„Rimi“ atvėrė sezonines parduotuves Palangoje ir Šventojoje: pirkėjams siūlys platesnį asortimentą

"Palangos tilto" informacija, 2021-06-05
Peržiūrėta
942
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Rimi“ atvėrė sezonines parduotuves Palangoje ir Šventojoje: pirkėjams siūlys platesnį asortimentą

Užpraeitą savaitę Palangoje buvo atidaryta pirmoji sezoninė „Rimi“ parduotuvė, o šią savaitę, birželio 3 d., duris atverė ir Šventojoje įsikūrusi šio tinklo parduotuvė. Atsižvelgdamos į pirkėjų poreikius šią vasarą sezoninės parduotuvės pasiūlys dar platesnį prekių asortimentą, pritaikytą kokybiškoms atostogoms pajūryje. Šią vasarą tikimasi didelio pirkėjų antplūdžio, todėl bus skiriamas dėmesys ir saugumo standartams parduotuvėse užtikrinti. 

„Sezoninė „Rimi“ parduotuvė Palangoje praėjusią savaitę jau šeštąjį kartą atvėrė duris savo pirkėjams. Visą vasarą ši parduotuvė dirbs ištisą parą, todėl mūsų klientai galės planuoti savo apsipirkimus bet kuriuo jiems patogiu metu. Tuo tarpu antroji mūsų sezoninė „Rimi“ parduotuvė duris savo pirkėjams Šventojoje atverė ketvirtadienį. Tai yra mūsų karštasis taškas, į kurį pirkėjai ateina apsipirkti tiek pakeliui į paplūdimį, tiek keliaudami iš jo“, – sako „Rimi“ pajūrio regiono vadovė Egidija Jurkevičienė.

Apsipirkti sezoninėse parduotuvėse pirkėjai galės jų darbo valandomis: „Rimi“ Palangoje, adresu Vytauto g. 84 – visą parą, Šventojoje, adresu Jūros g. 2 – nuo 8 iki 23 val. Sezoninės parduotuvės veiks ir pirkėjus priims visą vasaros sezoną, iki pat rugsėjo mėnesio.

Prekybos tinklas pastebi, kad pirkėjų srauto intensyvėjimas pajūrio kurortuose jaučiamas jau dabar, tad panašu, kad dėl užsitęsusio karantino ir pandemijos suvaržymų poilsiautojai ir šiais metais rinksis atostogas Lietuvos pajūryje. 

„Planuojame, kad šiais metais sulauksime daugiau pirkėjų ir poilsiautojų iš visų Lietuvos miestų – didesnių srautų suvaldymui esame gerai pasiruošę. Jau po pirmosios atidarymo dienos pajautėme pirkėjų gausą ir matome, kad atostogaujančių tiek Palangoje, tiek Šventojoje sparčiai daugėja. Mūsų sezoninės parduotuvės puikiai pritaikytos dideliam poilsiautojų srautui aptarnauti bei padengti momentinio apsipirkimo poreikį atostogų metu“, – sako E. Jurkevičienė.

Palangos ir Šventosios parduotuvėse, kaip ir visose „Rimi“ prekybos centruose, pirkėjus pasitiks jų ir darbuotojų saugumui skirti sprendimai – apsauginės organinio stiklo sienelės ir saugių atstumų žymėjimas prie kasų, dezinfekcinės stotelės bei skelbimai, primenantys apie šių priemonių naudojimą ir asmeninę rankų higieną.

„Parduotuvėse užtikrinsime visas reikiamas apsaugos priemones – kaukių dėvėjimą, ir dezinfekcines stoteles, taip pat valdysime pirkėjų srautus. Sezoninėse parduotuvėse netaikysime jokių išimčių, jos veiks pagal tuos pačius saugumo standartus, kuriuos karantino metu sėkmingai įgyvendina visos „Rimi“ parduotuvės“, – sako E. Jurkevičienė. 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Užpraeitą savaitę Palangoje buvo atidaryta pirmoji sezoninė „Rimi“ parduotuvė, o šią savaitę, birželio 3 d., duris atverė ir Šventojoje įsikūrusi šio tinklo parduotuvė. Atsižvelgdamos į pirkėjų poreikius šią vasarą sezoninės parduotuvės pasiūlys dar platesnį prekių asortimentą, pritaikytą kokybiškoms atostogoms pajūryje. Šią vasarą tikimasi didelio pirkėjų antplūdžio, todėl bus skiriamas...


Anykščių rajono ūkininkai Rūta ir Rolandas Lančickai „Vitaminų ūkį“ pradėjo kurti prieš aštuonerius metus. Rūtos mamos dovanotoje žemėje jie augina šilauoges, gervuoges, avietes, trešnes, slyvas, vyšnias ir kitokias uogas. Orientuojasi į didelį asortimentą, nes kasmet gamtos sąlygos yra labai permainingos, tad jei vienoms uogoms orai nėra...


Pavasarį Palangos gyventojams pristatyta apsipirkimo internetu paslauga „Barbora Express“ smarkiai plečia asortimentą. Nuo šiol, užsisakant maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus internetu, bus galima rinktis iš daugiau kaip 9 tūkst. skirtingų prekių. Asortimentas plečiamas visame „Barbora Express“ tinkle, siekiant patenkinti augantį paslaugos...


Rytoj, ketvirtadienį, Palangoje ir dar po savaitės, birželio 4 d., Šventojoje atidaromos sezoninės „Rimi“ tinklo parduotuvės.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Vakar 8 val. ryte duris atvėrusi „Lidl“ palangiškius pasitiko šventišku šurmuliu. Pirmieji naujosios parduotuvės pirkėjai buvo vaišinami tradiciniu atidarymų skanėstu tapusiomis Berlyno spurgomis su džemu bei karštais gėrimais, mažuosius linksmino prekybos tinklo talismanai – vaisiukai, o parduotuvės asortimentą papildė proginiai...


Palanga maudynėmis jūros vandenyje netolimoje ateityje galės vilioti ne tik vasarą, bet ir šaltuoju metų laiku – trečiadienį Vyriausybė apsisprendė perduoti Palangos miesto savivaldybei jūros vandens siurblinę bei inžinerinius įrenginius, tai atveria galimybę ateityje tiekti jūros vandenį kurorte veikiančioms sveikatinimo, gydymo bei apgyvendinimo įstaigoms.


Jau gerą pusmetį Palangoje veikia naujas nekilnojamojo turto žaidėjas – kompanija „Green-Haus“. Jos direktorius Mindaugas Miškinis nekilnojamojo turto versle – patyręs ekspertas: dirba jame beveik dešimt metų. M. Miškinis atsakė į „Palangos tilto“ klausimus.


Gelbėjimo stoties tualetai atvėrė duris poilsiautojams

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 08 | Rubrika: Miestas

Palangos paplūdimyje, Gelbėjimo stotyje, įrengti, bet iki šiol buvę uždaryti viešieji tualetai  pagaliau poilsiautojams atvėrė  duris.


E - maisto priedai:  konservantai, antioksidantai, emulsikliai, paviršių apdorojimo, drėgnumą išlaikančios medžiagos, stabilizatoriai, dažikliai, purikliai, tirštikiai, rišikliai, kvapą ir skonį gerinančios medžiagos, užpildai bei saldikliai iki šių metų dažnai buvo mokyklų valgiaraščių dalis.     Sąrašas maisto priedų -  labai ilgas, apie 300 pavadinimų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius