S. Vaitulionis prakalbo apie pajūryje įsigytus namus: „Neslėpsiu, aš Palangos nekenčiau“

Palangos tiltas, 2022-08-22
Peržiūrėta
1538
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

S. Vaitulionis prakalbo apie pajūryje įsigytus namus: „Neslėpsiu, aš Palangos nekenčiau“

Jau daugiau nei du dešimtmečius pramogų pasaulyje besisukantis žinomas komunikacijos specialistas, nuomonės formuotojas, renginių organizatorius ir žurnalo vyrams „L'Officiel Hommes“ redaktorius Saugirdas Vaitulionis puikiai išmano ne tik fasadinę įžymybių gyvenimo pusę, bet ir užkulisius. Apie juos vyras šneka atvirai ir be užuolankų tikina, kad socialiniuose tinkluose prikauptų sekėjų skaičius ne visuomet atspindi iš tiesų kuriamą ir daromą įtaką.

Vasarai skaičiuojant paskutiniuosius savaitgalius „Lietuvos ryto TV“ žiūrovų šeštadienis prasidės su ryto ritualu tapusia gyvenimo būdo laida „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“, kurioje kaskart širdis ir sielas atviram pašnekesiui atveria žinomi šalies pramogų, mados ir verslo pasaulio žmonės.

Laidos vedėja, aktorė, moteriškos filosofijos „Pasimatuok jūrą“ įkūrėja Justė Zinkevičiūtė žada, jog ir šią vasarą netrūks intriguojančių bei atvirų pokalbių apie gyvenimą, darbus ir poilsį kartu su žinomais pramogų, mados ir verslo pasaulio žmonėmis. Siekiant atostogų ritmo akiračiui praplėsti laidoje vien kurortais prie jūros nebus apsiribota. Bus aplankytos kitos Lietuvos vietos kur atostogauja šalies garsenybės.

Šį šeštadienį atostogų ritmas nukels į poilsiautojų pamiltą saulėtą Palangą, kur vasaros sostine tituluojam kurorte ilsisi komunikacijos specialistas, nuomonės formuotojas, žurnalo redaktorius, renginių organizatorius, namų kvapų kūrėjas, arba tiesiog itin veiklus žmogus Saugirdas Vaitulionis. Visai neseniai vyras ryžosi ypatingam pirkiniui ir Palangoje įsigijo atostogų būstą, kuris leis dar daugiau laiko paleisti prie jūros. Ironiška, jog ne taip seniai šio miesto, kaip sako pats Saugirdas, jis katastrofiškai nemėgo.

„Neslėpsiu, aš Palangos nekenčiau, bet per pastaruosius penkerius metus ji labai užaugo kaip kurortas, o ta dalis nuo Basanavičiaus gatvės link Birutės parko man yra fantastinė. Kunigiškiuose po truputį jau dygsta įsigytas namas, kur su draugais būsime kaimynai. Gavosi labai puikus ir juokingas projektas, juokaujame, jog nebe namus, o gatves perkam. Per karantiną, kai sustojo renginių pasaulis, atsirado daugiau laiko draugams, tačiau dabar mes vėl labai retai matomės, todėl kai turėsime bendrus namus būsim priversti susitikinėti“, – laidoje pasakojo vyras.

Tačiau kol atostogoms skirtas būstas dar statybų procese, Saugirdas poilsio minutes leidžia sanatorijoje. Tokios atokvėpio akimirkos vyrui kaip niekad brangios, mat pastoviai besisukant tarp daugybės darbų ir projektų pailsinti tiek kūną, tiek protą tampa net gyvybiškai svarbu. 

„Kiek gėdinga, jog jau rugpjūčio pabaiga, o aš pirmą kartą šią vasarą atvažiavau prie jūros, todėl šiandien rytą pradėjau nuo masažo vietoje pusryčių. Įprastai stengiuosi suderinti darbą ir poilsį, nes nuvarytus arklius nušauna ir negali dirbti 24/7, nes tuomet tiesiog galva nebedirba normaliai“, – atviravo Saugirdas.

Namų kvapus kuriantis, įspūdingus renginius organizuojantis, mados žurnalą redaguojantis ir dar begalę kitų veiklų užsiimantis vyras išties nesibaimina sunkaus ir nuolatinio darbo. Negana to, savo atvira nuomone socialinėje erdvėje besidalinantis vyras yra subūręs tūkstančius sekėjų, kurie mano žinantys apie jį viską. Visgi, pats Saugirdas sako, jog tai tėra iliuzija, mat kasdieninio gyvenimo akimirkomis dalinasi tik tiek, kiek pats to nori, o vadinamąją žvaigždžių liga prasirgo daug anksčiau, nei tapo visiems žinomu.

„Pažįstu žmones, kurie iš „Instagram“ pasidarė milijoninius pelnus, bet dėl to reikia labai daug dirbti. Man tai niekada nebuvo darbas, jame dalinuosi savo kasdienybe tuomet, kai pats tą noriu daryti. Su metais aš supratau, jog noriu pats spręsti, kiek noriu įsileisti svetimus žmones į savo gyvenimą. Manau, kad absoliučiai visi, kurie yra išlindę į viešumą, visada praeina žvaigždžių ligos etapą. Dažniausiai ji pasireiškia, kai visiškai nėra dėl ko. Mane tai užklupo kai dirbau dar Panevėžio televizijoje ir kartą per savaitę mane per ją parodydavo. Dabar tai atrodo taip kvaila“, – šeštadienio laidoje prisipažino vyras.

Net jeigu pats Saugirdas savo veiklos socialiniuose tinkluose nelaiko darbu pramogų pasaulio užkulisius puikiai išmanantis vyras nemėgina paneigti to fakto, jog socialiniai tinklai šiai dienai yra patapę neatsiejamu kanalu žinomumo kelyje. Tačiau, anot Saugirdo, vien tai, koks skaičius figūruoja prie sekėjų žymos, dar neparodo tikrosios žinomo žmogaus formuojamos nuomonės.

„Socialiniai tinklai labai pakeitė žaidimo taisykles. Jei seniau turėjome žvaigždes, kurios žiba nuo žurnalo viršelių ar laidose ir buvo tokios tolimos bei sunkiai pasiekiamos, tai socialiniai tinklai žinomus žmones labai priartino. Tačiau sekėjų skaičius visiškai neatspindi jų daromos įtakos. Gali žiūrėti į gražius paveiksliukus, bet ar tau įdomu, ką tas žmogus sako? Dažniausiai ne. Yra žmonės, kurie sekami, nes turi gražių nuotraukų ir yra tie, kurie sekami, nes turi ką pasakyti“, – tvirta nuomone dalinosi Saugirdas.

„Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“ – tai gyvenimo būdo laida, pulsuojanti žinomų Lietuvos žmonių atostogų ritmu. Prodiuserės Gintarės Kreipavičiūtės kuriamoje laidoje – vis naujas pašnekovas su dar negirdėtomis atostogų ir gyvenimo istorijomis, atgimstančiomis vaikštant prie jūros, mėgaujantis saulės spinduliais paplūdimyje, ragaujant gardžiausius pajūrio restoranų patiekalus, važinėjant dviračiais, uoste skaičiuojant bures, plaukiojant jachtoje ar kur kitur, kur nuves pats pokalbis!

Pranešimas spaudai

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos kariuomenės karinių jūrų pajėgų Uosto ir priekrantės gynybos tarnyba informuoja apie vykstančias pratybas pajūryje.


Informuojame, kad pradedami platinti Pranešimai apie rinkimus. Jie bus išnešioti po namus iki vasario 25 d.


Daug kas klausia – kurio iš jūsų mintis buvo įsigyti sodybą pajūryje?


Jau daugiau nei du dešimtmečius pramogų pasaulyje besisukantis žinomas komunikacijos specialistas, nuomonės formuotojas, renginių organizatorius ir žurnalo vyrams „L'Officiel Hommes“ redaktorius Saugirdas Vaitulionis puikiai išmano ne tik fasadinę įžymybių gyvenimo pusę, bet ir užkulisius.


Dainininkė Natalija Bunkė nusprendė parduoti savo vasaros rezidencija tapusius namus pajūryje.


Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ kaip ir kasmet vasaros sezonui papildomai ieško apie 600 darbuotojų , kuriems siūlo nemokamą apgyvendinimą Baltijos pajūryje, kasmėnesines premijas bei ypač patogų darbo grafiką. 


Palangos meras Šarūnas Vaitkus prakalbo apie naujus kurorto planus: ko tikėtis poilsiautojams

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2021 04 19 | Rubrika: Miestas

Prieš dešimtmetį Palangoje buvę žmonės dabar ją vargiai atpažintų: rekonstruotos gatvės, atsivėrė poilsio zonos, nauji pramogų objektai, poilsiautojų akis badančius griuvėsius pakeitė puošnūs pastatai. Šiuo metu Palanga neabejotinai yra vienas sparčiausiai augančių ir besikeičiančių Lietuvos miestų. Nuo 2011-ųjų prasidėję Palangos pokyčiai siejami su jos meru 45...


Šalyje kylančia panika dėl koronaviruso gali pasinaudoti ir sukčiai ar vagys. Policija įspėja gyventojus neatidarinėti durų nepažįstamiems asmenims, kurie apsimeta medikais, pareigūnais, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ar kitų tarnybų pareigūnais ir siūlo dezinfekuoti namus, apžiūrėti asmenis ar kambarius ir pan.


Po straipsnio pajūriui skirtame žurnale "Lietuvos pajūris" apie palangiškį Adrijų Beniušį - vaikinui dėl agresyvios vėžio formos buvo amputuota koja - Palangos moterų LIONS klubas vaikinui turi gerą žinią - skirs neatlygintiną piniginę paramą vaikino svajonėms įgyvendinti.


Kasmet prieš šv. Kalėdas Lietuvos miškininkai visiems gyventojams įteikia gražią dovaną – išdalina kelis tūkstančius eglių šakų. Akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ šiemet organizuota dešimtą kartą. Jos kasmet su nekantrumu laukia ir palangiškiai. Kalėdas į namus parsineša daug žmonių. Kalbinti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius