Renkami duomenys apie asbesto turinčių gaminių kiekį Palangos miesto savivaldybėje

Palangos tiltas, 2022-01-12
Peržiūrėta
528
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto savivaldybės administracija renka duomenis apie savivaldybės teritorijoje esantį asbesto turinčių gaminių kiekį.
Palangos miesto savivaldybės administracija renka duomenis apie savivaldybės teritorijoje esantį asbesto turinčių gaminių kiekį.

Palangos miesto savivaldybės administracija renka duomenis apie savivaldybės teritorijoje esantį asbesto turinčių gaminių kiekį. Prašome Palangos miesto gyventojų, čia veikiančių fizinių ir juridinių asmenų  iki  š. m. vasario 25 d. pateikti informaciją apie asbesto gaminių turinčius statinius (nurodyti statinių adresą), juose esantį asbesto turinčių gaminių kiekį. Jeigu planuojate remontuoti/renovuoti statinius, – preliminarų planuojamų vykdyti darbų laiką.

Informaciją galite teikti elektroniniu paštu [email protected], seniū[email protected], [email protected] arba raštu Palangos miesto savivaldybės administracijai, esančiai Vytauto g. 112, Palanga, arba Šventosios seniūnijai, esančiai Šventosios g. 14, Palanga.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės administracija renka duomenis apie savivaldybės teritorijoje esantį asbesto turinčių gaminių kiekį.


Palangos miesto savivaldybėje artimiausiu metu tuoksis.


„Lietuvos draudimas“ tęsia „Apsaugok mane“ tradicijas: rugsėjį Palangos miesto savivaldybėje visi moksleiviai bus apdrausti.


Antradienį, gegužės 4 d., Palangoje buvo registruoti du nauji koronaviruso atvejai. Šiuo metu Palangos miesto savivaldybėje COVID-19 serga 43 asmenys, nuo pandemijos pradžios juo susirgo 1080 palangiškių, tai yra beveik kiekvienas 17-as miesto gyventojas.


Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 3118 COVID-19 atvejų, Palangos miesto savivaldybėje – 30.Koronaviruso protrūkis šią savaitę buvo fiksuotas ir Palangos savivaldybėje.


Kviečiame dalyvauti nemokamose projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai organizavimas ir teikimas Palangos miesto savivaldybėje“ veiklose gruodžio mėnesį. Individualios nuotolinės psichologo konsultacijos.Registracija tel. nr. 864598955.


Palanga – ne tik turistų ir saule vasarą besidžiaugiančių miestelėnų rojus. Miestelyje yra apie 40 asmenų, kuriems yra paskirta viešųjų darbų ir laisvės apribojimo bausmės, baudžiamojo poveikio (išskyrus turto konfiskavimą, išplėstinį turto konfiskavimą ir įmokas į nukentėjusiųjų nuo nusikaltimo asmenų fondą) ir auklėjamojo poveikio priemonės. Apie tai...


Palangos miesto savivaldybė prisideda prie Europos judumo savaitės renginių. Rugsėjo 22 d. organizuojamas renginys –„Diena be automobilio“, kurio metu bus nemokamai teikiamos viešojo transporto paslaugos miesto gyventojams ir svečiams Palangos miesto savivaldybės teritorijoje.


Penktadienį, rugpjūčio 23 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su miesto mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Turkijos ambasadorius Gökhanas Turanas.


Seniūne, duok pinigų asbesto stogui pakeisti!

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 11 01 | Rubrika: Miestas

Nors apie asbesto kenksmingumą Lietuvoje kalbėta daug, tačiau savivaldybės dar nesiima konkrečių priemonių, jog šiferiu dengti stogai, kuriuose yra asbesto, būtų sunaikinami kuo greičiau, o jie būtų pakeičiami sveikatai nepavojingais stogais. Nors prieš porą metų buvo garsiai šnekėta, kad senų, turinčių asbesto stogų keitimui Vyriausybė skirs lėšas, bet tokie ketinimai užstrigo valdžios...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius