Renginys „Bendrystės tiltas“ – tapo jau gražia tradicija, apjungiančia didelės širdies žmones

Palangos tiltas, 2022-12-02
Peržiūrėta
1433
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Renginys „Bendrystės tiltas“ – tapo jau gražia tradicija, apjungiančia didelės širdies žmones

Gruodžio pradžioje minima Tarptautinė neįgaliųjų diena (gruodžio 3). Tą dieną raginama atidžiau pažvelgti į negalią turinčių žmonių situaciją ir vaidmenį visuomenėje. Tai priminimas, kad visi mes esame lygiaverčiai. Ta proga, norėtųsi, kad visi mes imtumėme akcentuoti visų mūsų panašumus, o ne skirtumus, kad kiekvienas, kokia bebūtų negalia, jaustųsi gerbiamas, mylimas, reikalingas.

Renginys „Bendrystės tiltas“ mus apjungė jau ketvirtą kartą. Pirmasis renginys vyko 2017 metais. Šiek tiek planus pakoregavo pasaulį užvaldžiusi pandemija, bet šiais, 2022 metais, mes vėl galime susiburti ir vienybe bei šypsenomis skleisti pozityvumą.

Renginį pradėjo Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos šokių studijos kolektyvas „Palangos Vėtrungė“, vadovaujamas Birutės Gikarienės. Muzikinių instrumentų skambesiu renginio dalyvius užbūrė Palangos St. Vainiūno meno mokyklos ugdytiniai  broliukai Tautvydas ir Vakaris Skritulskai, Aidas Ališauskas, kuriuos ruošia mokytas Raimundas Žilius, koncertmeisteris Vincas Paulauskas. Pasirodymu pradžiugino ir Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos bei Palangos miesto socialinių paslaugų gavėjų jungtinis ansamblis, vadovaujamas Danos Danielienės. Balsą ir charizmą atskleidė ir Palangos miesto socialinių paslaugų centro paslaugų gavėjas Nedas Normantas.

Aušrinė Gikarienė (Tikroji išdykėlė) visų širdis vertė į deimantus, o Sandra ir Paulius taip įtraukė publiką, kad ji net pakilo nuo kėdžių. Pajūrio Meškutis ne tik šoko kartu su renginio dalyviais, bet ir padovanojo didelę puokštę balionų. Renginys buvo tiesiog nuostabus.

Nedvejokime gerumu, nes gerumas mus vienija. Visi atlikėjai, kurie dalyvavo renginyje mums dovanojo savo šypsenas, dainų skambesį ir nuoširdumo pliūpsnį neatlygintinai. Nuoširdžiai dėkojame:

Renginį vedusiam Rokui Pilibaičiui;dainavusiems atlikėjams Sandrai, Aušrinei, Pauliui, Danai;Palangos miesto savivaldybei;Palangos miesto socialinių paslaugų centrui;Palangos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijai „Palangos Viltis“;Palangos „Baltijos pagrindinei mokyklai“;Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos šokių studijai „Palangos Vėtrungė“, vadovaujamo šokių vadovės Birutės;Palangos LIONS moterų klubui;Ir visiems visiems dalyvavusiems.

Iki kitų susitikimų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kretingos muziejuje atgimsta gražiausia grafų Tiškevičių tradicija. Po daugelio metų kalėdinė muziejaus eglė bus įžiebta pačiame Žiemos sode, taip, kaip visada darydavo patys grafai Tiškevičiai. 


Vasario 11-ąją minima Pasaulinė ligonių diena. Šią dieną Vilniaus universiteto profesorius, Širdies ir kraujagyslių klinikos kardiologas Pranas Šerpytis nori atkreipti dėmesį į vieną dažniausių mirties priežasčių Lietuvoje – širdies ir kraujagyslių ligas.


Gruodžio pradžioje minima Tarptautinė neįgaliųjų diena (gruodžio 3). Tą dieną raginama atidžiau pažvelgti į negalią turinčių žmonių situaciją ir vaidmenį visuomenėje.


Pranešama, kad avarija įvyko trečiadienį, rugsėjo 22 d., apie 21.07 val. Kretingos rajone, Grykšių kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A11 Šiauliai–Palanga, susidūrimo su į važiuojamąją kelio dalį įbėgusiu briedžiu neišvengė automobilio „VW Passat“ vairuotojas.


Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos

"Palangos tilto" informacija, 2020 02 04 | Rubrika: Miestas

Kovo 28-29 dienomis naujajame Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos. Čia bus rengiamos jubiliejinės 25-osios V. ir V. Katkevičių atminimo taurės „Supermasters“ varžybos bei II-asis Eurazijos taurės turnyras.


Su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio minėjimo renginiais gimusi iniciatyva „Gintarinės snaigės“ ženklu apdovanoti tuos, kurie savo tyliais, bet prasmingais darbais garsina mūsų kraštą, tampa kurorto tradicija. Palangos miesto savivaldybė kviečia visus žmones nelikti nuošalyje, aktyviai siūlyti kandidatus, kurie yra verti būti pagerbti gruodį...


„Palangos tiltas“, kitam miesto laikraščiui nusprendus sumažinti periodiškumą, ne be konkurento pagalbos tapo pagrindiniu miesto laikraščiu – leidome, leidžiame ir leisime laikraštį kaip iki šiol – antradieniais ir penktadieniais.


Palangos tiltas – kaip iki šiol ar nuo šiol – Draugystės tiltas, simbolizuojantis Latvijos, Lietuvos ir Estijos tikrą ar menamą draugystę, nes ant jo penktadienį, pradedant kurorto sezono atidarymo šventę „Myliu Palangą“, lipo ir komplimentų Palangai pažėrė trijų Baltijos šalių parlamentų pirmininkės? Vakar Palangos savivaldybės vicemeras S....


Palangos tiltas - kaip iki šiol ar nuo šiol - Draugystės tiltas, simbolizuojantis trijų moterų –Latvijos, Lietuvos ir Estijos parlamentų vadovių - atvykimą į 2012-ųjų metų Palangos kurorto šventės „Myliu Palangą“ atidarymą? Draugystės tilto atidarymu bei balandžių, paleistų iš Latvijos parlamento pirmininkės Solvitos Abotinos, jos kolegės Ene...


„Karramba“: impulsyvi idėja,virtusi tradicija

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 05 22 | Rubrika: Miestas

Šiandien jau trečią kartą Palangoje šurmuliuos gausybė jaunų žmonių, „ginkluotų“ BMX dviračiais, riedlentėmis ir riedučiais. Alternatyvių sporto šakų čempionato idėja, virtusi tradicija, gimė jaunų palangiškių galvose ir tapo ryškiomis raidėmis įrašyta švente jaunimui iš visos Lietuvos bei kaimyninių šalių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius