palangos TAU vienija 310 senjorų. Tai yra puikus paskatinimas pagyvenusiems, darbinę veiklą jau baigusiems palangiškiams – jiems atsivėrė galimybė savo mieste bendrauti, įgyti žinių, pasijusti reikalingiems, naudingiems, įdomiems ne tik sau, bet ir kitiems. Palangos senjorai žinias gilina pasirinktame iš keturių TAU fakultetų: Sveikatos, Dvasinio tobulėjimo, Kraštotyros ir turizmo bei Menų.

Vaikų parkas
Kadangi Palanga – šeimoms draugiškas kurortas, pasirūpinta ir jaunų šeimų laisvalaikiu – birželį pradėjo veikti nemokamas vaikų žaidimų parkas, kuris netrukus išpopuliarėjo ne tik tarp kurorto gyventojų, bet ir tarp miesto svečių.
Šermukšnių g. – Naglio al. sankryžoje įsikūrusiame Vaikų parke sumontuoti modernūs bei spalvingi žaidimų įrenginiai už 465,6 tūkst. litų sumą, paklotos komunikacijos, apšvietimas.

Birutės parkas
Siekiant sukurti kuo patrauklesnį kurortą, sėkmingai tęsiamas ir projekto „Palangos botanikos parko istorinės dalies restauracija ir pritaikymas viešoms reikmėms“ įgyvendinimas. Antrojo etapo darbams skirta 3 mln. litų.
Parke atsiras naujas apšvietimas, mažoji architektūra, suolai, sutvarkyti parteriai, ir Birutės parkas įgys dar daugiau žavesio bei džiugins ne tik palangiškius, bet ir miesto svečius.

Kurhauzo restauracija
Dešimtmetį vienas iš palangiškiams labai skaudžių klausimų buvo sudegusio Kurhauzo atstatymas, tad 2012 m. imtasi Savivaldybei priklausančios mūrinės dalies restauracijos. Praėjusiais metais Vyriausybė šiam tikslui skyrė 700 tūkst. litų, Kultūros paveldo departamentas – 300 tūkst. litų, Palangos miesto savivaldybė prisidėjo 400 tūkst. litų. Restauracija pradėta gegužės 31 d., o jau gruodžio 15 d. bendruomenė pakviesta į pirmojo restauracijos etapo užbaigtuves. Šiais metais bus sutvarkytas ir pastato vidus, ir kurorto simbolis atiduotas visuomenės poreikiams.
Dėmesys skiriamas ir kitiems kultūros paveldo objektams, tarp kurių vienas iš gražiausių pastatų – vila „Anapilis“. Dar lapkritį buvo pradėtas vykdyti šio pastato restauravimo ir pritaikymo kultūros poreikiams projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų pirkimas. Sutartis su konkurso nugalėtoju pasirašyta 2013 m. Sutvarkius „Anapilį“ jame galėtų įsikurti Palangos krašto muziejus, kurio steigimui miesto Taryba pritarė 2012 m.

Sporto kompleksas
Kurorto įvaizdį pagerinti padės ir kiti svarbūs objektai, kurių statyba pradėta 2012 m. Vienas iš jų – sporto komplekso statyba, kuriai gautas 7 mln. litų iš Europos Sąjungos ir 1,149 mln. litų iš Valstybės investicijų programos finansavimas.
Lūžtančią bangą savo forma priminsiančiame komplekse galės vykti ne tik sporto, bet ir kultūros, pramoginiai renginiai. Sporto salę specialiu tinklu bus galima transformuoti į keletą skirtingų erdvių, kuriose vienu metu galės vykti skirtingos varžybos.
Naujasis sporto kompleksas pasitarnaus ne tik Palangoje apsistojusiems bei tarptautinio lygio varžyboms besirengiantiems profesionaliems sportininkams, bet ir padės plėtoti sporto bei aktyvų turizmą regione. Naujai atsivėrusios galimybės išplės miesto gyventojų bei svečių, o ypač – jaunųjų palangiškių sveiko gyvenimo būdo ir aktyvaus poilsio pasirinkimo galimybes.
Daugiafunkcinio sporto komplekso statybos pradėtos spalio 25 d.

Modernus kempingas
Siekiant Palangą padaryti kuo patrauklesnę turistams, 2012 m. Nemirsetoje pradėtos ir europinius standartus atitinkančio kempingo, atitiksiančio trijų klasifikacijos žvaigždučių standartus, statybos. Iš ES struktūrinių fondų gautas 4 mln. litų finansavimas bei spalio 17 d. pradėti statybos darbai.
ES standartus atitinkančio kempingo Nemirsetoje statyba suskirstyta į tris etapus. Pirmuoju projekto etapu bus paklotos komunikacijos, įrengti sanitariniai mazgai, aptverta teritorija, sutvarkyta įvažiavimo infrastruktūra. Tad jau šiais metais čia galės apsistoti pirmieji turistai.

Koncertų salė
Ne mažiau svarbus Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos tikslas – moderni, visus metus veikianti koncertų salė, padėsianti į Palangą privilioti itin aukšto lygio kultūrinius renginius. Šis objektas padėtų spręsti ir kurorto sezoniškumo problemą.
2012 m. pirmajam etapui skirtas 2 mln. litų finansavimas, pradėta techninio projekto pirkimo procedūra, o jau šių metų pradžioje paaiškėjo šio konkurso nugalėtojas bei pradėti projektavimo darbai. Jau po keleto metų senosios vasaros estrados vietoje išdygs modernus daugiafunkcinis trijų, tarpusavyje sujungtų, korpusų pastatas, kuriame įsikurs net tik koncertų salė, bet ir Kultūros centras bei meno mokykla.

Dalyvavimas Tarybos
komitetuose, komisijose bei darbo grupėse:

Dainius Želvys:
Statybos ir miesto ūkio komitetas, pirmininko pavaduotojas.
Investicijų priežiūros komisijos narys;
Savivaldybės turto privatizavimo komisijos narys;
Komisijos fizinių ir juridinių asmenų mokesčių lengvatų prašymams nagrinėti ir išvadoms bei pasiūlymams teikti narys;
Palangos miesto savivaldybės strateginės plėtros tarybos narys;
Darbo grupės dėl investicijų į Palangos šilumos ūkį vertinimo narys;
Darbo grupės nustatyti infrastruktūros plėtojimo sutarčių sudarymo tvarką narys.

Giedrius Šatkauskas:
Turizmo, sveikatos ir socialinės apsaugos komitetas, pirmininkas.
Darbo grupės dėl investicijų į Palangos šilumos ūkį vertinimo narys;
Darbo grupės Vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą nuostatams, vietinės rinkliavos mokėtojų komunalinių atliekų deklaravimo galimybėms ir tikslingumui bei vietinės rinkliavos dydžiams įvertinti narys;
Darbo grupės pasiūlymams dėl Palangos miesto savivaldybei nuosavybės teise priklausančio nekilnojamojo turto racionalaus valdymo ir (ar) naudojimo teikti narys;
Darbo grupė dėl VšĮ „Jaunimo karjeros ir užimtumo centras“ steigimo Palangos miesto savivaldybėje narys;
Darbo grupės dėl saulės baterijų ant viešųjų pastatų panaudojimo galimybių Palangos miesto savivaldybėje narys.

Šarūnas Vaitkus:
Palangos miesto savivaldybės meras.
Palangos miesto savivaldybės strateginės plėtros tarybos pirmininkas.
Darbo grupės dėl jaunimo centro įkūrimo Palangos miesto savivaldybėje pirmininkas;
Darbo grupės dėl pajamų, gautų iš vietinės rinkliavos už naudojimąsi Palangos kurorto viešąja infrastruktūra, paskirstymo pirmininkas.

Mindaugas Skritulskas:
Statybos ir miesto ūkio komiteto narys.
Palangos miesto savivaldybės peticijų komisijos pirmininkas;
Palangos miesto savivaldybės visuomeninės administracinių ginčų komisijos pirmininkas;
Darbo grupės dėl daugiabučių namų administravimo narys;
Darbo grupės Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento pakeitimams teikti vadovas;
Darbo grupės pasiūlymams dėl Palangos miesto savivaldybei nuosavybės teise priklausančio nekilnojamojo turto racionalaus valdymo ir (ar) naudojimo teikti narys;
Darbo grupės nustatyti infrastruktūros plėtojimo sutarčių sudarymo tvarką vadovas;
Darbo grupės dėl VšĮ „Jaunimo karjeros ir užimtumo centras“ steigimo Palangos miesto savivaldybėje narys;
Darbo grupės dėl Vietinės rinkliavos už naudojimąsi kurorto viešąja infrastruktūra nuostatų ir viešojo pirkimo sąlygų parengimo narys.
UAB „Palangos komunalinis ūkis“ ir UAB „Palangos vandenys“ stebėtojų tarybos narys.

Elena Kuznecova:
Ekonomikos ir finansų komiteto, Kontrolės komiteto narė.
Investicijų priežiūros komisijos narė;
Darbo grupės dėl investicijų į Palangos šilumos ūkį vertinimo narė;
Darbo grupės Vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą nuostatams, vietinės rinkliavos mokėtojų komunalinių atliekų deklaravimo galimybėms ir tikslingumui bei vietinės rinkliavos dydžiams įvertinti narė.

Antanas Sebeckas:
Turizmo, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto narys.

 

Užs Nr. 001

Jūsų komentaras:

Šaunuoliai 2013-04-10 20:29 (įš / IP: 78.61.214.75)
Šaunuoliai konservatoriai ir jų meras.

Konservams NE 2013-04-09 13:06 (IP: 194.176.60.225)
Kokie jie konservatoriai, jei kuria šešėlinę vyriausybę? Įdomu ar jie ir už šešėline ekonomiką, šešėlinę šeimą, šešėlinę emigraciją, šešėlijnę kontrabandą? Didžioji dalis konservų projektų susiję su "tamsa", kaip antai projektas "Saulėlidis". Kada tamstos išlysite į viešumą, į skaidrumą?

to nESIVIENIKIT POLITIKIERIAI 2013-04-05 12:46 (IP: 78.61.104.66)
o Jus ponulis ar tik ne is tu paciu politikieriu, tik su konservatoriu pauksteliu? kad Jus taip cia save drasinates, ar tik ne is to, kad darosi siek tiek neramu, kad tiek pasipiktinusiu zmoniu?? ar tik nebijote Jus tos tiesos, kuri byloja ju lupomis.. p.s. as nemanau, kad dabartine valdzia viska daro blogai, daro ir tuos darbus, kurie reikalingi, bet faktas- tos liaupses yra neadekvacios padarytiems darbams..

nESIVIENIKIT POLITIKIERIAI 2013-04-04 23:05 (POLITIKIERIAI / IP: 78.61.214.75)
Sveikinu Palangos konservatorius. Žmonių palangiškių pasitikėjimas Jumis milžiniškas. Stipri komanda ir ŽMOGIŠKAS IR DIRBANTIS MERAS. tOKS KOMENTARŲ SKAIČIUS JAU YRA PUIKIAUSIAS IRODYMAS. pIKTUS KOMENTARUS RASO POLITIKIERIAI,KURIEMS LAAABAI NEJAUKU DAROSI ARTEJANT 2015 METU RINKIMAMS.

Nerius 2013-03-25 20:58 (IP: 86.100.151.240)
Tai va kaip cia viskas grazu.... UAB "4" kol valdys, tol cia nebus Palanga laiminga nes kol netepi UAB 3 tol Uab 4 vilkina sprendimus

Konservams NE 2013-03-19 11:59 (IP: 86.38.186.172)
To >> Pritariu 100 proc., žmonės jau senai suprato, kad pono pomidoro ŠV valdomai šutvei niekada nerūpėjo Palanga, kaip kurortas, paprasti žmonės - palangiškiai. Palangiškiai atsparūs konservų pučiamai miglai:)

Konservatorių garvežys 2013-03-17 19:24 (IP: 78.61.168.6)
2012 m. buvo parengti Globos namų ir Socialinių paslaugų tarnybos remonto darbų techniniai projektai, organizuotos viešojo pirkimo procedūros, suderinti rangos darbų pirkimo dokumentai. 1,5 metų techniniam projektui,pusę metų statybos darbams?

visiems 2013-03-17 14:29 (IP: 88.119.137.136)
visos partijos ir visuomenines grupes vienykimes pries Palangos konservatoriu nesiskaityma pries paprastus zmones ir dviveidyste!!!

Konservatoriams 2013-03-16 19:22 (IP: 86.100.11.141)
Perskaičius penktadienio dienos(2013-03-15) „Palangos tilto" laikraštį tiesiog negalėjau atsistebėti ponų pižonų konservų nachališkumu: na suprantu, kad šitas laikraštis jūsų, bet kad į laikraštį sukeltumėt tik savo pačių komentarus, kur patys save liaupsinat...gėda ir šlykštu skaityti. Nes čia matau, kad ne vien tik labai jau gražūs komentarai apie jus rašomi.

paaiškinimas 2013-03-16 19:16 (IP: 86.100.11.141)
Mero žmona Vilma Vaitkuvienė dirba pas mero sesers Neringos Skudikienės anytą Vidą Buivydienę

geda 2013-03-15 12:51 ([email protected] / IP: 86.38.205.50)
TOKIOS IZULIOS PROPOGANDOS DAR NETEKO REGETI PASAULYJE!!! GEDA! APMAUDU IR SLYKSTU, KAIP TAIP GALIMA? KUR ETIKA IR MORALE???? SMIRDANTIS STRAIPSNIS

to Formuojasi 2013-03-14 08:53 (IP: 78.61.104.50)
Taaaaip formuojasi , tai naturalus dalykas , bet kritiskas nuomones esame priversti tiesiog isrekti , kad PATYS konservatoriai ir ju liaupsintojas Ziabkus tiesiog niekina ir zemina kitamincius , PATYS kasa prarajas ir patys vel kviecia visus dirbti Palangos naudai ... Galai nesueina ...

Faktas 2013-03-14 01:49 (IP: 213.164.106.220)
Ne viskas auksas, kas auksu ziba. Si patarle sioje konservatoriu savigyroje yra itin tiksli. Jie gali ant ausu stoveti ir kuo daugiau girtis, bet nuo to daugiau sekeju neatsiras. Atvirksciai, zmonems kils itarimas, kad cia kazkas negerai ir bus atmetimo reakcija. Patarimas jiems- jei norite tikrai solidziai pasirodyti- neprisiskirkite kitu atliktu ar pradetu darbu sau; bukite kuklesni ir islaikyti, daugiau komunikuokite ir eikite i kompromisus, atsiszvelkite i visu zmoniu poreikius vadovaudamiesi ukiskumo ir sveiko proto kriterijais; uzkaskite savo nesveikas ambicijas, bukite zmonemis. Pradziai uztektu..:):):)

Nepilna ataskaita 2013-03-13 15:43 (IP: 199.48.147.39)
Mero žmona, kad ir ne dabartines kadencijos metu isidarbino, taciau nemanau, kad savo pajegomis, o dar greiciau bus kokio zeimio kadencijoje laimejusi konkursa. Miestas puosiasi, taciau jeigu ji valdytu daugiau saziningu zmoniu, tai jis zymiai labiau zengtu i prieki.

Nepilna ataskaita 2013-03-13 10:06 (xaxa / IP: 88.119.253.63)
Pamiršo meras ataskaitoje paminėti, kie per tą laiką saviškių įdarbino į „šiltesnes" vieteles. Pradėkim nuo to, kad sesers vyras „surado" „šiltą" vietelę pas Skierų komunaliniam, Švanienės dukra - rinkliavų skyriui, Gečienė- vidaus audito tarnyboj, jos sūnus- architektūros skyriuj ir sąrašas dar labai labai ilgas.....Kaminskas, Kaminskienė, Korsakas, Domarkienė(jau pabėgo).....................................

Ovidijus 2013-03-13 08:29 (IP: 78.61.251.251)
Gerbiami komentatoriai, paklauskite žurnalistų kiek kainuoja pinigėlių, kad įdėtų ataskaitą ar straipsnį į laikraštį ir pamatysite, kad eilinis mirtingasis to padaryti negali. Antras dalykas, manau tik todėl, kad laikraštis lojalus vienai politinei jėgai, konservatoriai gali sau leisti teikti tokias ataskaitas.

nezinau 2013-03-12 21:55 (IP: 78.61.224.151)
a zelwyys zenotas

primenu 2013-03-12 21:48 (IP: 78.60.213.154)
Pagal Vietos savivaldos įstatymą kasmet kiekvienas tarybos narys privalo pateikti ASMENINĘ veiklos ataskaitą.Bendrą ataskaitą nustatyta tvarka pateiks meras.Būtų įdomu sužinoti, ką nuveikė kiekvienas tarybos narys, o ir įstatymą privalu vykdyti.

to Lijanna 2013-03-12 20:24 (IP: 213.164.106.220)
ponia esate keistuole, jei tik ne elemenatri d..ra.. atsiprasau uz kietoka komentara.. pasiziurejau delfyje apie brolius macius, kurie dave i zanda ispanui - ten atsiliepimu yra 1293 !!! Tai didzioji komentatore Lijana, paklausiu jusu, tai, jei spresti pagal komentatoriu skaiciu apie svarbuma, tie Maciai 100 kartu yra svarbesni uz visus konseratosrius visoje Lietuvoje. Ar jums gerbiamoji taip neatrodo? o gal Jus dar apie konservatoriu svarbuma, sprendziate pagal krekzduciu skraidymo trajektorija arba pagal senolio Matausiaus pirsteljimu skaiciu per valanda????

Pažanga 2013-03-12 20:18 (gre / IP: 78.61.214.75)
Labai gerai, kad žmonės diskutuoja. Tik diskusiojose gimsta tiesa. O Palanga padarė tikrai didelę pažangą. O kas nenori jos matyti tas jos ir nemato. Ataskaita gera ir produktyvi. Gan per trumpą laiką padaryta daug darbų.

Konservatoriams TAIP 2013-03-12 20:14 (IP: 78.61.214.75)
Gerai dirbate. Tik nepasiduokite lengvam kitų politikų šantažui ypaš neprognozuojamam turginiui Židanavičiui. Sakė kai mero nebuvo mieste ponulis pasijautė karaliuku bandė tvarkyti Viešosios tvarkos skyrių. JUOKDARYS. Žiūrėk geriau turguj kas dedasi "Šeimininke"

Konservams NE 2013-03-12 18:19 (IP: 78.58.105.50)
Man tik įdomu, ką kitos partijos nudirbo, ir jų ataskaitas paskaityti, o ne vien tik konservų rašliavas skaityti. nesvarbu ar tai turginiai, ar tai liberalai, ar tai sosdemai, įdomu ir tiek. Konservai nuobodu, nes jau matau kas jie per paukščiai:)))

Lijana 2013-03-12 17:27 (IP: 195.182.88.82)
Darau paprasta isvada. Komentaru skiacius parodo, kad konservatoriai yra labai svarbi ir stipri politinė jega Palangoje. Viska teisingai darote. TIK Pirmyn

mierga 2013-03-12 14:53 (IP: 78.61.224.151)
labai grazus zielwyys; ypac zandai, intelekto BE, faain

formuojasi 2 stovyklos 2013-03-12 12:09 (IP: 81.7.90.216)
darosi aiskus vaizdas. formuojasi dvi grupes zmoniu: 1) tie kurie ciulba ulba, tiesiog medumi fontanais lieja apie nuostabuji mera ir konservus, tie kurie yra pazistami, tie, kurie kartu dirba, pensininkai (nors jie gal internete nera labai aktyvus) 2) ir tie kurie, yra nepatenkinti, kurie realybeje susdure su Palangos valdzia, kurie kritiski ir nepasiduodantys konservatoriu demagogijai, taip pat dalis tu, kuerie turbut tiesiog yra niurzgliai...:):)

Pamastymai 2013-03-12 11:34 (neelpaštas / IP: 88.119.253.63)
Melas - tai netiesos sakymas. Žmonės meluoja dėl įvairių priežasčių: a) dėl nežinojimo (kai žmonės neturi informacijos ir nuoširdžiai galvoja, kad tai, ką jie sako, yra tiesa ...), b) siekdami sau naudos ..., c) siekdami pakenkti kitiems ..., d) kai nori pasirodyti geresni nei yra iš tikrųjų, (pavyzdžiui, visus nuopelnus už visus Palangoje atliktus darbus prisiima sau, nors žino, kad tai nėra teisybė), f) kai "fantazuoja", kuria nerealias istorijas ... Manau , kad visa tai atsispindi konservatorių UAB-o darbuose

Sandra palangiškė 2013-03-11 17:46 (IP: 78.61.214.75)
Pritariu Janinai. Kovo 11 dienos rnginiai ir ypač koncertas buvo nepakartojamas. Ir aplamai du metus po valdžios pasikeitimo renginiai tapo labai geri.Daug žmonių, jaunos šeimos su vaikais. Naujos šventės Rugsėjo 1, Vasaros koncertų salėje, mokslų metų pabaiga su moksleiviais. Džiaugiuosi, kad pagaliau valdžia atsižvelgė į palangiškius ir įtraukia visuomenę.

Janina 2013-03-11 17:41 (IP: 78.61.214.75)
Ne partijos ar jų pavadinimai svarbiausi. Svarbiausia yra veiklūs ir kompetetingi žmonės. Ir nieko čia nuostabaus, kad konservatoriai mieste turi daug žmonių, mkurie juos palaiko. Per dau metų susiformavo jų rinkėjas, kuris yra gan stabilus. O į valdžią atėjus jaunam ir energingam merui rinkėjų kontingentas padvigubėjo. Padvigubėjo ir todėl, kad matomi darbai ir dar labai kas priklauso nuo lyderio. Šiandien koncerte smagu buvo žiūrėti į miesto vadovą.Su šypsena, visus pakalbins, ranką paduos su vaikais pabendraus. Viską daro žmogiškumas. Konservatorių frakcija yra aplamai labai stipri. Daugelį metų politikoje šbuvę žmonės teisininkas M.Skritulskas, G.Šatkauskas, D. Želvys ir dar kompetetigi ir garbingi žmonės ilgametis Botanikos parko vadovas A. Sebeckas ir igamete savivaldybės kontrolierė E. Kuznecova. Taryboje puikiai atstovauja palangiškius N. Stasiulis, A. Stankus R. Kirstukas, S. Kulikauskienė. Viską daro žmonės.

gerai, kad 2013-03-11 15:51 (IP: 78.60.213.154)
dikusija gana aktyvi, bet ji apsiriboja tik tema myliu/nemyliu. Siūlyčiau ramiai susirasti mero Kirstuko ataskaitas, kad įsitikintumėte, jog vyksta natūralus procesas, yra tęsiami pradėti darbai. Skirtumas tik toks, kad tada buvo derinama su vyriausybe, kuriamos koncepcijos, rengiami detalieji planai, kas trunka labai ilgai. Dabar jau statoma ir kai kas net baigiama. Gatvių tvarkymui skiriamos Vyriausybės planinės lėšos.Komunalinis visais laikais lėšų gauna pakankamai ir gerai tvarko miestą. Kas iš esmės naujo, tai tik eiliniai darbai.Nors gal nauja tai, kad visa tai viešinama, akcentuojama kaip nuopelnai, nors vyksta natūrali darbų tąsa. Sąžiningos konkurencijos atveju reikėtų ir pridėti žodį/tęsiama.Tęstinumas ir yra svarbiausia.

manau 2013-03-11 15:09 (IP: 213.164.106.220)
as manau, kad frakcijoje esancios partijos yra giliai seselyje. zinoma, yra puiku, kad kuo maziau yra draskomasi ir dirbama kartu del miesto (kitas dalykas kiek tai pavyksta), bet esu tikras, jei konservai sekantiems rinkimams uzsiaugins "raumenis" tos visos kitos koalicines partijos bus praspjautos per borta ir be dideliu skrupulu, neskaitant to jei konservoriai surinks dar daugiau balsu, tai kitos partijos net netures galimybes eiti i koalicija, ju netgi ir nebus. Jei ne tokie veikejai kaip zidanavicius, palaikyciau liberalu sajudi ir patarciau siek tiek rezervuociau elgtis su konservatoriais bei labiau viesinti savo darbus ir avo sprendimus.

to marija 2013-03-11 14:34 (IP: 213.164.106.220)
tai yra absurdiskiausia nuomone, kuria as kada gyvenime esu perskaites. Net zada ateme. Gerbiamoji ponia, jei as buciau konservatoriu partijoje (kaip ir bet kurioje kitoje), as labai nenoreciau, kad joje butu tokio mentaliteto ir tokio nepamatuoto patoso "zmoniu"... paziurekit ka jus rasot: "DABR REIKĖTŲ DAR PASTATYTI BASEINĄ, VISIEMS PRIEINAMĄ KAINA SPA IR DAR LEDO ARENĄ".. uz prieinama kaina? kas tai per nesamone? jus gal isivaizduojat, kad pinigais is dangaus byra ir konservatoriai juos is geros dusios tik ir tedalina??? zodziu, nera zodziu, kai zmones tokius paistalus raso, nekreipiant demesio i panegirikas konservatoriams.

papildomas patikslinimas 2013-03-11 12:09 (IP: 213.164.106.220)
butent koaliciniu frakciju apsijungimas, visos tarybos bendras darbas- yra vienas is tu geru rezultatu garantas, taciau ir tai ne pati svarbiausia salyga- SVARBIAUSIA, KAD APSIJUNGIMAS BUTU VISUOSE INTERESU GRUPESE, VISOSE VIETOSE IR VISOSE SRITYSE- IR KAD BUTU VISADA BANDOMA IESKOTI KOMPROMISU, BANDOMA EFEKTYVINTI VISU INSTITUCIJU DARBO KOKYBE IR ATSAKOMYBE.. VA TUOMET, TIKRAI KAZKAS PAJUDETU.

to straipsnio patikslinimas 2013-03-11 11:59 (IP: 213.164.106.220)
pilnai sutinku su tamstos patikslinimu. tokia kuriama vieno zmogaus garbinimo manija- arba liguistas kaimo zmoniu samones darinys arba tai Palangos konservatoriu samoningai apgalvota viesuju rysiu akcija.

Straipsnio patikslinimas 2013-03-11 10:48 (IP: 82.135.193.177)
Valdančiają koaliciją šiai dienai sudaro : TS LKD , Liberalų ir centro , Liberalų sąjudžio ir Centro partyjos .2011 metais šios partyjos savo geriausius pasiūlymus sudėjo į vieną programą ir ją dabar įgyvendina .Gaila , kad daugelis to nesupranta ir užsiima tik vieno žmogaus garbinimu .Reikia pasidžiaugti , kad buvę politiniai oponentai rado savyje atsakomybės jausmą ir susijungė į koaliciją vardan Palangos . Va čia ir yra tikroji priežastis grąžėjančios Palangos .

sodininkas 2013-03-11 06:27 (IP: 78.61.224.151)
pasirodo taryba uzsiima wien ukiniais reikalais. POLITIKA atskaitoje neatstsispindi. ISWADA butina buwo padekoti tikrajam darbininkui KONSTANTINUI SKIERUI/matyt neistenge knserwatoriai SOCDEMUI aciu pasakyt[silpna ataskaitos wieta]

to Marija 2013-03-10 22:46 (IP: 78.61.104.50)
tik nenulipk nuo susizavejimo laitelio ... Nenuslysk !!!Aina naina kiek katuciu !!! UUUUUUTIU TIUUUUU !!!!

MARIJA 2013-03-10 22:10 (YOOHO / IP: 78.61.214.75)
SVEIKINU PALANGOS KONSERVATORIUS PASIEKUS PROFESIONALIOS POLITIKOS AUKŠTUMAS.TOKS DIDELIS KOMENTARŲ SKAIČIUS REIŠKIA STIPRIOS POLITINĖS JĖGOS PRIPAŽINIMĄ. BŪKIME OBJEKTYVŪS - PER PORĄ METŲ DARBŲ MIESTUI PADARYTA NEMAŽAI. MOKĖKIME PASIDŽIAUGTI IR PALINKĖKIME NESUSTOTI.DABR REIKĖTŲ DAR PASTATYTI BASEINĄ, VISIEMS PRIEINAMĄ KAINA SPA IR DAR LEDO ARENĄ.

pastebejimas 2013-03-10 20:58 (IP: 213.164.106.220)
paziurekit kokie dazniausiai atsiliepimai apie vaitku ir jo komanda: 1) itin daug emocinio pobudzio atsiliepimu, kur jauciasi daug nuosirdumo ir pasitikejimo 2)didzioji dalis girianciu nepazymi beveik nei vieno mero- komandos darbu, nebent tik bendrais bruozais, kad kazkas grazeja, kazkas gereja.. 3)didzioji dalis girianiu- tai pazistami, draugai, kaimynai ir kazkas tas panasaus, bet kol kas praktiskai nei vieno- is zmoniu rato, kurie nera pazistami ir turi versla. 4) is girianciuju puses, absoliuciai jokios kritikos.. kas lyg ir nurodo, kad giriantieji- arba nekritiski zmones, arba tai is artimuju ratelio. 5)jei yra kritikuojama, tai daugiausia konservatoriu partneriai liberal sajudieciai. suma sumarum, kas protaujat, isvadas pasidarykit patys.

ha ha 2013-03-10 20:40 (IP: 213.164.106.220)
Geras zmogus- ne profesija. Man gaila palangiskiu, nes, suprantama, kad jie renkasi is galimu geriausiu, taciau tuos ju "GERIAUSIUS" palyginus su kai kuriais kitu miestu merais, tai ju pasirinkimas labai vidutiniskas..

burtininkas 2013-03-10 14:30 ([email protected] / IP: 78.61.238.165)
Ataskaita tik padarytu darbu iliustracija.frakcija tikrai daug padare, tik niekaip nesuprantu kodel iki dabar koalicijoje laikote kenkejus - turgini sajudi ir buvusi mera Stalmorka.

Kaimynė 2013-03-10 11:27 (kkfkrgklkewth / IP: 78.61.214.75)
Juodindami kitus patys savęs negerbiate. Tik piktas ir pilnas pavydo bei pagiežos žmogus neturi ateities. Dievas sukūrė žmogų, kad jis padėtų kitam įvairiose gyvenimo sukūriuose. Šiandien Palanga tvarkoma nepriekaištingai ir mes daugumas Palangiškių tai matome. Matome ir tai, kad pilamas purvas ant mūsų mero. Pažįstu jį beveik nuo vaikystės, pažįstu ir jo tėvelius ir galiu tik pasakyti pačius geriausius žodžius. O miestas blizga ir linkiu visiems gėrio.

mūsų energingam merui 2013-03-10 11:20 (IP: 78.61.214.75)
O aš visada balsuosiu už dabartinį merą Šarūną Vaitkų.

Palangisškis 2013-03-10 11:19 (IP: 78.61.214.75)
Pasirodo Palangos konservatoriai labai svarbūs ir populiarūs mieste ir kitiems politikams varo siaubą,nes tiek daug komentarų dar nėra buvę. Šaunuoliai onservatoriai visada balsavau ir balsuosiu už Jus, nes daugiau nėra už ką.

na na 2013-03-10 08:46 (IP: 213.164.106.220)
Keikdami ir slyksciai vadindami mera ar kitus, jus nieko nelaimesite. Nereikia keikti, nereikia plesytis. Tuos kuriuos Vaitkus ar kiti politikai ar valdininkai apgavo, neteisingai pasielge, ar kad jie yra kzkuom itariam geriau faktais delioti viesumoje. Taciau reikia buti teisingiems, apjuodinti kitus - ne pats didvyriskiausias darbas ir tai joks tikslas. tikslas- kad mes visi gyventume gerai, kad musu neapgaudinetu, kad su mumis paprastais zmonemis elgtusi pagarbiai, o jei taip nera- kad mes faktais stengtumemes irodyti is kur grybai auga..

pastebėjimas 2013-03-09 22:18 (IP: 86.100.11.141)
kol meras Pomoj atostogavo, tai kaip ir po straipsniais komentarų vienas kitas buvo. Kai tik sugrįžo - pasipylė lavina save liaupsinančių komentrų ir Židanavičių peikiančių. Šlykštu net skaityti. Ir dar (galit ir ataskaitos formoje)papasakokit ką Želvys Romoje veikė ?

loxui 2013-03-09 22:11 (lox / IP: 86.100.11.141)
į Vatikaną išvaręs ŠV tikėjosi , kad nuodėmes nuplaus.Bet kai sužiojo, kad atvyksta Švaitkus už prisidibtus negerus darbus už nuodėmes atgaikauti, tai net garbusis popiežius atsistatydino, Ir sutapk gi man taip. Prisidirbai, tai teks ir srėbti visą š...ą. Ir negalvok, kad bažnyčia išgelbės

apgautieji 2013-03-09 22:05 (loxs / IP: 86.100.11.141)
na, taip merą pažinojau galima sakyti asmeniškai. jeigu Palangos žemelė nešioja melagius, tai jis iš jų pats didžiausias

Markas 2013-03-09 17:47 (IP: 77.219.150.233)
Šlykštu skaityti kai kuriuos komentarus ypač tuos kuriuos rašo Šarūnas .... Susirinkai tikrai didele ši..... laižių komandą ir ar Vatikane nieko nepasimokei ?

Rūta Sabaliauskaite 2013-03-09 14:23 (IP: 78.61.214.75)
Ačiū, kad pagaliau Palanga pajudėjo į priekį. Nesvarbu kas valdžioje ar konservatoriai ar kiti svarbu, kad turim miesto šeimininką ko seniau nebuvo.

As 2013-03-09 11:42 (IP: 213.164.106.220)
giria tik tie zmones, kurie dirba biudzetinius darbus ir nieko nesprendzia savarankiskai. As juos suprantu, jiems viskas atrodo super.

pagalvokit 2013-03-09 11:27 (IP: 213.164.106.220)
Tolerancijos tikrai niekada nebuna per daug. Ir mandagumas ne pro sali. Bet dar geriau ukiskumas, toliaregiskumas ir sveiku santykiu tarp ivairiu socialiniu bei intereso grupiu kurimas. O to as ir nematau valdanciuju rate. Siuo atveju, girti gali tik zmones, kurie nezino ir nemato sprendimu priemimo virtuves. Jei kas nors dokumentais parodys kaip yra taikomi dvigubi valdzios standartai, jus siek tiek kitaip pradesit galvoti.

Būkite tolerantiški 2013-03-09 10:22 (IP: 78.61.214.75)
Visiems Dievo palaimos ir kantrybės. Būkite tolerantiški vieni kitiems. Ačiū

Rima 2013-03-09 10:21 (IP: 78.61.214.75)
Įspudinga ataskaita. Jeigu miestas ir toliau taip bus tvarkomas pralenksime ne tik Jurmalą, kuri jau ir taip užleido pozicijas Palangai, bet ir kitus kurortus. Šauniai darbuojatės.

To Raimondai 2013-03-09 10:18 (IP: 78.61.214.75)
Pritariu

to gene 2013-03-09 10:16 (IP: 78.61.104.50)
kai meras buvo opozicijoje , tai kiekviename laikrascio numeryje buvo jo straipsniukai su nuotraukele su pagarbia kritika valdantiesiems . Uztai jam irgi pritardavau , esu skambinusi vienu klausimu . Bet man dabar nebepatinka matomai jo aplinkos atstovu labai nekulturingas puolimas kitaminciams ... Tiesiog kaip kiemsargiai loja ... Merui tai nedaro garbes

Raimonda JAV 2013-03-09 10:16 (IP: 78.61.214.75)
Perskaičius kai kuriuos komentarus pasidaro baisu. Negi mes lietuviai esame tokie bjaurūs. Negi negalime pasidžiaugti kitų žmonių sėkme.Negi viską reikia piešti tik juodomis spalvomis. Reikia tikėti vieni kitais, pagelbėti bėdoje, pasidžiaugti jeigu yra daromi geri darbai. Pripažinkime viena, kad Palanga gražėja, keičiasi, tvarkosi. Pripažinkime, kad mūsų meras, taryba, administracija labai stengiasi. Aišku, kad visko iš kart neįmanoma pakeisti. Jeigu nors kiekvienas padarytume po mažą darbelį miestui tai gyvent čia būtų smagiau. Aš asmeniškai labai patenkinta kas dabar vyksta Palangoje. Kai parvažiavau vasara pas tėvus pasidžiaugiau, kad Kurhauzas atstatytas, kad Turgaus gatvė sutvarkyta, kad Virbališkės takas sutvarkytas, kad tvarkoma Jūratės gatvė. Atsibuskim ir nebūkim tokie pikti.

Pasiulymas 2013-03-09 10:14 (IP: 213.164.106.220)
Ka gi, Palangos tautos valiai reikia nusilenkti, ypac turint omeny, kaip cia nemazai kas bando ipirsti, kad meras turi milziniska palangiskiu palaikyma. Taigi, siulau Basanaviciaus pradzioje, prie Kurhauzo iki siu metu pabaigos pastatyti itin gerbiamam merui S.Vaitkui, miesto patronui ir gelbetojui paminkla. O ka? nors taip galetumem siam didziam vyrui atsidekoti? o ko tempti i nakti?

to Gene 2013-03-09 10:04 (IP: 213.164.106.220)
jau pradesiu balsu juoktis, pasirodo, tie kurie kritikuoja, abejoja, kitaip mato ar masto, delioja turimus faktus (zinoma, as juk neneigiu ir konservatoriu padarytu kai kuriu darbu) arba tiesiog gyvena atmerktomis akimis, TAI TOKIE YRA PAVYDUOLIAI??? Ar tai toks konservatoriskas tiesos supratimas? Ponia Gene, balsuokit ir toliau uz ka jus norit, tokiu rinkeju Lietuvoje yra visa galybe, todel Lietuva ir girgzdi. O as Jumis ir Jusu konservatoriska laimia dziaugiuosi.

Markas 2013-03-09 10:02 (k / IP: 78.61.214.75)
perskaičiau komentarus ir stebiuosi, kad konservatoriai turi didelį palaikymą. To priežastis meras.

Medvalakio gatvės gyventojas 2013-03-09 09:59 (IP: 78.61.214.75)
Nenusivyliau konservatoriais, bet aišku reikia išvalyti iš politinės daugumos keletą intrigantų ir viskas bus ok. Palaikymą turite milžinišką.Laukiame tolimesnių darbų.

Genė 2013-03-09 09:54 (IP: 78.61.214.75)
Pasakysiu tiesiai šviesiai be jokių užuolankų :nekreipkit dėmesio į pavyduolius komentatorius dirbkit ir toliau taip, o mes palanangiškiai viską matom ir savo balsą atiduosim kituose rinkimuose. Bravo

abejoju 2013-03-09 09:52 (IP: 213.164.106.220)
Stai kaip, va ir sitaip aguoneles dygsta. :):):)Viename komentare perskaiciau idomia minti t.y. kad sioje taryboje ir tarnybose dirba eile idomiu personaliju: vicemeras Sime, tarybos narys Zidanavicius, vyr. architektas Bradunas (idomiausias egzempliorius), tarybos narys Martinkus, mero pavaduotojas Sime, tarybos narys Zulkus (kaip itariama, pasinaudojes Martinkaus paslaugomis), Viesosios tvarkos skyriaus vedejas Keinys ir dar nezinia kas ir kiek, kurie arba itariami arba jau nubausti, arba kitaip susitepe savo mundurus... dabar skaitau sia puikiu darbu ir liaupsiu ataskaita, bet man kaip paprastam zmogui nesueina galai... dalis tu ir kitu personaliju, kuriu mes net nezinome- dirba ir prisidirba su konservatoriais? arba konservatoriai, kaip valdantieji, priima i darba prisidirbusius? Ar tai normali konservatoriska demokratijos ir valdymo praktika? juk kiekvienas mes renkames su kuo i kalnus einame, o su kuo net grybauti bijome. Zodziu, faktai kalba uz save ir ta pompastika tikrai kelia abejoniu.

ARTURIUKAS 2013-03-09 09:52 (IP: 78.61.214.75)
AČIŪ KONSERVATORIAMS IR JŲ MERUI. ATASKAITA ĮSPŪDINGA. PALANGA BUNDA IŠ LETARGO MIEGO KO SENIAU NET NEPAGALVOT BUVO NEĮMANOMA.

liberalas 2013-03-09 09:17 (IP: 78.61.251.251)
Nuo kada konservatoriai yra už modernius dalykus ? ? ? Stabdžiai jie yra , o ne modernistai.

kak 2013-03-09 08:32 (IP: 213.164.106.220)
chi chi ch... Stai, sprendziant is ataskaitos, koks naujas istorinis faktas Lietuvoje atsitiko: konservatoriai per du metus pastate is naujo Palanga !!!!! valio !!! Palanga atsirado is dulkiu ir visi kiti merai, kitos valdzios, pradedant nuo Smetonos laiku tik kapstesi nedideleje smelio dezeje ant plyno lauko.. :):) Vargeli tu vargeli..

ejau 2013-03-09 08:14 (IP: 213.164.106.220)
esu zmogus is salies. Perbegau akimis komentarus. Pasakysiu ispudis dviprasmiskas ir paradoksalus: is vienos puses lyg ir dziugu butu, kad Palangos zmones turi kuo pasidziaugti,bet is kitos, nors ataskaita konservatoriu, bet viskas kvepia PARTINIU MITINGU. Nes tikroje ataskaitoje nera nei zodziu pamineta, kas nepadaryta ir kas net neturi perspektyvu, kad bus pradeta daryti (atrodytu, kad Palangoj vyksta Lietuvoje ar pasauly nematyti dalykai t.y. kas padaryta pristatoma kaip stebuklas). Bet gal tai kaimo fenomenas?

Juozas 2013-03-08 22:45 (IP: 78.61.214.75)
Gera ataskaita ir viskas per 2 metus. Pagarba TS-LKD frakcijai ir merui Šarūnui.

2013-03-08 22:40 (IP: 78.61.79.246)
pakels nors ir taip yra VIENOS didziausiu Lietuvoje atlyginimo naujam vadovui reikia

2013-03-08 22:33 (IP: 78.61.79.246)
pakils

Vandens kainos nekilo nemeluokite 2013-03-08 22:31 (IP: 78.61.214.75)
Nemeluokite niekas vandens kainų nepakėlė.Jos nekito jau beveik 10 metų.

2013-03-08 22:01 (IP: 78.61.79.246)
dabar aisku kas itryne Zelvi iPalangos vandenis ir kam dekoti uz naujas didesnes vandens kainas

Rinkėja 2013-03-08 21:34 (IP: 78.61.214.75)
Stipri ir vieninga konservatorių komanda.Kitoms politinėms partijoms reikėtų pasimokyti taip vieningai dirbti miesto ir palangiškių labui. Aplamai galėtų pas konservatorius pereiti A.Stankus, N.Stasiulis, G.Valinevičius,R.Mikalkėnas, R. Kirstukas, S. Kulikauskienė,Martinkėnas ir miestas suklestėtų nebeūtų tų politinių intrigų.

Prie ko tas namas 2013-03-08 21:20 (IP: 78.61.214.75)
Prtie ko čia namas. Jeigu politikieriams komentatoriams kazkas nepatinka jie tuoj pat pereina i puolima. Mazai issilavinusiu žmoniu politikoje. Jiokios pagarbos vieni kitiems tik purva pilt. Geda. O miestas tikrai keiciasi i gera puse nors kai kam tai ir nepatinka.

Niekas namaeluoja 2013-03-08 21:16 (IP: 78.61.214.75)
Silumos punktus priziuri ne Komunalinis ukis, o Zidanavičiaus partietis Rimantas Gliožeris Palangos šilumos tinklai.

kirstukas 2013-03-08 21:15 (IP: 78.61.104.50)
ne tik gerai savivaldybeje dirba , bet ir nuostabus draugas jam staciusiam nama , tokia galinga uzuoveja , kad draugeliui neegzistuoja jokie teisiniai normatyvai...

2013-03-08 21:06 (IP: 78.61.79.246)
bet komunalinis ukis silumos punktu nepriziuri ,kaip galikainas atpiginti kik mokejom preitais metais tiek mokam ir dabar tik prieziura suprastejo, kam vel liaupsint komunalini ir meluot

Markas 2013-03-08 18:24 (Kestas / IP: 78.61.214.75)
Gerai dirba ne tik šie politikai. Man patinka Nerijaus Stasiulio, Albino Stankaus, Remigijaus Kirstuko darbas Taryboje.

Nepartinis 2013-03-08 18:23 (nepartinis / IP: 78.61.214.75)
Vienintelė frakcija Taryboje atsiskaitė Visuomenei.Geras pavyzdys kitiems. Aišku ankstesniais metais nebuvo ko atsiskaitinėti nes nebuvo ir darbų.

Aistė 2013-03-08 18:19 (IP: 78.61.214.75)
Ir iš tiesų. Labai daug Palangai padarytų darbų. Iki šiol dar taip nebuvo. Ir tik per 2 metus. Reikejo kitiems meras ir komandoms tik daryti ir Jums nebutume galeje graziu komentaru.

Slove 2013-03-08 18:05 (IP: 81.7.90.216)
Perskaicius Palangos konservatoriu ataskaita, akyse nusvito. Supratau, kad daug ka praziurejau, daug ka pramiegojau. Zodziu, pajutau kaip greitai prades lyti dangiskais migdolais, kad ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio istorikai prades rasyti epinius kurinius apie nuostabu Palangos mera ir jo komanda (Cia kaip apie karaliu Artura ir jo riterius). Aleliuja, Palanga, arba kitaip, Kamelotas isgelbetas. Tik gaila, kad taip pigiai zmones leidziasi apmulkinami, nebent jie suinteresuoti.

kaip sekasi? 2013-03-08 17:58 (IP: 81.7.90.216)
ar jau prasidejo rinkimai, kad tokia gausa liaupsiu?? dar gal kiek ankstoka, bet kas cia gali zinoti paprastas zmogelis. zinoma, nenoreciau sakyti, kad nieko nera daroma, bet tai kas daroma, tai tik KOSMETINIS REMONTAS. pasiziurekit i drauskininku mera ir jo komanda, suprasit, kad pirmiausia savo mentalitetu esama dar labai vidutiniokiskoje lygoje. zodziu, girti gali tik tie, kurie darbuose nesusidure su siais ponais.

Bus gražus pavasaris 2013-03-08 16:20 (IP: 78.61.214.75)
Pavasarinė politinė talka tikrai bus. Ir su šluotom ir su grėbliais. Savivaldybės politinė dauguma atsinaujins.

Liberalcentristas 2013-03-08 16:16 (Centristas / IP: 78.61.214.75)
Girdėjau viena ausimi, kad konservatoriai ruošiasi politinei talkai. Reikia apsivalyti nuo kenkėjų. Smagu bus žiūrėti kaip nebeliks Židučio ir jo tarnų savivaldybėje.

Giedrė 2013-03-08 16:10 (IP: 78.61.214.75)
Viskas gerai tik pabaikit su tuo menkysta turginiku. Kiek jis dar kiš pagalius. Nereikalingas jis politinei normalių žmonių daugumai. Inrigantas jis su stora pinigine ir neaiškios kilmės pinigais. Paluckas žymiai geriau ir doras ir protingas vaikis.

Andrius Klimavičius 2013-03-08 15:54 (IP: 78.61.214.75)
Palangos konservatoriai ir jų meras jau įrašyti į istorijos puslapį. Dar niekada Palanga nebuvo taip gražiai tvarkoma.

konservatoriams 2013-03-08 15:37 (IP: 78.61.104.50)
noreciau jusu aktyvaus dalyvavimo pavasarineje talkoje su grebliais , o ne tik cia save liaupsint !!!Kad gerai dirba - tai tik konservatoriai vieni , o i talka tai visiems pareiga ...Lauksim...

Stanislovas Baltijos aikštė 2013-03-08 15:05 (IP: 78.61.214.75)
Šaunuoliai Palangos konservatoriai. Balsavom ir balsuosim. Dar niekada nenuvylėte.

Prisidedu prie išsakytų komentarų 2013-03-08 14:56 (IP: 78.61.214.75)
Esu kritikas ir nemėstų švaistytis pagyrimais, bet tuo pačiu stengiuosi būti ir objektyvus. Pripažinsiu, kad netikėjau, kad merui Šarūnui Vaitkui taip seksis valdyti miestą. Per 2 nepilnus kadencijos metus tikrai yra į ką pažiūrėti: Atgimęs Kurhauzas, statomas sporto kompleksas, statomas kempingas, rekonstruota daug gatvių, šaligatvių, miestas tvarkomas nepriekaištingai,gautas naujas pastatas savivaldybei, bus pastyta autobusų stotis, Birutės parke ir Gintaro muziejuje verda darbai, greit turėsime naujas biokuro katilines. Atgimsta užstrigusios stybos, kuriose bus sukurta daug darbo vietų, naujas vaikų džiaugsmas- parkas prie pušyno, atgimstanti Vasaros estrada, naujai tiesiamas aplinkelis ir dar daug kitų matomų darbų.Ir tai tik per nepilnus 2 metus. Aišku dar yra ką tvarkyti, bet tam reikalingas laikas. Svarbiausia, kad yra norima pakeisti situaciją Palangoje. Sveikatos visiems kas prisideda prie šių darbų.

Palangiškė 2013-03-08 14:25 (IP: 78.61.214.75)
Gerą ir patikimą komandą subūrė meras. Kaip sako vienas už visus visi už vieną. Darbai kaip iš pypkės dūmai matomi. Nuoširdžiai linkiu taip gerai vadovauti miestui.

2013-03-08 14:06 (IP: 78.61.214.75)
O aš Dainiui rašau 10. Paprastas ir nepasipūtęs kaip kiti Tarybos politikai.

Angelina 2013-03-08 13:58 (IP: 78.61.214.75)
Elenai, Šarūnui ir Skritulskiui rašau 10. Antanui ir Šatkauskui 9, Želviui ačiū.

to Konservams ne 2013-03-08 13:55 (IP: 78.61.214.75)
Kita partija dirba turguje ir jai visai neblogai sekasi. Buchalteris moka skaičiuoti. Buchalteris ir už bėgimą balsuoja, kad tik pakenktų verslininkams.

Nesustokit 2013-03-08 13:52 (IP: 78.61.214.75)
Geras meras ir jo komanda. Jeigu taip ir toliau dirbsite visada Jus rinksime. Aš kalbu rimtai. Su kuo mieste bepakalbėčiau visi žmonės labai patenkinti darbais.

Pritariu Daruotojai 2013-03-08 13:49 (IP: 78.61.214.75)
Jis tikrai gadina Tarybos įvaizdį kaip į medaus statinę ipiltas deguto šaukštas. Apsivalykite.

Darbuotoja 2013-03-08 13:48 (Rima / IP: 78.61.214.75)
AČIŪ. Dirbate gerai. Tik reikia pačioje miesto Tarybos daugumoje apsivalyti. Garbės neprideda Židanavičiaus isišokimai. Ir kam jis aplamai reikalingas politinėje daugumoje ? Geriau pasikalbinti Krasauską su Krasauskiene arba Palucką.

Indrė Petrošiūtė 2013-03-08 13:35 (Palangiškė / IP: 78.61.214.75)
Prieš du metus abejojau ar balsuoti už Vaitkaus suburtą komandą. Gavau žalią leidinuką, perskaičiau ir patikėjau. Vakar jį vėl atsiverčiau ir neapsirikau atiduodama savo balsą. Dauguma darbų jau įvikdyti kiti pradėti ačiū. Pirma politikų programa Palangos politinėje padangėje, kuri vykdoma.Linkiu tolimesnio gero darbo Taryboje.

2013-03-08 13:31 (IP: 78.61.214.75)
Ačiū už didelius darbus Palangai ir čia gyvenantiems žmonėms. Nepalūžkite.

Pedagogė 2013-03-08 13:29 (Jurgutis / IP: 78.61.214.75)
Nuoširdūs ir geri žmonės. Sveikatos ir laikykitės visi kartu. Žmonės Jumis pasitiki ir toliau pasitikės. O norinčių Jus supykdyti šimtai. Nepasiduokit eilinėm politikų provokacijoms. Visada balsuosiu už šiuos žmones. Vienigai, ryžtingai eikite į priekį ir parodykite, kad galite pakeisti Palangą į gerąją pusę. Mes tikime ir matome pokyčius. Per du metus Palanga padarė progresą.

Povilas Žvejų g. 2013-03-08 13:23 (ę / IP: 78.61.214.75)
Rimti žmonės ir atsakinga komanda. Balsuosiu ir toliau.

Palangos konservatoriai jėga 2013-03-08 13:21 (r / IP: 78.61.214.75)
Taip taip Židanavičiau. Konservatorių frakcija triuškinančiai laimės ir sekančius rinkimus, o tu liksi nulis ir toliau varinėsi mašinas. Palanga balsavo už merą Vaitkų ir toliau balsuos. Konsrevatoriiai nekalba vėjų, o dirba ryžtingai. Dabar stiprina savo pozicijas.

Konservams NE 2013-03-07 20:59 (IP: 89.117.253.142)
O ką, kitos partijos nedirbo??? Kad ataskaita parengė tik konservai. Jie be kitų visiškas ir absoliutus nulis:)

Taip pat skaitykite

Gegužės 8 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad atstovaudamas fiziniam asmeniui savivaldybės taryboje, buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys A. Jokūbauskas pažeidė įstatymą - iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimą atstovauti (20 straipsnio 1 dalis).  


"Klausimas apie Tarybos sprendimų projektų skaičių man yra truputį keistas – skirtingų kadencijų Savivaldybės tarybos nerungtyniauja, kuri parengs daugiau sprendimų. Tarybos sprendimus diktuoja įstatymai, įstatymų pakeitimai, įvairios valstybės institucijų parengtos tvarkos," - "Palangos tiltui" pabrėžė meras Šarūnas Vaitkus.


Trečiadienį, balandžio 24 d., vykusio Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu paskirta savivaldybės administracijos direktorė. Ja tapo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovė Akvilė Kilijonienė. Slapto balsavimo metu A. Kilijonienės kandidatūra palaikyta vienbalsiai.


Miesto taryboje - manevrai lyg prieš mūšį

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2018 03 29 | Rubrika: Savaitės komentaras

Per trumpą laiką miesto taryboje - antras tarybos narių pasikeitimas. Vakar vykusiame posėdyje daugelio buvo išgirsta netikėta žinia - iš miesto valdžios pasitraukia konservatorius Vaidotas Bacevičius. Atsilaisvinusią vietą taryboje užims po jo Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų rinkimų sąraše buvusi Irena Švanienė.


Per pirmą kadenciją miesto savivaldybės Taryboje Arvydas Dočkus, anot jo paties, apsiprato, o antrojoje dabar jaučiąs „malonumą“. „Labai gera žinoti, kad prisidedu prie didžiausio šalies kurorto raidos. Prisipažinsiu, kad pirmoje kadencijoje ne visų sprendimų kelias iki Tarybos – kas slypi jų esmėje– visada būdavo aišku. Dabar labai patogiai...


Palangos miesto savivaldybės naujoji taryba pirmąjį posėdį surengė Kurhauze. Praėjusį antradienį 21 naujosios kadencijos nariai davė priesaiką gerbti ir vykdyti Lietuvos Konstituciją bei visi be išimties prašė Dievo pagalbos. Visi Tarybos nariai gavo Tarybos nario pažymėjimą, suteikiantį jiems teisinės neliečiamybės statusą, ir Tarybos nario ženklelį. Prezidentės...


Vakar į paskutinį 54-ąjį 7-ojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdį rinkosi šventiškai apsirėdę 2011 metais išrinkti miesto politikai. Prieš vidudienį, išklausę mero Šarūno Vaitkaus kalbos, padėkos raštais bei Malgorzatos Omilanovskos knygomis „Pabaltijo Zakopanė. Palanga Tiškevičių laikais“ apdovanoti...


„Šie metai Palangai buvo išties sėkmingi: nepaisant iškilusių sunkumų, įvykdysime Savivaldybės biudžeto planą, gausu tiek pradėtų, tiek įgyvendintų projektų. Labai sklandžiai dirbo miesto Taryba: dauguma posėdžių neužtrukdavo visos dienos. Tai rodo, jog mes per šiuos metus subrendome ir, vieningai priimdami sprendimus, išties pateisiname mūsų...


Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos pareiškimas miesto tarybai  5

TS–LKD frakcijos nariai: Dainius Želvys Mindaugas Skritulskas Elena Kuznecova Antanas Sebeckas Gediminas Valinevičius Šarūnas Vaitkus, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas

Pastaruoju metu miesto spaudoje skelbiami tarybos opozicijos atstovų objektyviais faktais neparemti kaltinimai valdančiosios daugumos koalicijai, nepagrįsti priekaištai dėl Palangoje vykdomų projektų kelia ne tik Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nuostabą bei pasipiktinimą.


Palangiškiams Savivaldybės taryboje atstovaujantys Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos nariai sėkmingai įgyvendina uždavinius, kuriuos dėl miesto gerovės yra užsibrėžę pasiekti per ketverius šios kadencijos miesto Taryboje metus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas