Pajūryje konkuravo amerikietiški automobiliai

„Palangos tilto“ informacija, 2010-08-18
Peržiūrėta
831
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį savaitgalį Palangoje susirinko jau trečiąjį kartą amerikietiškų automobilių mėgėjai, vienas už kitą įspūdingesnėmis transporto priemonėmis. Tarptautiniame sąskrydyje „American Spirit 2010“ buvo demonstruojami net 102 automobiliai ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos bei Suomijos.

 

Kaip teigė vienas renginio iniciatorių Aleksandras Palivonas, kasmet populiarumas vis auga, tai įrodo ir didesnis dalyvių skaičius, tad kitais metais būtinai bus organizuojamas jau ketvirtasis sąskrydis. Puikių emocijų nepagailėjęs nei dalyviams, nei stebėjusiesiems renginys džiugino ne tik Palangoje, bet ir Šventojoje bei Žibininkuose.

Parodomosios programos startavo „HBH Juozo alaus“ pramogų komplekse Žibininkuose, kur vyko dalyvių registracija bei variklių garso varžybos, o po to automobilių kolona pajudėjo į Šventąją. Viešbučio „Kuršių kaimas“ teritorijoje publika turėjo galimybę pasigrožėti mašinomis iš arčiau bei įvertinti jų galią. Visgi svarbiausia šventės stotele tapo Palanga, kur išsirikiavusią automobilių ekspoziciją J.Basanavičiaus gatvėje vertino tiek žiūrovai, tiek tarptautinė komisija.

Vakaro kulminacija tapo sąskrydžio dalyvių apdovanojimai įvairiose kategorijose. „Oldies“ nominacija įteikta 1923 metų „Ford T“ savininkui panevėžiečiui Alfredui Zigmantui. „Fifties“ (1951-1960 m.) nominacija – estui Aivar Ambrozevins (1959 m. GMC 100), „Sixties“ (1961-1970) –  estui Andres Valgerist (Cadillac Fleetwood 60 Special, 1963 m.), „Seventies“ (1971-1980) – kauniečiui Rolandui Kymantui (Biuck Riviera, 1972 m.), „Truck“ (visureigiai, pikapai) – šiauliečiui Andriui Vitkauskui (Chevrolet Blazer K5, 1986 m.), „Muscle Car“ (sportinio tipo automobiliai) – alytiškiui Jovitui Mališauskui (Ford Mustang GT, 2005 m.), „Custom Cars“ (perdaryti) – kretingiškiui Aidui Abraičiui (Dodge Coronet, 1950 m.), „Airbrush & Pinstriping“ (išpiešti) – latviui Orpe (Chrysler Voyager, 1992 m.), kinoautomobilio nominacija įteikta latviui Ints Indriksons. Garsiausio variklio nominacijos nusipelnė kretingiškis Petras Kurmis, vairuojantis Chevrolet Bel Air, 1959 metų.

 

Jūsų komentaras:

Haddi 2012-10-21 11:16 ([email protected] / IP: 94.23.1.28)
manau, kad cia visi pritaria, nes bauda gauta pneaytli ir teisingai. O zmones tik ir sugeba uz viska kaltinti Maxima ir tt, taigi aisku Maxima kalta, tik ne tu pats Nevartok siulau svarstyti, kokius skundus talpinti, nes darosi jau saliska pliurpalu rasytoja, o ne kazkas rimto, kaip as maniau anksciau. Pazeidimus raset, tai puiku, skaiciau ir zinojau, kas kur dedasi, o dabar cia skundziasi pazeidejas ir jus ji palaikot? Prie ko cia Nevartok ir Maxima isvis? Pazeide, gavo bauda ir nesvarbu, kas ji paskunde. Kol jis vaiksto ten parke, zmones iesko, kur pastatyt masina, kai nori apsipirkt

Taip pat skaitykite

Kaip informavo „Palangos tiltą“ Klaipėdos apskrities policijos komisariato Komunikacijos vadovė Andromeda Grauslienė, Palangos postuose šeštadienį buvo patikrinti 1243 automobiliai, surašyti 3 protokolai pagal ANK 45 str.dėl judėjimo taisyklių tarp savivaldybių pažeidimo ir 37 protokolai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus (KET). Sekmadienį, kovo 28 d....


Praėjusį savaitgalį Palangoje patikrinta 3443 automobiliai, nepraleistų nebuvo, nustatyta 60 pažeidimų.


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policijos komisariatas, Palangoje šeštadienį, sausio 2 d., buvo patikrinta 1568 automobiliai, neįleista 82, surašyta 12 protokolų už KET pažeidimus.Kretingoje patikrinti 1383 automobiliai, neįleisti 29.


Kaip informavo Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities policijos komisariato komunikacijos vadovė, antradienį, gruodžio 29-ąją, Palangos postuose buvo patikrinti 732 automobiliai, neįleisti 27, surašyti du KET protokolai.


Velykų sekmadienį ties Palangos postais teko apsisukti 34 vairuotojams.


Savaitgalį Palangoje karaliavo amerikietiški automobiliai bei motociklai. Čia vyko kasmetinis tradicinis tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis „AmericanSpirit 2016“.


Šiandien, penktadienį, Palangą sudrebins amerikietiškos technikos variklių gausmas – kurorte prasidės dvi dienas truksiantis tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis „American Spirit 2016“.


Antradienį prie Vydmantų sankryžos iškilmingai duota pradžia Palangos aplinkkelio statybai: kelio ženklą „Kelio darbai“ su užrašu „Palangos aplinkkelio statybos darbų pradžia 2014-03-04 – pabaiga 2015-04-30“ pastatė premjeras Algirdas Butkevičius, susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD)...


Pajūryje konkuravo amerikietiški automobiliai  1

„Palangos tilto“ informacija, 2010 08 18 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangoje susirinko jau trečiąjį kartą amerikietiškų automobilių mėgėjai, vienas už kitą įspūdingesnėmis transporto priemonėmis. Tarptautiniame sąskrydyje „American Spirit 2010“ buvo demonstruojami net 102 automobiliai ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos bei Suomijos.


Pajūryje – amerikietiškų automobilių suvažiavimas

Aleksandras Palivonas, 2010 08 04 | Rubrika: Miestas

Palangoje jau trečią kartą rinksis amerikietiškų automobilių mėgėjai su savo įspūdingomis transporto priemonėmis. Tarptautiniame sąskrydyje „American Spirit 2010“, kuris vyks rugpjūčio 14 d., laukiama svečių iš Lietuvos Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos bei Suomijos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius