Sankt Peterburge varžybų organizatoriai palangiškiams rodė išskirtinį dėmesį

Palangos tiltas, 2016-05-05
Peržiūrėta
72
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sankt Peterburge varžybų organizatoriai palangiškiams rodė išskirtinį dėmesį

Palangos sporto centro jaunieji krepšininkai, gimę 2005 m. ir jaunesni, vadovaujami Lietuvos nusipelniusio trenerio Regimanto Juškos, visą savaitę dalyvavo tarptautiniame aštuonių komandų turnyre Sankt Peterburge.

Puikūs jaunųjų krepšininkų startai
Varžybos Sankt Peterburge prasidėjo iškilmingu atidarymu, kuriame dalyvavo ir jaunuosius krepšininkus pasveikino Lietuvos Respublikos generalinis konsulas Sankt Peterburge Dainius Numgaudis. Pogrupio varžybose palangiškiai įveikė bendraamžius iš Čerepoveco (104:20), „Admiralteiskaja“ komandą iš Sankt Peterburgo (78:30), nepasigailėjo ir turnyro organizatorių – „Kirovsky I“ komandos (52:43). Ketvirtfinalio kovoje nugalėta antroji šeimininkų komanda (59:27), pusfinalyje – varžovai iš Maskvos Olimpinio rezervo sporto mokyklos (80:58). Atkakliose finalinėse varžybose tik paskutiniame kėlinyje palangiškių komanda rezultatu 49:51 nusileido Sankt Peterburgo „Nevskie Zviozdy“ krepšininkams. Geriausiu komandos žaidėju išrinktas Titas Vainoras. Tritaškių konkurse nugalėjo Justas Žiubrys. Jis pataikė 14 metimų per minutę, kai atrimiausias varžovas – tik 6. Varymo, metimo ir perdavimo konkurse 2-3 vietą užėmė Gustas Petrošius.
Varžybų organizatorių rūpestingumas ir dėmesys Palangos sporto centro komandai stebino viso turnyro metu. Lietuvaičiai nemokamai aplankė ir, gidei su lietuve vertėja padedant, susipažino su garsiuoju Ermitažo muziejumi, plaukiojo laivu Nevos upe. Konsulo kvietimu komanda svečiavosi Lietuvos konsulate, kuriame kartu su merginų choru „Liepaitės“ susipažino su darbuotojais, jų veikla ir rezultatais.
Pakeliui į Rusiją, palangiškiai Taline žaidė draugiškas rungtynes su Talino „Kalev“ bendraamžiais. Rezultatu 54:57 mūsų jaunieji krepšininkai nusileido šeimininkams.
Nelengva, bet labai įspūdinga kelionė, žaidybinė patirtis ilgam įsimins jauniesiems palangiškiams.
Aktyvi puikaus trenerio Regimanto Juškos veikla leido užmegzti bendradarbiavimo ryšius ir pakviesti į varžybas Palangoje komandas iš Maskvos, Sankt Peterburgo ir Nizhny Novgorod. Taip pat suderinta, kad liepos mėnesį Palangoje stovyklaus 50 jaunųjų krepšininkų iš Sankt Peterburgo.

Antra vieta keturių komandų turnyre
Sėkmingai Žemaitijos krepšinio lygoje dalyvaujantys ir lyderių poziciją užimantys Palangos sporto centro jaunieji krepšininkai, gimę 2006 m., į „Palangos dienoms 2016“ skirtą dviejų dalių turnyrą pakviete aštuonias stipriausias komandas is Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos. Pirmajame keturių komandų ture sporto centro ugdytiniai 20 taškų skirtumu pralaimėjo Š. Marčiulionio KA, Kauno KM „Aisčiams“ komandoms ir 76:67 įveikė Klaipėdos V. Knašiaus KM sportininkus. Naudingiausiu komandos žaidėju pripažintas Adrijus Kozys. Antrajame ture palangiškiai, nugalėję Klaipėdos KM (65:49) ir A. Sabonio KC (71:49), pralaimėjo Vilniaus „Sostinės“ KM komandai (92:90) ir užėmė antrą vietą. Naudingiausiu komandos žaidėju išrinktas Titas Vainoras, kuris varžybose su „Sostinės“ KM komanda pelnė net 56 taškus.

Pakvietimas dalyvauti naujame turnyre
Šių dviejų turnyrų čempionai ir vicečempionai pakviesti dalyvauti tarptautiniame aštuonių komandų turnyre „Litnaglio taurei“ laimėti, skirtame kurorto vasaros sezono atidarymo proga. Varžybos vyks gegužės 20-22 dienomis. Kartu su komandomis iš Lietuvos rungtyniaus varžovai iš Latvijos, Estijos ir Rusijos.
Sėkmingai 2015/2016 m. sezono MKL čempionate startavo ir Palangos sporto centro krepšininkai, gimę 2003 m. ir jaunesni. Reguliariajame sezone iškovoję aštuntą vietą (tarp 48 komandų), palangiškiai tęs kovą dėl medalių.

Palangos sporto centro administracijos inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Karantino metu kavinė Palangoje surengė vakarėlį, dalyviai ir organizatoriai bus baudžiami . Policija primena, jog karantino nesilaikantys asmenys ir įmonės gali būti ir bus baudžiami įstatymo nustatyta tvarka.


Vilos „Anapilis“, kurioje įsikūręs Palangos kurorto muziejus, aplinka jau sutvarkyta. Pernai panašiu laiku prasidėjusių darbų rezultatus jau įvertino ir miesto gyventojai bei svečiai, kurie mielai vaikšto po sukurtą parkelį.


Artėjant gražiausioms metų šventėms, jų pradžią skelbia Nacionalinė krepšinio lyga (Mezon NKL). Šios lygos rungtynėse apsilankę žiūrovai pretenduos laimėti išskirtinį prizą – automobilį „Toyota Yaris“. Tokį laimėjimą įsteigė lygos rėmėja „Perlas Plius“.


Šeštadienį Palangoje vyko tarptautinė chorų šventė „Su jūra dainuok“. Į šventę susirinko gausus būrys kolektyvų ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos. Šventę organizavęs chorvedys Rimgaudas Juozapavičius papasakojo, kad šventė buvo labai sėkminga, visiems dalyviams labai patikusi. Tai, kad šventė patiko, patvirtino ir...


Renginių ciklas „Palangos dienos“, tradiciškai kasmet vykstantis kovo pabaigoje – balandžio pradžioje, jau turi aiškius kontūrus – trečiadienį, gruodžio 21 d., „Palangos dienų“ organizatoriai apsilankė Savivaldybėje bei planuojamus renginius pristatė miesto merui Šarūnui Vaitkui ir administracijos direktorei Akvilei Kilijonienei.


Palangos sporto centro jaunieji krepšininkai, gimę 2005 m. ir jaunesni, vadovaujami Lietuvos nusipelniusio trenerio Regimanto Juškos, visą savaitę dalyvavo tarptautiniame aštuonių komandų turnyre Sankt Peterburge.


Gineso rekordas padės atkreipti dėmesį į hepatitą

Artūras Povilaitis, LITPA valdybos pirmininkas, 2013 07 29 | Rubrika: Miestas

Vilniaus Katedros aikštėje, minint Pasaulinę hepatito dieną, buvo fiksuojamas „Guinness“ Pasaulinis rekordas. Šios akcijos organizatoriai – Pasaulinis hepatito aljansas ir Užkrečiamųjų ligų pacientų asociacija džiaugiasi, jog Vilniuje pavyko užfiksuoti rekordą.


Stintų meškeriojimo varžybų dalyviai treniruojasi... užmesti meškerę

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 02 14 | Rubrika: Miestas

Tradicinė smagi atrakcija – stintų meškeriojimo varžybos nuo jūros tilto ir vėl laukia visų žvejų-mėgėjų šeštadienį vyksiančios šventės „Palangos stinta“ metu.


Ar vasara ir atostogų nuotaikos ima valdyti savivaldybės Tarybos narius? Toks įspūdis vakar kilo stebinti ištuštėjusią Tarybos salę – posėdyje dalyvavo tik 16 miesto politikų, o kartais salėje jų nebuvo nė tiek... Tačiau posėdyje dalyvavę Tarybos nariai rodė stebėtiną energiją: uoliai „tardė“ pranešėjus, prakalbo net tie, kurie paprastai tyli......


Mėgėjai krepšininkai užbaigė pirmąjį varžybų ratą

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 24 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį baigėsi Palangos miesto mėgėjų krepšinio varžybų „Šventosios Seniūno“ taurei laimėti pirmasis ratas. Jame pirmauja „Klaipėdos Kt“ komanda, sėkmingai žengusi be pralaimėjimų, o antrojoje vietoje, įpusėjus varžyboms, su vienu pralaimėjimu atsidūrė „Lokių“ komanda. Trečiojoje vietoje liko „Naglio kalnas“. Kur kas mažiau sekasi likusioms trims komandoms – Palangos SC...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas