Ritualinių paslaugų centras „Vakarų Lietuvos krematoriumas“

Palangos tiltas, 2023-03-09
Peržiūrėta
6148
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ritualinių paslaugų centras „Vakarų Lietuvos krematoriumas“

Atsisveikinimas su mirusiuoju ir laidotuvių organizavimas Vakarų Lietuvos ir gretimų regionų gyventojams tapo paprastesnis – šią vasarą paslaugas pradėjo teikti „Vakarų Lietuvos krematoriumas“. 

Maždaug 15 kilometrų nuo Klaipėdos, šalia Lėbartų kapinių, įsikūręs modernus ritualinių paslaugų centras kartu yra ir naujausias krematoriumas Lietuvoje. 

„Pagrindinis mūsų privalumas – kremavimo laikas. Skirtingai nei senesniuose krematoriumuose, pas mus kremavimo procesas iki urnos atidavimo klientui trunka apie dvi valandas“, – sakė projekto vystytojas Stasys Gvažiauskas. 

Pasak vadovo, efektyvi kremavimo įranga leidžia išvengti eilių, netrikdo laidotuvių planavimo procesų. Ritualinių paslaugų komplekse po vienu stogu teikiamos visos velionio paruošimo, atsisveikinimo ir laidojimo paslaugos. 

Prie gamtos apsuptyje įsikūrusio „Vakarų Lietuvos krematoriumo“ patogus privažiavimas, įrengtos erdvios parkavimo aikštelės su elektromobilių įkrovimo stotele. Komplekse veikia 3 atskiros atsisveikinimo salės su buitinėmis patalpomis, erdvioje kavinėje ruošiami gedulingi pietūs. 

„Centre šiuo metu jau teikiame tradicines ritualines paslaugas. Kremavimas yra tik viena iš jų, ir tiek krematoriumų, kiek jau pastatyta Lietuvoje bei artimajame užsienyje, visiškai patenkina rinkos poreikius. Tačiau ko tikrai trūksta, tai laidojimo vietų. Tad atsižvelgdami į vis populiarėjantį palaikų kremavimą, jau pradėjome įgyvendinti antrąją projekto dalį – šalia komplekso statysime kolumbariumą“, – pasakojo S. Gvažiauskas.

„Vakarų Lietuvos krematoriumo“ vystytojai kolumbariumo parkui yra numatę skirti 5 hektarų teritoriją. Kolumbariumo projektą, kaip ir ritualinių paslaugų komplekso, sukūrė Vilniaus architektų kompanija UAB ,,AEXN“. 

Daugiau informacijos:

Projekto vystytojas Stasys Gvažiauskas

Mob. +370 671 15387

https://vakarukrematoriumas.lt/ 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės gyventojai, patiriantys socialinių sunkumų, kviečiami kreiptis į Palangos miesto socialinių paslaugų centrą – čia dirbančių specialistų dėka sulauksite reikiamos pagalbos, neabejotinai pagerinsiančios jūsų gyvenimo kokybę.


Atsisveikinimas su mirusiuoju ir laidotuvių organizavimas Vakarų Lietuvos ir gretimų regionų gyventojams tapo paprastesnis – šią vasarą paslaugas pradėjo teikti „Vakarų Lietuvos krematoriumas“. 


Palangos miesto socialinių paslaugų centras rytoj, gegužės 13 d. 15.30 val., visas mamas, tėčius, vaikus ir jų senelius kviečia į Šeimos šventę.


Sinoptikai prognozuoja, kad ketvirtadienį, sausio 20 d., ryte sustiprės vakarų, šiaurės-vakarų vėjas. Vėjo gūsiai 9 val. ryto sieks iki 20-22 m/s, o vakare ir naktį sustiprės iki 26 m/s.


Birželio pabaigoje – liepos pradžioje vyko globos viešinimo savaitė, skirta didinti vaikų globos ir globos centrų žinomumą bendruomenėse, keisti neigiamas visuomenės nuostatas apie globą, didinti pasitikėjimą globos srities profesionalais.  Direktorės Daivos Dekontaitės vadovaujamas Palangos miesto socialinių paslaugų centras (Globos centras) per socialines medijas kvietė...


Kiekvieną liepos pirmąjį sekmadienį yra minima vaikų Globėjų diena. Šia proga visoje Lietuvoje globos centrai kitą savaitę rengs renginius, skirtus Globėjo dienai paminėti bei atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų globą. Palangos socialinių paslaugų centras (PSPC) taip pat prisideda prie šios iniciatyvos.


Klaipėdos jūrininkų ligoninei Vakarų Lietuvoje patikėta daugiausiai atsakomybės gydant kraujagyslių ligas. Jau keleri metai čia veikia ūminių insultų bei infarktų gydymo centrai. Į pastarąjį nuo šių metų lapkričio pateks ne tik infarktą jau patyrę, bet ir „priešinfarktinės“ būklės pacientai iš visos Vakarų Lietuvos.  


Šeštadienį bus minima Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Būtent šią dieną skiriamas neeilinis dėmesys likimo nuskriaustiems, tačiau gyvenimo džiaugsmo nepraradusiems žmonėms. Kaip žinia, neįgalieji šiltą prieglobstį randa Palangos socialinių paslaugų centre, kuriame rūpinamasi ne tik jais, bet ir kitokių bėdų turinčiais žmonėmis. Apie veiklą, pokyčius...


Palangos miesto socialinių paslaugų centras (Klaipėdos pl. 76, Palanga), įgyvendindamas projektą „Socialinių paslaugų plėtra ir veiklos sąlygų gerinimas Palangos m. socialinių paslaugų tarnyboje“, nuo 2016 m. sausio 4 d. pradėjo teikti intensyvios krizių įveikimo pagalbos, laikino apnakvindinimo, psichosocialinės pagalbos paslaugas.


Seimo rinkimai – jau praeityje, bet žvelgiant, kaip kai kurie miesto politikai vakar įvykusiame posėdyje „laužė ietis“, galima pagalvoti, kad rinkimai – šį savaitgalį. Nenustygstant kurorto socialdemokratų vedliui Danui Paluckui, kantrybe apsišarvojusiam merui Šarūnui Vaitkui net išsprūdo: „Danai, jūs šiandien esate ypatingai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius