Savaitgalį kurorto gatvėse siautėjo amerikietiški automobiliai

Palangos tiltas, 2016-08-08
Peržiūrėta
1100
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Savaitgalį kurorto gatvėse siautėjo amerikietiški automobiliai

Savaitgalį Palangoje karaliavo amerikietiški automobiliai bei motociklai. Čia vyko kasmetinis tradicinis tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis „AmericanSpirit 2016“.
Pirmieji devintus metus kurorte organizuojamo sąskrydžio renginiai prasidėjo jau penktadienį, o visu gražumu šio renginio dalyviai palangiškiams ir svečiams pasirodė šeštadienį –Palangoje sulaukta apie gausybės amerikietiškų automobilių bei amerikietiškų motociklų. Vienas iš pagrindinių renginio organizatorių Aleksandras Palivonas dar prieš renginį sakė, jog laukiama ir tokios technikos, kuri Palangoje anksčiau nebuvo demonstruota.
Jis džiaugėsi, kad sąskrydis organizuojamas jau devintus metus, mat šią šventę rengia entuziastai, nesiekiantys jokio pelno. „Mūsų svarbiausias tikslas yra susitikti ir pabendrauti“, – teigė organizatorius.
Amerikietiškų automobilių ir motociklų sąskrydyje įprastai dalyvauja visų trijų Baltijos šalių atstovai, taip pat šių automobilių mylėtojai iš Rusijos ir Baltarusijos bei Suomijos ir Vokietijos.
Paprašytas įvardinti išskirtinius, sąskrydžio pasididžiavimu pretenduojančius tapti automobilius ar motociklus, renginio organizatorius pirmiausia nurodė Vokietijos piliečio AlexanderioKristeno atvežtus legendinius „FordCobra“ (1965 m.gamybos) bei „ChevroletElCamino“ (1981 m. gamybos).
Tačiau tai – tikrai ne vieninteliai išskirtinio dėmesio verti sąskrydžio „dalyviai“. Renginyje dalyvavo kultiniu Rygoje (Latvija) tapusio rokenrolo restorano „MOONShine“ savininkas su savo „HotRodFord Coupe Roadster“, „HarleyDavidson“ savininkų klubas H.O.G pristatė apie 150 „HarleyDavidson“ motociklų, pirmą kartą sąskrydyje buvo pristatomi ir itin reti Lietuvoje keturi „Victory“ amerikietiški motociklai.
Skirtingų kategorijų automobiliai galėjo varžytis keliuose konkursuose: „CarStereoCompetition“ (automobilinių ir motociklų garso sistemų varžybos), „SlowDrag“ (lėto važiavimo varžybos), dalyvauti žemiausio ir talpiausio automobilio rinkimuose, galėjo žaisti „Auto boulingą“.
Viena, anot organizatorių, įdomiausių festivalio rungčių – penktadienį vykęs „PokerRun“ konkursas. Tai – orientacinės varžybos, kurių metu renkamos tam tikrose vietose paslėptos kortos.
Žiūrovai turėjo galimybę pasižiūrėti, kaip piešiama ant automobilių, ar įsigyti Amerikos praėjusio amžiaus 50-ųjų stiliaus suknelių ir visiškai įsilieti į šį laikotarpį.
Palangiškiai ir kurorto svečiai buvo pakviesti pasigrožėti ir Didžiuoju paradu – įspūdinga amerikietiška technika riedėjo Vytauto ir J. Basanavičiaus gatvėmis bei vyko į Šventąją.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kaip informavo „Palangos tiltą“ Klaipėdos apskrities policijos komisariato Komunikacijos vadovė Andromeda Grauslienė, Palangos postuose šeštadienį buvo patikrinti 1243 automobiliai, surašyti 3 protokolai pagal ANK 45 str.dėl judėjimo taisyklių tarp savivaldybių pažeidimo ir 37 protokolai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus (KET). Sekmadienį, kovo 28 d....


Praėjusį savaitgalį Palangoje patikrinta 3443 automobiliai, nepraleistų nebuvo, nustatyta 60 pažeidimų.


Iki metų pabaigos likus vos kelioms savaitėms, dvejose gatvėse – Gintaro ir Simpsono – dar burzgia sunkioji technika, zuja darbininkai.


Velykų sekmadienį ties Palangos postais teko apsisukti 34 vairuotojams.


Savaitgalį Palangoje karaliavo amerikietiški automobiliai bei motociklai. Čia vyko kasmetinis tradicinis tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis „AmericanSpirit 2016“.


Šiandien, penktadienį, Palangą sudrebins amerikietiškos technikos variklių gausmas – kurorte prasidės dvi dienas truksiantis tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis „American Spirit 2016“.


Palangiškiai bei kurorto svečiai artėjant vasarai galės atsipūsti nuo kamščių pagrindinėse miesto gatvėse – vakar oficialiai atidarytas Palangos aplinkkelis. Nutiestas naujas Palangos aplinkkelio kelias ir modernizuota Vydmantų sankryža pagerins ne tik vairuotojų, vykstančių per Palangą tranzitu į Latviją, bet ir pačių palangiškių bei kurorto svečių situaciją....


Praėjusį savaitgalį prie ,,Statoil” degalinės įvyko jau ketvirtasis „American Spirit” tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis. Jame spindėjo ne tik naujausi    automobiliai, tačiau dėmesį traukė ir Amerikos ketvirto dešimtmečio transporto priemonės.


Rytoj, prie jau dvyliktą kartą pamečiui rengiamų „Omnitel 1000 km lenktynių“ starto linijos išsirikiuos 44 komandos, šių varžybų dalyvės. Tai paaiškėjo trečiadienio vakarą, kai Palangoje baigė darbą lenktynių techninė komisija. Į Palangos stadioną susirinkę nekantriausi maratoninių lenktynių gerbėjai galėjo paganyti akis į lenktynininkų techniką, o vakar ji...


Pajūryje konkuravo amerikietiški automobiliai  1

„Palangos tilto“ informacija, 2010 08 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangoje susirinko jau trečiąjį kartą amerikietiškų automobilių mėgėjai, vienas už kitą įspūdingesnėmis transporto priemonėmis. Tarptautiniame sąskrydyje „American Spirit 2010“ buvo demonstruojami net 102 automobiliai ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos bei Suomijos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius