Saudargas nesureikšmina aptrupėjusios konservatorių frakcijos Kauno taryboje: asmeninės ambicijos aukščiau partijos

Palangos tiltas, 2022-01-26
Peržiūrėta
1678
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Paulius Saudargas. Delfi.lt nuotr.
Paulius Saudargas. Delfi.lt nuotr.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijai priklausantis parlamentaras Paulius Saudargas nesureikšmina to, kad prie ekspremjero Sauliaus Skvernelio buriamos partijos nusprendė prisijungti keli Kauno savivaldybės taryboje dirbantys konservatoriai. Pasak politiko, kolegų apsisprendimas jungtis prie konkurentų tikrai nereiškia TS-LKD eižėjimo. Jo manymu, tai sprendimas, kurį veikiausiai padiktavo asmeniniai politikų interesai bei nepatenkintos ambicijos.

„Nedrįsčiau kažkokių apibendrinimų daryti. Tai kol kas vienetinis atvejis. Nesu plačiau girdėjęs, kad būtų koks nors dreifavimas į šią pusę. Jei politikoje yra kažkokių asmeniškumų ir asmeninių interesų tai taip ir pasisuka gyvenimas“, – „Žinių radijui“ samprotavo konservatorius.

Apie tokius asmeniškumus P. Saudargas užsiminė komentuodamas tai, kad antradienį konservatorių frakcijos seniūnė Kauno taryboje Edita Gudišauskienė pranešė kartu su kolega Vygantu Gudėnu paliekanti TS-LKD frakciją Kauno miesto savivaldybės taryboje.

P. Saudargas spėliojo, kad Kauno politikų sprendimas jungtis prie S. Skvernelio buriamos partijos yra susijęs su nepatenkintomis asmeninėmis ambicijomis.

„Galbūt gerbiama Edita nebuvo patenkinta susiklosčiusia padėtimi, savo asmeninėmis pozicijomis Kauno skyriaus sueigoje, gal dėl kandidatavimo į Seimą negavo tos pozicijos, kurios norėjo ir dėl to pasuko kita kryptimi. Taip jau atsitinka, kai žmonės iškelia asmenines ambicijas aukščiau partijos. Jie tokią teisę turi, kiekvienas renkasi pagal save ir renkasi tai, kur jam geriau bei šilčiau. Aš būtent per tokią prizmę vertinčiau šią situaciją, tai ne kokie tektoniniai ar asmeniniai dalykai“, – apibendrino politikas.

Šią savaitę Palangoje įvyks S. Skvernelio ir kitų buvusių „valstiečių“ frakcijos narių buriamos Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ steigiamasis suvažiavimas. Nors teigiama, kad būsimos partijos pirmininku pretenduos tapti keturi jos steigėjai, veikiausiai už naujos partijos vairo stos ekspremjeras S. Skvernelis.

Pastaruoju metu buvo ir daugiau pranešimų, kad prie naujos politinės jėgos nusprendė jungtis kitoms partijoms priklausantys politikai. Daugiausiai dėmesio susilaukė įtakingų „valstiečių“ ir socialdemokratų persimetimas į S. Skvernelio lyderiaujamą stovyklą.

ELTA

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tėvynės Sąjungos – Lietuvos Krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos skyriai baigė kelti kandidatus į ateinančiais metais vyksiančius šalies prezidento ir Europos parlamento rinkimus.


Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijoje vis garsiau šnekant apie nepasitenkinimą prezidiumo sprendimu siūlyti pirmalaikius Seimo rinkimus, konservatorių Naujamiesčio skyrius prašo šaukti partijos Tarybos posėdį.


Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijai priklausantis parlamentaras Paulius Saudargas nesureikšmina to, kad prie ekspremjero Sauliaus Skvernelio buriamos partijos nusprendė prisijungti keli Kauno savivaldybės taryboje dirbantys konservatoriai. Pasak politiko, kolegų apsisprendimas jungtis prie konkurentų tikrai nereiškia TS-LKD eižėjimo. Jo manymu, tai sprendimas...


Sauliaus Skvernelio ir jo bendražygių kuriama partija – Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ – pildo bendraminčių ratą. Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis kartu su devyniais tarybos nariais įsteigė šios naujos politinės jėgos frakciją savivaldybės taryboje.


Miesto Tarybos narei Renatai Surblytei paskelbus apie pasitraukimą iš Socialdemokratų partijos, taip pat iš miesto Tarybos jungtinės „Socialdemokratų ir komiteto „Palangiškiai“ frakcijos, kuri po R. Surblytės pasitraukimo iširo, jos buvusi seniūnė ir Palangos socialdemokratų pirmininkė Svetlana Grigorian kol kas į kitas Tarybos frakcijas...


To Palangos miesto Taryboje dar niekada nebuvo – dvi frakcijos pasiskelbė esančios Tarybos opozicija. Ir kurorto socialdemokratų lyderė Svetlana Grigorian, ir socialdemokratdarbiečių skyriaus pirmininkė Elena Kuznecova įsitikinusios, kad būtent jų vadovaujamos frakcijos Taryboje yra tikroji Tarybos opozicija. Būtent su pastarąja nori dirbti meras Šarūnas Vaitkus – jo...


Miesto taryboje - manevrai lyg prieš mūšį

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2018 03 29 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Per trumpą laiką miesto taryboje - antras tarybos narių pasikeitimas. Vakar vykusiame posėdyje daugelio buvo išgirsta netikėta žinia - iš miesto valdžios pasitraukia konservatorius Vaidotas Bacevičius. Atsilaisvinusią vietą taryboje užims po jo Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų rinkimų sąraše buvusi Irena Švanienė.


Vakar miesto savivaldybės Tarybos posėdis prasidėjo pranešimu apie apie naujos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos įkūrimą.


Vakar, prieš prasidedant Tarybos posėdžio darbotvarkės svarstymui, opozicijoje buvęs valdančiajai daugumai partijos Tvarka ir teisingumas (TT) narys Gediminas Valinevičius pareiškė, kad nuo šios dienos jis nebėra šios partijos narys ir palieka opozicijos gretas Palangos miesto Taryboje. O posėdžio pabaigoje konservatorius Dainius Želvys Tarybą informavo, kad G....


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Julius Tomas Žulkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžiui.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius