Sausio 29 d. Palangoje – Žiemos žygis

Palangos tiltas, 2022-01-24
Peržiūrėta
2254
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sausio 29 d. Palangoje – Žiemos žygis

Sausio 29 d., šeštadienį, didžiausias Baltijos šalyse pėsčiųjų žygių organizatorius „TrenkTuras“ organizuoja žygį Palangoje „Žiemos žygis“. Jame dalyvauti planuoja apie 4 tūkst. žygeivių iš visos Lietuvos, organizatoriai kviečia prisijungti ir kurorto gyventojus.

Žygeivių maršrutai išsidėstę tiek Palangos mieste, tiek aplink ją. Žygio dalyviai maršrutą pasirinks pagal savo galimybes, o rinktis galima bus net iš 4 maršrutų: 6 km, 13 km, 27 km ir 37 km ilgio. Trumpiausia trasa (6 km) – skirta žygiuoti su vaikais. Būtent čia vaikų lauks specialios užduotys ir žaidimai. Ilgesnieji maršrutai (13, 27, 37 km) skirti aktyvų laisvalaikį ir gamtą mėgstantiems žmonėms. 

Žygeivių laukia: startinis paketas, sustojimai, užkandžiai, pramogos, karštas maistas, arbata, vanduo, medaliai, e. diplomai, parvežimas nutraukus žygį, medicininė pagalba, daiktų saugojimas. 

Žygyje su vaikais iki 16 m. užsiregistruoti ir kartu žygiuoti turi nors vienas suaugęs asmuo.
Renginyje dalyvauti galima tik su Galimybių pasu, kaip tai numato LR įstatymai renginio dieną.

Žygio startas-finišas: Palangos sporto centre.

 

Daugiau informacijos: https://trenkturas.lt/ziemos-zygis-2022-palanga/ 

Renginio informacija FB: https://www.facebook.com/events/296997145768695?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kretingos muziejuje atgimsta gražiausia grafų Tiškevičių tradicija. Po daugelio metų kalėdinė muziejaus eglė bus įžiebta pačiame Žiemos sode, taip, kaip visada darydavo patys grafai Tiškevičiai. 


Minint Mažosios Lietuvos prijungimo prie Didžiosios Lietuvos 100-metį, birželio 16–18 d., organizuojamas net tris dienas truksiantis „Šimtmečio vėliavų žygis“.


Jau beveik metus Kretingos muziejuje pasigirdus telefono skambučiui, ragelyje dažniausiai skamba vienas klausimas: kada bus atidarytas Žiemos sodas?


Sausio 29 d., šeštadienį, didžiausias Baltijos šalyse pėsčiųjų žygių organizatorius „TrenkTuras“ organizuoja žygį Palangoje „Žiemos žygis“. Jame dalyvauti planuoja apie 4 tūkst. žygeivių iš visos Lietuvos, organizatoriai kviečia prisijungti ir kurorto gyventojus.


Po metų pertraukos prancūziško kino seansai vėl vyks LNDM Palangos gintaro muziejuje bei Palangos kurorto muziejuje sausio 28 d.– vasario 12 d. „Žiemos ekranai“ – tai nuo 2004 m. Prancūzų instituto Lietuvoje rengiamas festivalis, vykstantis keliolikoje Lietuvos miestų. Siekiama pristatyti naujausias autorinio prancūziško kino tendencijas ir supažindinti žiūrovus su kino istorijoje svarbiais...


Trys Karaliai – šventė, kuria tradiciškai pasibaigia kalėdinis laikotarpis. Palangiškiai ir miesto svečiai susitiks prie šventinės miesto eglės atsisveikinti su senaisiais metais. Čia atvyks ir Trys Karaliai, kurie palaimins visus atvykusius ir palinkės puikių 2022-ųjų metų.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Šiandien, rugsėjo 4 d. prasideda istorinis žygis žemaitukų žirgais apie Lietuvą – „Žemė-žmogus-žirgas“. Vidurdienį, apie 12 valandą, iš Šventosios pajūrio 10-ies žygeivių ir 12-os žirgų draugija iškilmingai bus palydėta į penkias savaites truksiančią kelionę aplink Lietuvą.


Dar pernai vasarą suplanuotas Palangos jaunimo žygis dviračiais iki Talino vos nesibaigė skaudžia nelaime – likus 120 km iki galutinio kelionės tikslo Estijos sostinės Talino pagrindinį šio žygio iniciatorių palangiškį Tautvydą Lubį partrenkė mikroautobusas, kuris trenkėsi ir į jį lydėjusią komandą vežusį mikroautobusą. Laimei, itin skaudžių sužalojimų išvengė ir...


Minėdami sausio 13-ąją, mokinukai virto sniego angelais

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Dalia ŠIUPINIENĖ, 2013 01 14 | Rubrika: Miestas

Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos pradinukai sausio 11 d. ne tik dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“ 1991 m. sausio 13 d. įvykiams paminėti, bet ir kartu su savo mokytojomis kūrė sniego angelus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius