Kur blokuojami įvažiavimai į Palangą? Pilnas sąrašas kelių

Palangos tiltas, 2020-12-16
Peržiūrėta
1608
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kur blokuojami įvažiavimai į Palangą? Pilnas sąrašas kelių

Trečiadienio rytmetį  Savivaldybė informavo "Palangos tiltą", kurie įvažiavimai į Palangą ir kokiomis priemonėmis blokuojami nuo šiandien iki sausio 3 d. 24 val. Kelių į kurortą blokavimas vyks nenutrūkstamai ir visomis darbo dienomis, ir savaitgaliais ar per šventes. "Palangos tiltas" pateikia visą sąrašą.

Kelio ženklai Nr. 303 „Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas“ su tvorelėmis įrengti:


Klaipėdos pl., prie sankryžos su keliu Nr. A13 A13 (arba kelių Nr. E272 (sutampa su A13) ir 2253 sankryža);

Kretingos gatvėje prieš žiedą su Vasaros ir Valteriškės gatvėmis;

Darbėnų kelyje prie sankryžos su keliu Nr. A13;

Liepojos plente prie sankryžos su keliu Nr. A13;

Monciškės gatvėje prie sankryžos su keliu Nr. A13;


Elijos gatvėje prie sankryžos su Miško gatve;

Jonpaparčio gatvėje prie sankryžos su keliu Nr. A13.

Kelio ženklai Nr. 301 „Įvažiuoti draudžiama“ su tvorelėmis įrengti:

Vilimiškės kelyje prie kelio A13 (žvyrkelis pro tunelį nuo Vydmantų pusės);

Vilimiškės kelyje prie sankryžos su Kretingos gatve;


Miško kelyje tarp kelio A13 ir Bendrovių gatvės, prie sankryžos su keliu A13;

Šventosios gatvėje prie sankryžos su keliu Nr. A13;

Pušyno gatvėje prie sankryžos su keliu Nr. A13;

Pašventupio kelyje prie sankryžos su Jonpaparčių gatve.

Jūsų komentaras:

Palangiskis 2020-12-16 22:46 (IP: 172.69.190.67)
Cirkas pilnu tempu... Klounada

Taip pat skaitykite

Artėjančių savivaldybių tarybų ir merų rinkimų politinės kampanijos dalyvių registracija įgauna pagreitį.


2022 m. gegužės  9 – 15 d. sustiprintą vairuotojų blaivumo kontrolę visoje Klaipėdos apskrityje vykdę kelių policijos pareigūnai iš viso užfiksavo 278 KET pažeidimus. Nustatyta net 12 neblaivių vairuotojų.


Privačių žemės sklypų savininkai raginami tinkamai rūpintis savo nuosavybe ir, esant poreikiui, kuo skubiau susitvarkyti jiems priklausančius žemės sklypus, antraip sklypas gali būti įtrauktas į nenaudojamų, apleistų sklypų sąrašą. Tai grėstų didesniais – 4 procentų – žemės mokesčio ar žemės nuomos mokesčio tarifais. 


Trečiadienio rytmetį Savivaldybė informavo "Palangos tiltą", kurie įvažiavimai į Palangą ir kokiomis priemonėmis blokuojami nuo šiandien iki sausio 3 d. 24 val. Kelių į kurortą blokavimas vyks nenutrūkstamai ir visomis darbo dienomis, ir savaitgaliais ar per šventes. "Palangos tiltas" pateikia visą sąrašą.


Nuo rugpjūčio pirmos aukštai iškelta „blaivybės kartelė“ pamažu leidžiasi žemyn – Seimas antradienį balsavo už Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas, kurios vėl leidža prekiauti silpnaisiais alkoholiniais gėrimais paplūdimio ir lauko kavinėse. Vadinasi, šaltas alus ir vyno taurė vėl grįžta. O kokia situacija, esant draudimams, buvo Palangos paplūdimyje?...


Penktadienį, birželio 26 dieną, Lietuvoje po daugiau nei dešimtmečio grįžo vietiniai skrydžiai – pavakarę lėktuvas poilsiautojus skraidino iš Vilniaus į Palangą.


Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius informuoja, kad kaip ir kasmet, vadovaujantis Savivaldybės tarybos patvirtintu Nenaudojamų, apleistų kitos paskirties žemės sklypų nustatymo tvarkos aprašu, nustatomi apleisti, nenušienauti, apaugę krūmais ir piktžolėmis sklypai, identifikuojami jų savininkai, užpildomas nenaudojamų, apleistų ar...


Apsilankiusi Bendrosios praktikos gydytojo centre palangiškė atkreipė dėmesį į tai, jog prie gydytojų durų pakabinti tądien prisiregistravusių žmonių vardai, tad jai kilo klausimas, ar nepažeidžia tai asmens teisių, kai viešinami asmens duomenys. Gydymo įstaigai vadovaujanti Sondra Kulikauskienė stebėjosi, jog tokia tvarka kažkam užkliuvo. Ji, pasak gydytojos, taikoma jau...


Neseniai Lietuvos Liberalų Sąjūdžio Palangos skyrius paskelbė savo rinkimų į šiemet vyksiančius savivaldos rinkimus sąrašą ir išplatino rinkimų plakatą su šūkiu „Balsuok už Palangos liberalų sąjūdį – ir viskas bus gerai!” bei kandidatuojančiųjų portretais.


Motorolerio vairuotojas: legalus ar kelių „erelis“?

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 06 13 | Rubrika: Miestas

Tie, kurie vaikystę praleido mindami dviračio pedalus, gūžčioja pamatę paauglius, burzgiančius motoroleriais bei keturračiais. Ne itin paklusnūs kelių eismo dalyviai dažnai kelia grėsmę ir sau, ir kitiems. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius