„Resort Pub“ – vieta, siūlanti naujas tradicijas

Palangos tiltas, 2018-05-17
Peržiūrėta
927
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Resort Pub“ – vieta, siūlanti naujas tradicijas

J. Basanavičiaus gatvėje duris atvėrė naujas airiško stiliaus pub‘as „Resort pub“.
„Resort pub“ – ne tik alaus namai, tačiau ir susitikimų su bičiuliais vieta. „Dirbsime visus metus, tad žiemą taip pat lauksime kurorto svečių, palangiškių ir bičiulių. Norime, kad vietos čia sau atrastų ir vietinis klientas – palangiškis, kad ateitų pailsėti, pabendrauti, atsipūsti. Ir nebūtinai jis turi vaišintis alumi – tiesiog pabūti su draugais ar susirasti naujų pažinčių“, – apie naujai atidarytą vietą Palangoje pasakojo savininkė Asta Timukienė.
Pub‘o interjerą kūrusi Asta sakė, kad idėjų sėmėsi iš viso pasaulio – visai neseniai grįžo iš Amerikos, o į Airiją vyko specialiai pažiūrėti ir patirti, kas yra tas tikras airiškas pub‘as. „Dekoratorė Laura padėjo įgyvendinti mano mintis ir sumanymus. Visas interjero detales kūrėme savo rankomis. Štai šiuos šviestuvus dažiau pati – norėjau, kad jie būtų raudoni, o ne balti, – apie kūrybinį procesą pasakojo moteris. – Kadangi nesu profesionali interjero dizainerė, todėl kai kas skyrėsi nuo pradinės idėjos. Pavyzdžiui, lubos. Iš pradžių jos buvo kitokios spalvos, tačiau, pamačiusi bendrą vaizdą, nusprendžiau, kad jas reiks perdažyti, nes spalva buvo tikrai ne ta. Buvo įdomu kurti interjerą, nes vyko nuolatinis kūrybinis ieškojimas. Visi pub‘e esantys baldai – taip pat specialiai sukurti šiai vietai, juos suprojektavo ir kokybiškai pagamino nuostabi įmonė „Medis“. Asta ne tik derino spalvas, interjero detales, kartu kūrė baldus, tačiau ir pati kruopščiai atrinko visas nuotraukas, kabančias „Resort pub“. O jų – net 350!
Kaip ir dera tikram pub‘ui, svečiams siūlomas gausus asortimentas įvairiausio alaus, kuris atkeliavęs iš viso pasaulio kampelių. „Didžiuojamės, jog galime pasiūlyti ir mažų daryklų kraftinio alaus, ir tokių gigantų, kaip, pavyzdžiui, Guinness, – džiaugėsi „Resort pub“ Astos vyras Artūras. – Tik įėję pro duris, išvysite lentą su alaus pavadinimais – tai alaus svečio lenta. Joje bus pažymėtas tos dienos alus svečias, kurio drąsiai galite prašyti barmeno“. Kalbant apie ypatingą alų, reikia pažymėti, kad šiame pub‘e galite paragauti net alaus su aukso dulkėmis!
„Resort pub“ meniu taip pat neeilinis – čia nerasite cepelinų ar šaltibarščių. Užkandai siūloma „Penkios emigrantės“ (krevečių iešmelis), „Strag... strag... staganina“ (ledinis skumbrės karpačio) ar, pavyzdžiui, „Bredo pitos“. Kas yra „Turtuolis Ričis“, „Black ocean“ ar „Kepalas – žirnio brolis“, sužinosite užsukę į pub‘ą. „Labai džiaugiuosi šiuo netradiciniu meniu, kurį mums sukurti padėjo geras draugas Gedas, – kalbėjo Asta. – Kartu netradiciškai pažvelgėme į siūlomus patiekalus prie alaus ir ne tik prie jo“.
Airiško stiliaus pub‘as gali pasiūlyti ne tik 29 skirtingas alaus rūšis ar šmaikščiai skambantį meniu, tačiau čia kuriamos tam tikros tradicijos. Vos įėjus, kairėje pusėje galima atsidurti pokštų kampe, kuriame kiekvienas liūdniau nusiteikęs svečias gali pats sau pasikelti nuotaiką – kairėje pusėje esanti siena nukabinėta šmaikščiais posakiais ir šypseną keliančia išmintimi.
Dar viena pub‘o tradicijų – varpas. Išgirdus jo skambesį – skubėkite prie baro, nes „Resort pub“ savo svečiams stato net 10 bokalų alaus. Norintys sulaukti daugiau dėmesio, taip pat gali paskambinti varpu – tačiau būkite atsargūs – nes turėsite patys pavaišinti 10 pub‘o svečių alumi. Jei pub‘e pasijutote vienišas ir išsiilgęs romantikos, Jums padės susipažinimų lenta, kurioje kiekvienas norintis gali palikti savo telefono numerį.
Didžiuliame „Resort pub“ vietos sau ras kiekvienas – ir tas, kas nori pasimėgauti išskirtiniu alumi, paragauti šiek tiek kitokių valgių, ir tas, kas tiesiog nori pabūti su draugų kompanija, susirasti naujų pažinčių ar tiesiog pabūti dviese trečio aukšto romantikos zonoje.

Jūsų komentaras:

bankrotas 2020-09-01 20:28 (IP: 172.69.190.63)
aferistu imone isnaudoja darbuotojus nesumoka algu bankrutuokit

Boba nuotraukoje 2018-06-24 18:38 (IP: 86.38.236.39)
gerai nusipenejusi,parsiukas.

Taip pat skaitykite

Pandemijos paskatintas nuotolinis ir hibridinis darbas augina nekilnojamojo turto (NT) pardavimus Lietuvos pajūryje ir kurortiniuose miestuose. NT plėtros bendrovė „Realco“ atkreipia dėmesį į naują tendenciją – atostogų būstas vis dažniau naudojamas kaip darbostogų (angl. workation) vieta, kurioje norima sutalpinti tiek poilsiui, tiek darbui skirtas erdves.


Jei ofisas skirtas darbui, o pramogų vietos – pasilinksminimams, tai namai yra ta vieta, kur vyksta viskas: ramus poilsis, aktyvios pramogos, įtemptas darbas, ar labai daug susikaupimo reikalaujantis mokymasis. Taigi, kaip matyti, būtent namuose yra vykdomos pačios įvairiausios veiklos, o, kad visas jas galėtume atlikti saugiai, efektyviai bei kokybiškai, turime tam tinkamai...


Per kelias metų pabaigos savaites Lietuvoje užfiksuotas beprecedentis mirčių šuolis, daugėja mirštančių namuose. Palanga – ne išimtis: kurorte daugiausiai žmonių Anapilin šiais metaus iškeliavo lapkritį. Ir poliklinikos direktorė Jūratė Mikutienė, ir Palangos Laidojimo namų vadybininkas Raimondas Litvinas, ir Irena Biriukaitė, Palangos Globos namų...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


J. Basanavičiaus gatvėje duris atvėrė naujas airiško stiliaus pub‘as „Resort pub“.


Adventas – didžiojo laukimo metas. Laukiame gražiausios metų šventės – Kalėdų, Jėzaus gimtadienio. Tas laikas lydimas paslapties, susikaupimo, ramybės ir susitaikymo. Palangos švietimo pagalbos tarnyba,vykdydamaprojektą „Tradicinių švenčių papročių puoselėjimas šeimoje“,sukvietė Palangos miesto savivaldybės darželių tėvelius į edukacinius...


Bet kurios autobusų stoties paskirtis – aiški, bet antrąjį gimtadienį švenčianti Palangos autobusų stotis išskirtinė – ji kai kuriems miestelėnams tapo ir susitikimų vieta.


Palanga įsipareigojo puoselėti pirties tradicijas ir kviečia į išskirtinę šventę

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 06 09 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybė ir Lietuvos pirčių SPA asociacija susitarė bendradarbiauti puoselėjant lietuviškos ir baltų pirties tradicijų išsaugojimą, didinant Palangos kurorto žinomumą ir patrauklumą bei šviečiant visuomenę apie SPA koncepciją bei filosofiją. Bendradarbiavimo sutartį ketvirtadienį pasirašė Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Lietuvos pirties...


„Keiskimės kartu, būkime aktyvūs, kurkime parapijos bendruomenę ir tradicijas: juk parapija – jūsų, palangiškiai, o ne Mariaus, Jono ar Antano, juolab, kad nei vienas klebonas negyvens čia amžinai. Nors, tiesą sakant, kai kur nors nuvykstu ir pasakoju apie Palangą, neretai išsprūsta: „Mano parapija“, – prie tradicinio antradieninio puodelio...


Vygaudas Ušackas, ES pasiuntinys Afganistane, atostogaudamas Palangoje neužmiršo karo nuniokotos žemės – praėjusį penktadienį jis susitiko su miesto visuomene ir svečiais, papasakojo apie tolimos šalies istoriją, dabartį, apžvelgė šalies politinę, etninę padėtį, supažindino su savo, kaip ES pasiuntinio, darbo specifika šalyje. Garbingas svečias laikėsi savo pažado – prieš susitikimą...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius