Rekonstruoti visi įvažiavimai į Palangą ir Šventąją

Palangos tiltas, 2023-08-02
Peržiūrėta
4037
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Rekonstruoti visi įvažiavimai į Palangą ir Šventąją

Savivaldybė praneša, kad rekonstruoti visi įvažiavimai į Palangą ir Šventąją. Baigiami ir Klaipėdos plento atkarpos nuo Virbališkės tako iki Kunigiškių g, kelio rekonstrukcijos darbai. 

Aldo Kazlausko nuotraukos

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Baigiama rekonstruoti Sermiesčio gatvė, šiuo metu jau klojamas asfaltas. 


Savivaldybė praneša, kad rekonstruoti visi įvažiavimai į Palangą ir Šventąją. Baigiami ir Klaipėdos plento atkarpos nuo Virbališkės tako iki Kunigiškių g, kelio rekonstrukcijos darbai. 


Birželio 18 d. visi kviečiami apsilankyti Šventojoje, kur pirmą kartą vyks retro muzikos festivalis „La Mer“. 


Neseniai pradėto rekonstruoti senojo Kretingos miesto parko istorija siekia beveik 100-metį. Istoriko Juliaus Kanarsko duomenimis, Kretingos dvaro Vaitiškių 21 ha sklypas miestui atiteko 1925 m. Žemės reformos komisijai jį suvalstybinus.


Trečiadienio rytmetį Savivaldybė informavo "Palangos tiltą", kurie įvažiavimai į Palangą ir kokiomis priemonėmis blokuojami nuo šiandien iki sausio 3 d. 24 val. Kelių į kurortą blokavimas vyks nenutrūkstamai ir visomis darbo dienomis, ir savaitgaliais ar per šventes. "Palangos tiltas" pateikia visą sąrašą.


Vos savaitė liko iki trečiojo baikerių festivalio „BeachBikeFest“ Šventojoje. Jo siela ir organizatorius Vaidas Šimaitis šiomis dienomis vos bluostą sudeda. „Įsitikinęs, kad bus didelė ir smagi šventė. Per keturias dienas tikimės sulaukti apie 2 tūkst. baikerių, visus linksmins 23 muzikos grupės, ir roko, ir popso, kad visi būtų patenkinti“...


Jau netrukus Šventosios gyventojai ir svečiai džiaugsis visiškai atnaujinta Jūros gatve – rekonstrukcijos darbai bus baigti dar šiais metais.


Grupė Palangos Trečiojo amžiaus universiteto Kraštotyros ir turizmo fakulteto dviračių entuziasčių mokslo metų užbaigimo proga saulėtą pavasarišką gegužės dieną leidosi dviračiais į žygį Šventosios link.


Kavinė „Banga“: griauti negalima rekonstruoti

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 02 23 | Rubrika: Miestas

„Griauti negalima rekonstruoti“ – kur šioje frazėje bus padėtas kablelis, kokį sprendimą priims tie, nuo kurių priklausys 1976 metais architekto Gintauto Telksnio projektuoto vėlyvojo modernizmo stiliui priskiriamo kavinės-restorano „Banga“ pastato, esančio J. Basanavičiaus gatvės pradžioje, likimas? Dabartiniai jo šeimininkai siūlo:...


Švęsti Joninių – į Šventąją

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 06 19 | Rubrika: Miestas

Dar prieš kurorto šventę gegužės viduryje Palangoje buvo girdėti nuomonių, jog siekiant pritraukti ir linksminti poilsiautojus, kurorte reiktų susirūpinti ir Joninių šventimu. Tačiau šiemet, kaip ir pernai, ir daugelį metų prieš tai, Jonams ir Janinoms didesnę šventę siūlo Šventoji.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius