Savaitgalio vaizdai prie jūros vyrui sukėlė įtūžį: „Nesvarbu, kad žmonės gulinėja ir maudosi“

Palangos tiltas, 2023-09-18
Peržiūrėta
472
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Savaitgalio vaizdai prie jūros vyrui sukėlė įtūžį: „Nesvarbu, kad žmonės gulinėja ir maudosi“

Saulėtas ruduo neleidžia pamiršti kelių ir takelių iki jūros. Poilsiautojai skuba į pajūrio kurortus pasidžiaugti šilto ir saulėto rugsėjo dienomis bei nepraleidžia suteiktų progų išsimaudyti, pasideginti ar tiesiog pasivaikščioti pajūriu. Deja, bet ne visi, apsilankę paplūdimyje, liko laimingi.

Vieną rugsėjo savaitgalį skaitytojas Jonas užfiksavo Palangos pajūriu vaikštinėjančius ne tik poilsiautojus, bet ir ten nelaukiamus jų keturkojus. 

„Sekmadienio vidurdienio vaizdai Palangos paplūdimyje. Tikrai ne „šunų pliaže“, o 500 metrų nuo kavinių. Šunininkams nusispjauti į nustatytas visuomenės normas – okupavo „tuntais“ ne tik parkus ir žolynus, bet ir paplūdimius. 

Nesvarbu, kad oras šiltas ir žmonės gulinėja paplūdimyje ir maudosi jūroje...

Neteko girdėti, kad kas nors iš jų baudą gautų už šuns vedžiojimą ne vietoje. Policija tik retkarčiais po Birutės parką pasijodinėja“, – piktinosi poilsiautojas Jonas. 

Surašyta dešimtys protokolų 

„Bendraukime“ primena, kad pajūryje tvarką prižiūrintiems gelbėtojams į pagalbą Palangos paplūdimyje pasitelkti policininkai rugpjūtį surašė du protokolus. 

Pirmuoju atveju šuo užpuolė į iškvietimą vykstantį gelbėtojų keturratį, o antrą kartą prie jūros tilto poilsiautojas buvo atsivedęs agresyvios Amerikos buldogų veislės šunį. 

Praėjusiais metais už neleistiną gyvūnų vedžiojimą paplūdimyje 20 administracinių protokolų surašė savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius. 

Šią vasarą už tai jau nubausta beveik 10 poilsiautojų. Pirmą kartą padarę pažeidimus asmenys nubausti 15 eurų bauda. 

Ši subjektyvi autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su redakcijos: už skaitytojo turinį lrytas.lt neatsako. 

Lrytas.lt skaitytojas Jonas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Saulėtas ruduo neleidžia pamiršti kelių ir takelių iki jūros. Poilsiautojai skuba į pajūrio kurortus pasidžiaugti šilto ir saulėto rugsėjo dienomis bei nepraleidžia suteiktų progų išsimaudyti, pasideginti ar tiesiog pasivaikščioti pajūriu. 


Miegoti traukinyje ir nubusti prie pat jūros? Laisvai. O ir atsieis vos keliolika eurų.


Planas iškirsti kelis medžius prie Vanagupės g. 13C sukėlė bendrijos narių nepasitenkinimą. Žmonės apklijavo brandžius medžius plakatais, papuošė balionais.  


Palanga – miestas prie jūros, turintis ypatingą aurą. Prancūzų rašytojas Alber'as Camus yra pastebėjęs, kad „kai kurios išskirtinės vietovės, pavyzdžiui, pajūrio miestai, atsiveria dangui“.


Neteisingas orų prognozes rodančios mobiliųjų telefonų programėlės gadina vasaros sezoną Palangoje. 


Neįgaliesiems privažiuoti prie jūros Palangoje tapo patogiau – paplūdimyje ties neįgaliesiems draugišku Lino taku įrengtas iki pat vandens vedantis plastiko takas su nuolydžiu į jūrą.


Per savaitgalio tris dienas į Palangą buvo neįleista beveik 200 automobilių, kurių valdytojai nebuvo kurorto gyventojai, o į pajūrį važiavo tik pramogauti. Užtat į Kretingos turgų žmonės veržėsi pirkti žąsų. Nuo praėjusio penktadienio gruodžio 18-osios iki sekmadienio gruodžio 20-osios 21 valandos įvažiavimo į Palangą kelio postuose patikrinti 8062, neįleisti 187 automobiliai. Surašyti...


Apartamentai prie jūros - nuo 30 Eur! Kambarių rezervacija: ▪️internetu – booking.apartamentaitenisas.lt ▪️el. paštu – [email protected] ▪️telefonu – (8 460) 58033


Pakauniuose, tėviškėje buvusiame Vilkijos rajone lankiausi šiemet baigiantis vasarai, kai Palangoje dar tebevirė kurortiškas spalvingosios vasaros aistrų „kokteilis“. Spalvų nestinga visur, jeigu tik nestinga jėgų ir norų jas atrasti, įvertinti, branginti bent prisiminimais, kurie kiekvienam žmogui žvelgia į širdį ir sielą jaukių Vaikystės namučių...


Koks yra Palangos miestas? Vasarą šurmuliuojanti Jono Basanavičiaus gatvė, žinoma kaip „madų podiumas“? Palangos tiltas ir pakelės močiutės, pasitinkančios atvykstančius su užrašais „kambarių nuoma“. Palangos įvaizdis keitėsi metai iš metų, tačiau ar pasikeitė ir keičiasi svečių supratimas apie Palangą? Trumpai kalbant, apie Palangos, kaip kurorto, įvaizdį. O gal kurorto įvaizdis – kaip...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius