Restoranas PYO Kaune, Mokslo salos mokslo ir inovacijų centre – įkvepiančioms ir skanioms pažintims

Palangos tiltas, 2025-04-14
Peržiūrėta
2305
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Restoranas PYO Kaune, Mokslo salos mokslo ir inovacijų centre – įkvepiančioms ir skanioms pažintims

Restoranas PYO įsikūręs Kaune, Mokslo salos mokslo ir inovacijų centre, antrajame aukšte šalia planetariumo kupolo. Tai moderni erdvė, skirta tiek lankytojams po muziejaus ekspozicijų, tiek tiems, kurie ieško įkvepiančios vietos pietums ar desertui su vaizdu.

PYO svečius pasitinka ne tik su malonia aptarnaujančio personalo šypsena, bet ir su modernia aplinka, kvapą gniaužiančiu vaizdu į Nemuną bei įspūdingą planetariumo kupolą. 

Restoranas kviečia mėgautis šviežiai malta kava, kas rytą kepamais kruasanais, gardžiais desertais, kruopščiai atrinktais gėrimais ir vaisių kokteiliais. Norintiems sočiau, siūlomas meniu, kuriame galite rasti grill patiekalų, salotų bei pasirinkimų mažiesiems lankytojams. Darbo dienomis (11-14 val.) meniu papildo dienos pietų pasiūlymai, kurie puikiai tiks greitam, tačiau skaniam sustojimui.

PYO – ideali vieta laikui su šeima, draugais ar tiesiog jaukiam apsilankymui, pasivaikščiojus Nemuno saloje, nes restorano durys plačiai atvertos tiek muziejaus lankytojams, tiek miestiečiams ir Kauno svečiams.  

Norėdami rezervuoti staliuką ar sužinoti daugiau, galite skambinti telefonu: +370 625 92 579 .​

Daugiau informacijos ir naujienų rasite jų Instagram paskyroje.

Tinklapis: www.mokslosala.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo 2025 m. gegužės 7 dienos Klaipėdos universitetas (KU) prisijungė prie naujų gynybos technologijų vystymo iniciatyvos.


Restoranas PYO įsikūręs Kaune , Mokslo salos mokslo ir inovacijų centre, antrajame aukšte šalia planetariumo kupolo. Tai moderni erdvė, skirta tiek lankytojams po muziejaus ekspozicijų, tiek tiems, kurie ieško įkvepiančios vietos pietums ar desertui su vaizdu.


Kovo 6 d. Palangoje, Sodų g. 71, po kapitalinės rekonstrukcijos duris atvėrė atsinaujinęs greitojo maisto restoranas „Express Pizza“ ir „Crisperia“.


Palangoje, adresu Sodų g. 71, jau visai netrukus duris atvers atnaujintas „Express Pizza“ ir „Crisperia“ greitojo maisto restoranas.


Šį sezoną Palanga poilsiautojus pasitiko su naujiena – duris atvėrė pirmasis Lietuvoje ir Europoje „Močiučių restoranas“, kuriame darbuojasi keliolika senjorių.


Visai neseniai dienos šviesą išvydo Lietuvos LGBTQ+ žmonėms skirta pažinčių platforma.


Palangos miesto socialinių paslaugų centras (Globos centras),įgyvendindamas projektą „Atvira bendruomenė“ kartu su verslo ir lyderystės akademija „In corpore“, rugsėjo 4 d. suorganizavo renginį „Gerumo sala“.  



XIX–XX a. pr. populiariausia lietuvių laisvalaikio forma buvo išėjimas į miestą pasivaikščioti. Moterims buvo leidžiama ne viskas, bet vyrai nedraudžiamai lankydavosi viešnamiuose ir naudodavosi naktinėmis pramogomis, LRT radijui sakė Lietuvos istorijos instituto darbuotojas, humanitarinių mokslų daktaras Juozapas Paškauskas. Anot jo, į...


Penktadienį Palangos miesto Tarybos posėdžių salėje įvyko susitikimas su svečiais iš Vokietijos, Riugeno salos Bergeno miesto. Susitikimo tikslas buvo supažindinti svečius su Palangos miestu, savivaldybės administracijos darbu ir įteikti jiems bendradarbiavimo sutarties projektą.


Renginių kalendorius