Reikšmingas „ChatGPT“ atnaujinimas: gali aukštu balu išlaikyti net advokatūros egzaminą

Palangos tiltas, 2023-03-15
Peržiūrėta
1103
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Reikšmingas „ChatGPT“ atnaujinimas: gali aukštu balu išlaikyti net advokatūros egzaminą

Interneto sensacija tapusį dirbtinio intelekto pokalbių robotą „ChatGPT“ papildė reikšmingas atnaujinimas. „OpenAI“ išleido pokalbių roboto „GPT-4“ versiją – nuo šiol pokalbių robotas veiks dar tiksliau ir įspūdingiau – gebės pasiūlyti receptą iš jūsų šaldytuvo turinio ar aukštu balu išlaikyti net advokatūros egzaminą.

„Išbandant naują „GPT-4“ versiją, programa atliko įvairius testus, kurių rezultatai nustebino. Pokalbių robotas išlaikė net advokatų kvalifikacinį egzaminą, teisės mokyklos priėmimo testą, stojamuosius matematikos ir kalbinius egzaminus. Iš visų testų, programa surinko ne mažiau 88 procentų“, – pranešime žiniasklaidai sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Anot išmaniųjų įrenginių eksperto, programos atnaujinimas leis generuoti dar tikslesnius, kūrybiškesnius ir įžvalgesnius atsakymus į bet kokį pateiktą klausimą. Be to, programa nuo šiol supranta ne tik tekstą, bet ir vaizdus – pateikus nuotrauką, robotas ją išanalizuoja ir pateikia atsakymą į užduotą klausimą.

„Pavyzdžiui, įkėlus savo šaldytuvo turinio nuotrauką, programa ne tik įvardins, kokie produktai matomi, tačiau paprašyta ir sukurs receptą iš jūsų turimų produktų ir pateiks išsamius nurodymus, kaip gaminti“, – sako „Bitės Profas“.

Atnaujinta programa ne tik gali atpažinti objektus nuotraukose, tačiau ir atsakyti, kas įkeltame vaizde atrodo neįprasta, juokinga ar pan. 

„Programa analizuoja ne tik nuotraukas, bet ir kitus vizualiai pateiktus duomenis – diagramas, žemėlapius. Kai tik naujoji versija taps prieinama Lietuvoje, turėsime neįtikėtinai pažangų įrankį, galintį palengvinti daugybę užduočių kasdien – nuo idėjos, ką pasigaminti vakarienei iki sudėtingo programinio kodo sugeneravimo“, – aiškina M. Vrubliauskas.

Anot M. Vrubliausko, „GPT-4“ versiją jau naudoja ir kitos programos, tarp jų – kalbų mokymosi programėlė „Duolingo“, kuri dėl atnaujinimo galėjo įdiegti naują kalbų mokymosi pakopą.

Naujoji „GPT-4“ versija kol kas yra prieinama tik JAV vartotojams, įsigijusiems mėnesinę „ChatGPT“ prenumeratą, kainuojančią 20 JAV dolerių. 

Eglė Girdauskaitė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kol 24-ųjų pamečiui rengiamų didžiausių Baltijos šalyse „Aurum 1006 km lenktynių“ dalyviai paskutines detales prieš šeštadienio egzaminą gludina treniruotėse, savo varžybas pradėjo ir tradicinio žiūrovų slalomo mėgėjai.


Kviečiame dalyvauti nuotoliniuose seminaruose „Daugiabučių namų atnaujinimas / modernizavimas“.


Interneto sensacija tapusį dirbtinio intelekto pokalbių robotą „ChatGPT“ papildė reikšmingas atnaujinimas.


Klaipėdos universiteto ligoninės veiklos pradžią ketvirtadienį, vasario 9 d., pažymėjo iškilminga ceremonija Klaipėdos koncertų salėje. 


Dabartinis pasaulis nestokoja išbandymų šiuolaikiniam žmogui – tenka kovoti su stereotipais, norima visur suspėti, tapti geriausiais ir užsikabinti sau nematomus medalius. 


Savaitgaly tiek Klaipėdoje vyko kvalifikacinis diržų laikymo egzaminas, kurio metu Palangos karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai kėlėsi kvalifikaciją ir žengė dar vieną žingsnį juodo diržo link. Į egzaminą susirinko shodaniečiai sportuojantys ne tik Palangoje, bet ir Klaipėdoje, Kretingoje, Plungėje ir Telšiuose, o įvertinti jų žinias atvyko kvalifuokota Lietuvos karatė...


Tokio išbandymo karate ugdytiniams dar neteko patirti. Pirmą kartą daugiau nei 300 vaikų ir suaugusiųjų Palangos oro uoste demonstravo per metus pasiektus rezultatus – jie laikė karatė kyokushin diržų egzaminą, o kylančių ir besileidžiančių lėktuvų keleiviai tapo jų žiūrovais.


Rugsėjo 29 d., antradienį, 12 val., Palangos miesto bendruomenė kviečiama dalyvauti Konstitucijos egzamine. Visuotinėje teisinių žinių pasitikrinimo akcijoje taip pat kviečiami dalyvauti visi Lietuvos piliečiai. Egzamino užduotys bus parengtos skirtingoms tikslinėms grupėms: teisinį išsilavinimą turintiems ir jo siekiantiems piliečiams bei piliečiams, neturintiems ir...


Vakar į „Palangos tilto“ redakciją pristatyti laikraščio skaitytojams savo miesto viziją, jei būsią išrinkti merais, rinkosi tokio iššūkio nepabūgę politikai, kandidatuojantys į Palangos mero postą pirmąkart vyksiančiuose tiesioginiuose rinkimuose. Deja, iš septynių kviestųjų redakcijos duris pravėrė tik trys kandidatai: Centro partijai...


Pinigai – tik socialinėms įstaigoms išlaikyti

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 01 26 | Rubrika: Miestas

Šiųmečiame kurorto savivaldybės biudžeto projekte Socialinės apsaugos programai įgyvendinti iš viso numatyta skirti 702 tūkst. litų. Kaip sakė programą pristačiusi Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Genutė Kavarzienė, iš esmės lėšos skirtos įstaigoms išlaikyti. Globos namams - 380,2 tūkst. litų, Socialinių paslaugų tarnybai – 260,7 tūkst. litų bei L.ir J.Siručių šeimynai ir socialinėms...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius